PDA

View Full Version : Не е вярно,че времето лекува! :(



GoodGirlGoneBad
08-14-2007, 08:16
Здравейте!Дълго мислих и реших да ви споделя моята история,понеже виждам,че не мога да се правя сама :(
Ходих с едно момче 3 месеца.Всичко вървеше като по вода,докато един ден той дойде у дома и ми каза,че вече не ме обича и е по-добре да прекратим връзката си.Разплаках се пред него,а тои ми каза:"Е,поне ни беше весело,имахме си всичко :) ",тези негови думи много ме нараниха :smt009
След няколко дни си писал с една моя приятелка.Тя му обяснявала колко много е изгубил и,че едва ли някоя друга ще го обича така,както аз.Тогава тои и казал:"Започвам да се замислям дали направих грешка,че я оставих."
Откакто скъсахме мина 1 месец и няколко дни.Той сега е за 12 клас,а ходи със съседката ми,която завърши 6 клас.
На 11.08 си правих рождения ден и той беше там.Най добрата ми приятелка разговаряла с него.Тогава той и казал че връзката му с това момиче нямало да продължи още дълго време.Един вид накарала го да се замисли за това да тръгнем отново.А аз това го искам повече от всичко на света :smt010 Наистина след разговора им изглеждаше много подтиснат.
Негови приятели също ми казват,че мисли за мен,но не зная дали да им се доверя,защото той с нищо не показва,че това е така :(
Въпросът ми е дали според вас има шанс да се съберем пак,или е по-добре да го забравя :smt009 :smt010

KiFy
08-14-2007, 08:31
Според мен си поговорете и си изяснете чувствата- дали все още се обичате, привличате и т.н... Защото, ако чувствата ви са се променили може би е по-добре да продължите нататък... все пак минал е само един месец откакто сте скъсали, а не една година, за да твърдиш, че времето не лекува всичко.. Та, мисълта ми е да си поговорите по темата и ако мислиш, че си склонна да сте заедно, въпреки че вече сте скъсали веднъж ( и ако още го искаш) тръгни с него, ако не.. по-добре продължи нататък, със сигурност ще стрещнеш и някой по-подходящ :wink:

GoodGirlGoneBad
08-14-2007, 08:48
да,аз го искам :( но другия проблем е че сме от различни градове на 3 километра един от друг и не вярвам да доиде заради някои разговор :( Дори това е изтъкнал като причина на един негов приятел като го попитал защо ме е оставил ;( Казал че му тежало да пътува всеки ден за да се видим

KiFy
08-14-2007, 08:51
Ами не знаех че сте от ралични градове.. Това малко усложнява връзката.. Но нали с една твоя съседка излизал.. е заради нея как може да пътува? Смешно е.. ако му имаш тела се уговорете нещо, де да знам да си изясните случилото се и да решите какво да правите оттук нататък.. може би трябва да продължиш напред, все пак не е само той, нали? Има много риба в морето :smt016

hoseto_
08-14-2007, 08:55
3 километра цели 3. вие направо сте от различни държави бре. тцтцттцтцт половин час път и то пеш. много е да ти кажа

GoodGirlGoneBad
08-14-2007, 09:00
ами да,но учим в едно и също училище и докато ходихме той винаги след даскало идваше до дома да ме види.Не зная... :cry: може би като започнем училище ще се оправят нещата,или може би си въобразявам... :smt010

KiFy
08-14-2007, 09:04
Момиче, не четеш ли смисъла в моите постове :lol: Продължи напред! Той те е отрязал.. е, и? И мен са ме отрязвали.. номера е да не му се даваш - покажи му, че не мислиш за него и се забавляваш, и си живееш живота.. Казах ти, че след еднба година ще го забравиш и ще срещнеш някой друг.. пък ти ако искаш ми вярвай

mechtaq_za_teb
08-14-2007, 09:58
Ако той има някакви чувства към теб все още и въпреки това е скъсал с теб,значи е постъпил много глупаво.Според мен най-добре остажи нещата както са.Ако той иска да бъдете отново заедно ще те потърси.Недей да се измъчваш,защото каквото е писано да стане ще стане.Недей да мислиш постоянно за него и недей да го чакаш.Както казах вече,ако нещо ще става,ще стане рано или късно.

