PDA

View Full Version : Почти на 19 съм, а досега съм си нямал момиче :(



Sky_walker
08-13-2007, 22:46
Ех да ви кажа, не мисля, че съм грозен, даже имам горе долу хубаво тяало предвид това че спортувам от 9 години един спорт, и от 4 години 2-ри( няма да ги споменавам, защото искам да избегна заяждания, просто искам съвет, и мнение ... ) .Та досега не съм си имал момиче, единствено в 3-т иклас ако трябва да го броя, и то освен прегръдки, нищо повече ... Просто найстина съм прекалено срамежлив, не мога да се запозная сам с момиче, освен ако тя не направи първата крачка, а знам че трябва да съм аз ... Не знам какво да правя, но вече мисля, че не е много нормално на моята възраст да съм така ... студент ще стана, без мома, не е на добре :( ... кажете си мнението, и ако може и някой съвет, за положението ми, и предвид срамежливостта ми ... Благодаря на отзовалите се.

KUM4o
08-13-2007, 22:48
Спокойно и аз съм на 17 и не съм имал момиче.Просто не си го поставяй като фикс идея.Като се появи точното момиче ще разбереш и ще стане работата.И аз не съм от отворените и можеби за това сме самотници с теб.Иначе грозни няма ,но младеща обича плей бой и това е.

GaBiTyYy
08-13-2007, 22:50
Neznaesh kak da si poiskash tfa e ! :smt016 A trqq se nau4i6 6toto ako 4aka6 vinagi momi4eto da naprai purvata kra4ka i na 99 da stane6 pak 6e si

Sky_walker
08-13-2007, 22:52
Точно там ми е проблема, че съм прекалено срамежлив, ама найстина прекалено, и не мога да го преодолея това, а не е като да не съм опитвал . :(

minava6t 4i4ko :)
08-13-2007, 23:04
споко , когато я заговаряш си мисли за успех, подхождай позитивно с усмивка, лекота не мисли в никакъв случай за евентуален неуспех, дори и такъв да има /100% гаранция ..неизбежни са/ не се отчайвай и не търси проблем в това.Гледай напред и рано или късно нещата ще си дойдат на мястото.Знай че мисълта е враг на действието, ако ще ти е по-лесно изпий някоя и друга биричка и тогава атакувай.Всъщност няма точно установени правила, щото разни хора разни идеали, но вероятността запознанство /среща/свалка на срамежлива девойка със ср. младеж е по-малко вероятна от всяка друга си мисля :-k Don`t worry be happy!!!

pave
08-13-2007, 23:07
Брато и аз бях така ... Не че съм голям на 14 съм (изглецдам доста голям за възраста си) преди около год. не моех да зоговоря момиче... Беше ми мн шибано ама вече си се запознавам без проблеми... Таината е там че почнах да гледам тийн филми и от там ми доиде доста надежда :D :D :D Кат ги гледам тия от филмите и после го прилагам... Аве важното е да имаш хумор!!!

Garett
08-13-2007, 23:24
Просто не си го поставяй като фикс идея

08-14-2007, 05:31
Мерси за съветите :) ... аз си мисля, че веднъж да успея всичко ще си потръгне, стига да успея веднъж е работата :)

08-14-2007, 07:11
abe ti lud li si s takova tialo i pri tova sportist fda te e sram ot mom ichetata.az i moiata priatelka si umirame da gledame gotini mom4eta s hubavi tela oba4e i nie 4akame niakoi da napravi purvata kra4ka . na bas 4e hiliadi momi4eta ssa te haresvali a ti ne smee6 da gi zagovori6.lele kolko 6ansove si propusnal.ia se stiagai zashtoto ako mul4i6 ako 6te i da si brad pit nikoga niama da ima6 momi4e

TheKeeper
08-14-2007, 07:11
Бе бъди девствен ама умри пич :smt005 Аз съм девствен, ама не се оплаквам и ми е добре така ... по-добре здрав от колкото да ме хване някоя болест :smt005
Какво общо има това, че не е имал приятелка със секса ](*,)

hoseto_
08-14-2007, 07:18
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
гъзар бъди, девствен умри
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
иначе по темата: споко, жените не хапят (поне не всички), приказвай с една, втора, трета и т.н. и срамежливостта ще си отиде :-D

TheKeeper
08-14-2007, 07:20
Прочети му целия пост и ще разбереш .. :roll: :-$
Защо това, че се е прегръщал в трети клас с момиче и казва, че е нищо, те кара да си мислиш, че всичко пак опира до секса?

08-14-2007, 13:48
Точно там ми е проблема, че съм прекалено срамежлив, ама найстина прекалено, и не мога да го преодолея това, а не е като да не съм опитвал . :(

az sam momi4e na 18 godini i sa6to ne sam imala gadje i sam dosta sramejliva i na men ponqkoga mi e dosta gadno zaradi tova i ne znam kakvo da te posavetvam no trqq da znae6 4e ne si edinstveniq :)

Sinner
08-14-2007, 15:06
a леле мале почти съм на 20 аммм преди 3 гоидни бях като теб ,
дам кофти беше за съжаление немога да се сетя точно как избегнах срама но мисля че от разговорите ми се момичета ще ти дам следния съвет:
Отиди при някоя която я харесваш и пробвай,от опит глава не боли
говори квото ти дойде на ум, па кой знае ако си умничък може стане номера а тва момчиенцето тука в сайт е пробвай с нея и тя е срамежлива ще си допаднете :D

DGD1.8
08-14-2007, 16:56
emi togava si nameri mom4e ;/

DGD1.9
08-14-2007, 17:00
Ех да ви кажа, не мисля, че съм грозен, даже имам горе долу хубаво тяало предвид това че спортувам от 9 години един спорт, и от 4 години 2-ри( няма да ги споменавам, защото искам да избегна заяждания, просто искам съвет, и мнение ... ) .Та досега не съм си имал момиче, единствено в 3-т иклас ако трябва да го броя, и то освен прегръдки, нищо повече ... Просто найстина съм прекалено срамежлив, не мога да се запозная сам с момиче, освен ако тя не направи първата крачка, а знам че трябва да съм аз ... Не знам какво да правя, но вече мисля, че не е много нормално на моята възраст да съм така ... студент ще стана, без мома, не е на добре :( ... кажете си мнението, и ако може и някой съвет, за положението ми, и предвид срамежливостта ми ... Благодаря на отзовалите се.

Да не би да си прекалено далеч. може би трябва да сте по близо за да не налага да правите крачки... Но всъщност приеми факта че си неизбейно болен и тъп а и защо бързаш само на 19 си изчакай да станеш поне на 69

Novkov
08-14-2007, 17:06
Преглъщаш срама и стреляш, няма друг начин

08-14-2007, 18:06
Ами въпреки,че съм на 14 и аз до сега съм нямала гадже много,много не се притеснявам.ще ти кажа едно все някога ще трябва да преодолееш страха си защото повечето момичета очакват от другият пол да напраявят крачката, но направи първата не на първата! Ами на тази която те привлича питай искаш ли да се запознаем, как се казваш и такива работи.Пожелавам ти успех и тази която ти отвърнеи прехвръкнат искри значи е тя, брато! \:D/

Treselle_s
08-14-2007, 18:09
На 19 и не си имал гадже?! Еми авно нещо си прекалено шитав... :idea: :mrgreen: Заговаряй ги повече мацките.....кво има да те е срам .. :arrow:

08-14-2007, 18:11
извинявам се има едно изречение което сигурно няма да се разбере не прави първият ти опит на първата която видиш виж първо дали ще ти допадне и така

ку-ку
08-14-2007, 18:34
първо самочувствието ти е супер голямо но истинската причина за да си нямал връзка до 19 то ти си ГЕЙ повтарям ГЕЙ :arrow: Г-Е-Й

flowerlina
08-14-2007, 18:51
Ще дойде и твоят ред.От срамежливост нищо не печелиш.Повярвай/говоря от личен опит/.Опитай се да я преодолееш :wink:

08-14-2007, 20:09
първо самочувствието ти е супер голямо но истинската причина за да си нямал връзка до 19 то ти си ГЕЙ повтарям ГЕЙ :arrow: Г-Е-Й

Гейвете имат влечение към момчета ... аз нямам такива .

08-14-2007, 20:12
първо самочувствието ти е супер голямо но истинската причина за да си нямал връзка до 19 то ти си ГЕЙ повтарям ГЕЙ :arrow: Г-Е-Й

Гейивете имат влечение към момчета ... аз нямам такива .

08-14-2007, 20:14
Ех да ви кажа, не мисля, че съм грозен, даже имам горе долу хубаво тяало предвид това че спортувам от 9 години един спорт, и от 4 години 2-ри( няма да ги споменавам, защото искам да избегна заяждания, просто искам съвет, и мнение ... ) .Та досега не съм си имал момиче, единствено в 3-т иклас ако трябва да го броя, и то освен прегръдки, нищо повече ... Просто найстина съм прекалено срамежлив, не мога да се запозная сам с момиче, освен ако тя не направи първата крачка, а знам че трябва да съм аз ... Не знам какво да правя, но вече мисля, че не е много нормално на моята възраст да съм така ... студент ще стана, без мома, не е на добре :( ... кажете си мнението, и ако може и някой съвет, за положението ми, и предвид срамежливостта ми ... Благодаря на отзовалите се.

Да не би да си прекалено далеч. може би трябва да сте по близо за да не налага да правите крачки... Но всъщност приеми факта че си неизбейно болен и тъп а и защо бързаш само на 19 си изчакай да станеш поне на 69

Не мога да разбера кое ти дава причина да се заяждаш, и защо ... ако си от Варна, ела и ми го кажи в очите, няма проблем :)

Slave4You
08-14-2007, 20:14
Еми то това с момичетата не се планира. Случва се ... ей така. Но ако търсиш някое момиче с перфектно тяло и коса и зъби и лице и т.н. и т.н. ... ще има да чакаш дълго.

08-14-2007, 20:14
първо самочувствието ти е супер голямо но истинската причина за да си нямал връзка до 19 то ти си ГЕЙ повтарям ГЕЙ :arrow: Г-Е-Й

Гейивете имат влечение към момчета ... аз нямам такива .

И ако трябва да сме точни нямам въобще самочувствие ...

08-14-2007, 20:16
Благодаря на всички останали за хубавите отговори :) ... е така както е тръгнало, ако има момичета от Варна да пишат :)

Sinner
08-14-2007, 20:17
Спрете да се прайте на гъзари бееееее !!! :smt019

bobka
08-14-2007, 20:19
mi da ti kaja i bratov4et mi be6e taka.kato stana student otide da u4i vuv franciq i se polu4i taka 4e vruzkata mu stigna po4ti do brak.a toi naistina ne e grozen i ima mn xubavo tqlo. :-D nai vajnoto e da ob6tuva6 s xora vupreki 4e si sramejliv!!! :!: i az sum sramejliva ama si prava napuk i samo se zapoznavam s novi i novi xora vs den!napravi i ti kato men i skoro 6e stane6 ne tolokova sramejliv!aide kusmet!!!

Sky_walker
08-14-2007, 20:19
Спрете да се прайте на гъзари бееееее !!! :smt019

И аз им се чудя защо така ... аз споделям проблем, а тея ми пишат глупости.

ку-ку
08-14-2007, 20:20
Ех да ви кажа, не мисля, че съм грозен, даже имам горе долу хубаво тяало
да бе как не се сетих #-o


Гейивете имат влечение към момчета ... аз нямам такива .
може да си неосъзнат гей
:smt019

Sinner
08-14-2007, 20:23
[quote=Sinner]Спрете да се прайте на гъзари бееееее !!! :smt019

И аз им се чудя защо така ... аз споделям проблем, а тея ми пишат глупости.[/quotе]


Не им обръщай внимание :)

ку-ку
08-14-2007, 20:23
и аз съм създадена да пиша глупости :roll: бий ме убий ме пак ще пиша

Sky_walker
08-14-2007, 20:37
и аз съм създадена да пиша глупости :roll: бий ме убий ме пак ще пиша

Е пиши си, аз съм непукист, просто се чудех :)

