PDA

View Full Version : Външния вид не е от значение... но не е така...



class
08-14-2007, 13:18
Скоро се бях замислил над 1 проблем , хем външния вид не е от значение , хем ако не го малко от малко харесаш човека от вънка , няма да го заговориш.

Говоря от личен опит , мога да кажа че не съм притенциозен , за да си харесам 1 момиче , трябва да я опозная ... но за да я опозная , поне малко трябва да ми хареса ( пфф не се изразих правилно , ако не сте ме разбрали ще се пробвам пак) Преди 2-3 седмици ме попитаха , какво харесвам в 1 момиче , аз казах хакартера , начина по който се държи и тн , а приятелката която ме попита , ай сега винаги момчетата гледате тялото .... и аз тогава наистина се замислих , вярно че характера е по-важен , но всъщност усмивката , очите , та дори и походката ни карат да изпитаме първите чувства ... :smt007 И който каже не не е така , моля да напише аргументи , ще се включа по-късно към темата , че сега отивам на вън...

TheKeeper
08-14-2007, 13:27
Така е, така е :) Class-чо к'во правиш бе :) Помниш ли ме :D

GaNgStAz
08-14-2007, 13:30
Така е :P

GaBiTyYy
08-14-2007, 13:32
E da taka e vun6niq vid ne e nai-vajnoto ne6to,no e edno ot nai-vajnite ne6ta,ponqkoga naistina nqma zna4enie za6toto naprimer az imah edin mn dobar priqtel koito v posledstfie zapo4nah da haresvam kato mom4e,no ne vun6no .. kato harakter,a kogato zaobi4a6 edin 4ovek toi za teb stvaa nai-hubaviq :mrgreen: :smt016 :smt016

cherinka
08-14-2007, 13:33
Няма значение кой какво гледа и кой кво ПОВЕЧЕ гледа в другите. Всеки си има изисквания за това какво трябва да притежава 'половинката' му.
Искам да кажа, че за мен един може да е грозен, но за теб да е красив. Ти се зарибяваш по него, аз - не. От тук следва, че всеки гледа външността като за начало.
Разбрахте какво имам предвид, нали?

TheKeeper
08-14-2007, 13:34
Точно в това е идеята. Ако тя/той не те привлече поне малко, за да искаш да я/го опознаеш повече няма как :)

class
08-14-2007, 13:42
chernika точно както каза keeper , аз не казвам че не харесвам избора ти ... или ти моя ... ест че всеки си има предпочитания , но винаги гледаш външния вид.. после питаш как се казваш ... не го мислим , но е така...




ПС: TheKeeper помня те аз ... ама незнам къде се загуби скайпа ... или нещо не се сещам :) или те изтрих аз или незнам :) Ако искаш може и да ме намериш пак :) Хаха ай че ще ме бият :smt005

monityY
08-14-2007, 15:59
TAKA E!

Erica
08-14-2007, 16:02
Ами то си има и поговорка "По дрехите те посрещат по ума те изпращат"

08-14-2007, 16:07
Само с външния вид си оставам.

mechtaq_za_teb
08-14-2007, 16:12
Да, и аз съм съгласна.Всеки гледа външния вид,някои малко,други много.И разбира се не само той е от значение.Има много други определящи неща и какви са те зависи от човека.

mademoiselle_de_Soleil
08-14-2007, 16:58
Estestveno 4e e taka! Vun6niqt vid prodava ... ;) 4e to v marketinga e taka....
No nai-obi4am momenta, v koito nqkoi kazva: "I be6e tolkova o4arovatelna .... do momenta v koito ne si otvori ustata" :D :D

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-14-2007, 18:31
така е.. винаги съм го казвала :) трябва понеее малко да те привлича нещо :smt016

08-14-2007, 18:36
:-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k не съм се замисляла над тоя въпрос

flowerlina
08-14-2007, 18:37
Истината

ку-ку
08-14-2007, 18:48
ква истина бе човек :shock:

