PDA

View Full Version : Кой учител мразите



Cve7Ka
08-13-2007, 14:13
Koi uchitel mrazite i za6to ?
Az mrazq moita po luteratura - mnogo e udvaratitelna ostavi mi tri pri polojenie 4e ocenkite mi praveha tochno 4etiri ....

mid_get
08-13-2007, 14:16
Не мразя никой, по-скоро бих казала, че недолюбвам (хаха, к'ва е таз дума :lol:) учителите си по математика (от 7ми клас насам) А и самата математика също. Не е като например БеЛ, Английски, Немски, История, абе...който и да е друг предмет, все е по-добър от математиката. (за мен) :-):-)

KissTheSky
08-13-2007, 14:35
Оооо за мразене доста има.Първа в класацията е Марчето Виденова по физика.Малиии тая женицааа.Дотам стигнах,че пуснах подписка срещу нея,ма тя ги беше заплашила,че който се подпише остава на поправителен.Другата и голяяма грешка беше,че на 12.06 аз вече не ходех на у-ще шото по вс ме бяха уформили и като ми зазвъняха тия от моя клас в луда паника "Идвай веднага,щото тя каза,че те оставя на поправителен ,веднага те иска в кабинета.Тичай,че да стигнеш до 6 часа.".А аз гледам имам си там некви четворки ама на бегом.И кат стегааам и тая кат кресна и почна да ме заплашва си,така съм и крещялааа а тя "Ааа,тука игрички на мене няма да правиш.Тука имаш 2 4етворки,което прави 2" и ми размахва некав пръст пред лицето.Аз и казах,че не съм учила и ще доида на следващия ден.И тогава аз се смях.Кат разбраха мойте по БЕл,руски и класната па и таз по химия после изглежда я бяха тъпкали яко.... :twisted: Та писа ми тая четворка.Обаче остави ей така за кеф други 7мокласници и те не мажаха да си вземат изпитите.Бе тъпа пача 8) :D

sladku_bebzi
08-13-2007, 15:10
При мен няма учител, който да мразя.Но има такива при, които не одобрявам метода на преподаване и на каква основа пишат оценките.

belerofone
08-13-2007, 15:44
Вече "недолюбвам" всичките си учители някак си....Просто завърших и може би затова....Но пък наистина не харесвах даскалката си по математика.....Бях добър математик преди нея и тя просто ми смаза желанието за работа....

Поздарви....

Loshotia
08-13-2007, 16:24
Няма учител, когото да мразя. Има такива, които не са ми симпатични. Като тази по английски а. Цяла година ни държи на тръни и пише по 4, 5 двойки на контролно(едно), но поне накрая ни писа високи оценки. Друг учител, на когото се дразня е бившата ми учителка по география- прекалено емоционална е и често пъти това се отразява на успеха на учениците. Но същност не това ме дразни в нея

find_m3
08-13-2007, 17:20
Класната и тая по математика и двете са кухи и не могат да обясняват ,ама чак мразене](*,) оууу забравих най-важната бе тая кухата по английски лелееее такова животно нема у ващо село само у нащо се отглеждат :smt011 за нея мога да твърдя ,че я ненавиждам в червата пък и тя мене

rebel_kid
08-13-2007, 19:15
В моя случай въпроса трябва да е "Кои учители не мразите?"
:lol:

sasha_90
08-13-2007, 19:25
Не мразя никой учител.Но понякога не харесвам начина по който преподават.

eXtrem3-g1rl
08-13-2007, 19:30
Настоящата ми даскалка по химия - Марчето, с нея не се харесваме взаимно. Не ми харесва как преподава..защото не й се отдава. A за писане на оценки да не говорим - нарочва си някой ученик и му пише ниски оценки, колкото и да се старае..или обратното - пише високи оценки на някой, който не влага никакви усилия.. [-(

DanceGirl
08-13-2007, 21:11
Мразя госпожата си по Математика!!! Тя ни е и класна.Тъпата овца през ден дава контролни за по 15мин и после ги оценява.А като класна е още по зле.От 6 клас до сега не сме ходили на екскурзия! (сега съм за 8-ми).Дано сега в новото даскало класната ни е да е по-добра!! [-o<

lubaka91
08-13-2007, 21:48
az mn se draznq ot toq po fizika qko preebava i ima super qki iziskvaniq za da pi6e poe4e ot 4

KUM4o
08-13-2007, 22:02
Целият клас мразехме даскалицата по химия.Но вече в 11 клас поне вече нямаме тъпите общо образователни като химия ,биология и прочие.

Момичето от Принстън
08-14-2007, 03:34
тая по л-ра ме е взела на зъб :smt013

squarewheels
08-14-2007, 04:02
hhhия. Да не ви hh

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-14-2007, 10:15
аах адски много мразех тази по англииски ... просто това нещо е наи гадното създание в даскалото ми... нещо страшно беше... не ми се говори за нея но се радвам че тази година няма да ми преподава :smt016

N0_feAR
08-14-2007, 14:24
Вече "недолюбвам" всичките си учители някак си....Просто завърших и може би затова....Но пък наистина не харесвах даскалката си по математика.....Бях добър математик преди нея и тя просто ми смаза желанието за работа....

Поздарви....
същото зависи и за мен само че по химия и биология (една и съща госпожа ни преподава) Тая година ще ни сменят половината даскали, нз защо, дано и нея да я сменят (въх чи съм гадна)

Reed
08-14-2007, 14:39
тая по физика много ме издразни.. :lol: ии..класната постоянно портеше и лъжеше ::: кой друг...тая по английски също ме нервеше понякога... :-)

GaBiTyYy
08-14-2007, 15:17
Mrazq ABSOLUTNO VSI4KI U4ITELI :twisted: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_siXth`sEnSe_
08-14-2007, 15:32
Mразя си класната..слава богу,първия срок тая година май няма да я има..тъз ми остави 3ка само щот' не ме харесвала..и на изпитвания по същата причина ми оставя по-слаби оценки,отколкото заслужавам..всеки път ми натяква,че уж съм й се оплезила и тфа май няма да си го избие от главата скоро - още повече,че не съм го напраила,ама както и да е..тъз женица твърдо държи всеки ученик да донесе по 1 цвете..27 ученика-27 саксии;иска кошчетата да не са на обичайното място до вратата,а най-отзад и другите даскали после на нас бучат.Има и други причини да ме изкарва от релси,ма стига толкоз.

08-14-2007, 16:09
Koi uchitel mrazite i za6to ?
Az mrazq moita po luteratura - mnogo e udvaratitelna ostavi mi tri pri polojenie 4e ocenkite mi praveha tochno 4etiri ....

|УД|вратителна ли?????? :shock: Май не случайно ти е оставила три.

Та по темата... аз ги мразя почти всичките... с малки изключения... Аве, кажи му даскал и не го обиждай повече!

macka_bez_zadrajki
08-14-2007, 18:47
za mene dosta silna duma e mrazq-az li4no q asociram s tova da jelaq na nqkogo da se slu4i ne6to lo6o.A az vse pak na pove4eto u4itelki ne im jelaq lo6o,jelaq im oba4e dosta silno da se razkarat ot u4ili6teto i da ne ostavqt na mira 8)

#Gravity Of Love#
08-14-2007, 18:53
Мразя е силна дума... но доста учители не ме кефят особено...
Най вече госп. по математика... от началото на годината се заяде с мен... и не ме остай.... (1-вия срок имах 3 двойки... :-D , а втория.. слава богу.. само 1..)
И аз нз къв късмет имах.. че завърших с 5-тица... :-s :wink: