PDA

View Full Version : За отношенията между момчетата и момичетата



08-14-2007, 18:20
Здравейте тийнейджъри.Съжелявам ако има такава тема ,търсих обаче точно такава няма!!!
Значи аз съм момче на 16 и нещата в моя клас стоят така.
Повечето са момичета.Разделени сме обикновенно на три групи.
Значи най-голямата група се състои предимно от момчета.Има няколко момичета ,обаче те не са чак толкова хубави и понеже сме доста време в една компания ги възприемам като много добриприятелки.Те идват с нас и сме навсякъде заедно и си прекарваме чудесно обаче само това.Никакви интимни отношения.
Втората група в класа се състои от красавиците които се събират заедно и не си правяткомпания с никого.При тях седят 3-4 момчета само ,които се правят ,че изобщо не се интересуват от тях(или в така ,не зн).
И така момчета като мен няма как да си хванат гадже.Всички момичета с които дружа са ми много добри приятелки и не мога ,а тези които харесвам са се дистанцирали от моята група и си контактуват само с 3-4 отбвани педераси.
Какво да правя?Ще ви помоля без излишни ебавки!!!

KiFy
08-14-2007, 18:26
Добре де, защо да са точно тези момичета и точно от твоя клас? Помисли си, щом не са във вашата компания значи нямате нищо общо... това си е мое мнение :wink:

nata6ka
08-14-2007, 18:28
da verno koi e kazal 4e trqbva da sa ot tvoq klas , pak moje i da se zapi6e nqkoq nova madama i si ti :smt016 taka da kajem . pak ako ne moje i da te haresva nqkoe momi4e ot tvoqta grypa , pak kakto kajaha nagore 6tom ne ste v edna grypa i ne ob6tyvate pomejdy si zna4i nqmate ni6to ob6to .kasmet :wink:

#Gravity Of Love#
08-14-2007, 18:33
Ех значи ама така си го казал... сякаш момичетата от твоя клас са единствените в света... :wink: тва е тъпо.. сигърна съм че има мн др в твойто даскало... в квартала... в града ако щеш го кажи :wink: които също не са за изхвърляне :wink: така че не се ограничавай.. сигурна съм имаш голям избор.. така че давай смело напред :smt016 :wink:

08-14-2007, 18:40
Ех значи ама така си го казал... сякаш момичетата от твоя клас са единствените в света... :wink: тва е тъпо.. сигърна съм че има мн др в твойто даскало... в квартала... в града ако щеш го кажи :wink: които също не са за изхвърляне :wink: така че не се ограничавай.. сигурна съм имаш голям избор.. така че давай смело напред :smt016 :wink:

Съгласен съм с теб ,обаче как да се запозная с другите мадами.Контактен съм ,обаче не мога да ги хващам за ръцете и да ги питам дали искат да се запознаем!!!

#Gravity Of Love#
08-14-2007, 18:47
Ех значи ама така си го казал... сякаш момичетата от твоя клас са единствените в света... :wink: тва е тъпо.. сигърна съм че има мн др в твойто даскало... в квартала... в града ако щеш го кажи :wink: които също не са за изхвърляне :wink: така че не се ограничавай.. сигурна съм имаш голям избор.. така че давай смело напред :smt016 :wink:

Съгласен съм с теб ,обаче как да се запозная с другите мадами.Контактен съм ,обаче не мога да ги хващам за ръцете и да ги питам дали искат да се запознаем!!!

Просто се опитай да намериш някакви общи теми с тях ;) Разбери интересите им :) така ще ти е по лесно :wink:

Jaden
08-14-2007, 18:52
Ех значи ама така си го казал... сякаш момичетата от твоя клас са единствените в света... :wink: тва е тъпо.. сигърна съм че има мн др в твойто даскало... в квартала... в града ако щеш го кажи :wink: които също не са за изхвърляне :wink: така че не се ограничавай.. сигурна съм имаш голям избор.. така че давай смело напред :smt016 :wink:

Съгласен съм с теб ,обаче как да се запозная с другите мадами.Контактен съм ,обаче не мога да ги хващам за ръцете и да ги питам дали искат да се запознаем!!!

Просто се опитай да намериш някакви общи теми с тях ;) Разбери интересите им :) така ще ти е по лесно :wink:

Точно така пич.Опитай се да намериш общи теми и постоянно им говори.Гледай да не ставаш досаден ,обаче говори им.

Co0l
08-14-2007, 19:08
Съгласен съм с теб ,обаче как да се запозная с другите мадами.Контактен съм ,обаче не мога да ги хващам за ръцете и да ги питам дали искат да се запознаем!!!