08-14-2007, 19:07
междо другото много хубава темичка, та по темата ами както гласи поговорката "По дрехите те посрещат а о умът те изпращат" имах една такава случка запознаха ме с едно момиче направо бях здравата хлътнал по нея но като я опознах всички чуства отлятяха, а познзавах едно момиче, не е първата красавица но е симпатично момиче, и с нея много си допаднахме тя ме разбираше и разговорите бяха толкова приатни а не като с тая хубавата и изводът е че не само външния вид е от значение но не е и на последно място

MayKyTy
08-14-2007, 19:12
TAKA E!
=D> =D> =D>
Първото впечатление е от външността за тва който казва че тя няма никакво значение ЛЪЖЕЕЕ [-(

koalka
08-14-2007, 19:18
Нормално, защото това все пак е първо впечетление, не можеш да прецениш веднага харатера. :wink: В началото преценяваш по външност, а после по характер, който е най-важен.И все пак, ако искате да имате хубава връзка, все пак трябва да има и някакво физическо привличане, нали?

class
08-14-2007, 19:18
Estestveno 4e e taka! Vun6niqt vid prodava ... ;) 4e to v marketinga e taka....
No nai-obi4am momenta, v koito nqkoi kazva: "I be6e tolkova o4arovatelna .... do momenta v koito ne si otvori ustata" :D :D


:smt005 :smt005 Много съм се смял по този случай.. То наистина навсякъде гледат и опаковката ... не само съдържанието ... а и цената де :) Но имах 1 случай когато 1 момиче беше хлътнала по мене , и дойде при мен и ми вика " такова де такова и аз такова , такова ли ?" и аз :shock: А то се оказа че ме питало дали я харесвам... ( вярно харесвах я ... беше си симпатично момичето , но да се таковам с нея... взема да прихвана такова... :) )

Ф
08-14-2007, 19:19
Мисля, че е така :-)

Първите 5сек. външния вид е отзначение, от момента в който той/тя си отвори устата... харакера измества външния вид по важност.. :wink:

Madness
08-14-2007, 19:21
Има го значението...голямо е...
Ама то зависи.
Примерно ако познаваш човека отдавна и ти е близък,и е супер характер...нещата си идват на място и цялата тая близост компенсира тва,че не е с аполонови бицепси и сини очи,примерно о.О

08-14-2007, 20:07
Общо всето е така.
Рядко човек с неприветлив външен вид, ще се окаже приятен събеседник. Външният вид е една от много брънки на цялата заплетеност около отношенията на хората. В случая не говоря само за отношенията жена-мъж, а по принцип.

class
08-14-2007, 20:10
Немога да кажа че обратното неможе да съществува... Куха лейка която знае как да се издокара , облича ... но както киселата ябълка неможе да стане сладка , така и кухата лейка неможе да стане пълна ( макар че е по- възможно да стане ама тя не иска...)

Slave4You
08-14-2007, 20:10
Еми отчасти е така.. но ако трябва да избирам м/у 2 мом4ета:
1)едното е приятно да външен вид и се държи като някое дърво и е грубо и си лощ характер
2)другото е с по-скромен външен вид но има страхотно чувство за хумор и е мн пеканбих избрала 2) :)

bobka
08-14-2007, 20:29
vun6niq vid razbiva leda.posle sori i da e s nqkakuv gotin xarakter ti ako si otblusnal 4oveka...vinagi vun6niq vid probiva i az mn sujalqvam za tva 6toto preturpqx operaciq ot koqto mn nadebelqx i o6te ne moga da otslabna a ne sum nito tupa nito sku4na(pone taka mi kazvat vs fr) a naprotiv no kvo da se napravi... vseki gleda vun6nostta.i poneje e mn gadno nqkoi da te gleda kat izvunzemno koeto ggovori na patagonski kat te vidi az nikoga ne sudq xorata po vun6niq vid! nikoga!!!za6toto 4oveka koito se krie pod 4erupkata na grozno pate vinagi moje da se okaje lebed, nali?

