PDA

View Full Version : За хероина



08-13-2007, 15:48
Hora iskam da wi popitam za heroina ...

Imate li poznati koito sa opitwali pri kolko pati ima opasnost ot pristrastqwane, kolko trqbva da se zeme zada nqma svryh doza kakwi sa efectite i kolko 4asa

Osven venozno i prez nosa drug na4in ima li da se prieme

I vie opitwali li ste?

SunnyG
08-13-2007, 15:53
Имам познати,да и то пристрастени ама от тях вече хора не става.Може да се натрива в лигавиците на устната кухина и половите органи,за да се подсили удоволствието от секса.

theEXPLOITED
08-13-2007, 18:44
Ха, за хероина............да имам познати който са го започнали,аз също го започнах преди години сега друсам всеки ден,давам по 50-80лв. на ден и то не да се друсам, а да се 'оправя', отдавна минаха дните когато се друсах.Т'ва беше в самото начало-питаш колко ти трябва да се пристрастиш ами аз се закачих от първия път-ЗАщОТО МИ ХАРЕСА ,надрусах се пак, и пак, и пак, и пак и след около седмица може и малко повече започнаха и кризите всяка сутрин.............
Как може да се приема ли ами аз съм пушила на цигара,на фолио,смъркала съм и накрая на помпа до ден днешен,а спийдбола по принцип е кока и хероин, ама тук го правим с амфети 'цигански спийдбол'
А свръх дозата за всеки е различно количество,всеки си знае колко му е дозата ама ти НЕЗНАЕШ твоята може да е и една десятка или петичка пък и никога не може да си сигурен колко стрихнин или някви боклуци ще се паднат в твоя пакет,нали?
Ама то си е твоя работа ако искаш да се преебеш ДАВАЙ!

theEXPLOITED
08-13-2007, 19:25
и защо да не пиша да не би някъде да пише че е забранено?

theEXPLOITED
08-13-2007, 19:35
Вече казах че отдавна не се друсам,сега като си изхакам една десятка не ми стига да си оправя абстито та камули да се надрусам като имаш на предвид че не друсам по един път на ден ами и вечер трябва да спя.......ама к'во и се хабя да ти обяснявам ти ако поне малко беше в час въобще нямаше да се очудваш...........

Плякам Майки
08-13-2007, 19:59
Hora iskam da wi popitam za heroina ...

Imate li poznati koito sa opitwali pri kolko pati ima opasnost ot pristrastqwane, kolko trqbva da se zeme zada nqma svryh doza kakwi sa efectite i kolko 4asa

Osven venozno i prez nosa drug na4in ima li da se prieme

I vie opitwali li ste?

www.crackheadsgonewild.com

DevilWish
08-13-2007, 21:47
:o Може и да се пуши ,аз съм пушила 1 път и 2 пъти съм шмъркала много е готино ,но просто недей да го правиш ,защото още след първия път супер мноо се зарибяяш и постоянно това ти е в главата и може да стане много тегаво ;)

BaiboCo
08-14-2007, 00:56
Земи си намери гадже пич а не се друсай аз тфа ти предлагам, оставям 'експертите' да ти разняснят върпоса относно друсането...

08-14-2007, 06:31
Земи си намери гадже пич а не се друсай аз тфа ти предлагам, оставям 'експертите' да ти разняснят върпоса относно друсането...

praw si ot 4asti ... predi kato imah pr ne drusah ... pu6ih po malko ama tq me zarqza :D sq se zapukwam na pompa :D

BlueMushroom
08-14-2007, 12:32
exploitedteen imam poznati koito drusat s dosta poveche ot 3 paketa na den.taka che ne se ochudvai

b0Nb0n
08-14-2007, 13:27
opitval sym imam poznati ne ti trqbva da opitva6 moje da e mega qko no e i mega gadno dava ti adski nogo i ti zima dva pyti pove4e

ivon
08-14-2007, 14:35
На 17 годиниза първи път пуших хероин на цигара....допадна ми....след известно време с тогавашното ми гадже решихме да смъркаме....незнам как не умрях, такова гадене и повръщане беше, че не искам да си спомням, едвам едвам се прибрах в къщи....след още малко време си направих и първата помпа....хареса ми няма да крия...тога започнах и по честичко да се боцкам, но гаджето ми винаги следеше да минава извесно време (около 10 дена) между помпите, за да не се закача(може би и това ми помогна)...аз незнаех от къде да си намеря хероин, затова когато той ми даваше се боцках....Незнам защо но винаги когато се боцках ми ставаше страшно готино, но и нещо ме мъчеше, постоянно си представях как си съсипвам живота, здравето, незнам немога да го обясня и до ден днешен...подсъзнателно усештах, че трябва да се махна от тази среда и затова наблегнах на ученето(аз и без това си бях отличничка в МГ, но ми предстояха кандидат студентски изпити) и така аз съм от пловдив, приеха ме и в София и във Варна..........аз разбира се избрах Варна, колкото се може по далече...започнах съвсем различен живот без дрога, нови приятели, които нямаха нищо общто с това....но съдбата ми постави още едно изпитание...по една случайност се запознах с момче което беше пушило доста време на фолио и можеше да намери хероин....и така малко по малко пак се започна, пак рядко, но все пак хероина пак присъстваше в моя живот....независимо от това бях отлична студентка....но пак ме мъчеше нещо....ставаше ми страхотно, но подсъзнателно постоянно ми тежеше нещо....и така един ден(2003 година) просто зарязах това момче и си казах че искам друг живот, искам здраве не само за себе си, но и за децата си и така вече почти 4 години си живея страхотен живот...работя прекрасна работа по специалността си и се чувствам чудесно....знам че сигурно и аз ше си понеса последиците от хероина те даже са налице доста разсипана нервна система, избухливост, по затворена съм от останалите и т.н....но се радвам, че УСПЯХ и апела ми е към всички вас мислете малко повече преди да направите нещо...особено нещо свързано с хероин....наркотиците наистина дават но още повече взимат.....

08-15-2007, 18:40
VIE NAPRAWO ME OTKAZAHTE DA OPITAM ;)

tuka6na
08-15-2007, 19:32
Най-ужасното нещо е спийдбола :smt005 тоя дето го е измислил,сигурно ще да е бил безсмъртен.Нз какъв трябва да си ,но лично аз се чудя как оживях.О.о.Ве не си е шега.Но предполагам(надявам се)от иглата си дале4е ама и другото е достатъчно тегаво. По '50-80' лева на ден не давам още за херо,също и за каквото ии да е което мое да ми влезе през носа всъщност ,но и от моя скромен опит с гореспоменатото мога да кажа ...с часове ,че ще те държи,ще държи.Но при мен си ме е въртяло около ден като ...преШмъркам :lol:Ефекти кви-освен превъзбуденост и от време на време да ме избия на агресия,също друго не ми с е е случвало.Най-много да ми се догади по някое време и...да ми се сговни настроението накрая. Не ,не смятам че съм се 'зарибила' :-s Не смятам и че може да стане.,ама знае ли човек.