PDA

View Full Version : Другата страна



Ф
08-14-2007, 18:48
Добре видяхте заглавието нали ?
Набор '87 съм и съм нямала "сериозна връзка". Да, не съм правила секс. Държа да отбележа, че работя в агенция за модели (не за да се похваля, а за да добиете представа, че съм с добро тяло и приятна външност). Имам ухажори, но трудно се впечатлявам (това мисля се разбира). Неприемам покани за кафета от разни туко-що видели ме в дискотека. Или пък разходка с някои чичко на някое участие. Мисля, че до известна степен разбих мита за това, че моделите и манекените са проститурки! Но избора на всеки един човек е негов :!: Заради семейството ми и приятелите ми не се чувтсвам самотна, не се чувствам сама! Радва ме факта, че има момичета и момчета които мислят като мен - има време за всичко, само да сме живи и здрави :!:
:)

Ф
08-14-2007, 18:50
Извинявам се, че съм пуснала темата в раздел "любов"...макарче.. ако се задълбочи, може да се оправдае престоя и там :wink:

JuS7^YourS
08-14-2007, 18:50
ами....освен да те поздравя, че си направила своя избор и си доволна от него, нямам какво друго да кажа. :)

08-14-2007, 18:51
просто си капризна и аз бех така докато не срещнах моя тоше /бог да го прости/

Boynce
08-14-2007, 18:51
Ами брав0...

tuzaro
08-14-2007, 18:52
ми точно има време ама 87набор вече почваш да остаряваш така че поработи по въпроса повече пък и не видях въпрос и незнам как да отговоря :lol: ако искаш сериозна връзка аз съм свободен не съм манекен ама ставам горе-долу

Murdernoize
08-14-2007, 18:54
може би просто не си сре6тнала идеалния за тебе човек ина4е евала 4е се радва6 на това което остоява6 но рано или касно 6те сре6тне6 такъв 4овек :D УСПЕХ

MayKyTy
08-14-2007, 18:54
и аз не видях въпрос какво се очаква да се пише в тази тема :-s :smt017

sasha_90
08-14-2007, 18:55
И не се притесняваш от същността си?Е,браво.Какво друго мога да кажа?

koalka
08-14-2007, 18:56
Може би трудно се впечетляваш, но все пак ти не можеш да знаеш какъв е човека срещу теб, тогава защо не опиташ?Няма нищо лошо в това, че не си правила секс, но ако искаш да имаш връзка-опитвай.Все пак трябва да опознаеш някой, за да разбереш дали очакванията ти са оправдани.

Ф
08-14-2007, 19:01
Може би трудно се впечетляваш, но все пак ти не можеш да знаеш какъв е човека срещу теб, тогава защо не опиташ?Няма нищо лошо в това, че не си правила секс, но ако искаш да имаш връзка-опитвай.Все пак трябва да опознаеш някой, за да разбереш дали очакванията ти са оправдани.

Неказвам, че стоя на дистанция, но колкото и странно да изглежда, бързо преценявам хората и рядко греша в преценката си.. знам какво може да излезе като отношения м/у мен и въпростно момче след първата среща.. често от моя страна е приятелство..


Благодаря ви за интереса към темата
:D

koalka
08-14-2007, 19:02
Може и да си права, но ако някой път сбъркаш...?
И все пак мисля, че ще се намери момче, което да ти пасва.За всеки влак си има пътници.

Ф
08-14-2007, 19:10
Може и да си права, но ако някой път сбъркаш...?
И все пак мисля, че ще се намери момче, което да ти пасва.За всеки влак си има пътници.

И аз така мисля :-)

Но неискам да се отделя вниманието в/у мен... ами просто го написах, защото момичетата като мен са много.. и момчетата, но много от тях се притесняват от факта, а подяволите той е основателен за гордост :D

neverand
08-14-2007, 22:09
казваш,че не се впечатляваш лесно,и едва ли не,не си лесна,казваш че тоест току тъй не излизаш на срещи,а се оплакваш,че си сама...скъпа..ти сама си го правиш така ;)

Phoenixheart
08-15-2007, 08:19
Може и да си права, но ако някой път сбъркаш...?
И все пак мисля, че ще се намери момче, което да ти пасва.За всеки влак си има пътници.

И аз така мисля :-)

Но неискам да се отделя вниманието в/у мен... ами просто го написах, защото момичетата като мен са много.. и момчетата, но много от тях се притесняват от факта, а подяволите той е основателен за гордост :D
дам щом толкова си горда тогава защо изобщо го пишеше това? не разбрах какъв точно е проблема

Ф
08-15-2007, 10:37
казваш,че не се впечатляваш лесно,и едва ли не,не си лесна,казваш че тоест току тъй не излизаш на срещи,а се оплакваш,че си сама...скъпа..ти сама си го правиш така ;)

:-D =D>

Когато четеш, чети добре и ако можеш вниквай в смисъла..

Изобщо не се оплаквам.. :wink:

"Всеки прави своя избор"

Ф
08-15-2007, 10:46
Може и да си права, но ако някой път сбъркаш...?
И все пак мисля, че ще се намери момче, което да ти пасва.За всеки влак си има пътници.

И аз така мисля :-)

Но неискам да се отделя вниманието в/у мен... ами просто го написах, защото момичетата като мен са много.. и момчетата, но много от тях се притесняват от факта, а подяволите той е основателен за гордост :D
дам щом толкова си горда тогава защо изобщо го пишеше това? не разбрах какъв точно е проблема

Проблем няма :-)

Защо да не го напиша? Не всички момичета са лесни и трагват по "лошия път" на 13-14г. (и момчета) Този който знае какво иска, не каквото и да е.. само за да има.. а нещо конкретно и рядко срещано.. не е ли достоен да се гордее със себе си ?

Phoenixheart
08-15-2007, 10:58
оу ясно това е гордост. грешно е на 13-14 години да се прави но ти изпадаш в другата крайност вече - пропиляваш си младостта.

Ф
08-15-2007, 11:08
:D :D ....
Немисля така. Да не раста в саксийка.. :wink: Забавлявам се и си живея живота.

"Ясно", но май нищо не ти е ясно..

Phoenixheart
08-15-2007, 11:19
к давай просвети ме

Ф
08-15-2007, 11:31
к давай просвети ме

Нетърся разбиране или подкрепа, но ще се радвам да я получа. Немисля да разяснявам, мисля, че е ясно..който може и иска ме разбра!

Но специално за теб, а и за който го прочете:
Просто има хора, които имат здрава ценностна система, разум и принципи

Phoenixheart
08-15-2007, 11:32
така е, кой го отрича?

Satyr
08-15-2007, 11:51
Хубави думи, радвам се, че даваш пример! Живееш в хармония със себе си - аз съм така, правя всичко което ми харесва и ми се прави. Не се натискам, не ми липсва компания или ухажорки, с едната разлика, че съм по-голям и съм го правил, при теб.. явно не ти трябва още, по-скоро не го искаш, защото искаш да е идеалният, добре правиш, ако продължаваш така, със сигурност ще постигнеш целта си - ИМА ГО, всяко едно нещо което си пожелаем го има, само трябва да се намери път до него!
:D

Phoenixheart
08-15-2007, 11:56
няма пряк път до нещата които наистина си заслужават :wink:

Ф
08-15-2007, 12:22
Хубави думи, радвам се, че даваш пример! Живееш в хармония със себе си - аз съм така, правя всичко което ми харесва и ми се прави. Не се натискам, не ми липсва компания или ухажорки, с едната разлика, че съм по-голям и съм го правил, при теб.. явно не ти трябва още, по-скоро не го искаш, защото искаш да е идеалният, добре правиш, ако продължаваш така, със сигурност ще постигнеш целта си - ИМА ГО, всяко едно нещо което си пожелаем го има, само трябва да се намери път до него!
:D

=D>
Не ми идва нещо, което трябва да добавя :-)

Ф
08-15-2007, 12:23
няма пряк път до нещата които наистина си заслужават :wink:

Точно така :wink:

Ф
08-15-2007, 12:24
Хубави думи, радвам се, че даваш пример! Живееш в хармония със себе си - аз съм така, правя всичко което ми харесва и ми се прави. Не се натискам, не ми липсва компания или ухажорки, с едната разлика, че съм по-голям и съм го правил, при теб.. явно не ти трябва още, по-скоро не го искаш, защото искаш да е идеалният, добре правиш, ако продължаваш така, със сигурност ще постигнеш целта си - ИМА ГО, всяко едно нещо което си пожелаем го има, само трябва да се намери път до него!
:D

=D>
Не ми идва нещо, което трябва да добавя :-)

Благодаря.. :-)