08-14-2007, 20:33
Ами то си има и поговорка "По дрехите те посрещат по ума те изпращат"


:wink:

tuka6na
08-14-2007, 20:40
:D Каквото и да говорим,външният вид не е с нищо по-маловажен от 'същността ' на човека.Когато обаче външният вид е по...скромен,вероятността да привлечеш вниманието си към теб намалява.А с това и начина да впечатлиш с другите си качества.Разбира се не върви и да си с 'добър' външен вид ,а в последствие да завладяваш с природен дебилизъм :-s Ръка за ръка вървят външната и вътрешната красота.

ку-ку
08-14-2007, 20:50
не ми се чете ](*,) ама тва хората сме загатка едно говорим друго праим доволни ?! :-D може и обяснения ама... Мързелът на мързелите се е настанил в мен

neverand
08-14-2007, 22:02
външния вид винаги има значение,кой квото и д казва.

~BoRn^InLoVe~
08-14-2007, 22:03
за мене има значение и тва е не ща да са излагам с некав човекоподобен маймун я

class
08-14-2007, 22:23
Ами всъщност немога точно да разбера , на къде биете... Хем външния облик има значение, хем няма... Хем срещате по дрехите , а изпращате по ума ... хем в момента момичето което харесвам "ми казва харесвам те като приятел.. " ( това е някво ненормално ... немога да кажа че не си пасваме... даже напротив , като характер , като същност , когато сме заедно се смеем , приказваме , досега не сме имали период в който да мълчим повече от 1 мин ( освен когато и казах че я харесвам...) , но ме харесвала като приятел? Според вас защо е така... защо ли , защото външността ми не и харесва... ( може би ... или бъркам нещо ... ) Вероятно ще кажете неможе да си промени чувствата ... извинявам се , нарочно го пиша сега ... да видите какво сте написали 2 страници вече ... и точно това твърдите , че човек се изпраща по разума... не мисля че не ме харесва , щом всеки ден ме пита искаш ли да се видим ... Всъщност вече незнам и кавко да пиша ... но не ми казвайте , че човек неможе да се промени ... това само времето ще го покаже... може би съм прав , може би не ... на кого му пука... Аз вярвам че някой ден , дай Боже , да е скоро ще ми признае това което аз и признах , но незнам може би тогава аз ще се затворя ... незнам човекЪт е създаден "да обича , да мрази , да мисли , да харесва" , като цяло ДА ЧУВСТВА , но когато тези чувства не са взаимни се получава кофти капан , капан който неможе да се презкочи ... как да промениш мнението на човек , който те смята за приятел.. а ти го смяташ за най-готиното нещо на света :!: :?: НЕ е възможно или е възможно ... човек иска ли нещо постига ли го винаги :?: независимо по какъв начин :?: :-s :smt017 Колкото и да мисля се обеждавам, че това е вредно за мен ... Проблема не е че ме е отрязала или нещо друго , проблема е че ми е дала шанс .. Днес ми заяви че отрязала момче на секундата ( дори не се замислила...) а за мен и трябваше 4 дена да осъзнае , че ме харесва като приятел , а не като "нещо повече" , а при въпрос от моя страна : Сега харесваш ли ме ? ми отговаря с незадоволителното "незнам ... " , как ли ще се почувствате когато в петък и признаваш чувствата , събота не се виждате защото сте заети , в неделя ти скача на врата и те обгръща с прегръдки , в понеделник се виждате малко , защото вали , а пък във Вторник ти пише "трябва да ти кажа нещо , кога можеш да се видим... " в Сряда ти пише искаш ли да се видим ? , и така всеки ден , до кога :smt011 Може би докато не разбере какво чувства? А аз какво мога да направя? ](*,) Някой ме съветват да отида при нея , да я попитам , други ме съветват да се дистанцирам от нея , и тя сама ако не ме потърси да си намеря друга ... ( което за 18 години неможах да направя , това е първото момиче което харесвам така...) , други ми викат тя те върти { немога да го повярвам , не защото не е така , а защото и аз съм и първия който и признава ( вече не единствен , но все още няма опит ) и това може би го прави несъзнателно } , но каквото и да ми казват аз продължавам да се задълбочавам , и да се задълбочавам ... Утре ( т.е днес ) заминавам при брадчедите ... когато и казах първото и нещо беше "кога ще си дойдеш" , после обади ми се ако искаш да се видим след като се прибереш... :-k Мисля да не ви тормоза вече да четете този дълъг пост ( който не му е мястото тук , но понеже пишете и пишете все едно и също , аз и това и очаквах , затова го поствам тук...) Мерси ако някой си е направил да го прочете ... цялото =D> Знам само че се треся когато не съм до нея... макар и да не съм я гушнал , се успокоявам че съм поне с нея... че се забавлявам с нея... хайде чао и лека ( отивам да се затапвам с още мисли :smt017 )