08-14-2007, 10:31
И ти въпреки всичко искаш да се занимаш с него? С човек, който не знае иска ли да е с теб, не иска ли, а и между другото ходи с дете? Аз лично не бих се занимавала най-малкото, заради това момиче, което е в 6 клас.

sh3_1s_7h3_0n3
08-14-2007, 10:43
времето лекува, но ти храниш надежди затова и се тормозиш в момента. а за това дали имате шанс.... струва ми се, 4е да... но ако той скоро не го осъзнае, по-добре си наложи да спреш да мислиш за него... няма смисъл да се измъ4ваш, защото той не може да се реши к'во иска...

edin gostenin
08-19-2007, 10:27
spored men ima shans shtom toi e zapo4nal da sujalqva zna4i vse oshte nishto ne e zagubeno! :wink:

me4ti4kata
08-19-2007, 10:37
Ako naistina syjelqva za tova ,4e te e otrqzal moje i da ima6 nqkakvi 6ansove.Pogovorete si seriozno i si izqsnete 4uvstvata.Pomaga :!:

BrokenInnocence
08-19-2007, 10:48
А, лекува, спокойно. Просто не е минало достатъчно време. Един месец не е нищо... макар, че за някой дето те е оставил, за да се размотава със шестокласничка, даже е много.

simba007
08-19-2007, 10:50
oh mila neznam kakvo da te posavetvam tva e edna golqma dilema v momenta i az se 4udq da li da se borq za mi6o koitouj imal 4ustva kum men ili da go zabravq prosto nqmam idea a vie sled kato se razdelihte govorihteli...?

GoodGirlGoneBad
08-19-2007, 10:52
Благодаря ви за мненията и съветите :-)
Снощи ми писа в скайп и ми каза,че е скъсал с онази пикла.Беше много щастлив.Каза ми че характера и бил "шибан" (така беше казал и за моя преди време).Аз му казах:"Е,нали и моя беше шибан?" и тои ми отговори:"Нее ти си меченце.Станала си много добричка :wink: с теб се разбирам перфектно и някой път мога да намина през вас да се видим :wink: "
Дали има възможност тогава да пожелае да се съберем отново,или е минимална? :roll:

love_actually
08-19-2007, 10:54
Определено има според мен ма той си знае най-добре :wink: Успех O:)

GoodGirlGoneBad
08-19-2007, 10:54
oh mila neznam kakvo da te posavetvam tva e edna golqma dilema v momenta i az se 4udq da li da se borq za mi6o koitouj imal 4ustva kum men ili da go zabravq prosto nqmam idea a vie sled kato se razdelihte govorihteli...?

Тогава не сме говорили.Само в скайп.Когато скъсахме на другия ден дойде да ми върне златното синджирче,което му бях дала в знак на любовта си към него.Тогава и аз му върнах сребърната гривна (след няколко сни тази гривна се скъсала :smt005 )

mir4ovski
08-19-2007, 12:09
ne se otkazvai nikoga...dori vsi4ko da izglejda zagubeno vinagi ima shans bori se sas zabi i nokti ako toi e vsi4ko za teb.vinagi ima shans.stiga da ima lubov...yspeh
:smt008

08-19-2007, 12:25
vinagi imna 6ans dano se sdobrite i vs e nared no vednuj skusa li se ni6kata dori i da se zalepi 6se vijda 4e e skusano.....misulta mi e imai si edno na um se pak......no dano se suberete i vs e oki :roll:

koalka
08-19-2007, 13:18
Да, времето не лекува, а притъпява болката, докато тя става все по-малка и по-малка, но си я има.Обаче ти какво искаш?Като си го обичала, мине един месец и айде...за да забравиш истинската любов се иска повечко време, един месец нищо не е.

CvEtI`KiSs
08-19-2007, 17:40
"Е,поне ни беше весело,имахме си всичко :) "

мила ако бях на твое място бих му казала да се фака в гъз и му затварям вратата , е тфа е ...колкото и да те боли...колкото и да плачеш...да страдаш...не му ходи по свирката...знам , че е гадно...но това , че сте на 3 километра един от друг не му е оправдание...аз и моя фр сме на бая повече разстояние...и се виждаме въпреки всичко :) Според мен...на него не му пука за теб...е*и му майката и продължавай напред....