PDA

View Full Version : Да му се извиня ли,или да продължим живота си поотделно?



vesinceto_1989
08-13-2007, 15:57
Бяхме заедно 3 месеца,които бяха най-хубавите в живота ми,признавам си.И на двамата ни беше много хубаво заедно,всичките погледи,всички мили думи,беше като в приказка.Разбира се не може всичко да е перфектно,всички се карат за нещо,така и ние,но е било за няколко часа защото ние не можехме да издържим един без друг.Той е на 28,а аз на 18 мислих си че никога няма да се получи между нас,но ето че сгреших.Всичко беше на 6,докато не дойде рождения му ден,който беше на 27 юли,и ми каза да си освободя вечерта за да излезем,а аз му казах че ще си помисля.Падаше се петък,а той беше втора смяна на работа до 11 часа,и му написах да излезе с приятели да празнува и да се забавлява,а аз щях да му се реванширам следващата седмица като излезем и разбира се му честитих празника.Написах му така защото той щеше да е много уморен и нямаше да разбере нищо от празника,но така си мислех аз.От този ден ми е сърдит,не ме поглежда,не ми пише,не ме стрелка,абсолютно нищо неправи вече.Последните дни са най-тежките в живота ми,не мога без него,много ми липсва.Всички около мен се целуват,прегръщат се,щастливи са,а аз пак съм сама :cry: Всеки път аз се извинявам и аз правя 1вата крачка към сдобряване.Всеки ден си мисля трябва ли и сега да отида да се извиня и да си бъдем както преди или да си продължа живота и да забравя всичко.Моля ви кажете ми :( Благодаря ви предварително.

08-13-2007, 16:05
Еми глупаво си направила точно на рождения му ден да не се виидте и нищо.. пфффф
трудно ще да е оправянето..
ама донякъде сама си виновна... може би си мислич че не държиш достатъчно на него и не ти е дремело за р.д.-то му... това рябва да направиш според мен... да му покажеш че ти пука! И обясни от твоя гледно че уж за добро си направила та постъпка ама той я разбрал по др начин.
успех и повевче не прави тази тъпня.. и аз да бях и аз щях да се обидя.

kAdrOkoSkA
08-13-2007, 16:10
Ами, миличка, в случея не мисля, че е ще е проява на слабост да му се обадиш и да обясниш мотивите си. И той е реагирал много пресилено и може да му го кажеш...

KiFy
08-13-2007, 16:12
Извини му се! Кажи му, че съжаляваш и какво си си помислила.. по разказа ти разбирам, че ти много го обичаш, а явно и той те е обичал (а може би още те обича). Мисля, че ако му кажеш всичко точно, както си е било той ще прояви разбиране и ще ти прости.. Опитай, нищо не губиш - само може да спечелиш, ако му кажеш.. Е, успех от мен!

JuS7^YourS
08-13-2007, 16:55
извини му се, все пак си го оставила на рождения му ден, не си му дала основателна причина (защото той едва ли има умората за основателна причина), ако го обичаш изобщо не би трябвало да задаваш въпроса да продължа ли без него или...

vesinceto_1989
08-13-2007, 16:56
Надявам се че ще ми прости и ще ме разбере

~BoRn^InLoVe~
08-13-2007, 17:00
при други обстоятества щях да кажа че приятелят ти е много дребнав но...ти си го оставила сам в много важен за него празник.постави се на негово място и му се извини.а и не разбрах защо си направила това след като той сам те е помолил да отидеш :-k

gPa3HuTeJl
08-13-2007, 17:09
А...И той е реагирал много пресилено и може да му го кажеш...

Maiden`Fenka
08-13-2007, 17:20
Извини му се кажи му че съжаляваш и мн го обичаш
Успех! :wink:

sherry
08-13-2007, 17:24
Леле, много смешно ми стана, извинявай, ама ще умра от смях!
Момчето имало рожден ден, изморен от работа иска да излезе с теб, а ти си му отказала с мотива, че бил изморен и ще се видите другата седмица (когато няма РД)! Мале, да не те лъжа, ама всеки би се разсърдил, точно на рождения му ден да му откажеш да излезете...Че и оправданието звучи глупаво, все едно си си търсила повод да не се видите. Много си сгафила, ама много! Търси го, тука няма място за гордост, с право се сърди. Помоли го да ти прости!

vesinceto_1989
08-13-2007, 17:33
Леле, много смешно ми стана, извинявай, ама ще умра от смях!
Момчето имало рожден ден, изморен от работа иска да излезе с теб, а ти си му отказала с мотива, че бил изморен и ще се видите другата седмица (когато няма РД)! Мале, да не те лъжа, ама всеки би се разсърдил, точно на рождения му ден да му откажеш да излезете...Че и оправданието звучи глупаво, все едно си си търсила повод да не се видите. Много си сгафила, ама много! Търси го, тука няма място за гордост, с право се сърди. Помоли го да ти прости!Знам че ти стана смешно,но знаеш ли той няма нещо за което да не се сърди,много е любопитен,трябва да знае всеки един момент какво правя и с кой съм,а много добре знае че никога няма да му изневеря и че съм с него.А аз никога не съм го питала къде ходи и с кой е,защото аз му имам доверие и знам че е достатъчно голям и има нещо в главата и каквото и да направи,ще дойде и ще ми го каже.Но той просто неразбира когато му се прави добро,държи си на неговото и това е.Дори да е сгрешил няма да си признае.Такъв си е той.