08-15-2007, 09:36
за мене има значение и тва е не ща да са излагам с некав човекоподобен маймун я



=D> =D>

Just_say_no
08-15-2007, 10:06
Много си е вярно, че външния вид се гледа. Ако видиш няква като тази http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=484378 (нищо лично ) ще я подминеш с насмешка нали? А всъщност тя може би е супер голямо лице по характер. Никога не можеш да си сигурен, че току що по улицата не си се разминал с най - подходящия за теб човек.




П.С. много се извинявам, че давам пример със тази снимка. Ако някой земе да се познае мн му се изввияам. :-D секи с вкуса си.

woshata
08-15-2007, 15:28
apf..estestveno 4e vun6niq vid e vajen..no nai-dobre e kato su4etava6 i dvete..i akul i krasota..i poneje tiq sa malko i s 2te ne6ta zaedno..mom4eta primirqvaite se KRASIVITE SA TUPI (pone 90%) a YMNITE SA GROZNI (pak pone 90%) :!:

Shadow_Walker
08-15-2007, 15:37
Скоро се бях замислил над 1 проблем , хем външния вид не е от значение , хем ако не го малко от малко харесаш човека от вънка , няма да го заговориш.

Говоря от личен опит , мога да кажа че не съм притенциозен , за да си харесам 1 момиче , трябва да я опозная ... но за да я опозная , поне малко трябва да ми хареса ( пфф не се изразих правилно , ако не сте ме разбрали ще се пробвам пак) Преди 2-3 седмици ме попитаха , какво харесвам в 1 момиче , аз казах хакартера , начина по който се държи и тн , а приятелката която ме попита , ай сега винаги момчетата гледате тялото .... и аз тогава наистина се замислих , вярно че характера е по-важен , но всъщност усмивката , очите , та дори и походката ни карат да изпитаме първите чувства ... :smt007 И който каже не не е така , моля да напише аргументи , ще се включа по-късно към темата , че сега отивам на вън...ъм, това чак сега ли го разбра :)

Jamalska
08-15-2007, 16:05
Ъъ...външния вид е важен само за първото впечатление:/
Имала съм наистина силни чувства към 2 момчета ама и 2те осъзнавам,че не бяха нищо интересно на външен вид...на мен обаче ми харесваха.А сега вече 6 месеца ходя с момче,което е...абее адски красиво,адски хубаво се облича и тн...не съм срещнала момиче,дето да не смята така...и въпреки това отношенията ни са на ниво-симбиоза и навик...Той ме обича,но аз не изпитвам същото :/

Sweet__baby
08-15-2007, 16:11
Абе ,хора, не се гледа само външния вид!!!! Е да тия софийските момичета-надувки-ходят с хубави момчета, но не изпитват нищо към тях!! :smt019 Гледа се характера на момчето/момичето, както дали и той изпитва чувства към гаджето си. :smt013

хЛаДнА_нЕжНо{с}т
08-15-2007, 17:46
Ем.. за мен и външния вид и характера са развносилно поставени :) Разбира се , че ако на улицата срещнеш привлекателно на външен вид момиче/момче първото нещо,което би ти направило впечатление е точно вида на човека :) особенно ако той все още е непознат за теб и не си запознат с характера му.. :wink: и в последствие ако си паснете с човека може да си допаднете и по характер и да се образува една добра връзка с продължение O:) :smt008 :smt007

class
08-15-2007, 22:09
Всичко е възможно на този свят...

