PDA

View Full Version : Най-тъпата раздяла в живота миииииииииии



Friend_witH_Benefit
08-14-2007, 15:17
Ситуацията е такава ... с приятеля ми ходим тайно поради сложни за обеснение причини и знаят 5-6 човека че ходим ... затова срещите ни се уреждат в последния момент за да не сме подозрителни пред останалите и се чакаме на по незабележими места ... снощи се разбрахме да се чакаме в 22ч на едно място за да се видим ... аз бях в едно кафе и в 10 без няколко минути тръгнах с две мои приятелки .. кафето се намираше доста близо до мястото на срещата ни и стигнах точна, но него го нямаше ... приятелките ми предложиха докато дойде да седнем на едни пейки от които мога да вида кога ще дойде ... до 22 и 10 него го нямаше и аз реших да му звънна, при което той ме изключи и аз помислих че е близо, но тогава ми се обади една приятелка от клуба в който тя работи и каза че той е там и ми е много сърдит ... когато отидох там и чрез нея си говорихме (понежеееее нали се крием) той каза че ме бил чакал 10 минути и че съм го преебала ... цялата работа била че той ме чакал на паркинга до мястото където се чакахме и също като мен от пейките е наблюдавал баш мястото и така нито един от двама ни не се е появил там ... е понеже той сега е супер убеден че съм го преебала, за да си ми върне каза "ние нямаме нищо" ... какво ще кажете за тази малоумна връзка ? Някакви съвети какво да направя по въпроса като имате предвид че веднага си тръгна с едно друго момиче без да иска дори да поговорим ... ????????

Erica
08-14-2007, 15:22
Извинявай за въпроса ама на колко години е приятелят ти?

Sinner
08-14-2007, 15:26
Според мен(това си е лично мое мнение) му е писнало тази тайна връзка или пък другата причина е че си харесал другото момиче та момчетото са гадове(аз съм един от тях) :D

Erica
08-14-2007, 15:28
Според мен(това си е лично мое мнение) му е писнало тази тайна връзка или пък другата причина е че си харесал другото момиче та момчетото са гадове(аз съм един от тях) :D

Поне си го признаваш :)

sexa_na_kompleksa
08-14-2007, 15:29
Явно е искал да скъса с теб и се е чудел как по-точно да го направи и сега си намерил "причина" ... и го направил.
Опитай да се да не мислиш за него.Щом така постъпва с теб,значи няма никакви чувства към теб и не те заслужава.

Friend_witH_Benefit
08-14-2007, 15:30
21години ... имайте предвид че при този човек достойнството е нещоооо голямо, а също и егото му е много голямо ... та той прави цялата тази история защото си мисли че съм го преебала, а ние сме отскоро заедно ... относно дали момчетата са гадове - мне не мисля така, ти ако се имаш за такъв отделна тема ... и момичето му е приятелка от 10 години насам но специално снощи не се държаха баш като приятели ... та сега и двамата с достойнството никой не иска да обеснява иии или трябва аз да си пречупя гордостта или той ...но вероятността той да го направи е доста минимална ... пък и нали той е "преебания " :)

Sinner
08-14-2007, 15:31
Erica (аз съм различен) затова и си нямам гадже ;)

MayKyTy
08-14-2007, 15:32
Според мен(това си е лично мое мнение) му е писнало тази тайна връзка или пък другата причина е че си харесал другото момиче та момчетото са гадове(аз съм един от тях) :D
съгласна съм!!
а на теб ти прави чест че си го признаваш :)

Friend_witH_Benefit
08-14-2007, 15:32
Явно е искал да скъса с теб и се е чудел как по-точно да го направи и сега си намерил "причина" ... и го направил.
Опитай да се да не мислиш за него.Щом така постъпва с теб,значи няма никакви чувства към теб и не те заслужава.

Мне ... има продължение .. сутринта се е обадил на момичето дето снощи игра ролята на предавател уж с друга причина и й е казал че много съжалява сега за снощи че така е постъпил .. че все още мисли че е преебан, но няма той да ме потърси въпреки казаното че "ние нямаме нищо" ... ходи разбери какво иска :) Така че аз си правя изводи че аз трябва да изкупвам вина ...

Sinner
08-14-2007, 15:34
Ако мислиш че проблема си ти (аз не мисля така) отиди и изкупувай вина, но в крайна сметка ще съжаляваш

sexa_na_kompleksa
08-14-2007, 15:36
Тогава го потърси и поговори с него.Обясни му,че си била там и че си го чакала на пейките.Даже може да му се извиниш - хората обичат да им се извиняват,без значение от пола и дали изобщо има за какво.Кажи му,че друг път ще го чакаш там, където сте се разбрали ... и така ...
Но без общуване няма как да стане номера.
Успех !

