PDA

View Full Version : Възможно ли е такова нещо...



08-13-2007, 21:32
Работата е там ,че съм момче което изгуби слуха си още на 5 год. и оттогава знам ЕДНО нещо и то е ,че дори и да искам не мога да накарам другите да ме харесат такъв какъвто съм...това е като карма ,общуването е страхотен кошмар и винаги когато ме прекъснат обикновено ме затапват...
Човек се опитва да се пребори с недостатъците си ,опитва се и като види ,че не може нищо да се направи не трябва да затъва и да гледа черногледо на живота или да си мисли ,че никой няма да го иска такъв...за всеки влак си има пътници ,нали...
за комплексарщината няма да говоря...научих се да не ми пука
ще кажа само ,че всички момичета които съм срещал досега така и не можаха да преодолеят комплексите си ,да спрат със презрителните преструвки ,да спрат да ми се присмиват когато не чуя нещо...но на мен не ми пукаше ,така трябваше и нищо не можеше да се направи.Обаче както си вървях по улицата един ден и срещнах невероятно красиво момиче ,позната (на село всички се познаваме) просто си казах "Е й?Поредната..."
обаче не стана така ,това момиче не се отказа нито веднъж ,въпреки многобройните повтаряния и прояви такъв ентусиазъм ,че направо се уплаших.До този момент уважавах момичетата ,ценях ги повече от себе си ,както подобава на възпитанието ми ,без да очаквам нищо в замяна ,никога обаче не съм обичал някое момиче ,не съм имал възможност - не съм го направил.
Възможно ли е такова нещо...какво ще прави толкова красиво и нормално момиче с човек като мен ,как е възможно да няма комплекс...
Та аз не мога да й предложа нищо ,може би го прави заради егото си - просто изпитва желание да поправя това ,което не може да се поправи.
Иначе би била толкова съвършена...като от приказките.

G-BaBy-InLoW
08-13-2007, 21:38
ае тфа е супер бе .. браво , аз си мисля 4е тфа е то4ното моми4е за теб , тя те харесфа такъф къфто си , така 4е не пропиляай шанса ... УСПЕХХХХ !!!!! :)

cracken
08-13-2007, 21:40
Виж 1во съжалявам за загубата на слухати...едвали има нещо по шибано от това да не можеш да чуваш, ходиш или виждаш...
Що да не можеш да и дадеш ништо...МОЖЕШ ДА ДАДЕШ ЕДНО НЕщО...ЕДНО НЕщО НО ВСЪщНОСТ ВСИЧКО-ЛюБОВ!
Я РАЗКАЖИ ПОВЕЧЕ...ХАРЕСВА ЛИ ТЕ ПРОСТО ИЛИ НЕщП ПОВЕ4Е?

LO6IQ
08-13-2007, 21:43
Страхотна история , момичето явно е с наистина "корава" нервна система и супер по характер .
На теб точно такова момиче ти трябва нали ?
(охх.. в момента така ме цепи главата ,че нито едно смислено изречение немога да измисля .) :|

MostHated
08-13-2007, 21:54
spoks man! ne si po razli4en ot dr. prosto ima super mnogo kompleksirani hora, no nali znae6 4e te sa mnogo golemi zleiki taka 4e da ne ti puka naistina! a za momi4eto... super deistvai! ;)

eXtrem3-g1rl
08-13-2007, 21:54
Много малко такива хора като това момиче са останали в днешно време..затова мисля, че тя би била достойна за обичта ти.

Atika
08-13-2007, 22:05
: ) Както каза сам за всеки влак си има пътници .. Всички изглеждаме или се чувстваме различно .. и колкото различни толкова и еднакви сме ..Винаги има баланс , животът ни отнема нещо , но в замяна ни дава друго.. И всички сме си задавали въпроса "защо точно аз, какво намира той/тя в мен" и куп подобни въпроси .. На тези въпроси не ни трябват отговори .. нещатата просто се случват : )

Blab
08-13-2007, 22:18
прекрасно...Защо красавиците да не те харесат?
Една от най-близките ми приятелка се влюби в момче с увреден слух.И се притесняваше, да..., но започна да учи езика на глухонемите(убий ме в момента не мога да се сетя за името) и им беше хубаво.
Пожелавам ти много щастие и повече усмивки!

глухарче
08-13-2007, 22:48
ааа не разбрахте ,аз си чувам ама не като другите...до език на глухонемите пази Боже ,аз даже не мога да чета по устните...може би само малко.
работата е там ,че хората не знаят как да общуват с мене..."викането" не го чувам ,докато по-тихите думи много по-бързо и лесно ги улавям...уви всички ми викат и то без да се усещат право в ухото...и си мислят ,че на мен ми е по-малко неприятно.
Колкото до момичето - съвършено е ,красива ,умна и добра.
Дали ме харесва...човек никога не знае докато не опита.
Радвам се ,че be_true е такава благородна лъжкиня...излъга само и само да ми помогне някак.За което й благодаря (ако е момиче де).
Благодяря на всички!Може и да си пробвам късмета ,ама засега съм си все същия песимист...просто прекалено много съм преживял ,без да се обиждате ,но пътя по-който вървите ,аз оттам се връщам...

08-14-2007, 07:38
не искам да задълбавам...още повече, че представа си нямам какво преживяваш, но след като каза, че чуваш какъв е проблема тогава...:)

hoseto_
08-14-2007, 07:39
на този свят няма нищо невъзможно :-D

08-14-2007, 07:43
От мен само едно: Не я изпускай!
Ти в момента си мислиш защо иска да е с теб и какво толкова намира - забрави го това. Мисли си само за това, което е пред теб.

SwEeTtYGirL
08-14-2007, 12:35
Ei pishi mi na maila (za momcheto koeto e razkazalo istoriqta) Maila mi e moni_crazy_92@abv.bg

MayKyTy
08-14-2007, 12:38
хей чудесно е че наистина има такова момиче, тя е идеалната за теб, тази която наистина заслужава любовта ти УСПЕХ !!!!

Blab
08-14-2007, 21:30
Радвам се ,че be_true е такава благородна лъжкиня...излъга само и само да ми помогне някак.За което й благодаря (ако е момиче де).

Аааа, така няма да се разберем:)не съм излъгала, каквото съм казала е самата истина.Само щастие ти желая!