tuzaro
08-15-2007, 22:11
трябва да има фасада хубава пък вътре после ше видим кво е

beb4o_bu
08-15-2007, 22:34
Знаеш ли колко много пъти съм мислила по този въпрос... Точно това е, че нещо трябва да хване окото, а после трябва да има и нещо друго, което да те отличава от останалите "хубави" - характера и ума. Така е.. това е нормално. Личен пример:
Приятелят ми не ме харесваше когато тръгнахме. То ние как сме тръгнали въобще, не знам :D Той си пада по тея "натоканите", яки пички, пък аз не бях чак толкова как да кажа... женствена :| . Акъла ми беше друг и се обличах по друг начин. Обаче с течение на времето момчето се влюби...уж :) (ся не знам точно какво е изпитвал тогава), но видя нещо в мен, което не се е виждало с един поглед. Така, че аз вярвам, че външността е определяща за началото на нещо повече. Просто се иска малко, за да привлечеш нечие внимание.

LoveHim
08-15-2007, 22:50
Em az ne sam krasavica po va6ta logika az s nikoi li ne moga da tragna ili da se zapoznaq

beb4o_bu
08-15-2007, 22:55
Не BuHa|'u_InLovE. Нали знаеш, че за всеки влак си има пътници. Това е. Хората имат различен вкус. Какъвто и да си, ще се намери някой, който ще хареса нещо в теб. Пък и защо мислиш, че не си хубава?

deni4kata333
08-15-2007, 23:10
am van6nia vid e parvoto vpe4atlenie a parvoto vpe4atlenie e nai vajnoo nikoi nqq zagovori nqkoi super grozen ili pro4ie mislq 4e me razbrahte :)

LoveHim
08-15-2007, 23:18
beb4o_bu ne se haresvam prosto vypreki 4e vsi4ki mi kazvat 4e sam simpatqga i mom4eta okolo mene ne lipsvat prosto az ne se haresvam i tva e :)

class
08-16-2007, 12:43
Ако не се харесваш ти и нямаш самочувствие , няма кой да те хареса :)

ThunderGoddess
08-16-2007, 12:54
Както е казал народа: По дрехите посрещат, по ума изпращат. Според мене важното е човек да се поддържа чист и спретнат, но външние вид не е нищо. Примерно пазенето на диети и гримирането са абсолютно ненужни. Всеки човек си има достойнства. Аз лично не ползвам грим и ми е смешно като видя някоя маца с къса пола ( от където и се показват долните гащи, голямо деколте - от там севижда сутиена и тъмен фон дьо тен и като сравниш тена на шията и този на лицето й става доста смешно). Та ... за мен е важен прилежния вид, а не фрапиращата външност на мацка (понякога мязат на едни, дето работят по разклоните)

class
08-16-2007, 13:09
то гримът в нормални количества е допустим ... иначе става с 1 дума "натруфена..."

Violenza
08-16-2007, 13:54
Разбира се, че има.
Ако няма физическо привличане, трудно ще има любов.

Mooo6no
08-16-2007, 15:01
Външния вид винаги има значение. Не случайно на по-красивите хора винаги им е по-лесно.

cashmere
08-16-2007, 15:08
Няма значение кой какво гледа и кой кво ПОВЕЧЕ гледа в другите. Всеки си има изисквания за това какво трябва да притежава 'половинката' му.
Искам да кажа, че за мен един може да е грозен, но за теб да е красив. Ти се зарибяваш по него, аз - не. От тук следва, че всеки гледа външността като за начало.
Разбрахте какво имам предвид, нали? az razbrah i sam saglasna na 100%

08-16-2007, 15:58
Да видим, дали се получава. Та ви казвам, преди около два месеца получих един е-мейл като този, който ви изпращам и за всеки случай изпълних указанията. На следващия ден ми се изпълни това, което си пожелах, а беше нещо, което нямаше начин да стане, т.е., поисках си нещо почти невъзможно???`??? и то стана! Така че сега изпълнявам винаги подобни указания И ви изпращам и на Вас този е-мейл, за да пробвате. Късмет! УВЕРЯВАМ ВИ, ЧЕ Е ИСТННА, ПРИ МЕН ПРОРАБОТИ ЗА ПО-МАЛКО ОТ ЧАС. Нищо не ти струва. Опитай. Можеш да го направиш, нали всички сме чували това: "не вярвам в магии и вещици, но че ги има, има ги !!! Пожелай си нещо... и виж какво ще се случи??? Започни да мислиш за нещо, което действително желаеш, защото това работи... Човекът, който ми изпрати това писмо ми каза, че желанието му се е изпълнило десет минути след като е прочел е-мейла, та тогава реших и аз да го изпратя... Вещиците ще ти изпълнят желанието!!! Пожелай си нещо, когато броенето в обратен порядък завърши!!! 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *** Пожелай си нещо!****** Изпрати това послание на 10 души в рамките на 1 час. Ако го сториш, ще се изпълни желанието ти! А ако не - ще се случи обратното на това, което си си пожелал!А после ще не кажеш какво е станало

08-16-2007, 15:58
Да видим, дали се получава. Та ви казвам, преди около два месеца получих един е-мейл като този, който ви изпращам и за всеки случай изпълних указанията. На следващия ден ми се изпълни това, което си пожелах, а беше нещо, което нямаше начин да стане, т.е., поисках си нещо почти невъзможно???`??? и то стана! Така че сега изпълнявам винаги подобни указания И ви изпращам и на Вас този е-мейл, за да пробвате. Късмет! УВЕРЯВАМ ВИ, ЧЕ Е ИСТННА, ПРИ МЕН ПРОРАБОТИ ЗА ПО-МАЛКО ОТ ЧАС. Нищо не ти струва. Опитай. Можеш да го направиш, нали всички сме чували това: "не вярвам в магии и вещици, но че ги има, има ги !!! Пожелай си нещо... и виж какво ще се случи??? Започни да мислиш за нещо, което действително желаеш, защото това работи... Човекът, който ми изпрати това писмо ми каза, че желанието му се е изпълнило десет минути след като е прочел е-мейла, та тогава реших и аз да го изпратя... Вещиците ще ти изпълнят желанието!!! Пожелай си нещо, когато броенето в обратен порядък завърши!!! 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *** Пожелай си нещо!****** Изпрати това послание на 10 души в рамките на 1 час. Ако го сториш, ще се изпълни желанието ти! А ако не - ще се случи обратното на това, което си си пожелал!А после ще не кажеш какво е станало

MajeStic
08-16-2007, 16:09
Разбира се, че е така(: За да си харесаш човек срещу теб все пак той трябва да има някакво излъчване. Да ти хареса нещо в него когато го погледнеш. И нали съм чувал някой да казват "влюбих се в него от пръв поглед"... е следователно не може да се влюбиш от пръв поглед в човек, който още не си опознал. Подкрепям те class

assd
08-16-2007, 16:12
и кво ,нищо ново под слънцето... опаковката продава, както се казва

asinkaa
08-16-2007, 22:22
Ами... да и моя бивш приятел ми казваше,че за него не е от значението външния вид... но все пак аз си мисля,че ако бях некъф грозофил той нямаше да прояви интерес към мен...

50cent
08-16-2007, 22:30
samo da ti kaja 4e momi4eta kvoto i da kazvat 4e ne bil vajen vun6niq vid ne bil ot zna4enie ne e vqrnooooooooooo razbirase 4e e ot zna4enie predstavete si nqkuv debel grozen pup4asul sus zubi kat ronaldinio i da e negar moge li da vuzbudi momi4eto ne ako zagovori momi4eto 6te i stane li priqtno ne a mom4etata kato vidqt nqkva grozna vuv vsqko otno6enie 6te q zagovorqt li neee emi togava kvo se praite

Vikitooo
08-16-2007, 22:54
Естествено, че външният вид има значение.