6to be otiva6 pri neq ili tam ako sa nekva kompaniq 6oto vika6 4e hodat po grypi4ki i im kazva6 ''Zdr .....kvo staa.......kak ste '' 8-[ te otgovarqt i se zapoznavate ''az sam edi koi si ti kak se kazva6 '' i tva e sled tva ve4e trea da ne podhva6ta6 nekva tupa tema ili da se sdyhva6 6oto staa gadno [-X i posle 6e si ](*,) .....se6ta6 se .. :wink:

Co0l
08-14-2007, 19:09
Yspeh4eta i Full Respekt !!! :wink: :)

belerofone
08-14-2007, 22:20
Едно от предимствата да имаш в компанията си момичета е , че се научаваш да говориш по-добре с тях и намираш общи теми....Помсили и се възползвай...
Замисли се , че наистина ако те са в отделна комп ания и не си дружат с почти никой ...Това не признак за прекрасността им...На дали са и толкова стойностни хора щом са и в такава глупава групичка....Казвам го от опит предвид , че в моя клас бяха 23 момичета и 7 момчета...Такъв тип групички се пробиват , но не си струва енергията...
Разшири вижданията си...Никъде не пише , че гаджето трябва да е от класа...

Дерзай....

П.С.Как точно реши , че "подбраните" момчета са педераси...Ако считаш това за обида може би трябва да поработиш първо върху толерантността си , а след това да се насочиш към външния свят и да си търсиш приятелка....

BaiboCo
08-14-2007, 23:14
Човек значи аз ще ти помогна по следния начин -НИКОГА ама никога не си хващай гадже от класа. Ако щеш ме слушай, обаче аз никога повече няма да го направя (най-вече защото стойностните момичета в моя клас са 4, но това е др въпрос). Ако обаче решиш, че си по-голям разбирач от мене, което си е и много вероятно, гледай като скъсате да останете поне приятели, щото аз имах 1 момиче от класа за гадже 4 месеца, накрая скасахме и сега се гледаме на кръв и ще е така още 4 години ( докато завърша!!). Така че внимавай, защото ако не искаш да си преебан като мен! Иначе - запознаваш се с всяка, с която ИМАШ възможност да се запознаеш. А и ходи на срещи с твои приятели и ги карай да канят други свои приятели, които ти не познаваш - така ако си късметлия можеш да се запознаеш с готини момичета и ще ти е и по комфортно ако например най-добрият ти приятел е с теб. GL HF

Justified
08-15-2007, 07:36
Еми аз по-лесно се разбирам с момчетата отколкото с момичетат но мога да кажа че съм в добри отношения с целия ми клас.

Novkov
08-15-2007, 07:51
Ем търси на друго място. Питай твойте момичета от компанията да те запознават с техни приятелки.

08-15-2007, 23:01
az sam ot tez izbrani mom4eta det sedqt pri qkite momi4eta i ti kazvam 4e s momi4eta sme mnogo dodri fr i izob6to nqma mqsto za sexsualen kontank mejdu men i moite momi4eta

Vikitooo
08-16-2007, 06:31
az sam ot tez izbrani mom4eta det sedqt pri qkite momi4eta i ti kazvam 4e s momi4eta sme mnogo dodri fr i izob6to nqma mqsto za sexsualen kontank mejdu men i moite momi4eta

Ти си от тези смотлиовци, които стоят до кухите коконски глави? :lol: Съветвам те да се отдалечиш от тях, защото ще загубиш и малкото мозак който имаш :lol:

KiFy
08-16-2007, 07:12
az sam ot tez izbrani mom4eta det sedqt pri qkite momi4eta i ti kazvam 4e s momi4eta sme mnogo dodri fr i izob6to nqma mqsto za sexsualen kontank mejdu men i moite momi4eta

Ти си от тези смотлиовци, които стоят до кухите коконски глави? :lol: Съветвам те да се отдалечиш от тях, защото ще загубиш и малкото мозак който имаш :lol:


Много добър съвет,Vikitooo :wink: ! :lol: "Яките момичета" са некакви там тъпанарки, дето си мислят, че като имали техните пари и са най-важните в целия свят :lol: . Боже, колко такива безмозъчни лигли съм срещала.. :lol: . А по темата - имала съм гадже от класа, хич не е добре положението.. Съветвам те да си намериш някое друго момиче, с което ще се разбирате, а не като тези "яките", с които и една смислена дума няма да размениш :wink:

monityY
08-16-2007, 07:20
Ех значи ама така си го казал... сякаш момичетата от твоя клас са единствените в света... :wink: тва е тъпо.. сигърна съм че има мн др в твойто даскало... в квартала... в града ако щеш го кажи :wink: които също не са за изхвърляне :wink: така че не се ограничавай.. сигурна съм имаш голям избор.. така че давай смело напред :smt016 :wink:

Съгласен съм с теб ,обаче как да се запозная с другите мадами.Контактен съм ,обаче не мога да ги хващам за ръцете и да ги питам дали искат да се запознаем!!!

mi za tova e netadu6ko :P

#Gravity Of Love#
08-16-2007, 08:36
[quote=Анонимко]az sam ot tez izbrani mom4eta det sedqt pri qkite momi4eta i ti kazvam 4e s momi4eta sme mnogo dodri fr i izob6to nqma mqsto za sexsualen kontank mejdu men i moite momi4eta

Абе не се занимавай с надути патки... тях ги има колкото искаш... намери си някоя с която ще си паснете... ест няма да стане от първия път.. но колкото по-голямо търпение имаш толкова повече ще спечелиш :wink: