PDA

View Full Version : Футболното Хулиганство



Страници : [1] 2 3

LunaTriCk
08-14-2007, 20:10
Какви "футболни привърженици" са тези индивиди, които отиват на мач с едната цел да се сбият с някой от противниковата агитка ? Изобщо какво футболно има в това ? Чупенето, паленето на седалки и изобщо други такива действия са абсолютни неандерталски прояви. Най-малкото отбора им, на който уж са фенове, след това го наказват. Има хора, които даже ги не ходят на по-големи дербита, именно заради такива изцепки. Абсолютно съм сигурен, че тези "хулигани" имат приятели от противноковия отбор, но тях не ги бият когато се срещнат. Имам чувство, че стадиона е поле на средновековна война. Няма баща, няма майка, има само наще и ваще. Войските са една срещу друга, всяка със свойто знаме, музикален съпровод за повдигане на морала и при най-удобния момент или повод се нападат ожесточено все едно бранят честта и свободата на племето си. Разбирам да има дразнения и надвикване на агитките, но нужно ли е насилието и вандализма ? Това за мен не са фенове, а хора които търсят оправдание и място където да си изкарат личните проблеми. Един фен трябва да го интересува отбора му, а не колко хора от другия отбор е пребил, колко седалки е счупил и колко шалчета и знамена е изгорил.
Въобще футбола оправдание ли е ?

OtherDimension
08-14-2007, 20:16
задай въпроса на няколкото хулиганчета, утраса, кежуал маняци и т.н. посещаващи този раздел . нека те отговорят аргументирано(ще им е трудно)

аз лично не одобрявам лумпенските и вандалски проявления
фен съм на любимия отбор, а не на простотиите на "вярната" му агитка, която в повечето случаи носят наказания - погледнете феновете на Фейенорд и Партизан до къде ги докараха

#Gravity Of Love#
08-14-2007, 22:54
Те смятат това за забавно и голямо геройство... само дето мн се заблуждават... :x

GLeZoRanA
08-14-2007, 23:15
Те смятат това за забавно и голямо геройство... само дето мн се заблуждават... :x
Всъщност това го смятат :? хората на възраст между 13-16 (17) години

bulgarche
08-15-2007, 08:58
Защитава честта на отбора. Всяка агитка иска да е с нещо повече от другата. Но някои са крайно безсмислени, като да отидеш на собствения си стадион в 4 през нощта и да потрошиш седалките :shock:
Аз също ходя по мачове, преди и след които съм много често с хора от другата агитка. Но ние сме на стадиона за да гледаме и да подкрепим любимия отбор, а не да се чупим седалки и да ги хвърляме по...всички останали, било то и нашите фенове.

Alcohooligan
08-15-2007, 09:06
Какво да пишем като половината,от хората,които са се изявили досега в тази тема нямат никакво понятие от хулиганство и се осалянт само на това,което са чули по телевизията. Футболното хулиганство се е утвърдило като цяла култура - поведение,начин на обличане и т.н.,и няма нищо общо с това,кеото медиите представят.

GLeZoRanA
08-15-2007, 09:37
ПП. Футболно хулиганство НЯМА!

Имало е някога :lol:

LunaTriCk
08-15-2007, 10:50
Честта на отбора се защитава от самия отбор с играта си на терена. Като се набият два-три чужди фена, защото са извикали "к*р за ..." отбора ти няма да стане по-уважаван или да се премести напред в първенството. Ролята на привържениците на един отбор е да го поддържат. Хореографии, песни, плакати, знамена и т.н. по време на мача. Когато бях на Черно Море - Сампдория и почнаха да летят седалки, няколко от играчите на Морето се опитаха да кажат на тези идиоти да спрат, защото щяха да прекратят мача, но те не спряха. Даже имаше няква групичка зад мен, които ги чух че мислеха след мача да ги намерят тези. Къде е любовта към отбора и за каква чест говорим ?

Alcohooligan
08-15-2007, 11:13
ммдааааам... помня как ви запалихме стадиончето, а полицията гледаше безпомощно...

И все пак...

я разясни какво според теб е ултра и какво е хуул, кежуъл и прочие, че ми е интересно...
и какво те кара да се правиш на tough по форумите и да обиждаш??? Част ли е от футболното хулиганство?? :lol:


ПП. Футболно хулиганство НЯМА!

Дай да започваме ,вечния спор....
Като за начало УЛТРАС културата идва от Италия,а Кежуал и Хулс от Англия .УЛТРАС в буквален превод значи "краен" (краен фен) и главно се осланя на обич към отбора .Подкрепа по всякакъв начин.Песни,знамена,факли,д имки,хореографий и т.н.Защитават честта и цветовете на отбора ,в схватки с други ,като тях .
Смешно е да се говори,за кежуал култура в България .Повечето хора си мислят ,че като се обличат с такива дрехи,са безсмъртни.
Смешно е да се говори и за Ултрас култура в България,щото представата на българите за Ултрас е доста далеч от тази на италианците.BTW,италианскит ултраси също носят някои от така наречените британски марки.(лично съм виждал такива с ФП и СИ) Но дрехите не са от значение...