GaNgStAz
08-16-2007, 22:54
Разбира се, че е така(: За да си харесаш човек срещу теб все пак той трябва да има някакво излъчване. Да ти хареса нещо в него когато го погледнеш. И нали съм чувал някой да казват "влюбих се в него от пръв поглед"... е следователно не може да се влюбиш от пръв поглед в човек, който още не си опознал. Подкрепям те class

Може, смисъл първо ти харесва и му/и се кефиш и като се опознаете вече.. :P
С бифшия бяхме така, като се видяхме и направооо.. имах чувството, че бях влюбена вече ( а го видях тогава за 1 път ) и после като се опознахме - още повече.. ;) :smt007

08-17-2007, 06:56
2 v 1 e nai dobre. :D :D :D

Th3MaN
08-17-2007, 07:09
Ми така си е няма кво да отричаме. За да опознаеш някой трябва да почнеш да общуваш с него. А ако не ти харесва на външен вид няма да почнеш да общуваш.

Just_say_no
08-17-2007, 07:25
Ми така си е няма кво да отричаме. За да опознаеш някой трябва да почнеш да общуваш с него. А ако не ти харесва на външен вид няма да почнеш да общуваш.

Да. Пък и всеки иска да поддържа външния си вид нали? Все пак да не забравяме, че ако сам не се харесваш, кой ще те хареса? ... И тук отново опираме до въпроса "Всеки си има различен вкус" ( :smt017 което всъщност не е въпрос :mrgreen: )

MajeStic
08-17-2007, 07:53
Разбира се, че е така(: За да си харесаш човек срещу теб все пак той трябва да има някакво излъчване. Да ти хареса нещо в него когато го погледнеш. И нали съм чувал някой да казват "влюбих се в него от пръв поглед"... е следователно не може да се влюбиш от пръв поглед в човек, който още не си опознал. Подкрепям те class

Може, смисъл първо ти харесва и му/и се кефиш и като се опознаете вече.. :P
С бифшия бяхме така, като се видяхме и направооо.. имах чувството, че бях влюбена вече ( а го видях тогава за 1 път ) и после като се опознахме - още повече.. ;) :smt007

Еми говорим за едно и също ^_^
Важен е външния вид...много или малко =')

LaDy_DaQnA
08-17-2007, 08:09
i az vinagi sym mislila kato avtora naistina haraktera e mnogo vajen i e mnogo vajna vytre6nata krasota na 4oveka...no kato pogledne6 4oveka 1-vo vijda6 vyn6niq mu vid koito te zaplenqva a ne vytre6nata krasota

Nice Angel
08-17-2007, 09:54
i az vinagi sym mislila kato avtora naistina haraktera e mnogo vajen i e mnogo vajna vytre6nata krasota na 4oveka...no kato pogledne6 4oveka 1-vo vijda6 vyn6niq mu vid koito te zaplenqva a ne vytre6nata krasota
ти Лъжеш само умните хора и по възрасните мислят така :smt019
аз си признавам че за мен е важна външната красота няма да излеза на улицата с некъв неъндерталец дето место дрехи е целия в косми =; дори в ушите си да има цела гора

~BoRn^InLoVe~
08-17-2007, 09:55
i az vinagi sym mislila kato avtora naistina haraktera e mnogo vajen i e mnogo vajna vytre6nata krasota na 4oveka...no kato pogledne6 4oveka 1-vo vijda6 vyn6niq mu vid koito te zaplenqva a ne vytre6nata krasota
ти Лъжеш само умните хора и по възрасните мислят така :smt019
аз си признавам че за мен е важна външната красота няма да излеза на улицата с некъв неъндерталец дето место дрехи е целия в косми =; дори в ушите си да има цела гора или в носа :smt005 :smt005 :smt010