Dead`Paladin
08-13-2007, 17:39
1 - много лошо да го зарежеш на рожденният му ден
2 - твоя приятел много преувеличава проблемите

sherry
08-13-2007, 17:55
1 - много лошо да го зарежеш на рожденният му ден
2 - твоя приятел много преувеличава проблемите
Противоречиш си. Казваш, че е сбъркала като не е отишла на Рд-то му, а после казваш, че той не е трябвало да се сърди. Не се връзва. След като е сгафила(което ти потвърди), нормално е да й се сърди.

Веси, приятелят ти явно е ревнив, ако това е, което те дразни у него и заради което не искаш да го търсиш, ок. Но сега не говорим за ревноста му, говорим за това, за което ти се е разсърдил. Преди може той да е бил виновен, но конкретно за тая ситуация, която си описала, мисля, че ти носиш вината. Аз бих тълкувала много негативно отказа от някой скъп за мен човек да дойде на рождения ми ден и то без някаква извинителна или сериозна причина. Това не само че показва неуважение, липса на обич към мен, но и някак проваля самото настроение на празнуващия!

FairYoFdaRknEsS
08-13-2007, 17:55
той е на 28 ти на 18.... всеки от двама ви мисли за различни неща... кофти си постъпила като си го оставила на рожденният му ден но пък той да се нацупи толкоз само за тва.... :smt011 ако само ше следи за тва ко праиш и с кого се виждаш по добре да си гледа работата :smt019 !

vesinceto_1989
08-13-2007, 18:02
1 - много лошо да го зарежеш на рожденният му ден
2 - твоя приятел много преувеличава проблемите
Противоречиш си. Казваш, че е сбъркала като не е отишла на Рд-то му, а после казваш, че той не е трябвало да се сърди. Не се връзва. След като е сгафила(което ти потвърди), нормално е да й се сърди.

Веси, приятелят ти явно е ревнив, ако това е, което те дразни у него и заради което не искаш да го търсиш, ок. Но сега не говорим за ревноста му, говорим за това, за което ти се е разсърдил. Преди може той да е бил виновен, но конкретно за тая ситуация, която си описала, мисля, че ти носиш вината. Аз бих тълкувала много негативно отказа от някой скъп за мен човек да дойде на рождения ми ден и то без някаква извинителна или сериозна причина. Това не само че показва неуважение, липса на обич към мен, но и някак проваля самото настроение на празнуващия!Да права си,не го отричам,аз съм си виновна за всичко,но поне да направи малко усилие и да разбере защо съм постъпила така.Нужен ми е един малък намек за да разбера че вече не сърди и да отида и да си оправя нещата.Не съм го виждака от 2 седмици,защото бях на море и много се надявам че му е минало вече.

sherry
08-13-2007, 18:10
Ок, няма значение, когато човек е засегнат, няма как да прояви разбиране, не си имала основателна причина, разбираш ли? Ако имаше причина и заради това не сте излезли, ок! Трябваше наистина да те разбере и да му мине, но в случаят ти трябва да търсиш прошката му. Обади му се, поискай да излезете, кажи ,че съжаляваш и искаш да сте пак заедно. Успех.

vesinceto_1989
08-13-2007, 18:17
Ок, няма значение, когато човек е засегнат, няма как да прояви разбиране, не си имала основателна причина, разбираш ли? Ако имаше причина и заради това не сте излезли, ок! Трябваше наистина да те разбере и да му мине, но в случаят ти трябва да търсиш прошката му. Обади му се, поискай да излезете, кажи ,че съжаляваш и искаш да сте пак заедно. Успех.След време разбрах всъщност че наистина нямаше причина да не излезна с него,и разбрах колко много значи този човек за мен,но нали трябва да изгубиш някого и чак тогава да разбереш че си го имал и че си държал на него.Наистина се надявам да му е минало вече

sherry
08-13-2007, 18:20
Всеки прави грешки, дано се поучиш от своята :wink: Но любовта не е само цветя и пеперудки, тя е също прошки и компромиси. Важно е, че си разбрала какво значи той за теб. Покани го да се видите, извини му се, приготви му изненада, наистина се реванширай за рождения му ден. Купи му подарък, облечи се хубаво, заведи го на някое хубаво място, абе някаква интересна изненада му направи :wink:

koalka
08-13-2007, 18:24
Нормално е да се засегне, защото ти на рожденния му ден си казала, че ще си помислиш дали да излезеш с него.Само си помисли как е прозвучало, а и не знам какво още се чудиш, а не му се извиняваш.Постъпила си правилно, а имала си основателна причина да не се видете?Не вярвам вашите да не те пускат до късно или поне да не им се опълчиш, след като си на 18.

