PDA

View Full Version : Мога ли да кандидатствам другаде с оценката от изпита в...



Kally
08-14-2007, 09:35
Здравейте тийнчета, тази година кандидатствах в СВУБИТ.. Дотук обаче, не съм приета. Интересува ме някой знае ли с оценката от там дали нмога да кандидатствам някъде другаде по София или по България, и къде.. Не забравяйте, че изпита не се води изпит по МАТЕМАТИКА, нищо, че е с 50 въпроса математика, ами се води изпит по Информационни технологии. Ще бъда благодарна, ако някой ми окаже някаква помощ в търсенето, защото вече станах разногледа да диря телефони на ВУЗ-ове.. И да гледам по сайтове.. :(

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

bobka
08-14-2007, 09:54
aaa nz. 6to ne otide6 v nqkoi vuz i ne pita6 dali moje6 da kandidatstva6 v dr. aide kusmet!

08-14-2007, 10:01
mislq 4e moje6 da si prehvarli6 ocenkata vav Svobosniq yniwersitet vava Varna,smao 4e dnes e krainiq srok

Kally
08-14-2007, 11:16
Много по-важное да намеря такъв ВУЗ в София.. А не из България.. Защото съм кандидатствала и в Благоевград а там съм приета.. Но не искам там.. :) Капризна съм.

08-14-2007, 13:21
кав е тоя вуз :?:

Kally
08-14-2007, 17:04
СВУБИТ - Специализирано висше училище по библиотекознание и информационни технологии. Понеже има някаква спам защита пиши в гугъл СВУБИТ и щи излезе линка :)

08-14-2007, 19:30
zvani mi na 0885510467 i shti kaja kvo da napraish!

Kally
08-14-2007, 19:50
Neise nekoi da otklikne, deto razbira :) Okei, shti zwunna!

08-14-2007, 20:21
Девойко, ти си се сетила.
Сроковете почти минали, не положила изпити и в други университети за резерва, а сега и капризи.
Нищо де, "човек се учи от грешките си, за догодина ще знаеш ;)

B.Davis
08-14-2007, 20:37
Много по-важное да намеря такъв ВУЗ в София.. А не из България.. Защото съм кандидатствала и в Благоевград а там съм приета.. Но не искам там.. :) Капризна съм.

Докато чакаш да разбереш къде може и къде не може ще изтървеш много и накрая може и да си пропилееш годината, щото примерно ще си изпуснала всичките му възможни срокове.. капризна била.. отиди където са те приели, за да не съжаляваш после за пропиляното време ;)

belerofone
08-14-2007, 22:11
Много по-важное да намеря такъв ВУЗ в София.. А не из България.. Защото съм кандидатствала и в Благоевград а там съм приета.. Но не искам там.. :) Капризна съм.

Капризна си ...Права си....

Kally
08-16-2007, 17:11
Мерси,че всички се счупихте да ме обвинявате, защото не знаете какво ми е наглавата и колко е важно да съм в София.. Щото .. Ще изгубя не 1 ами МНОГО неща, ако не съм там, но т'ва е отделен въпрос. Относно усещането.. Оказа се, че усещането ми за НЕПОДКУПНОСТТА на България се оказаха вярни :) Ама какво да се прави, не всички имаме парички да си платим.. Ние учените, които изкарваме хубави оценки.. К'во им пука на деканите и там другите.. Абе както и да е ;) Успех! Мерси на всички за оказаната помощ, особено на пича, който ми даде номер. Даде ми полезна информация, брат! Благодаря ти!

Успех на всички и дано някога БЪЛГАРИЯ се оправи! :smt006