PDA

View Full Version : Толкова ли е лошо да си свестен?



08-13-2007, 21:35
Predi vreme si pisax s edno momi4e i si ustanaxme s pisaneto.DOkato tq ne poiskala skype mi na edna neina frendka.Kato za na4alo tq po4na da mi pi6e kat i pratix moi po novi pics kvo kolko hubavo mi bilo 4e trqbvalo se vidim kogat ima vreme.Posle puk tq mi pi6e vednuj na 20 min.Razbraxme se taq sedmica se razberem koga 6te izlezem.Tq v4era q pitam ne me poznava.Dneska mi kazva miii az nqma da moga..Izvinqvai.Tva izvinqvai sigur mi go kazva za 1000 put ,ama to tiq ne6ta se 4uvstvat ;)Kajete sq kvo da q prava?!

LO6IQ
08-13-2007, 21:39
Отваряш скайпа , цъкаш на ника и с десен бутон , след това "Блокирай избрания абонат "
Какво друго ? :-s

tuzaro
08-13-2007, 21:39
да не се зарибяваш по скайп с момиче.Ако си се запознал първо с нея някаде на живо и после да я зарибяваш в скайп може ама кат не си я виждал може да ти праща кви ли не снимки и ти да останеш разочарован накрая [-X

mid_get
08-13-2007, 21:40
Като за начало - оправи си правописа, второ - що не опиташ да разкажеш отново историята, че нещо...писали сте си, пък после тя искала скайпа ти от нейна приятелка, ... ъЪ? :smt017 Трето - сигурен ли си, че не си леееко заспал вече? :lol:

Пп: На такива като теб не трябва да им се позволява достъп до компютър

eXtrem3-g1rl
08-13-2007, 21:46
Що ли не разбрах почти нищо от тая история..скайпове, глупости..кой от кого взел тва не можах да схвана.. :smt017
Обаче по-добре търси контакта на живо, в някаква реална обстановка, отколкото по скайп..там всеки се представя за такъв, какъвто си иска..

08-13-2007, 22:15
Predi si pi6exme v sait za zapoznanstva :)

pave
08-13-2007, 22:18
Пич заеби ги тия историй със скайп... Хвани си свестно гадже от твоя клас и не се занимаваи с некви ....

08-13-2007, 23:03
А ако там са се курвета?

BanityYy
08-14-2007, 02:40
Shtom tova momiche e napravilo taka zna4i ne te zaslujava vnimanieto koeto i obra6ta6 i izob6to ne zaslujava teb!Taq ideq za Blockirvaneto e mn dobra ;)

hoseto_
08-14-2007, 08:13
1. заебаваш Skype
2. излизаш на диско
3. зарибяваш там

MayKyTy
08-14-2007, 10:12
1. заебаваш Skype
2. излизаш на диско
3. зарибяваш там
:!: :!: :!: =D> =D> =D>

sasha_90
08-14-2007, 10:15
Не й пиши повече.

Mementomori
08-14-2007, 10:16
Не е лошо да си свестен,просто в днешно време това не се оценява!Хората често не знаят какво искат!По-добре престани да си пишеш с нея,няма смисъл-тя само те разиграва!

gPa3HuTeJl
08-14-2007, 11:01
Отваряш скайпа , цъкаш на ника и с десен бутон , след това "Блокирай избрания абонат "
Какво друго ? :-s

Кратко...точно...ясно...

monityY
08-14-2007, 11:07
ni6to ne razbrax... q pak? :roll:

LaDy_DaQnA
08-14-2007, 11:40
Като за начало - оправи си правописа, второ - що не опиташ да разкажеш отново историята, че нещо...писали сте си, пък после тя искала скайпа ти от нейна приятелка, ... ъЪ? :smt017 Трето - сигурен ли си, че не си леееко заспал вече? :lol:

Пп: На такива като теб не трябва да им се позволява достъп до компютър

i az ni6to ne razbrah ot cqlata istoriq

08-15-2007, 00:10
Цялата история пак.Преди време си писах с едно момиче ,което е на същата възраст като мен.Писахме си в сайт за запознанства.Е след това спряхме.В последствие ,тя ми писа ,че ми е взела скайпа от една нейна приятелка.Мина около 1-2 месеца от тогава.Докато пак не си писахме.Проблемът е ,че тя винаги ми пише с огромно закъснение.В последствие ми се извинява и пак...Исках да поизлезем мин. седмица щяла да ходи на балкан приех го някак си.Разбрахме се ,да се уточним тази седмица кога ще излезем.Е питах я тя пак с 20 мин. закъснение ооо ми няма да мога.До днес ,когато аз видях един нов човек.За първи път тя ми писа..И най-странното пишеше си съвсем редовно.Поговорихме си малко питах я да излезем утре нзн с коя щяла излиза в петък незнам къде ще ходи.Аз понеже съм откровен човек я питах тогава др. седмица ,ако може или и тогава "ще възникне нещо"?И се почна старата история на нов глас...Писане със 30 мин. закъснение...Е след 30 мин. тя ми писа извинявай.Аз си викам айде може да е искренна.Чаках я 15 мин. да ми отг ,ядосах и се и си и казах ,че не е важно ,човек какво пише ,а какво чувства.След час някъде тя ми писа ,че съжалява ,че ми оставяла толкова гадно впечатление ,но напоследък и се налагало така и че няма ми се обвинява.Когато се върнах вече беше офлайн.Проблемът е че тя влиза само вечер.Най-накрая и писах ,че за мен не е важно кой какво ми пише ,а какво чевства спрямо мен ,а аз май усещам тя какво чувства.Е какво да правя?

08-15-2007, 10:31
:roll:

flora23
08-15-2007, 20:34
ем да ти кажа,от това което разбрах,имах подобен случай.с един пич се запознахме в чата не си бяхме пращали снимки и т.н. ама веднъж се срещнахме случайно щото се оказа че имамем общи познати та тъй де извстно време постоянно питал за мене пращахме си снимки и си пишехме почти по цял ден и все се уговаряхме да излезем.ама така мина доста време и както мн искаше изведнъж почна почти да не се появява,отговаряше по-бавно,и почна нещо да увърта.в крайна сметка се срещнахме пак ама...еми не мина както си го представях,меко казано.след време разбрах от съответните познати,че точно по вртемето когато започна да ми се губи нещо си бил хванал гадже...ами се си мисля,че и при тебе ще да е така :|