Erica
08-14-2007, 15:38
:) и сега какво ще прайте,ще се прайте на горди.А пък туй е голяма простутия ще скъса с тебе щото бил приебан заради среща ,ай ай ай

Sinner
08-14-2007, 15:39
Ниiщо не пречи да опиташ де(успех) :)

Friend_witH_Benefit
08-14-2007, 15:40
Мда тук си много права ... човека който трябва да говори съм аз въпреки че и той не беше там където се разбрахме пак е бил по-близо до това място ... незнам не съм от хората готови винаги да страдат и да се ядосват заради достойнството ... така че ще опитам по този начин и ако не стане значи наистина причината е в него ... :) мерси мн :)

LedenaStrast
08-14-2007, 15:40
Edin vypros... za6to se kriete????
I vyob6te nedei da se izvinqvash ili da pravi6 pyrvata krachka ti!!!
Tova,4e 4akal bil 10 minuti... da ne bi da se e stopil??? Osven tova... stanala e gre6ka za koqto nikoi nqma vina! I ne6to drugo.... pravilno e bilo.. kato vidi,4e zakysnqvash... da ne si trygva ei taka i da se pravi na INTERESEN, da ti zvynne da te pita da ne se e slu4ilo ne6to...
Tova negovoto e lape6ka istoriq! Ne mu hodi na godinite da se dyrji taka...
Ako pita6 men... vyob6te ne se zanimavai s nego ami go ostavi da si pravi kompaniq sys samochuvstvieto si! [-(

Friend_witH_Benefit
08-14-2007, 15:41
:) и сега какво ще прайте,ще се прайте на горди.А пък туй е голяма простутия ще скъса с тебе щото бил приебан заради среща ,ай ай ай

Ем аз казах ... малоумна работа .... но се случва ... или поне това е предтекст ... ще разберем ..

Sinner
08-14-2007, 15:44
Edin vypros... za6to se kriete????
I vyob6te nedei da se izvinqvash ili da pravi6 pyrvata krachka ti!!!
Tova,4e 4akal bil 10 minuti... da ne bi da se e stopil??? Osven tova... stanala e gre6ka za koqto nikoi nqma vina! I ne6to drugo.... pravilno e bilo.. kato vidi,4e zakysnqvash... da ne si trygva ei taka i da se pravi na INTERESEN, da ti zvynne da te pita da ne se e slu4ilo ne6to...
Tova negovoto e lape6ka istoriq! Ne mu hodi na godinite da se dyrji taka...
Ako pita6 men... vyob6te ne se zanimavai s nego ami go ostavi da si pravi kompaniq sys samochuvstvieto si! [-(



Evalata

Friend_witH_Benefit
08-14-2007, 15:45
Edin vypros... za6to se kriete????
I vyob6te nedei da se izvinqvash ili da pravi6 pyrvata krachka ti!!!
Tova,4e 4akal bil 10 minuti... da ne bi da se e stopil??? Osven tova... stanala e gre6ka za koqto nikoi nqma vina! I ne6to drugo.... pravilno e bilo.. kato vidi,4e zakysnqvash... da ne si trygva ei taka i da se pravi na INTERESEN, da ti zvynne da te pita da ne se e slu4ilo ne6to...
Tova negovoto e lape6ka istoriq! Ne mu hodi na godinite da se dyrji taka...
Ako pita6 men... vyob6te ne se zanimavai s nego ami go ostavi da si pravi kompaniq sys samochuvstvieto si! [-(

Да ти кажа и ти си права ... но както казах не обичам да губя нещо заради гордост ... знам че няма да ми се изсмее в лицето затова че съм опитала да му обясня, но поне ще знам че сме наясно .... ако не стигнем до никъде значи няма смисъл ... мерси на всички :)

Erica
08-14-2007, 15:47
Незнам аз ли не съм в час,което е възможно днес цял ден съм пред компа.Ама не мисля че това е причина за раздяла,ами че той следващия път може да ти каже край за още по-голяма глупост.Незнам ти си знаепш най-добре!

Sinner
08-14-2007, 15:47
Моля,пак заповядай но не прекалявай ;)

Sinner
08-14-2007, 15:50
Незнам аз ли не съм в час,което е възможно днес цял ден съм пред компа.Ама не мисля че това е причина за раздяла,ами че той следващия път може да ти каже край за още по-голяма глупост.Незнам ти си знаепш най-добре!

Ми излезе подишай чист въздух ,ще ти се отрази добре :Р

Erica
08-14-2007, 15:54
Ми излезе подишай чист въздух ,ще ти се отрази добре :Р[/quote]

Да ще го направя ама съм още 40 мин на работа,а пък тук освен да се ровя ж нета почти няма какво друго да правя :lol: