PDA

View Full Version : За кристалите ?



taratanci
08-13-2007, 21:23
za kakvo se izpolzvat po to4no kristalite za kosa,uvrejdat li q ili po skoro q podhranvat,kakuv efekt se postiga 4rez tqh i gore dolu na kakva cena sa ?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

Talia....
08-13-2007, 21:26
Кристалите за коса подхранват косата и я оформят.Има различни видове-за суха (изтощена),мазна и нормална коса!За цени незнам,но моите бяха 9 лева.

sh3_1s_7h3_0n3
08-13-2007, 21:29
за омазняване и подхранване на косата. особено ако използваш 4есто преса, сешоар и т.н. за защита на косата...грижа и поддържане. в никой слу4ай не я увреждат. аз използвам кристали от 1год ве4е и съм много доволна 8)

Cvetkata_Rubi
08-13-2007, 21:44
Ами аз ползвам течните кристали на "BioPharma" ползвам ги след баня предимно защото съм с чуплива коса и я изправям с пресата,а освен това те предпазват косъма от цъфтеж.

Съвет ако ги ползваш за изправяне,ако ли не просто втриваш на мокра или суха коса и не те интересува.

Кристалите се слагат преди или след пресата, на мокра или суха коса, в зависимост от ефекта който искаш да постигнеш. Аз си изсушавам почти напълно косата със сешоар, слагам кристали и изправям с преса. Така косата ми става по-обемна, а ако сложа кристалите след пресата:Косъма няма да е защитен от изгаряне и косата става на клечки.

sladku_bebzi
08-14-2007, 11:02
Кристалите трябва да се използват ако използваш често преса, маша, сешоар и други такива.Моите са на "SERI" и са страшно добри.Струват 12 и нещо 8)

blqqh
08-14-2007, 13:11
Кристали има от 4 до 20 лева ,е сигурно и до 100 има де:Д и е хубаво да се използват като си правиш косата с преса,защото по малко я уврежда :wink:

sladku_bebzi
08-14-2007, 16:30
Е то може и по 2лв. да има ама важното е дали са свестни.Като съдя по цената, тези от 4лв. незнам до колко ще помогнат на косата ти.По-добре си вземи на доказана марка, колкото и да струва, а не мисля, че ще са много скъпи, най-много до 15лв.