PDA

View Full Version : Удължаване на косата



bebitooo___
08-14-2007, 19:06
Здравейте на всички първо.. Знам, че има много такива теми и се извинявам,че повтарям.. Но искам да попитам дали някой си е удължавал косата в Дима Стил и дали е доволен.. Както цената на цялата процедура.. Благодаря предварително!

Qgodka_
08-15-2007, 10:16
Аз бях с удължена коса от Магама ... стоеше просто превъзходно и толкова естествено, че аз дори сама не повярвах. Но поддръжката и е толкова досадна, че на 4 месец вече писва, освен повдигането към корена, тя се оплита, ресането е ад, постоянните маски, кристали, прически - ооо ужас. Така дойде краят и :) Нито ми е опадала косата, нито нищо - аз имам хубава коса и не се повреди. Тогава един ден се разходих до Магама и гледам, че има коса на щипки .... т.е няколко реда направени заедно и просто с щипчици отдолу под косата я захващаш - много удобно сваляш,слагаш когато искаш, като се къпеш не е нужно и нея всеки ден под душа, а да кажем веднъж седмично - тя не се цапа така както естественият косъм, изправяш я веднъж също и тя така си стои - изключително удобно. Това е един добър вариант ако косата ти попринцип е нормална гъстота и просто искаш да я удължиш.

08-15-2007, 11:04
Qgodka_ znaesh li kolko gore dolu struva tazi kosa sas shtipkite?

AnGeLwItHdEvILsOuL
08-15-2007, 12:16
Кой е най-добрият начин за сгъстяване и не чак толкова удължаване? Цени?

kameliqbaby
08-15-2007, 12:52
Imah ot Dima stil predi 3 4 godini,struvashe mi 400 lv i sled 5 meseca q mahnah,ne bqh dovolna.Sega imam edna lenta (ako se se6tate na Azis vav Vip Brother) koqto moga da slagam i da maham kogato si poiskam,tq mi struva6e 200 lv,mnogo po-udobno i prakti4no e.

Qgodka_
08-15-2007, 15:39
Qgodka_ znaesh li kolko gore dolu struva tazi kosa sas shtipkite?
Да :) 300 лв .... гъстотата и е толкова, колкото на моята естествена, затова и грам не се забелязва, че не е моя - естествено и цветът е същия.

VaNicHkaa
08-26-2007, 09:34
Не ви препоръчвам да си удължавате косите..освен че е скъпичко -от 400 лв ..като цената се увеличава заради гъстотата , ако косата е по качествена още повече и накрая даже се заплита..едно момиче на морето си сложи коса обаче на 1 - вата седмица и се заплете и трябваше да я свали и не само тя де много се оплакват че веднага им се заплита..просто не си заслужава

bebitooo___
08-26-2007, 20:06
мерси за мненията на някого ако послужи като полезна информация преди една седмица си сложих коса на треси.. 1 двоен, 1 троен и 1 четворен ред.. стои меко казано добре.. мн ми харесва и е много удобно за поддръжка и слагане.. нищо специално не се изисква като грижи само дас е реше често.. :D доста коса е това.. стана много добре поне според мен.. на дължина е до кръста, а също е и доволно
гъста.. :smt007 :D

Komshiikata
08-26-2007, 22:25
мерси за мненията на някого ако послужи като полезна информация преди една седмица си сложих коса на треси.. 1 двоен, 1 троен и 1 четворен ред.. стои меко казано добре.. мн ми харесва и е много удобно за поддръжка и слагане.. нищо специално не се изисква като грижи само дас е реше често.. :D доста коса е това.. стана много добре поне според мен.. на дължина е до кръста, а също е и доволно
гъста.. :smt007 :D
Ако можеш сложи снимка и кажи колко пари ти взеха.

bebitooo___
08-28-2007, 16:41
мерси за мненията на някого ако послужи като полезна информация преди една седмица си сложих коса на треси.. 1 двоен, 1 троен и 1 четворен ред.. стои меко казано добре.. мн ми харесва и е много удобно за поддръжка и слагане.. нищо специално не се изисква като грижи само дас е реше често.. :D доста коса е това.. стана много добре поне според мен.. на дължина е до кръста, а също е и доволно
гъста.. :smt007 :D
Ако можеш сложи снимка и кажи колко пари ти взеха.
ами не знам как

ELiTyYy
08-28-2007, 22:01
aaaaaaууу..искам и аз да видя.. колко $ ти взеха ..сложи снимка на този сайт http://img216.imageshack.us/ - и после дай насам линка :)

08-29-2007, 09:00
мерси за мненията на някого ако послужи като полезна информация преди една седмица си сложих коса на треси.. 1 двоен, 1 троен и 1 четворен ред.. стои меко казано добре.. мн ми харесва и е много удобно за поддръжка и слагане.. нищо специално не се изисква като грижи само дас е реше често.. :D доста коса е това.. стана много добре поне според мен.. на дължина е до кръста, а също е и доволно
гъста.. :smt007 :D
Da i az shte te pomolq ako mojesh da kachish snimki i da kajesh cenata i dali zavisi ot duljinata i gustotata?a i kato te boqdisat vzimat li dopulnitelno pari?I drugo me interesuva poneje sum ot drug grad v koe studio si q napravi i trqbva li predvaritelno zapazen chas?

08-29-2007, 09:06
zabravih v predniq post da popitam na kolko vreme se pravi podrujka i kolko struva?za da ti mahnat kosata zduljitelno li trqbva da idesh v sushtoto studio?
mersi predvaritelno.

ninsy
08-29-2007, 10:21
ако тресите са и на щипки няма поддържане,ако са шити за твоята коса, 2-3 месеца е поддръжката в зависимост от бързината на разтежа на твоята коса.Ако ти е присъдена на кичури горе долу пак на толкова време. Цената зависи от гъстотата и дължината Да. За боядисването ти взимаат толкова пари колкото е за дълга коса..или средна зависи каква дължина си я удължила.И да трябва предварително записан час и да отидеш преди това да се уточни цвят ,дължина,начин на поставяне..кое е най-подходящо ..

09-01-2007, 12:42
kakvo lenta i ot kade tolko evtino ako ne e taina

09-01-2007, 12:46
kolko ti struva6e

bebitooo___
09-01-2007, 17:39
ами косата + поставянето 370 лв. в един салон за красота в Асеновград как мога да кача снимки в темата, за да ви покажа г/д как стана

Madness
09-01-2007, 17:42
ХХаха..вие сте луди..аз бях коса малко над кръста и я отрязах...да бяхте казали,да ви я дам...

bebitooo___
09-01-2007, 17:45
хаха ами който няма нерви да си пусне дълга си я взима направо.. :smt005

Konstantina
09-01-2007, 22:22
az vmomenta sym s kosa no ne e na tresa a e na kapsi..ot mai mesec sym s neq..i iskam da vi kaja ,4e sym mnogo dovola..slojih si q v Burgas v edin salon..otdelno ba6ta mi q be6e podaril tazi kosa i nz kolko struva no slaganeto mi izleze okolo 150lv... 100 lv slagane i 50 boqdisvane da se izravnqt cvetovete..slaganeto s kapsi e mnogo po odobno,zashtoto s tresa trqbva da hodi6 da ti q digat i da dava6 o6te pari..a i s kapsi se edno si e tvoqta kosa...ae super qko e..ako vi se davat pari probvaite..:)az sym mnogo dovola..sega 6te si q maham i vednaga 6te slagam tazi i o6te malko..za6toot tazi oredq:)..

bebitooo___
09-02-2007, 05:58
az vmomenta sym s kosa no ne e na tresa a e na kapsi..ot mai mesec sym s neq..i iskam da vi kaja ,4e sym mnogo dovola..slojih si q v Burgas v edin salon..otdelno ba6ta mi q be6e podaril tazi kosa i nz kolko struva no slaganeto mi izleze okolo 150lv... 100 lv slagane i 50 boqdisvane da se izravnqt cvetovete..slaganeto s kapsi e mnogo po odobno,zashtoto s tresa trqbva da hodi6 da ti q digat i da dava6 o6te pari..a i s kapsi se edno si e tvoqta kosa...ae super qko e..ako vi se davat pari probvaite..:)az sym mnogo dovola..sega 6te si q maham i vednaga 6te slagam tazi i o6te malko..za6toot tazi oredq:).. мм напротив тресите с капси не изискват поддръжка и не трябва изобщп да ходиш да ти е дигат както казваш и др подобни.. ти сама се грижиш за косата. И наистина е много удобно,защото можеш да си е слагаш и махаш сама.

GaNGsTa`Gi®l
09-02-2007, 08:48
Качи си снимката тук

http://www.prikachi.com/

Даваш на Browse избираш снимката от компютъра си и даваш Качи после копираш линка като ти я качи и го пействаш тук. (:

bebitooo___
09-02-2007, 12:24
ety http://www.prikachi.com/files/12139M.jpg

bebitooo___
09-02-2007, 12:26
http://www.prikachi.com/files/12140a.jpg

GaNGsTa`Gi®l
09-02-2007, 18:35
вЕрно не са забелязва.Яко стои (;

09-02-2007, 19:03
ми и аз мисля, че се получи добре.. днес за 1 път едно момиче казало на приятеля ми, че много си личало, че косата ми била искуствена.. :evil: ](*,)

bebitooo___
09-02-2007, 19:05
ми и аз мисля, че се получи добре.. днес за 1 път едно момиче казало на приятеля ми, че много си личало, че косата ми била искуствена.. :evil: ](*,) това бях аз \:D/

GaNGsTa`Gi®l
09-03-2007, 09:08
ми и аз мисля, че се получи добре.. днес за 1 път едно момиче казало на приятеля ми, че много си личало, че косата ми била искуствена.. :evil: ](*,)
да не ти пука таа е неква комплексирана. [;

Konstantina
09-03-2007, 23:18
bebitooo___
ne ne az ti govorq za kosa..koqto da si q sloji6 za postoqnno..po princip naistina kosata,koqto e na 6tipki e nai-udobna..no az ti govorq za kosa,koqto stoi postoqnno na glavata ti..i tazi na kapsi e po dobre ot tresa:)
ina4e naistina ti stoi mnogo dobre i ne si li4i:) =D> =D> =D>

ninsy
09-04-2007, 09:08
bebitooo___
ne ne az ti govorq za kosa..koqto da si q sloji6 za postoqnno..po princip naistina kosata,koqto e na 6tipki e nai-udobna..no az ti govorq za kosa,koqto stoi postoqnno na glavata ti..i tazi na kapsi e po dobre ot tresa:)
ina4e naistina ti stoi mnogo dobre i ne si li4i:) =D> =D> =D>

tazi na kapsi nikak ne e po -dobre ot tresite..
a s onova prilichashto na silikon e po-dobre ;D

ioli_s
09-04-2007, 11:23
Momi4eta az predlagam kosi za uduljavane na naistina dostupni ceni .Kosite za pravi ot estestven choveshki kosum.Ima vsiakakvi cvetove ,predlagam i shtipki.Kosite sa na tresa dulga 150 sm .

Eto cenite

40 sm -180 lv
45 sm -190 lv
50 sm -200 lv
60 sm -230 lv

na tazi stranica mojete da vidite cvetovete koito predlagam >krasiva-kosa.hit.bg

za kontakti 0894 366 838

bebitooo___
09-05-2007, 16:29
хехе пак някой си прави реклама :lol: :P

tedinkata_
09-05-2007, 18:56
sega samo ako moje nqkoi da mi obqsni vqrno li e tova koeto sa mi kavzali 4e uduljenite kosi sled kato ti gi maxnat ti maxat 4ast ot kosata tvoqta si..i t.e posle tr se podstrijesh mn kuso.. :( iskax da si slagam za bala taq god ama tfa me sprq .. pls help...ako nqma takuv varinat to s kakvo se prika4va kosata za da ne se nalaga sled tova maxane na golqma 4ast ot moqta si kosa kakuf e toi ? :?

pepita
09-06-2007, 07:49
do tedinkata_

tedi tova se slu4va ,no samo ako si ia zashiesh ili zalepish s keratin.
ve4e ima novi metodi ,kato shtipkite naprimer .S tiah si slagash kosata kogato poiska6 i ne spish s neia .Mnogo po -lesno e za podrujka i nai -vajnoto -udovolstvieto da imash kosa ti izliza po-evtino.az imah takava kosa ,no sega moita e po4ti do krusta i ne ia izpolzvam .

kameliqbaby
09-06-2007, 08:28
http://www.prikachi.com/files/12140a.jpg
Imam si dvoini4ka vav forumaaaa :mrgreen: mane vse edno vidqh sebe si :D bebitooo___ mn si prili4ame da znai6 :D

ninsy
09-06-2007, 09:19
sega samo ako moje nqkoi da mi obqsni vqrno li e tova koeto sa mi kavzali 4e uduljenite kosi sled kato ti gi maxnat ti maxat 4ast ot kosata tvoqta si..i t.e posle tr se podstrijesh mn kuso.. :( iskax da si slagam za bala taq god ama tfa me sprq .. pls help...ako nqma takuv varinat to s kakvo se prika4va kosata za da ne se nalaga sled tova maxane na golqma 4ast ot moqta si kosa kakuf e toi ? :?

бе глупости никва част от твоята коса не махат,аз бях с удължена и нищо не махнаха от моята,така че рова което каза пепита въобще не е вярно.Ако си поддържаш косата да не се заплита и ходиш на повдигане всичко ще е точно.

bebitooo___
09-06-2007, 12:03
sega samo ako moje nqkoi da mi obqsni vqrno li e tova koeto sa mi kavzali 4e uduljenite kosi sled kato ti gi maxnat ti maxat 4ast ot kosata tvoqta si..i t.e posle tr se podstrijesh mn kuso.. :( iskax da si slagam za bala taq god ama tfa me sprq .. pls help...ako nqma takuv varinat to s kakvo se prika4va kosata za da ne se nalaga sled tova maxane na golqma 4ast ot moqta si kosa kakuf e toi ? :?

бе глупости никва част от твоята коса не махат,аз бях с удължена и нищо не махнаха от моята,така че рова което каза пепита въобще не е вярно.Ако си поддържаш косата да не се заплита и ходиш на повдигане всичко ще е точно.
Това по - скоро може да се отнася отчасти за косата, която се присажда на кичури.. При нейната поддръжка се постригва всеки път.. И това наистина си е гадничко защото ще дойде момент, в който цялала коса, за която си платил вече ще е няма.. Разбира се твоята ще е пораснала и в салона който ходиш на поддръжка ще са си сабрали косата, която ти си купила.. ](*,) Така че според мен по - добре на щипки..

bebitooo___
09-06-2007, 12:04
http://www.prikachi.com/files/12140a.jpg
Imam si dvoini4ka vav forumaaaa :mrgreen: mane vse edno vidqh sebe si :D bebitooo___ mn si prili4ame da znai6 :D хихи я дай да те вида сестро =D> \:D/

kameliqbaby
09-06-2007, 15:24
http://img403.imageshack.us/img403/5384/ttwo6.png http://img252.imageshack.us/img252/948/gesfy5.jpg

Daje i sindjiri imame ednakvi :-D
http://img252.imageshack.us/img252/2695/titihu5.png

bebitooo___
09-07-2007, 19:55
хихи дам лошо няма :roll: :P

bebitooo___
09-09-2007, 19:14
тц да ви кажа за тресата... направо ме е жал.. като излезна някъде разбирасе си нося гребен, но не винаги имам възможност да си я реша от време на време косата.. и заплете ли се.. леле направо не ми се мисли.. като е реша косми даже падат и ме е страх да не оредее.. Даже една приятелка, която има коса и тя такава ми даде идея да сложа по края където се захваща лепило Капчица, за да не се откъсва от самата треса при ресане..