PDA

View Full Version : Искам да я оби4ам като приятелка.



Murdernoize
08-14-2007, 18:46
Така здрасти на си4ки аз съм нов в форума та искам да ви помоля някои да помогне.
Значи тварде мн се приварзах към една приятелка даже мога да твардя 4е я оби4ам а тя иска да сме само приятели нищо пове4е но минава ден след ден и не мога да спра да я обикна та някои ако може да помогне да каже как да я забрая по барзо смисал да махна ненужната оби4 и да стана само с оби4та като към приятел .Мерси о сега

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3.

tuzaro
08-14-2007, 18:49
да си намериш друга най добре :wink:

Murdernoize
08-14-2007, 18:50
точно там е проблема 4е не мога си харесам друга моми4е толкова съм се приварзал към нея ....

koalka
08-14-2007, 19:00
С времето се надявам ще успееш.

GoodGirlGoneBad
08-14-2007, 19:10
точно там е проблема 4е не мога си харесам друга моми4е толкова съм се приварзал към нея ....

и аз съм в същото положение,миличък :( но се боря и ще продължавам да се боря за човека,който обичам!Късмет! :smt006

loshokote
08-14-2007, 19:13
Има доста такива теми :smt012

Murdernoize
08-14-2007, 19:34
се пак мерси на вси4ки

08-14-2007, 19:57
В случая едва ли клин, клин ще избие!
То народа си го е казал "Далеч от очите - далеч от сърцето" друг начин едва ли има...

Valar
08-14-2007, 20:05
Предал си и в съзнанието ти страхотна важност!
Лято е намери си друга и ше се оправиш! :wink:

neverand
08-14-2007, 22:06
понякога,качеството да се примиряваш е безценно...

live2beCooL
08-14-2007, 22:17
mi i az imah su6tiq problem........har edno momi4e e taka ot pr. posle e zaobi4ah i 5-6 meseca jiveeh zaredi neq,izlizah s nadejdata da e sre6tna po ulicite,sled izvestno vreme stanahme gajeta...no na 2roto izlizane tq me otrqza,i karai..nqa ni6tu... opraih se krivo lqvo...sprqh da e har.....sled 2 sedmici tq mi pi6e po skype iskam da se vidim ujasno mn te har....prosto ne sum go osuznavala.......oba4e az qko reza4ka.....vikam im emi moje da se vidim ama samo kato fr :D

CrazyWitch
08-14-2007, 22:43
Забраави това да стане.
Т.е. може да стане, но след големи мъки. Съдя по помята най-добра приятелка. Тя не, че толкова желаеше да спира да го обича, ама то само си доиде след някои негови постъпки.
По-добре се отдалечи от нея. Хич да не е.. Опитай се. Айде и късмет.

class
08-14-2007, 23:30
mi i az imah su6tiq problem........har edno momi4e e taka ot pr. posle e zaobi4ah i 5-6 meseca jiveeh zaredi neq,izlizah s nadejdata da e sre6tna po ulicite,sled izvestno vreme stanahme gajeta...no na 2roto izlizane tq me otrqza,i karai..nqa ni6tu... opraih se krivo lqvo...sprqh da e har.....sled 2 sedmici tq mi pi6e po skype iskam da se vidim ujasno mn te har....prosto ne sum go osuznavala.......oba4e az qko reza4ka.....vikam im emi moje da se vidim ama samo kato fr :D


Евала ... гордееш ли се с това? И какво като не е осъзнавала че те обича ... незнам може би греша ... но може би и аз ще постъпя така след 2 седмици , но знаеш ли кое е странното че я харесвам вече 10 години , а чак сега и казах ... странно може да ме харесва като приятел днес , а може утре да осъзнае? И знаеш ли кое е странното че нейната приятелка , е на нейна страна и същевременно съжелява , че се отказва от човек който я харесва ( обича е силна дума ) толкова много ... Кой знае какво ще ти поднесе живота днес , утре или след 2 дена.. :smt012 Аз в момента се правя че съм приятелски настроен , може би за добро , може би не ... кой знае... просто ми е кеф да си излзиам с нея... да знам че е до мен ... Странното е че днес сподели че е отрязала някакъв , а аз се захилих като разбрах кой и е предложил... странното е че днес се майтапех с това което всъщност на мен ми се случи ... кой знае ... човек никога неможе да предскаже стъпката на другия ... и затова сме човешки същества , а не сме животни да живеем под някакъв алгоритам ... Лошото е само че света на там отива... но това няма да стане след 10 години , а след 100 например... тогава поне няма да живея като животно ... (спирам да филосовствам че се уморих , и гледам да съм в леглото този късен час :smt015 :smt016 )

Murdernoize
08-15-2007, 08:58
мерси на вси4ки които ме посаветваха

DivoTo_KoTe
08-15-2007, 20:44
Забраави това да стане.
Т.е. може да стане, но след големи мъки. Съдя по помята най-добра приятелка. Тя не, че толкова желаеше да спира да го обича, ама то само си доиде след някои негови постъпки.
По-добре се отдалечи от нея. Хич да не е.. Опитай се. Айде и късмет.

e zashto da ne e e vyzmojno.Bila sam v syshtata situaciq presledvashe me edno momche okolo godina prez tfa vreme go ocenqvah kato dobyr priqtel i toi go znaeshe i ne se otkaza.Sega sme zaedno i se obichkame :smt007 Inache kysmet :)

Dead`Paladin
08-15-2007, 21:10
позната ми е до болка твоята история....аз от 1 година се боря с чуствата ми кум нея (моята приятелка) но така и не я забравих и сега я обичам...не просто поредната дума ''обичам те'' а в буквалния й смисъл....ходих и с други за да я забраяа но не можах.... :cry:


да се влюбиш в най-добрата си приятел/ка ....е същинско Божий наказание...

Murdernoize
08-15-2007, 21:42
така си е.Наи гадното е 4е се пак ми е мн добра приятелка и като по4вам се отдале4авам от нея се ми вика имам 4устовото 4е се отдале4ава6 от мене и такива някви и ....

AliceSw
08-15-2007, 21:49
мдааааааааа, и аз искам да го обичам като приятел, ама няма, ся като съм тъпа, ще ги търпя :smt012