PDA

View Full Version : Малко тъпичак вапрос



:?
08-14-2007, 16:01
значи маля някои по отворен по темата сех да обясни кфо е анален сех френска лубов клитури и такифа разни работи :(

malka_sladka i brutalna f
08-14-2007, 16:11
bravo be.are se ga varvi da gleda6 SAN4O ILI PROSTO PRO4ETI STATIITE :roll:

08-14-2007, 16:12
Molq 6tom moje6 da 4ete6 vzemi si y4ebnik po biologiq ili daje v neta zemi pro4eti vmesto da pita6,a i ako naistina neznae6 na4i si na 10 max ....

I_Love_Vodka
08-14-2007, 16:13
Стани по-голям и ще ти кажем :smt011

_butterfly_
08-14-2007, 16:18
Порови се малко в интернет, вземи да прочетеш някой учебник и сам ще си намериш отговорите

roni.mk
08-14-2007, 18:10
dobre,predstavete si,4e e po golqm i se taka mu otvra6tat!tva e qko sduxano!az sa6to ne razbiram pefect,za tva nekoi da zeme da obesni!a predi s4iko na kolko si?ot tam seki 6e si prai izvodite..

08-14-2007, 18:13
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 ама верно тъп въпрос :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

deni4kata333
08-14-2007, 23:57
ahh.. dobre..
da opitame..
frenska liubov - tfa sa sfirkii i ako si mom4e da lije6 mackata
klitor - ottam ida udovolstfiety pri jenata f sexa
analen sex- kogat q ebe6 f gaza - demek huq ti vliza f gaza i
ko o6tee..?

aragornslove
08-15-2007, 00:29
ahh.. dobre..
da opitame..
frenska liubov - tfa sa sfirkii i ako si mom4e da lije6 mackata
klitor - ottam ida udovolstfiety pri jenata f sexa
analen sex- kogat q ebe6 f gaza - demek huq ti vliza f gaza i
ko o6tee..?
Имам няколко забележки [-X Както ги каза някои не6та Чиовека може и инфаркт да полуЧи.
френска liubov - е тогава когато се отдава6 изцяло на половинката си,обхождайки я с език по цялото тяло и по всиЧки ерогенни зони...Като целта на това е да направи6 удоволствиена себе си и на партнйора,партнйорката.
Клитора е най Чуствителната Част на женския полов орган.
Анален секс... След като партйорката ти си е направилаедна клизма и се е поЧистила от зад,я намазва6 с един овланител и леко си вкарва6 от зад голямото парЧе.И е желателно презаерватив дасе ползва.Аналния секс е най опасния.
:roll:

bloodranger
08-15-2007, 00:35
ahh.. dobre..
da opitame..
frenska liubov - tfa sa sfirkii i ako si mom4e da lije6 mackata
klitor - ottam ida udovolstfiety pri jenata f sexa
analen sex- kogat q ebe6 f gaza - demek huq ti vliza f gaza i
ko o6tee..?
Имам няколко забележки [-X Както ги каза някои не6та Чиовека може и инфаркт да полуЧи.
френска liubov - е тогава когато се отдава6 изцяло на половинката си,обхождайки я с език по цялото тяло и по всиЧки ерогенни зони...Като целта на това е да направи6 удоволствиена себе си и на партнйора,партнйорката.
Клитора е най Чуствителната Част на женския полов орган.
Анален секс... След като партйорката ти си е направилаедна клизма и се е поЧистила от зад,я намазва6 с един овланител и леко си вкарва6 от зад голямото парЧе.И е желателно презаерватив дасе ползва.Аналния секс е най опасния.
:roll:
tui obqsnenie e nai to4noto =D>

08-15-2007, 00:37
Хайде интелигенция на България напишете 20 страници колко е глупав автора.

aragornslove
08-15-2007, 00:41
Хайде интелигенция на България напишете 20 страници колко е глупав автора.
Никой не се родил науЧен...Нали за това е форума...
А това Че някои са направили веднъж секс и се мислят за големи професорки си е друга тема....Аз съм на 18 и съм правил всиЧко в секса и имам смелоста да го кажа...

bloodranger
08-15-2007, 01:13
Хайде интелигенция на България напишете 20 страници колко е глупав автора.
Никой не се родил науЧен...Нали за това е форума...
А това Че някои са направили веднъж секс и се мислят за големи професорки си е друга тема....Аз съм на 18 и съм правил всиЧко в секса и имам смелоста да го кажа...
Aide pak hvalbi i obqvi

aragornslove
08-15-2007, 01:20
Хайде интелигенция на България напишете 20 страници колко е глупав автора.
Никой не се родил науЧен...Нали за това е форума...
А това Че някои са направили веднъж секс и се мислят за големи професорки си е друга тема....Аз съм на 18 и съм правил всиЧко в секса и имам смелоста да го кажа...
Aide pak hvalbi i obqvi
Не ми трябват обяви и не се хваля....
НауЧи се да пи6е6 на кирилица :-k С кое не си съгласен от това което съм казал?Обоснови се.. Докажи,Че гре6а!!!

hforce
08-15-2007, 06:50
Хайде интелигенция на България напишете 20 страници колко е глупав автора.
Никой не се родил науЧен...Нали за това е форума...
А това Че някои са направили веднъж секс и се мислят за големи професорки си е друга тема....Аз съм на 18 и съм правил всиЧко в секса и имам смелоста да го кажа...
Aide pak hvalbi i obqvi
Не ми трябват обяви и не се хваля....
НауЧи се да пи6е6 на кирилица :-k С кое не си съгласен от това което съм казал?Обоснови се.. Докажи,Че гре6а!!!
4e analniqt sex e nai-opasniq primerno, tva 4e ti si nekaduren ne zna4i 4e analniqt sex e opasen!!!
i ob6to vzeto s po4ti vsi4ko koeto napisa za analniq sex ne sum suglasen
1. Moje i bez klizma, klizmata ne e zaduljitelna, no e preporu4itelna
2. Moje i bez ovlajnitel, za celta moje da ispolzva sokovete i
3. ne e zaduljitelno samo leko da go vkara, moje da go vkara i celiq
4. az na 14 sum pravil mnogo ne6ta v sex-a... i kvo? (pod4ertah "mnogo ne6ta" 6tot za razlika ot tebe na mene ne sa mi burkali s iumruk v zadnika primerno (za razlika ot tebe 6tot nali ti si bil pravil vsi4ko v sexa))

sladkish_14
08-15-2007, 07:54
Айде сега aragornslove,че никои не се е родил научен :roll: така е!Но как може да задава такъв въпрос,не само е тъп но и елементарен!Защо изобщо пълнат форума не ми е ясно бее :smt013 :smt013 :smt013 ??????Искал да разбере ОК тук смея да кажа по наблюденията ми,че има хора който се опитват да помогнат с каквото могат и казват каквото знаят,НО как те всеки път да пишат едно и също при положение,че на някакъв "пиклю" не само не е решил да си отвори учебника,не само че не познава тялото,ами на всичкото отгоре даже не се е поровил из форума!Ок интересува те нещо,ми потързи го включи си примерно от 5 страница изчети малко и ако евентуално ПАК не отриеш нищо питай!Ама е така намерил форума влиза и само го пълни с тъпотии....Айде бегай бе!тцтцтцтцт

krem4et0
08-15-2007, 07:58
т.2 и т.11!