PDA

View Full Version : НЕ на наркотиците!



aninceto
08-13-2007, 20:22
ЗДРАВЕЙТЕ,ТИЙНОВЕ!АЗ СЪМ НА 14 ГОДИНИ И ЖИВЕЯ В МАЛКО ГРАДЧЕ.НО...И ВТАКОВА ГРАДЧЕ ИМА НАРКОПЛАСЬОРИ!ЛИЧНО АЗ СЪМ ПРОТИВ НАРКОТИЦИТЕ И ДРУГИТЕ УПОЙВАЩИ ВЕЩЕСТВА.ЧУВАЛА СЪМ ,ЧЕ ПРОДАВАТ НАРКОТИЦИ ОКОЛО УЧИЛИЩАТА И ИМЕННО ТОВА МНОГО МЕ УЖАСЯВА! :!: БИХ ИСКАЛА ДА ВСИЧКИ КОИТО СА ПРОТИВ НОРКОТИЦИТЕ ДА МИ ОТГОВОРЯТ! O:)

BaiboCo
08-14-2007, 01:13
Твърдо против, утре може да дискутирам с всеки, който си мисли че може да спори с мен ;щ

xaxa9999999
08-16-2007, 19:30
avtorke,devoiko-ostavi gi teq ******* kov4ezi be...da mrat....ti na p****ta si ako govori6 pak 6te razbere nekoq duma,ama te teq masuri tuka sa **** ******** be.Neska e na 17 i se kefi i se prai ******* 4e mnogo razbira,ama utre ako dojibee do 30 na vid 6e e kat visnal ***.Z**bi.peace

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
2 точка от правилника! Без толкова остри изказвания!

LuDa_FeNkA
08-27-2007, 14:40
tvurdo protiv tova sam ..

bai_brother
09-04-2007, 16:05
Оффффффф аман от ******** ********* дето си мислят че като са дръпнали по една доза и вече знаят всичко. :smt013

Аман и от тоя глупав израз (Всеки сам си избира). :smt013

Какво избирате бе?

Ше избирате като почнете да живеете самостоятелно , а докато се държите за полата на мама и джоба на тате ше си траете , щото нямате право на избор.

Някаде в началото на темата попаднах на пост който гласи че всички храни са отровни.
По тоя въпрос ще кажа че който го е написал това нещо може да ходи да го освидетелстват в лудницата , защото полезни храни и напитки има колкото искаш .

Що се отнася до това че дрога се продава на всякаде , това наистина е плашещо , но поне за момента никой нищо не прави за да се реши този проблем.
Знам че повечето от вас ще се опитат да оспорят това което съм написал , но колкото и да оспорвате един ден ще разберете че съм прав.

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
2 точка от правилника!

VerryBerry
09-05-2007, 20:03
i az sam protiv,no pove4eto posqgat v izblik na depresiq..a nqkoi go pravqt za gazariq..takava e modata prosto :smt012

b0Nb0n
09-13-2007, 10:13
oo v tazi tema edno vreme ima6e i drugi mneniq no sa iztriti za6to ?

От ^npocTo^a3^f^: Написала съм защо съм изтрила повечето мнения в темата и за напред такива мнения ще се трият без предупреждение и редовно.

theEXPLOITED
09-13-2007, 11:22
МИ ОК ,...............НЕ!

krem4et0
09-13-2007, 11:46
Твърдо против употребата на наркотици съм! Причини-няма да изброявм. Млади хора, купонтът може да е весел и без дрога и алкохол. може да сте гтнини и самоуверени, без да сте надрсани. Може да виждате щастието всеки 1 ден без да се боцкате. Важното е а вярвае в себе си и да имате хора, които ви ценят и обичат!

alkobalko
09-13-2007, 12:39
Не на наркотиците.

'IrReSiStIblE'
09-13-2007, 13:43
Абсолютно против наркотиците съм.

IlLuSi0nS`
09-13-2007, 14:09
мисля, че всеки има право да си изказва мнението, дори и то да се различава от общоприетото.. всяко нещо си има две страни.. всичко зависи от гледната точка.. всеки има право да изложи своята гледна точка.. според мен тфа е нарушаване на правата за свобода на словото - върнете темата в предишния и вид! ..или може би се страхувате от истината в мненията на "наркоманите".. ебаси ограничените хора дето сте.. коне с капаци! поне тфа мнение се надявам да не изтриете там модератори ли кфо се водят.. пфф :smt033

09-13-2007, 14:31
Еми то как искаш де е като всички модератори са анти-дроги?Ако имаше 1-2ма ''наркомана'',нямаше да е така,ама щяха да се изтрепат един друг.За да е чиста работата и всичко да е честно,трябва да са безпристрастни,а не е така...

theEXPLOITED
09-13-2007, 15:12
Еми то как искаш де е като всички модератори са анти-дроги?Ако имаше 1-2ма ''наркомана'',нямаше да е така,ама щяха да се изтрепат един друг.За да е чиста работата и всичко да е честно,трябва да са безпристрастни,а не е така...
навсякъде в шибаната държава е така,бате

IKisseDAGirL
09-15-2007, 10:00
Против съм. Не мога да повярвам в последно време колко спокойно всеки се хвали какво бил взимал, опитвал, колко му харесало и т.н. И то с такава гордост :shock: Няма да споменавам за кои потребители става въпрос, те редовните, които го правят, си се знаят... Засрамете се :roll:

devilbggirl
09-15-2007, 10:47
Kategorichno NE na NARKOTICITE !!!

b0Nb0n
09-15-2007, 22:09
spoko hora jivota si e moi
i ne iskam da byde kato va6iq v zastoi
spoko hora
tva e na4aloto na moq jivot
spoko hora

09-16-2007, 11:28
Kategorichno NE na NARKOTICITE !!!


До никъде няма да стигнете с тва мислене.Когато човек е слабохарактерен и позволява да му се налага общоприетото, така тои самият си ограничава свободата на мислене.А от там на къде бе хора?? Еми хубаво,и моите родители от малка ми говорят че наркотиците са гадни,опасни,вредни и т.н.,но за бога...те пък откъде знаят?Човек трябва да има доверие само на себе си и да съди по себе си,защото всеки е различен и това че на някои си не му харесвало,а друг е част от стадото,не значи че и ти ще го почувстваш така като опиташ!Аз направих така отдавна и знаете ли какво...радвам се,това стана част от живота ми и отдавна преодолях очевидното лицемерие и неприязънта на хората,защото осъзнах че ТЕ са ограничени,а аз свободна...

09-16-2007, 17:59
пробвал съм наркотици и не ми е харесвало и за това сега не употребявам но не съм против тях... мисля че всеки който е против наркотиците трябва да е протиф кофеина и никотина но едва ли е така.. има хора които нямат никаква представа защо наркотиците са вредни и те нямат право да налагат мнението си просто защото не са запознати...моите родители пушат общо по 4,5 кутии цигари на ден (към цигарите има психическа и физическа зависимост,а при повечето наркотици е само физическа или психическа) и ми казват да не пробвам даже трева... ЩО ? викат че от трева ще мина на хероин... как да им обясниш че тревата е по малко вредна от цигарите... Искам да помоля модераторите да не трият поста ми.

IdiOtKa
09-17-2007, 19:04
аз съм против Херойна ...не че съм го опитвала ама ми се струва мно брутално !

HouseSoul
09-20-2007, 17:23
Всички са против докат не изядат първото си мапче и после ... дивиза им става "бъди кривак,всеки ден!" :lol: хахахахаха

bai_brother
09-21-2007, 16:23
Kategorichno NE na NARKOTICITE !!!


До никъде няма да стигнете с тва мислене.Когато човек е слабохарактерен и позволява да му се налага общоприетото, така тои самият си ограничава свободата на мислене.А от там на къде бе хора?? Еми хубаво,и моите родители от малка ми говорят че наркотиците са гадни,опасни,вредни и т.н.,но за бога...те пък откъде знаят?Човек трябва да има доверие само на себе си и да съди по себе си,защото всеки е различен и това че на някои си не му харесвало,а друг е част от стадото,не значи че и ти ще го почувстваш така като опиташ!Аз направих така отдавна и знаете ли какво...радвам се,това стана част от живота ми и отдавна преодолях очевидното лицемерие и неприязънта на хората,защото осъзнах че ТЕ са ограничени,а аз свободна...

Хах!

А ти до къде щестигнеш с твоето?
Най много до оня свят.
Да всички един ден рано или късно ще отидем там, но един велик учен и философ е казал : Не е важно как ще се родиш , ващно е какще умреш.

Оставям на теб да се сетиш кой е той.

Казваш че ние дето не сме пробвали наркотици сме ограничени?

Имам новини за теб : Ти си ограничена (Не се обиждай) , ограничена си защото мозъка ти не може да роди друга идея за занимание и забавление освен тази да се надрусаш , от своя страна това те кара да си мислиш че вече си супер готина , голямата работа и т.н. което всъщност изобщо не е вярно , защото истината е че и ти и всички останали които се друсате сте заблудени , ама много.

AtMosFera
09-21-2007, 17:51
Баи Брадъре жалко за теб!Мислиш твърде плоско и повърхностно.И защо реши че мозъкът ми не може де измисли др начин за забавление?може,но като друсам ми е по-яко!И ...има и такива прав си,които друсат защото си мислят 4е така ще станат готини,но...повярваи ми има и др за които е мн по-сложно.И малко ми е странно-защо реши 4е съм заблудена като друсам?Напротив-правя това,което ми харесва и ти и никои не може да го промени.Говоря от името на мн хора като мен

IlLuSi0nS`
09-21-2007, 17:58
някъде прочетох следната фраза, която ми се струва перфектен завършек на подобен спор.. не помня от къде е и дано автора няма нищо против, че ще го цитирам..

"Аз, като едно зряло и отговорно човешко същество, никога няма да призная правото на някой друг да управлява моя избор, какво да вкарвам в тялото си или накъде да отправя своя разум. От кожата навътре всичко е под моя юрисдикция, или не е така?"

..това е истината.. пийс..

BUFU994
09-25-2007, 00:53
някъде прочетох следната фраза, която ми се струва перфектен завършек на подобен спор.. не помня от къде е и дано автора няма нищо против, че ще го цитирам..

"Аз, като едно зряло и отговорно човешко същество, никога няма да призная правото на някой друг да управлява моя избор, какво да вкарвам в тялото си или накъде да отправя своя разум. От кожата навътре всичко е под моя юрисдикция, или не е така?"

..това е истината.. пийс..



+1

hatedrug
09-27-2007, 22:29
Всичко в този форум ми напомня на иначе много вярната фраза "Идат като тийнейджъри, бягат като тийнейджъри- що е то- овци."
Извинете, но откровенно казано сте зле. За какви ш....и наркомани говорите? Вие поглеждали ли сте в очите на човек, който употребява наркотици? Опитвали ли сте някога да помогнете на такъв човек, да го изслушате? Да го прегърнете и да му вдъхнете доверие и сила? Да му покажете, че не е сам и че има някой зад него, който ще се бори с него и ще даде всичко за него?
Не, никога няма да разберете какво е да погледнеш в две толкова тъжни очи.
Толкова сте повърхностни. Мислите с така промитите ви мозъчета и дори не се опитвате да вникнете в смисъла на цялата работа.
Дори не можете да предположите, че някой наистина е болен от наркотици, нали?
"Боцкал се веднъж и вече се прави на наркоман.". Знаете ли, че за да се пристрасти човек към хероина са необходими не повече от десеттина опита? А когато става въпрос за хлапе са нужни доста по малко. Така че вместо да говорите глупости по форумите-вземете прочетете малко.
След това проверете в указателя на телефона си. Може би ще намерите стар приятел, който погубва живота си (ако естествено не сте му изтрили номера и не сте му обърнали гръб, веднага щом сте разбрали, че е наркоман). Обадете му се, кажете му, че го обичате и че винаги ще бъдете до него. Кажете му, че ще дадете всичко от себе си, за да му помогнете.
Дори ме можете да си представите, колко чудотворно може да се окаже това. Няма нищо по-хубаво от това да знаеш, че не си сам.
Престанете да говорите глупости. Наркоманите имат нужда от нашата помощ. Не им обръщайте гръб, не се плашете от тях. бъдете им приятели- това е една от най-голямите добрини, който човек може да извърши.
Защо ли пиша всичко това, така или иначе няма да разберете...