PDA

View Full Version : Поредното "Какво да правя"ч



didonko
08-14-2007, 18:30
ХМмм. Стигна се и до тука да разкажа историята ни. Дано получа помощ.

преди 3 години бяхме заедно на един лагер в Смолян. 2 дена безънни нощи заради нея имах. накрая треъгнахме и по време на лагера сичко беше като в приказка
Но тя е от София, а аз от Плд и се разделихме и след това си загубихме връзката по тела. Сега се преместих да уча в София и живея там. и тая година тя ми се обади и "помниш ли ме ай да се видим"... и се видяхме и се събрахме (inlove)
и разбрахме че наистина се обичаме дин друг
но...
не сме се чували от супер мн време
преди месец и малко като звъннах два пъти
първия път
щом чух
че се дигна
и веднага "Мило, здр, мн ми липсваш, кво прайш, как си"
"Моля? ааа, не е Силвето, майка и е"
щях да падна на улицата
и след това на следващия ден
искам тел за връзка
и тя ми вика
ще и предам
и ако тя реши че е удобно там да я безпокоят
и аз оттогава не съм звънял
не съм сиг дали нейните знаят за нас
не искам тя да си има проблеми
А последните две седмици като звъня по 50 пъти на ден все чувам "Абонатът не отговаря, моля обадете се по-късно"

И вече се чуда кво да правя

ку-ку
08-14-2007, 18:38
зарезали са те :mrgreen:

JuS7^YourS
08-14-2007, 18:39
само не разбрах тя откога спря да ти отговаря на телефона: след като се събрахте или как...че нещо изгубих смисъла?

MayKyTy
08-14-2007, 19:09
според мен техните знаят обаче понеже е искала да се отърве(колкото и грубо дса звучи) от тебе и да остане чиста и е накарала майка си да ти ги каже тия неща ....

mm...
08-14-2007, 19:17
Spored men moje da si ima nqkvi problemi s tqhnite i za tva da se e polu4ilo taka..

Treselle_s
08-14-2007, 19:26
Ако наистина има нещо към теб....ше ти се обади рано или късно спокс :wink:

sImPaTqGaTa
08-14-2007, 19:34
Еми според мен не трябва да се занимаваш.Просто продължи напред.Звънни и още няколко пъти и ако пак не отговаря и бий шута.

08-14-2007, 19:54
Много странна история. Събрахте се (отново), ти вече си бил в София - имало е начин да се виждате, обаче сте се чували по телефона и не сте се чували много време. Как така? Уж сте "ин лав", пък по телефона, ама после не се и чувате.....

След известно време пак ще ти се обади и ще ти пита дали я помниш и тогава ще разберете, че сте родени да имате общи деца!

sladko_dete
08-14-2007, 20:25
А бе може да има някви проблеми с техните, да са по особени и такива. Но пък може и да е накарала майка и да излъже (мойто мами с удоволстие го прави :smt005 ) Ама не мисля, че си е изключила тел заради теб, ако има чувства към теб тя ще те потърси, не губи вяра :wink:

didonko
08-15-2007, 16:36
Малко пояснение. Аз съм на 15, тя е на 13. Едва ли ме е зарязала, след като 3 год не си е фанала друг, а сега мене. След като се събрахме я завлякоха на село. Понеже аз свършвам даскало след нея и за тва. А и тя е супер земно момиче, ако щеше да ме къса, щеше да ми каже директно. А пък тела и е изключен със сиг - пробвах от няколко номера да и звънна.


Btw можете ли да ми кажете свестен сайт за сребърни бижута, че не мога да намеря.

woshata
08-15-2007, 16:41
[quote="didonko"]Малко пояснение. Аз съм на 15, тя е на 13. Едва ли ме е зарязала, след като 3 год не си е фанала друг, а сега мене. След като се събрахме я завлякоха на село. Понеже аз свършвам даскало след нея и за тва. А и тя е супер земно момиче, ако щеше да ме къса, щеше да ми каже директно. А пък тела и е изключен със сиг - пробвах от няколко номера да и звънна

emiii eto ti sam si otgovarq6..6tom ne te zarqzala prosto imai malko turpenie..ako e lubov...nqma granici i peripeti ;) spx

didonko
08-15-2007, 17:25
е да. Ама последно съм се чул с нея около 1-2 Юли. ...

Супер кофти ми е. А едва ли тя ще иска да ме запознае с нейните. А аз нямам нищо против.

flora23
08-15-2007, 20:45
ем може да не се е върнало още от село мичето,може да нема обхват там,споко бе ;) ако като почне даскало още не те потърси или пак те отрежат нещо родителите и тогава почни да се притесняваш,а за сега си гледай последния месец ваканция и се радвай на лятото,полсе ще му мислиш.все пак на тая възраст децата стоят доста на село... ;) имай вяра :smt007

KaLiNcHo
08-16-2007, 15:36
imai nadejda makar ponqkoga tova da e nai bolezneno

Erica
08-16-2007, 15:47
Малко пояснение. Аз съм на 15, тя е на 13. Едва ли ме е зарязала, след като 3 год не си е фанала друг, а сега мене. След като се събрахме я завлякоха на село. Понеже аз свършвам даскало след нея и за тва. А и тя е супер земно момиче, ако щеше да ме къса, щеше да ми каже директно. А пък тела и е изключен със сиг - пробвах от няколко номера да и звънна.


Btw можете ли да ми кажете свестен сайт за сребърни бижута, че не мога да намеря.


Значи голямата любов е пламнала тя като е била на 10 а ти на 12?

Novkov
08-16-2007, 16:03
Най-вероятно е близка с майка си и майка и прави алиби, за да се оттърве от тебе :? Може и да греша... освен да чакаш не знам какво друго

didonko
08-16-2007, 18:11
Значи голямата любов е пламнала тя като е била на 10 а ти на 12?

Мм, всъщност бях на 11, тя на 13, малк орождените дни. Иначе да. Точно така е. И не е изгасвала.

Айде дайте ми сайтче плс. Не мога да намеря свестен за сребърна бижутерия.

50cent
08-16-2007, 19:47
tva ne e tenikiq ami naprao stomana we

miloto_girl_4e
08-16-2007, 19:51
Май вярно са те зарязали .. поне на мен така ми изглеждат нещата ...
Дано да греша и просто мацката да има проблеми и никакво свободно време и.. дано ти се обади скоро :wink: Успех :!:

didonko
08-16-2007, 19:59
tva ne e tenikiq ami naprao stomana we

Уф. НЕ искам тъпи коментари, а смислен съвет и помощ

didonko
08-16-2007, 20:02
Май вярно са те зарязали .. поне на мен така ми изглеждат нещата ...
Дано да греша и просто мацката да има проблеми и никакво свободно време и.. дано ти се обади скоро :wink: Успех :!:



Дано си права. 10х

deni4kata333
08-16-2007, 20:05
обобщавам възможните причини:
1. да си е сменила номера
2. да е в конфликт с родителите си
3. да не иска да има повече нищо с теб и майка и да я оправдава
4. майка и да е забравила да й каже или да не е могла да и обясни кой я търси
5. да и се е случило нещо (злополука)
тва са най вероятните според мен

08-24-2007, 17:35
BLASNAL Q E TRAKTOR