PDA

View Full Version : Проблем с гаджето ми



Николета
08-14-2007, 14:24
Здравейте. Момиче съм на 21 и от извесно време имам проблем с моя приятел. А той е следния. Като отиде приятеля ми до тоалетна по голяма нужда и ме кара да клякам до тоалетната чиния и да му правя сви*ки. В началато идеята ми изглеждаше щура и ми харесваше, ама вече не ми харесва и искам да спра с това, ама той все настоява да му го лапам докато сере. Не знам какво да правя. Струва ли си да го напусна само заради това. Посъветвайте ме нещо, понеже съм объркана много.

08-14-2007, 14:26
Щом не ядеш лайна не трябва да се оплакваш.

SeXy`Ky4Ka
08-14-2007, 14:26
em karai go dokat ti hodish po golqma nujda da te lije i she e vzaimno :}

TIMEX
08-14-2007, 14:29
Кажи му да спре да те кара иначе ще скасате

SeXy`Ky4Ka
08-14-2007, 14:31
Кажи му да спре да те кара иначе ще скасате

xahxah golqma zaplaha napravooooooooooo spr strashno to momcheto she si nameir nqkoi dr.. i pak she q kara sushtoto ;]

08-14-2007, 14:31
Стривай му във чашата Имодиум и нема да сере изобщо. :wink:

marina star
08-14-2007, 14:56
prosto mu kaji 4e ti e omraznalo,ili 4e ne ti haresva ve4e no ne si zaslujava da vzima6 takiva kardinalni merki za tova

sonyglobe
08-14-2007, 15:04
Здравейте. Момиче съм на 21 и от извесно време имам проблем с моя приятел. А той е следния. Като отиде приятеля ми до тоалетна по голяма нужда и ме кара да клякам до тоалетната чиния и да му правя сви*ки. В началато идеята ми изглеждаше щура и ми харесваше, ама вече не ми харесва и искам да спра с това, ама той все настоява да му го лапам докато сере. Не знам какво да правя. Струва ли си да го напусна само заради това. Посъветвайте ме нещо, понеже съм объркана много.

Само 1 ще ти кажа приятеля ти е ОТВРАТИТЕЛЕН!!!!!!!!!!!!! и ГНУСЕННННН!!!!

marina star
08-14-2007, 15:05
Здравейте. Момиче съм на 21 и от извесно време имам проблем с моя приятел. А той е следния. Като отиде приятеля ми до тоалетна по голяма нужда и ме кара да клякам до тоалетната чиния и да му правя сви*ки. В началато идеята ми изглеждаше щура и ми харесваше, ама вече не ми харесва и искам да спра с това, ама той все настоява да му го лапам докато сере. Не знам какво да правя. Струва ли си да го напусна само заради това. Посъветвайте ме нещо, понеже съм объркана много.

Само 1 ще ти кажа приятеля ти е ОТВРАТИТЕЛЕН!!!!!!!!!!!!! и ГНУСЕННННН!!!!

da opredeleno e gadni4ak ili prosto s po-ekstravagantno mislene

Golfadjiq
08-14-2007, 15:06
em karai go dokat ti hodish po golqma nujda da te lije i she e vzaimno :}
:twisted: Браво идеята ти е страхотна! \:D/

SeXy`Ky4Ka
08-14-2007, 15:06
Здравейте. Момиче съм на 21 и от извесно време имам проблем с моя приятел. А той е следния. Като отиде приятеля ми до тоалетна по голяма нужда и ме кара да клякам до тоалетната чиния и да му правя сви*ки. В началато идеята ми изглеждаше щура и ми харесваше, ама вече не ми харесва и искам да спра с това, ама той все настоява да му го лапам докато сере. Не знам какво да правя. Струва ли си да го напусна само заради това. Посъветвайте ме нещо, понеже съм объркана много.

Само 1 ще ти кажа приятеля ти е ОТВРАТИТЕЛЕН!!!!!!!!!!!!! и ГНУСЕННННН!!!!

=D> =D> =D> =D> =D> =D> :smt012

08-14-2007, 15:10
em karai go dokat ti hodish po golqma nujda da te lije i she e vzaimno :}
:twisted: Браво идеята ти е страхотна! \:D/

Абе колкото и страхотна да е идеята общо взето е неосъществима, понежегаджето й няма как да си завре главата в тоалетната чиния за да я лиже, докато на него кат му стане хуя на нея ще и е много удобно да му го лапне =P~

bloodranger
08-14-2007, 15:23
Стривай му във чашата Имодиум и нема да сере изобщо. :wink:
=D> =D> =D> =D>

Friend_witH_Benefit
08-14-2007, 15:24
Здравейте. Момиче съм на 21 и от извесно време имам проблем с моя приятел. А той е следния. Като отиде приятеля ми до тоалетна по голяма нужда и ме кара да клякам до тоалетната чиния и да му правя сви*ки. В началато идеята ми изглеждаше щура и ми харесваше, ама вече не ми харесва и искам да спра с това, ама той все настоява да му го лапам докато сере. Не знам какво да правя. Струва ли си да го напусна само заради това. Посъветвайте ме нещо, понеже съм объркана много.

Само 1 ще ти кажа приятеля ти е ОТВРАТИТЕЛЕН!!!!!!!!!!!!! и ГНУСЕННННН!!!!

da opredeleno e gadni4ak ili prosto s po-ekstravagantno mislene

Хахахахахах ебати екстравагантното мислене .... не бих го нарекла така но щом настояваш хаахахах :) По въпроса :arrow: :arrow: Не смятам че някой може да те принуди да правиш нещо насила ... тртябва да отстояваш мнението си първо го направи с нормален разговор, после го кажи по-твърдо и в последствие ако той не иска да се вслуша просто се замисли струва ли си да си с човек който не зачита мнението ти и му е все едно стига на него да му е добре ... след като си отговориш на тоя въпрос ще ти е ясно какво да правиш ... ако се стигне до там :) Успех :)

08-14-2007, 15:28
Тоя форум е изроден. Никой ли не забелязва, че се ебават с вас, а вие си давате "ценното" и "компетентно" мненийце. :shock:

nofi
08-14-2007, 16:18
Стривай му във чашата Имодиум и нема да сере изобщо. :wink:
=D> =D> =D> =D>
+1

menta_loverka
08-14-2007, 16:25
Govorete kaji mu 4e ne ti haresva ve4e i ne iska6 da go pravi6 i 4e ako mn nastoqva 6te go napusne6

CuRly_Doll
08-14-2007, 16:28
za men tva ne e 6tyro,a si e 4isto i prosto izvrateno......az ne bih go napraila..... :|

free_spirit
08-14-2007, 20:22
:smt082 ох ше се пукна от смях :lol: -ако ти е писнало над тоалетната що не му вземеш един вибратор и да му го завираш от зад докато му правиш свирки - и тва е идейно-пък чувството може да се доближава-ма ше е по-чистичко-явно човека е с и със скрити обратни заложби...а ти за да пускаш тия теми си с особено изострен умствен дефицит... :!:

krem4et0
08-15-2007, 08:31
т.11

kameliqbaby
08-15-2007, 09:10
em karai go dokat ti hodish po golqma nujda da te lije i she e vzaimno :}
:twisted: Браво идеята ти е страхотна! \:D/

i az sam ZA!

Spork
08-15-2007, 09:38
гаджето ти е извратено :-s :-D

хЛаДнА_нЕжНо{с}т
08-15-2007, 14:03
ЕеEee.. тфа е отвратително бе :smt011 Според мен.. най-правилното нещо което можеш да направиш е да си поговориш сериозно с него относно вашата връзка и нещата , които изисква от теб.. и ако той не се съгласи с теб.. кфо толко .. не е единствен \:D/ :smt006