vesinceto_1989
08-13-2007, 18:39
Нормално е да се засегне, защото ти на рожденния му ден си казала, че ще си помислиш дали да излезеш с него.Само си помисли как е прозвучало, а и не знам какво още се чудиш, а не му се извиняваш.Постъпила си правилно, а имала си основателна причина да не се видете?Не вярвам вашите да не те пускат до късно или поне да не им се опълчиш, след като си на 18.Нямам проблеми с родителите,за съжаляние нямах основателна причина,и не съм му го казала в деня на рожденния му ден,а 3 дена преди това.Незнам защо си мисля че ако наистина държеше на мен досега поне трябваше да ме стрелне,за да ми даде поне малка надежда,но пак казвам така си мисля аз :smt017

alkobalko
08-13-2007, 18:42
Постъпката ти е била доста глупава. Все пак му е рожден ден и дори да не е бил в настроение да празнува съм сигурна, че щеше да ти се зарадва. Мисля, че трябва ти да направиш първата крачка към сдобряването.

MayKyTy
08-13-2007, 18:45
1 - много лошо да го зарежеш на рожденният му ден
2 - твоя приятел много преувеличава проблемите
:!: :!: :!:

koalka
08-13-2007, 18:48
Нормално е да се засегне, защото ти на рожденния му ден си казала, че ще си помислиш дали да излезеш с него.Само си помисли как е прозвучало, а и не знам какво още се чудиш, а не му се извиняваш.Постъпила си правилно, а имала си основателна причина да не се видете?Не вярвам вашите да не те пускат до късно или поне да не им се опълчиш, след като си на 18.Нямам проблеми с родителите,за съжаляние нямах основателна причина,и не съм му го казала в деня на рожденния му ден,а 3 дена преди това.Незнам защо си мисля че ако наистина държеше на мен досега поне трябваше да ме стрелне,за да ми даде поне малка надежда,но пак казвам така си мисля аз :smt017Еми, именно неоснователната причина го е накарала да се почувства толкова зле, защото това е един вид неуважение, защото хайде, някой приятел да не го уважи-хубаво, обаче ти, която си една от най-близките му хора, извинявай, но не си била права и е време да го признаеш.А защо си толкова горделива и не искаш да му се извиниш ти, след като ти си виновната, а не той!!!

..:sUnRiSe:..
08-13-2007, 18:50
Извини му се, направи първата крачка, ако си достатъчно искренна би трябвало да се получи и всичко да е ОК. В крайна сметка нищо не губиш Свържи се с него ако те отблъсне поне ще знаеш че си се пробвала и няма да те измъчва въпроса еми какво да му се не види би станало ако...

vesinceto_1989
08-13-2007, 18:58
Нормално е да се засегне, защото ти на рожденния му ден си казала, че ще си помислиш дали да излезеш с него.Само си помисли как е прозвучало, а и не знам какво още се чудиш, а не му се извиняваш.Постъпила си правилно, а имала си основателна причина да не се видете?Не вярвам вашите да не те пускат до късно или поне да не им се опълчиш, след като си на 18.Нямам проблеми с родителите,за съжаляние нямах основателна причина,и не съм му го казала в деня на рожденния му ден,а 3 дена преди това.Незнам защо си мисля че ако наистина държеше на мен досега поне трябваше да ме стрелне,за да ми даде поне малка надежда,но пак казвам така си мисля аз :smt017Еми, именно неоснователната причина го е накарала да се почувства толкова зле, защото това е един вид неуважение, защото хайде, някой приятел да не го уважи-хубаво, обаче ти, която си една от най-близките му хора, извинявай, но не си била права и е време да го признаеш.А защо си толкова горделива и не искаш да му се извиниш ти, след като ти си виновната, а не той!!!Не съм горделива,но имам един много гаден навик,да си мисля какво ли ще каже той,ако отида аз 1ва.Страх ме е от това да не каже тая малката така ли неразбра че няма да стане.Ей от това ме е страх.Надявам се че ме разбра какво искам да кажа

vesinceto_1989
08-19-2007, 12:35
Споделил е с приятел,че съм дете и че се лигавя.Никога няма да му се извиня,дори сърцето да ми се къса от болка няма да отида 1ва.А той е най-голямото дете което познавам,вече съжалявам че го познавам ](*,)