Nice Angel
08-17-2007, 09:56
i az vinagi sym mislila kato avtora naistina haraktera e mnogo vajen i e mnogo vajna vytre6nata krasota na 4oveka...no kato pogledne6 4oveka 1-vo vijda6 vyn6niq mu vid koito te zaplenqva a ne vytre6nata krasota
ти Лъжеш само умните хора и по възрасните мислят така :smt019
аз си признавам че за мен е важна външната красота няма да излеза на улицата с некъв неъндерталец дето место дрехи е целия в косми =; дори в ушите си да има цела гора или в носа :smt005 :smt005 :smt010
:smt005 :smt005 :smt005

just_a_temptation
08-17-2007, 10:01
emi mn qsno 4e za da iska6 da opoznae6 nqkoi pone trqbva malko da ti haresa.az ako vidq nqkoi kirliv,pyp4asal,zalizan i sme6en i ne mi haresva moje da ima super du6a ama mene pyrvo she mi e antipati4en i gnusen i vtoro nqa da proqvq jelanie da go opoznaq.i vyn6niq vid ima zna4enie..tfa 4e nqa go kazvat groznite kato celqt s tva da poglednat du6ata im....

class
08-18-2007, 12:12
Всеки си има нещо хубаво ...

#Gravity Of Love#
08-18-2007, 14:08
Не винаги.. човек вижда външния вид.. и после характера..
Нямам предвид чата.. мн хора първо са били приятели и после нещо повече.. така че не се отчаивай :wink:

Reed
08-18-2007, 15:31
Ми така си е няма кво да отричаме. За да опознаеш някой трябва да почнеш да общуваш с него. А ако не ти харесва на външен вид няма да почнеш да общуваш.
така си е.. :-)

Nicole_Richie
08-18-2007, 23:55
Po drehite (i tqloto) posreshtat,po uma izprashtat...te horata sa si go kazali!

lilit_666
08-19-2007, 09:17
Prawi mi wpe4atlenie,4e kato izlezem s nqkoq fr. iz grada se zaglegdame po razlini mom4eta.Za men wyn6niq wid e mn. wajen.Pyrwo gledam nego,a posle ako i gdugoto mi haresa,4ak togawa mojem da trygnem.
Pri SAMO priqtelite,ne me interesuwa wyn6niq wid,stiga da ne e nqkoi,koito da ne se poddyrja.

me4ti4kata
08-19-2007, 10:18
Mislq ,4e mom4etata obry6tat pove4e vnimanie na vyn6niq vid ot kolkoto momi4etata.Oba4e kato zaobi4a6 nqkoi istinski ne te interesuva vyn6niq mu vid ,6toto v tvoite o4i toi e nai-prekrasniq. :smt039

Valar
08-19-2007, 10:42
Познавам един пич,който Преди известно време заговори(пред мен) две непознати красиви момичета, на около 18, супер поддържани, къси полички, хубава изрусена коса, ала бала. Взе телефона на едната. Преди 2 дни тя го потърси, но не беше в София. Вчера смяташе да я изведа на кафе, дартс и малка разходка. И това от всичко на всичко 15 минутки разговор.

Той е малко кльощав, някои зъби са му криви. Има пари колкото да се облича, храни и да плаща сметките си.

Странно.

Счупих всичките ти принципи авторе. Искам медал! :wink:

VeSinCe
08-19-2007, 14:30
To4no taka si e \:D/

class
08-20-2007, 15:58
Познавам един пич,който Преди известно време заговори(пред мен) две непознати красиви момичета, на около 18, супер поддържани, къси полички, хубава изрусена коса, ала бала. Взе телефона на едната. Преди 2 дни тя го потърси, но не беше в София. Вчера смяташе да я изведа на кафе, дартс и малка разходка. И това от всичко на всичко 15 минутки разговор.

Той е малко кльощав, някои зъби са му криви. Има пари колкото да се облича, храни и да плаща сметките си.

Странно.

Счупих всичките ти принципи авторе. Искам медал! :wink:

Всъщност не си счупил принципите ми , защото не съм ги показвал ... а това е много хубаво , че са се харесали ... и за тебе може да е грозен , а за нея , може да е симпатичен ..