ку-ку
08-14-2007, 20:46
мерси ся ще спа спокоино :-D

$ Angel $
08-14-2007, 21:13
Аз съм на 14 и имам същата съдба като вашата!Не сме единствените ,да не се самосъжаляваме!Любовта не се дири под дърво и камък ,тя просто идва!

vazdarjatelq
08-14-2007, 21:24
haha na 14, kvo 6te kajete za mene - na 23 sam i se o6te se primirqva msamo s rakata si, ne me haresvat momite i tova si e. 6tom jivota smaje 4ovek toi rano ili kasno se primirqva

08-15-2007, 13:40
haha na 14, kvo 6te kajete za mene - na 23 sam i se o6te se primirqva msamo s rakata si, ne me haresvat momite i tova si e. 6tom jivota smaje 4ovek toi rano ili kasno se primirqva

Добре те разбирам, и мен не ме харесват, горе-долу на твоя възраст съм.
Въпросът е не толкова да се примириш, колкото да разбереш, че не можеш постоянно да носиш вина за това. Ето виж тука момчето в какво ли не го обвиниха - липса на самочувствие, задръстеност, липса на смелост, гейщина,..... Ами ако не е нищо от това? Ами ако той няма грам вина?
Не можеш да носиш цял живот някаква изкуствена вина. Тъй че изходната позиция винаги трябва да е "Е*ете си майката, нищо ми няма, аз съм си много добре, другите са зле!". Оттам насетне вече каквото дойде - Божа работа.

me4ti4kata
08-15-2007, 14:08
Syvet preodolei straha si.Tva e nai-vajnoto.Nie jenite 4akame vas da napravite 1-vata kra4ka,malko sa tezi deto se prestra6avat da sa pyrvi.USPEH =; :smt020 :smt020

08-15-2007, 18:54
mi bratle ako toq sport 9te godini e grebane s lajica nqma da moe6 :D

Една Гостенка
08-15-2007, 19:16
Чакайте малко, пак ли се почна със стадното мислене?
Аз съм на 18, почти 19, жена. Не съм имала гадже в същинския смисъл на думата. Е, и?
Грозна не мисля, че съм, но това е въпрос на чужда субективна преценка. Дебела - едва ли. Правили са ми комплименти за вида ми. Повече от комплименти - искали са да бъдат с мен, но аз просто не съм отвръщала на това, не съм искала да бъда с тези хора.
Хубаво, де, длъжна ли съм? Длъжен ли е някой да бъде такъв и такъв, да е направил това и това за даден период от време? Защо една голяма част от вас не виждат индивидуалността у човека, а гледат доколко отговаря на някакви крайно не-гъвкави критерии?
Може би пък е за добре, защото много от тези проблеми се коренят в прекаленото вглеждане в "какво ще кажат другите"...Момент, човече, другите ли ще се влюбят в момичето, което ти си избрал? Другите ли живеят твоя живот? Другите ли ще се борят с първоначалния ти страх от интимността и секса, други ли ще трябва да вземат твои решения, които няма да са им лесни и удобни? Няма един отговор на въпроса ти, няма панацея, забрави за това. Забрави да търсиш разрешение на такъв проблем на място, където огромният процент хора ще ти повтарят до втръсване "за всеки влак си има пътници", а другите ще те напсуват, за да си повдигнат анонимното самочувствие. Седни и помисли сам какво искаш да постигнеш, открий проблема си и действай, не му се давай...За мен това ми състояние е избор, а не проблем, но те разбирам, винаги съм се справяла сама, без да имам и една лицемерна прегръдка от някой от онези индивиди, които са ме искали заради едната ми (не чак толкова забележителна, между другото) външност...Това си е твоят живот, не го принизявай до нивото на тийн проблемче, защото ще профучи покрай теб, а ти още ще човъркаш умствено съветите на хора, които не те познават така, както ти познаваш себе си.

