PDA

View Full Version : Отслабване за 10 дена с 5 кг.



krisit{}
08-13-2007, 17:00
kak da otslabna za 10dena s pone 5 kg trqbva da stane ako trqbva 6te karam samo na kiselo mlqko i da praq mn yprajneniq ma iskam da stane

KiFy
08-13-2007, 17:04
И пак има доста такива теми.. рагледай.. пък по въпроса - по-малко храна, повече движение :wink:

ELiTyYy
08-13-2007, 17:12
...КОремни преси...тичане...абе мн движение... :D :-) ... без сладко! ..само плодове и зеленчуци.. :-)

Mitakaaaa
08-13-2007, 17:13
Ставаш рано сутрин излизаш и бягаш :)

KiFy
08-13-2007, 17:25
...КОремни преси...тичане...абе мн движение... :D :-) ... без сладко! ..само плодове и зеленчуци.. :-)


И пилешко :smt016

Alexia
08-13-2007, 17:27
разделно хранене и спорт :Р

find_m3
08-13-2007, 17:31
Еми диета.Яж препечени филийки без мазни неща и ще свалиш повече :-)

KiFy
08-13-2007, 17:44
Еми диета.Яж препечени филийки без мазни неща и ще свалиш повече :-)


Тия препечени филийки помагат ли ве? :shock:

naMy4Ho_KoTe
08-13-2007, 17:46
Зеленчуци и много варено месо. Плодовете спомагат да се топят мускулите, не мазнините, та не ги препоръчвам. Много движение. По-честно хапване, по-малки порции. Задължително закусвай.

KiFy
08-13-2007, 17:53
Зеленчуци и много варено месо. Плодовете спомагат да се топят мускулите, не мазнините, та не ги препоръчвам. Много движение. По-честно хапване, по-малки порции. Задължително закусвай.

Абсолютно вярно :wink:

slavei4etyyyyyyyyyy
08-13-2007, 17:58
има една бананова диета за три дена три кг.
по най-много 4 банана и 3 чаши обезмаслено мляко

find_m3
08-13-2007, 18:16
Еми диета.Яж препечени филийки без мазни неща и ще свалиш повече :-)


Тия препечени филийки помагат ли ве? :shock:

Ми една приятелка за 1 ден свали 2 килограма без да вечеря предния ден и с препечени филийки на другия ден.Звичи лудо ,но е факт,щото заедно ходихме на профилактичен и знам колко беше с точност.Като ми го каза това бяхме на ндк и веднага я качих на 1 кантар :smt005

OtherDimension
08-13-2007, 18:26
Еми диета.Яж препечени филийки без мазни неща и ще свалиш повече :-)


Тия препечени филийки помагат ли ве? :shock:

Ми една приятелка за 1 ден свали 2 килограма без да вечеря предния ден и с препечени филийки на другия ден.Звичи лудо ,но е факт,щото заедно ходихме на профилактичен и знам колко беше с точност.Като ми го каза това бяхме на ндк и веднага я качих на 1 кантар :smt005

това е невъзможно

naMy4Ho_KoTe
08-13-2007, 18:27
Банана е със среден гликемичен индекс, та не го препоръчвам. Храни, които са с нисък гликемичен индекс са: Спагети пълнозърнести, Ябълка Мляко, Зрял боб, Соево мляко, Леща, Грейпфрут, Соя.

Ако ти се хапва сладко, и то много - не се въздъряй, защото след време няма да издържиш и ще се натъпкаш с шоколади и пр. По-добре като ти се прияде - хапни една зелена салата и след нея хапни малко шоколад. Те се умешват в стомаха и шоколада не се храносмила толкова бързо, колкото по принцип.

naMy4Ho_KoTe
08-13-2007, 18:29
Еми диета.Яж препечени филийки без мазни неща и ще свалиш повече :-)


Тия препечени филийки помагат ли ве? :shock:

Ми една приятелка за 1 ден свали 2 килограма без да вечеря предния ден и с препечени филийки на другия ден.Звичи лудо ,но е факт,щото заедно ходихме на профилактичен и знам колко беше с точност.Като ми го каза това бяхме на ндк и веднага я качих на 1 кантар :smt005

това е невъзможно


Възможно е ако момичето има някакъв извънземен метаболизъм или просто е посетила тоалетната по голяма нужда. :roll:

RAWRRR
08-13-2007, 18:29
Еми диета.Яж препечени филийки без мазни неща и ще свалиш повече :-)


Тия препечени филийки помагат ли ве? :shock:

Ми една приятелка за 1 ден свали 2 килограма без да вечеря предния ден и с препечени филийки на другия ден.Звичи лудо ,но е факт,щото заедно ходихме на профилактичен и знам колко беше с точност.Като ми го каза това бяхме на ндк и веднага я качих на 1 кантар :smt005

