PDA

View Full Version : В мен ли е грешката ?



Отчаян!
08-14-2007, 16:31
Става дума за приятелката .. аз съм на 16, тя на 15 .. незнам какво треа да очаквам от нея .. просто не мога да я разбера .. мн я обичам .. не съм такъв да искам само и само секс .. малка е .. или незнам .. може би иска .. но .. там е проблема че незнае основните работи на една връзка .. толкова мн съм и говорил ..и вече спрях .. тя се промени .. в смисал, не да се промени да стане такава каквато искам аз .. а отношението си към мен .. да не се държи студено.. и после да ми казва че ме обича ..и после като и кажа че мисля че ме лъже ..тя се сърди !.. Може да се притеснява от мен .. вече 6 месеца ходим .. моите приятели ми казваха преди седмица "брат .. как търпиш още .. знаем че си тарпелив .. но това е нечовешко твоето .. " казвал съм и го мн пъти .. сега е страхотно .. разбираме се .. няма караници .. но ..ето годинките си личат .. когато се скараме..то е за нещо глупаво .. незначително..и вместо да се държи като голям човек.. тя продалжава .. а аз дори незнам за кво сме се скарали..! Накратко да ви кажа ..мисля че ПРЕКАЛЕНО МН ВНИМАНИЕ И ОБРЪЩАМ ..а като не и обърна внимание - сърди се ... :smt011 кво да прая ?? как да и говоря вече незнам .. ! За късане не искам да чувам .. тя също .. поне така казва .. но ..незнам .. кажете нещо по темата ..мн се притеснява от мен или вниманието ми към нея е мн .. Кажете .. дайте някое съветче .. не съм на зор .. но няма да ми се отрази лошо :)

sherry
08-14-2007, 16:35
Искаш секс, а тя не, сърди се за глупости и общо взето се държи като малко момиче? Аз разбрах, че това са проблемите.

Ами ти каза, че си говорил много с нея, тя каза ли ти защо не иска секс? Може би не се чувства готова, дай й още време, нека сама да те пожелае...Колкото до караниците-това можете да го оправите, трябва да избягваш да правиш това, което я дразни, да обсъждате даден проблем, а не да се сърдите и да не се търсите, да правите компромиси един с друг.

08-14-2007, 16:37
zdrasti mnogo mi e poznata tvoqta istoriq i po to4no se postavqm na mqstoto na priqtelkata ti az sum na 16 i po su6tiq na4in se durja s priqtelq si koito e na 18 ... Az znam za6to go pravq za6toto me e strah da si pokaja 4ustvata prosto nz takuv 4ovek sum spred men trqbva da kaje6 na priqtelkata si 4e nqma ot kakvo da se pritesnqva 4e si do neq i 4e q obi4a6 da q nakara6 da se 4ustva sigurna i moje bi ne6tata 6te se opravqt.. Atova za godinite ne bih kazala 4e si prav za6tot mom4etata rastete na akul dosta pobavno ot momi4etata . Spored men vsi4ko e do opit ako si i purvo gaje..i az v na4aloto se surdeh mnogo (daje i o6te de :oops: ) xaide uspeh i mnogo lubov vi jelaq :)

bloodranger
08-14-2007, 16:44
Porednata tema v koqto vijdame 4e majete obi4at dori kogat im se ka4vat na glavata.nqmam kvo druo da kaja [-(

Отчаян!
08-14-2007, 16:45
Искаш секс, а тя не, сърди се за глупости и общо взето се държи като малко момиче? Аз разбрах, че това са проблемите.

Ами ти каза, че си говорил много с нея, тя каза ли ти защо не иска секс? Може би не се чувства готова, дай й още време, нека сама да те пожелае...Колкото до караниците-това можете да го оправите, трябва да избягваш да правиш това, което я дразни, да обсъждате даден проблем, а не да се сърдите и да не се търсите, да правите компромиси един с друг.

Не ! .. Аз не искам Секс точно сега с нея .. просто е малка .. написах че .. не съм такъв :) аз уважавам мнението и ..а нз дали тя заслужава.. :?

Отчаян!
08-14-2007, 16:47
zdrasti mnogo mi e poznata tvoqta istoriq i po to4no se postavqm na mqstoto na priqtelkata ti az sum na 16 i po su6tiq na4in se durja s priqtelq si koito e na 18 ... Az znam za6to go pravq za6toto me e strah da si pokaja 4ustvata prosto nz takuv 4ovek sum spred men trqbva da kaje6 na priqtelkata si 4e nqma ot kakvo da se pritesnqva 4e si do neq i 4e q obi4a6 da q nakara6 da se 4ustva sigurna i moje bi ne6tata 6te se opravqt.. Atova za godinite ne bih kazala 4e si prav za6tot mom4etata rastete na akul dosta pobavno ot momi4etata . Spored men vsi4ko e do opit ako si i purvo gaje..i az v na4aloto se surdeh mnogo (daje i o6te de :oops: ) xaide uspeh i mnogo lubov vi jelaq :)

Наистина много пъти съм и го казвал ..това се оправи (горе долу) .. но проблемът е ..ти каза че не са годинките ..а кое ? .. :? На моменти незнам явно приема всичко и усещам че седи голям човек пред мен .. и се държи като такъв .. а на другия ден .. съвсем различно .. !!КАКВО ДА КАЗА ЗА ДА ВЛЯЗА В СЪЗНАНИЕТО НА ЕДНО 15 ГОДИШНО МОМИЧЕ КОЕТО КАЗВА ЧЕ МЕ ОБИЧА ... КАК ДА И ВЯРВАМ ? ](*,)

mechtaq_za_teb
08-14-2007, 16:51
Според мен тя просто си е такава и ако я обичаш това няма да е проблем.Не е в теб грешката,нищо не си направил. ;)
Според мен поговорете пак по-сериозно по тази тема и се изяснете.

Отчаян!
08-14-2007, 16:56
Според мен тя просто си е такава и ако я обичаш това няма да е проблем.Не е в теб грешката,нищо не си направил. ;)
Според мен поговорете пак по-сериозно по тази тема и се изяснете.

дА .. обичам я много .. но .. всичко си има някакфа граница .. не мислиш ли ? Толкова нерви, но вече почнах да не издържам .. а ако скъсаме .. тя ще направи някоя глупост .. наистина някой път осещам че ме обича толкова силно .. дори по силно от мен .. и пред мен го показва на моменти .. а пред другите - не .. :roll: Мисля че прекалено много жертви правих .. а тя прекалено малко .. :cry: :cry: :cry: тъп ли съм ? ..

mechtaq_za_teb
08-14-2007, 17:00
Според мен тя просто си е такава и ако я обичаш това няма да е проблем.Не е в теб грешката,нищо не си направил. ;)
Според мен поговорете пак по-сериозно по тази тема и се изяснете.

дА .. обичам я много .. но .. всичко си има някакфа граница .. не мислиш ли ? Толкова нерви, но вече почнах да не издържам .. а ако скъсаме .. тя ще направи някоя глупост .. наистина някой път осещам че ме обича толкова силно .. дори по силно от мен .. и пред мен го показва на моменти .. а пред другите - не .. :roll: Мисля че прекалено много жертви правих .. а тя прекалено малко .. :cry: :cry: :cry: тъп ли съм ? ..Не си тъп [-X
Според мен наистина я обичаш много и това е страхотно.Не мога да ти кажа къде е проблема във връзката ви.Посъветвах те да поговорите и вие да разберете какво става.Просто й кажи това,което каза на нас и се надявам тя да те разбере и да намерите решение на проблема. ;)

molq?!
08-14-2007, 17:03
Човеко,ти тъп ли си???????????!
Годините били проблем???!?Ти си на 16,а тя на 15 и това е проблем?За тоеа според теб се държи така ли?ахаххахахахаа
Ок
Истината е,че трябва да си хванеш някоя 40 годишна хахаа.Ще се държи по-зряло,сеш се?
П.С. Когато ТИ ДОРАСНЕШ достатъчно тогава пиши такива теми

Отчаян!
08-14-2007, 17:06
Всъщност .. неможах много да обясня положението .. опитах се все пак .. Мисля че прекалено много приемам всичко навътре ..и от най малкото което тя направи накриво .. аз се нацупвам .. затова питах дали е в мен грешката .. и когато ми стане кофти .. и тя ме попита .. "какво ти е?" .. аз казвам "Нищо ми няма" .. и тя "А да бе добре" .. и толкова .. аз си седя сдухан .. а тя .. знам ли. И после като и кажа "Що не ми обръщаш внимание?" .. тя казва "Аз додох и те питах кво ти е .. ти ми казваш че ти няма нищо .. след като те виждам" ...

И всичко се повтаря ! ...Аз виновен ..

моля?!
08-14-2007, 17:09
и ти,и тя!
Какво си се разписал,че годините били проблема?Я се погледни и ти какъв дечко си?Като искаш реакции от нейна страна като на зрял човек бъди и ти такъв.Като има нещо и казвай,кажи и тя да го прави.НО НА САМИЯ МОМЕНТ.Щото после нали знаеш като се натрупа и избухнеш изведнъж заради най-малкото нещо и става тъпо...за нея,че и за теб

love_actually
08-14-2007, 17:14
Според мен тя просто си е такава и ако я обичаш това няма да е проблем.Не е в теб грешката,нищо не си направил. ;)
Според мен поговорете пак по-сериозно по тази тема и се изяснете.
\:D/ \:D/ \:D/ дам и аз така мисля.....

Отчаян!
08-14-2007, 17:14
и ти,и тя!
Какво си се разписал,че годините били проблема?Я се погледни и ти какъв дечко си?Като искаш реакции от нейна страна като на зрял човек бъди и ти такъв.Като има нещо и казвай,кажи и тя да го прави.НО НА САМИЯ МОМЕНТ.Щото после нали знаеш като се натрупа и избухнеш изведнъж заради най-малкото нещо и става тъпо...за нея,че и за теб

moje6e bez obidite no karai ... spomenah li 4e az ve4e neznam kak da se darja s neq ? ..probvah stra6no mn na4ini .. ne pomogna .. qvno trqbva da si tyrpq .. dokat si4ko svyr6i .. ](*,)

KaLiNcHo
08-16-2007, 15:30
imai turpenie brat i az sum v su6tata situaciq 6e se opraim spoko pone taka se nadqvam

KaLiNcHo
08-16-2007, 15:31
ako oba4e ne6to stane i te skusat s nas 6tot pone az za razdqla ne mislq ta ako skusa s teb zna4i tq ne e momi4eto koeto zasluva6 aide uspeh

ZaHaRcHe
08-16-2007, 17:55
Hmm i az bqh taka s moq priqtel postoqqni karanici razpravii toi se ot4ujdi tai kato mu pisna nakraq i se razdelihme sedni govori s neq no mn seriozno razberete se ... 6tom ne iskate da se razdelqte trqbvq nqkoi ot vas da se promeni ina4e ne stava

koalka
08-16-2007, 17:59
По принцип бих ти казал да говориш с нея, да се разберете-пробвай, но според мен смисъл няма да има.Раздели се с нея, ако ти е трудно.Тя не е човека, който ти искаш.Сам казваш, че се държи студено, а после казва, че те обича.Как става тая работа?И се държи като абсолютно дете, което се сърди, че са му взели нещо.Просто като един човек не те устройва, не се разбирате, се разделяте.Но тя на тая възраст за малко време трудно ще се промени.Сам реши, това е моето мнение.