08-15-2007, 21:38
mi bratle ako toq sport 9te godini e grebane s lajica nqma da moe6 :D

Мне, бойни спортове, а другото е фитнес 4 години ;)

08-15-2007, 21:42
Чакайте малко, пак ли се почна със стадното мислене?
Аз съм на 18, почти 19, жена. Не съм имала гадже в същинския смисъл на думата. Е, и?
Грозна не мисля, че съм, но това е въпрос на чужда субективна преценка. Дебела - едва ли. Правили са ми комплименти за вида ми. Повече от комплименти - искали са да бъдат с мен, но аз просто не съм отвръщала на това, не съм искала да бъда с тези хора.
Хубаво, де, длъжна ли съм? Длъжен ли е някой да бъде такъв и такъв, да е направил това и това за даден период от време? Защо една голяма част от вас не виждат индивидуалността у човека, а гледат доколко отговаря на някакви крайно не-гъвкави критерии?
Може би пък е за добре, защото много от тези проблеми се коренят в прекаленото вглеждане в "какво ще кажат другите"...Момент, човече, другите ли ще се влюбят в момичето, което ти си избрал? Другите ли живеят твоя живот? Другите ли ще се борят с първоначалния ти страх от интимността и секса, други ли ще трябва да вземат твои решения, които няма да са им лесни и удобни? Няма един отговор на въпроса ти, няма панацея, забрави за това. Забрави да търсиш разрешение на такъв проблем на място, където огромният процент хора ще ти повтарят до втръсване "за всеки влак си има пътници", а другите ще те напсуват, за да си повдигнат анонимното самочувствие. Седни и помисли сам какво искаш да постигнеш, открий проблема си и действай, не му се давай...За мен това ми състояние е избор, а не проблем, но те разбирам, винаги съм се справяла сама, без да имам и една лицемерна прегръдка от някой от онези индивиди, които са ме искали заради едната ми (не чак толкова забележителна, между другото) външност...Това си е твоят живот, не го принизявай до нивото на тийн проблемче, защото ще профучи покрай теб, а ти още ще човъркаш умствено съветите на хора, които не те познават така, както ти познаваш себе си.

МНого смислено мнение , найстина !!! А между другото забравих да спомена, може и от това да идва проблема, макар, че като не съм бил с момиче дали има значение но все пак ... като гледам тенденцийте, да речем приятелите ми, все се хвалят де били, коя минали, на коя щели да се лепнат, и т.н. ... въпросът е че не съм от тези хора, не мога да кажа, че поне за момента ми трябва найстина сериозна връзка, но въпреки това се привързвам лесно, и каквото и да е никога не мога да направя нещо за 1 вечер, най-малкото защото ми пука за момичето, мисля си че на първо място искам да накарам самото момиче да се чувства доволно,да му е приятно с мен, пред моето удоволствие ( не говоря само за секс) , просто не бих допуснал да съм с момиче само за веднъж ... Надявам се че стана ясно какво се опитвам да кажа.

Sky_Walker
08-15-2007, 21:46
Чакайте малко, пак ли се почна със стадното мислене?
Аз съм на 18, почти 19, жена. Не съм имала гадже в същинския смисъл на думата. Е, и?
Грозна не мисля, че съм, но това е въпрос на чужда субективна преценка. Дебела - едва ли. Правили са ми комплименти за вида ми. Повече от комплименти - искали са да бъдат с мен, но аз просто не съм отвръщала на това, не съм искала да бъда с тези хора.
Хубаво, де, длъжна ли съм? Длъжен ли е някой да бъде такъв и такъв, да е направил това и това за даден период от време? Защо една голяма част от вас не виждат индивидуалността у човека, а гледат доколко отговаря на някакви крайно не-гъвкави критерии?
Може би пък е за добре, защото много от тези проблеми се коренят в прекаленото вглеждане в "какво ще кажат другите"...Момент, човече, другите ли ще се влюбят в момичето, което ти си избрал? Другите ли живеят твоя живот? Другите ли ще се борят с първоначалния ти страх от интимността и секса, други ли ще трябва да вземат твои решения, които няма да са им лесни и удобни? Няма един отговор на въпроса ти, няма панацея, забрави за това. Забрави да търсиш разрешение на такъв проблем на място, където огромният процент хора ще ти повтарят до втръсване "за всеки влак си има пътници", а другите ще те напсуват, за да си повдигнат анонимното самочувствие. Седни и помисли сам какво искаш да постигнеш, открий проблема си и действай, не му се давай...За мен това ми състояние е избор, а не проблем, но те разбирам, винаги съм се справяла сама, без да имам и една лицемерна прегръдка от някой от онези индивиди, които са ме искали заради едната ми (не чак толкова забележителна, между другото) външност...Това си е твоят живот, не го принизявай до нивото на тийн проблемче, защото ще профучи покрай теб, а ти още ще човъркаш умствено съветите на хора, които не те познават така, както ти познаваш себе си.

МНого смислено мнение , найстина !!! А между другото забравих да спомена, може и от това да идва проблема, макар, че като не съм бил с момиче дали има значение но все пак ... като гледам тенденцийте, да речем приятелите ми, все се хвалят де били, коя минали, на коя щели да се лепнат, и т.н. ... въпросът е че не съм от тези хора, не мога да кажа, че поне за момента ми трябва найстина сериозна връзка, но въпреки това се привързвам лесно, и каквото и да е никога не мога да направя нещо за 1 вечер, най-малкото защото ми пука за момичето, мисля си че на първо място искам да накарам самото момиче да се чувства доволно,да му е приятно с мен, пред моето удоволствие ( не говоря само за секс) , просто не бих допуснал да съм с момиче само за веднъж ... Надявам се че стана ясно какво се опитвам да кажа.

08-15-2007, 22:45
Ех да ви кажа, не мисля, че съм грозен, даже имам горе долу хубаво тяало предвид това че спортувам от 9 години един спорт, и от 4 години 2-ри( няма да ги споменавам, защото искам да избегна заяждания, просто искам съвет, и мнение ... ) .Та досега не съм си имал момиче, единствено в 3-т иклас ако трябва да го броя, и то освен прегръдки, нищо повече ... Просто найстина съм прекалено срамежлив, не мога да се запозная сам с момиче, освен ако тя не направи първата крачка, а знам че трябва да съм аз ... Не знам какво да правя, но вече мисля, че не е много нормално на моята възраст да съм така ... студент ще стана, без мома, не е на добре :( ... кажете си мнението, и ако може и някой съвет, за положението ми, и предвид срамежливостта ми ... Благодаря на отзовалите се.

az sam na 13 i si nqmam gadje ama imam skypovete na tolkoz qki momi4eta tai 4e vari v nqkoi sait kato aha.bg registrirai sa tam i zemai skypove nared

Dani_88
08-15-2007, 23:02
Хвашташ, късаш, хвашташ, късаш и ще я намериш! :D

pojar momi4e
08-17-2007, 01:22
4ovek spok,eto napravil si parvata kra4ka i tova e 4e spodelq6 pred golqma olditoriq za problema si(ako tova se smqta za problem) ne vseki bi go storil.kvo kato si na 19 i na teb 6te ti doide vremeto.poznavam mn momi4eta v tova 4islo sam i az,koito haresvat skormnite mom4eta otkolkoto nqkoi koito se pravqt na gazari pred teb ,a vsa6tnost sa palni otrepki.ne si misli 4e problema e v teb qvno e v nas "momite" 4e sme tolkova slepi za da ne te zabelejim. luibovta 6te doide,kogato nai-malko o4akva6 i togava 6te razbere6 4e 4akaneto si e zaslujavalo :) upseh za napred




SKYPETO MI E:ceci_93

Masserati
08-17-2007, 05:14
Чакайте малко, пак ли се почна със стадното мислене?
Аз съм на 18, почти 19, жена. Не съм имала гадже в същинския смисъл на думата. Е, и?
Грозна не мисля, че съм, но това е въпрос на чужда субективна преценка. Дебела - едва ли. Правили са ми комплименти за вида ми. Повече от комплименти - искали са да бъдат с мен, но аз просто не съм отвръщала на това, не съм искала да бъда с тези хора.
Хубаво, де, длъжна ли съм? Длъжен ли е някой да бъде такъв и такъв, да е направил това и това за даден период от време? Защо една голяма част от вас не виждат индивидуалността у човека, а гледат доколко отговаря на някакви крайно не-гъвкави критерии?
Може би пък е за добре, защото много от тези проблеми се коренят в прекаленото вглеждане в "какво ще кажат другите"...Момент, човече, другите ли ще се влюбят в момичето, което ти си избрал? Другите ли живеят твоя живот? Другите ли ще се борят с първоначалния ти страх от интимността и секса, други ли ще трябва да вземат твои решения, които няма да са им лесни и удобни? Няма един отговор на въпроса ти, няма панацея, забрави за това. Забрави да търсиш разрешение на такъв проблем на място, където огромният процент хора ще ти повтарят до втръсване "за всеки влак си има пътници", а другите ще те напсуват, за да си повдигнат анонимното самочувствие. Седни и помисли сам какво искаш да постигнеш, открий проблема си и действай, не му се давай...За мен това ми състояние е избор, а не проблем, но те разбирам, винаги съм се справяла сама, без да имам и една лицемерна прегръдка от някой от онези индивиди, които са ме искали заради едната ми (не чак толкова забележителна, между другото) външност...Това си е твоят живот, не го принизявай до нивото на тийн проблемче, защото ще профучи покрай теб, а ти още ще човъркаш умствено съветите на хора, които не те познават така, както ти познаваш себе си.

МНого смислено мнение , найстина !!! А между другото забравих да спомена, може и от това да идва проблема, макар, че като не съм бил с момиче дали има значение но все пак ... като гледам тенденцийте, да речем приятелите ми, все се хвалят де били, коя минали, на коя щели да се лепнат, и т.н. ... въпросът е че не съм от тези хора, не мога да кажа, че поне за момента ми трябва найстина сериозна връзка, но въпреки това се привързвам лесно, и каквото и да е никога не мога да направя нещо за 1 вечер, най-малкото защото ми пука за момичето, мисля си че на първо място искам да накарам самото момиче да се чувства доволно,да му е приятно с мен, пред моето удоволствие ( не говоря само за секс) , просто не бих допуснал да съм с момиче само за веднъж ... Надявам се че стана ясно какво се опитвам да кажа.

Това е нещто което рядко се среща (никога не мога да направя нещо за 1 вечер, най-малкото защото ми пука за момичето, мисля си че на първо място искам да накарам самото момиче да се чувства доволно,да му е приятно с мен, пред моето удоволствие)

Много момчета не ги интересува как му е на момичето. Мен същто ме интересува повече как му е на момичето но въпреки това момичетата избират хората на които не им пука за тях ( " гъзарите " ). Може ли някое момиче да ми обясни защо избирате тях ?

Да се върна на темата - Преодолей срамежливостта си, но гледай като се запознаваш с някоя да и покажеш че не си вятърничав.

flora23
08-17-2007, 09:57
Точно там ми е проблема, че съм прекалено срамежлив, ама найстина прекалено, и не мога да го преодолея това, а не е като да не съм опитвал . :(

az sam momi4e na 18 godini i sa6to ne sam imala gadje i sam dosta sramejliva i na men ponqkoga mi e dosta gadno zaradi tova i ne znam kakvo da te posavetvam no trqq da znae6 4e ne si edinstveniq :)
emi ajde saberete se dvamata sramejlivkovci :oops: :P

just_a_temptation
08-17-2007, 09:59
haa pi4 ne e vajno samo tqloto imam syu4enik super tqlo super grozno lice hahah.mi kato si sramejliv ko da napraime to trqa ti ide ot vytre o4akva6 da ti napi6em otvara protiv sram li haah nema takoz jivotno

bloodranger
08-17-2007, 10:10
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
гъзар бъди, девствен умри
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
иначе по темата: споко, жените не хапят (поне не всички), приказвай с една, втора, трета и т.н. и срамежливостта ще си отиде :-D
otnosno zagovarqneto v temata det q predostavqm 6e vidi6 4e vaprosnite jeni MRAZQT da gi zagovarqt mom4eta/maje/si4ko kot e s patka O_o

http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=121423&start=90

Offf
08-17-2007, 10:26
Ех,ама че си сладурче O:)

Нали знаеш - има ли желание ,има и начини.Трябва да погледнеш нещата от друг ъгъл - като нормални,а не да си мислиш "ако направя това,какво ще си помисли тя?" и подобни.Отпусни се и не му мисли много,какво може да стане или да не стане.Просто правиш нещо,защото ти харесва и в същото време се опитваш да създадеш ново приятелство,а може и нещо повече.Как ще се приеме от отсрещния вече никой не може да знае.


Лесно е всички да ти казваме тея неща - да преодолееш страха си,да направиш това и онова...На нас ни е лесно,за теб не е ,но трябва каквото и да решиш да правиш,да го направиш заради себе си!

Желая ти успех! И не се впрягай толкова :wink:

Offf
08-17-2007, 10:28
Чакайте малко, пак ли се почна със стадното мислене?
Аз съм на 18, почти 19, жена. Не съм имала гадже в същинския смисъл на думата. Е, и?
Грозна не мисля, че съм, но това е въпрос на чужда субективна преценка. Дебела - едва ли. Правили са ми комплименти за вида ми. Повече от комплименти - искали са да бъдат с мен, но аз просто не съм отвръщала на това, не съм искала да бъда с тези хора.
Хубаво, де, длъжна ли съм? Длъжен ли е някой да бъде такъв и такъв, да е направил това и това за даден период от време? Защо една голяма част от вас не виждат индивидуалността у човека, а гледат доколко отговаря на някакви крайно не-гъвкави критерии?
Може би пък е за добре, защото много от тези проблеми се коренят в прекаленото вглеждане в "какво ще кажат другите"...Момент, човече, другите ли ще се влюбят в момичето, което ти си избрал? Другите ли живеят твоя живот? Другите ли ще се борят с първоначалния ти страх от интимността и секса, други ли ще трябва да вземат твои решения, които няма да са им лесни и удобни? Няма един отговор на въпроса ти, няма панацея, забрави за това. Забрави да търсиш разрешение на такъв проблем на място, където огромният процент хора ще ти повтарят до втръсване "за всеки влак си има пътници", а другите ще те напсуват, за да си повдигнат анонимното самочувствие. Седни и помисли сам какво искаш да постигнеш, открий проблема си и действай, не му се давай...За мен това ми състояние е избор, а не проблем, но те разбирам, винаги съм се справяла сама, без да имам и една лицемерна прегръдка от някой от онези индивиди, които са ме искали заради едната ми (не чак толкова забележителна, между другото) външност...Това си е твоят живот, не го принизявай до нивото на тийн проблемче, защото ще профучи покрай теб, а ти още ще човъркаш умствено съветите на хора, които не те познават така, както ти познаваш себе си.

Абсолютно точно! =D>

Mooo6no
08-17-2007, 11:15
Някакви 14 и 15 годишни викат нямам гадже... пфхах...

Иначе съвета на Тя__ е добър, въпреки че острани е доста лесно да се каже. Не се замисляй толкова какво ще си помислят другите за теб и така.


бтв Аз съм на 17 и също съм нямал връзка, но аз не търся и помощ, още повече тук. Знам си външните причини, мисля че тези проблеми изчезнаха и не мисля да ви ги казвам.

08-17-2007, 11:51
Абе и аз шси дам мнението...Сега може да ти е некво гадно да заговаряш някоя нали срам те е,но след първия опит ще разбереш,че всъщност е СУПЕР :) Точно първия път просто кажи най-важното и това е(щото и без тва едва ли ще можеш да кажеш повече...).Но вече втория ще се накефиш-адреналина ти се качва до небето,сърцето ти направо ще гръмне,абе невероятно е-ще се накефиш на макс!А пък при положителен отговор няма сми да ти описвам какво се случва-разбери сам :) Ще ти кажа само,че си е заслужавало всяка милисекунда между въпроса ти и нейния отговор.

аз съм си аз
08-17-2007, 13:14
спок ве човек не е болка за умиране затова са създадени сайтовете за запознаства пробваш там или просто направи първата крачка спок не е трудно

~*SILVER*~
08-17-2007, 16:44
Спокойно, не е края на света. Просто трябва да се отпуснеш - момичетата не хапят. Напротив. Шегувай се, както се шегуваш и с момчетата... бъди свободен и казвай това, което ти е на ума. Твърдиш, че си хубав и с добро тяло - значи се намират момичета, които да те харесват. Възползвай се от външния си вид ;)