PDA

View Full Version : побърквам се с това момче...



obarkano_mace
08-14-2007, 13:36
:( Имам проблем с момчето, което обичам... Историята е дълга, така че ще съкратя разказа си и ще оставя най-важното. Аз и моята най-добра приятелка обичаме едно и също момче от някъде година и половина вече. През тази година ясно му го показахме чрез малки жестове на обич (подарък за рождения ден, писъмце, есемесче и така...)... Така, въпросното момче вече знае за нашата любов. Предложи ни да излезем, но нещата се провалиха. Неговата компания го е отказала от това... :? . А всичко беше наред! Мисля, че момчето се обърква, защото от една страна ние постоянно му показваме по хиляди начини, че го обичаме, а от друга страна приятелите му (с едно изключение) настояват да не се занимава с нас. Проблема е, че той е страшно наивен и вярва на всичко и всекиго... как да го накараме да повярва в себе си? По какъв начин да му покажем, че е целият ни живот!!!

stefko89
08-14-2007, 13:39
ama vie dvete iskate da hodite s nego ednovremenno li?

DeePurple
08-14-2007, 13:39
Мацо, на колко си?12-13?Не се обиждай, просто питам ;) Понеже поведението ти е горе-долу такова.Няма смисъл да се опитвате да му показвате,че и двете го обичате.Замисли се - какво искате в такъв случай от него?Да дойде и да ви каже - И аз ви обичам, или - Не ви искам, или - Искам теб, а теб не, айде бягай?
Няма смисъл да продължавате тая игра, просто го зае*ете и давайте напред.И един съвет - когато харесваш някой и искаш да му го покажеш си дай ясна сметка какво би могъл да ти отговори той и дали би го направил.Защото така просто го оставяте без изход, сигурно е по-объркан и от вас двете в момента.

DevilWish
08-14-2007, 13:41
А ве кфо ще се занимавате ,по-добре се отдалечете ,защото и аз бях така с едно момиче и ся в момента не си говорим ,щото когато той каже на едната - аре чао ти не ставаш ,нормално да ти е гадно пък особено като ще трябва да ги гледаш заедно всеки ден ](*,)

obarkano_mace
08-14-2007, 13:50
На 14 год. съм. Абе малка съм, ама много го обичам и приятелката ми също...
Честно казано и аз не знам какво искам от него... :? Ама и аз съм объркана, ама много... Цялата тая каша и въобще...
Всички казват да го заебем... И кво в крайна сметка, можем естествено да го направим... Ама... Толкова лесно ли става? Вярно е, че момчета има колкото щеш! :D
Объркан е, да... #-o
Ама и на нас тряя малко да ни влезе в положението, а когато влезе-другите го разубедиха и той се отказа... Не разбирам защо е толкова безхарактерен... :smt013

DeePurple
08-14-2007, 13:52
Момчета, мацо, момчета ;) Не можеш да ги разбереш, още по-малко в пубертета ... Ситуацията верно е много объркана и си е трудничко да кажеш "Майната му", но това е най-доброто решение.Повярвай ми, след няколко месеца ще умирате от смях като се сетите за тая история ;)Айде, горе главата и късмет ;)