това е невъзможно
Възможно е,ако предния ден преди да се претегли е пила мнгоо течности..или примерно е изяла 2 кг димя..през нощта ги е изчишкала и на следващата сутрин е била с 2 килограма по-лека..
иначе тези заветни два килограма мазнини не могат да се изгубят за половин месец,камо ли за ден.

sexa_na_kompleksa
08-13-2007, 18:33
Може единия кантар да не е бил верен...

find_m3
08-13-2007, 19:34
Еми диета.Яж препечени филийки без мазни неща и ще свалиш повече :-)


Тия препечени филийки помагат ли ве? :shock:

Ми една приятелка за 1 ден свали 2 килограма без да вечеря предния ден и с препечени филийки на другия ден.Звичи лудо ,но е факт,щото заедно ходихме на профилактичен и знам колко беше с точност.Като ми го каза това бяхме на ндк и веднага я качих на 1 кантар :smt005

това е невъзможно
Възможно е,ако предния ден преди да се претегли е пила мнгоо течности..или примерно е изяла 2 кг димя..през нощта ги е изчишкала и на следващата сутрин е била с 2 килограма по-лека..
иначе тези заветни два килограма мазнини не могат да се изгубят за половин месец,камо ли за ден.

Ми и тя каза ,че е пила много вода

Nen0RmalniK
08-14-2007, 13:34
5 kg za 10 dni.. nqma na4in :-D

08-14-2007, 13:52
Ей, свиньо, нема да отслабнеш толкова за 10 дни. :smt019

voni_12
09-13-2012, 15:02
bee koi kaza 4e nqma da otslabne za 10 dni az za tolkova svalih 7 kg ;) kupi si dieti4no miusli ima go v lidel 1 kg ! i struva 4 leva qj go s kiselo mlqko.sytrin v 1 panica isipi polovinata mlqko i malko miuslii razburkai ostavi 10 minn da posedi poslee mojesh da go qdeshh ,sled tfa drugata polovina na obed ii taka si prodaljavash ne qj sladko ..moje primernoo da qdesh i po 1 bonbon na den shtoto shokolada poddurja kruvnoto ...a ne kat men da stanesh s niskoo kruvnoo :))ne 4e 1 bonbon sh naprai koi znae kfo za kruvnoto ama .... :)) nooo se pakk gledai da pravish nqkakvi oprajneniq za da ne polu4ish striii ili ako ne ti se pravqt oprajneniq si zemi krem protif strii za bremenni ama to moje i da ne si premenna za da go polzvash ;dd .. no ne trqbva da qdesh nishto drugo moje da si izberesh 1 vid plod i da go qdesh no ne smesvai plodovete kato naprimer da qdesh qbalka i sledd 2 4asa krusha ! mmm az polzvah qbulki :)) bqh 52 kg i za blizo 2 sedmici stana 45kg :))))

Amore-Mio*
09-13-2012, 15:51
О, я стига простотии.

Каквито и усилия да положиш, и да постигнеш едното. Със сигурност ще навредиш на нещо друго и по - конкретно здравето си.

kitty02
09-13-2012, 16:14
Само аз ли забелязвам, че темата е от 2007? Момичето отдавна е отслабнало. :lol:

ALetterFromTheSky
09-13-2012, 17:53
bee koi kaza 4e nqma da otslabne za 10 dni az za tolkova svalih 7 kg ;) kupi si dieti4no miusli ima go v lidel 1 kg ! i struva 4 leva qj go s kiselo mlqko.sytrin v 1 panica isipi polovinata mlqko i malko miuslii razburkai ostavi 10 minn da posedi poslee mojesh da go qdeshh ,sled tfa drugata polovina na obed ii taka si prodaljavash ne qj sladko ..moje primernoo da qdesh i po 1 bonbon na den shtoto shokolada poddurja kruvnoto ...a ne kat men da stanesh s niskoo kruvnoo :))ne 4e 1 bonbon sh naprai koi znae kfo za kruvnoto ama .... :)) nooo se pakk gledai da pravish nqkakvi oprajneniq za da ne polu4ish striii ili ako ne ti se pravqt oprajneniq si zemi krem protif strii za bremenni ama to moje i da ne si premenna za da go polzvash ;dd .. no ne trqbva da qdesh nishto drugo moje da si izberesh 1 vid plod i da go qdesh no ne smesvai plodovete kato naprimer da qdesh qbalka i sledd 2 4asa krusha ! mmm az polzvah qbulki :)) bqh 52 kg i za blizo 2 sedmici stana 45kg :))))

хахахахахахахахахахха ША УМРА , ВЕРНО ЛИ БЕЕЕЕЕ, ША УМРА, НЕ МОААА ХАХАХАХАХХАХАХАХХАХАХАХАХ ХАХАХХАХА



ТРРОООЛЛЛ