Както и да е... ХУУЛС е общо понятие за ултрас(италианския тип фен) и кежуъл(британския тип). Всеки ултрас или кежуъл(или както каза ти "краен фен") е хулиган -> хуул. Това че се използва британското "hool" не значи,че всички хуулс са английския тип привърженици. :wink:

OtherDimension
08-15-2007, 11:16
Първо правете разлика между УЛТРАС и ХУЛС :!:
Футбола ,без крайни привърженици(ултраси) не е нищо повече от едно театрално представление

ти си болен мозък
харесвам футбола, заради красивите отигравания, хъса на самите футболисти
не гледам футбол заради чупенето на седалки и окървавените глави
ходи да се прегледаш

Alcohooligan
08-15-2007, 12:08
никога няма да уважавам кежуъл културата :!:
Това го казват всички "east european fans" с бомбер,кубинки шалче. :mrgreen:

OtherDimension
08-15-2007, 12:51
което не значи, че не нося някоя и друга кинжалска марка де O:)

просто на мач се ходи с шал :idea:


а не със скъпите дрешки, където ако се сбиеш и ги скъсаш или изцапаш и... да се тюхкаш... на мач отиваме, а не на опера

съгласен!
може да си фен и да е весело на стадиона без да проявяваш излишна агресия
на мен лично ми е по-забавно да пея песни, отколкото да си бия главата в оградата

IRRIDUCIBILI
08-15-2007, 19:37
ot 4ypeneto na sedalki do yredenite boi6ta ima dosta golqma razlika,tiq deto 4ypqt sedalki obiknovenno sa nqkvi mizernici(izkl. pravi liceto deto qde boi na edin ot poslednite ma4ove :) ) ako nqkoi smqta 4e da 4ypi6 sedalki v sobstveniq si sektor e nqkva super postapka govori zle za nego! v bg naposledak casual kulturata navleze dosta,koeto e dosta tapo 6toto ne moje da se poznavame i stavat gre6ki :D , az sa6to nosq casual no mn rqdko hodq na ma4 s takiva drehi vinagi s 6al, cqlta ideq za agresiqta okolo fytbola e 4e fytbola i omrazata varvqt raka za raka,tiq deto sa na 14-15 moje da sa filmirani ama sa nahasani dosta i moje da izleze dosta dobro pokolenie :D prosto fytbola ne moje bez nasilie za takiva fenove kato other... ima napraveni sektori kato a i v kadeto otivat hora koito se lubyvat na footbola i igra4ite :D za men li4no nqma nikakvo zna4enie dali levski 6te igrae cl ili 6te e v okrajnite grupi vinagi 6te go podkrepqm i vinagi 6te go obi4am,sa6to mn malko igra4i sa dostoini da nosqt na6ata fanelka za6toto vsi4ki sa naemnici za tva ne haresvam i fytbolistite za6toto te idvat i si otivat a nie ostavame.V BG scenata ne e kakto v sarbiq garciq ili dr balkanski strani,no i nie imame proqvi,tva 4e 99% ne znaqt za pove4eto si e tehen problem, ne6tata stavat po parkove,gradinki i se znaqt samo ot y4asnicite taka4e koito ne znae da ne govori ;)

IRRIDUCIBILI
08-15-2007, 21:06
;)

bulgarche
08-15-2007, 22:37
Беше много глупаво това за хората чупещи седалки. Да не ти припомням кои чупиха седалките на нашия терен. А един от основните играчи беше от Варна, който...хм...да споменавам ли че не трябваше да е там? Имаше и няколко от други населени места, които определено не бяха "някакви мизерници". Надявам се не настояваш да ти ги показвам на снимките от тогава. Едно хубаво нещо направихте - поичпочупихте кирливите огради, които заради шибания финал наслагаха.

П.П.

за мен по принцип е леко опасно да ходя на мачове и затова като отида съм винаги доста цивилен (в друг смисъл, а не на кежуъл), с шал през главата и встрани от интересните хора :)
То пак че си привърженик на ЦСКА! Повечето от там, които познамвам са мишоци, а и май по-такивата са в по-малка концентрация, докато при Левски не е съвсем така. Като слушам разни историйки, от приятли, какво се случва при тях в някои мачове...лоша работа ако си разпознат

LunaTriCk
08-17-2007, 09:03
Простичък въпрос. :roll:
На мач, скачате на бой върху противника, защото ви е убидил или защото фланелката му е червена/синя ?
Не ми се обяснявайте с някви източни течения - хуулс, ултрас, мултрас...
Нещата са изключително прости, когато става дума за бой или чупене.


Футбола ,без крайни привърженици(ултраси) не е нищо повече от едно театрално представление
мнооого е тъжно, щом мислиш така :?

OtherDimension
08-17-2007, 09:06
[color=darkred]Простичък въпрос. :roll:

Футбола ,без крайни привърженици(ултраси) не е нищо повече от едно театрално представление
мнооого е тъжно, щом мислиш така :?

това само доказва, че такива палячовци ходят на стадиона не за да гледат любимия отбор, а за да псуват публиката на другия или пък да се сбият при отдадена възможност

OtherDimension
08-17-2007, 10:32
За такива ,като вас има Сектор А и Сектор В !Като,не ви харесва ,не ходете в Б и Г !Аз не отивам на мач,за да гледам играта ,а да ПОДКРЕПЯ ОТБОРА !
Интересено ми е вие, с какво помагате на отбора .С 90 минути нон-стоп люпене на семки и с хореография "пакетчета семки на пистата" .

сравнено с глобите, които докарвате вие, Хулиганите, това си е направо подкрепа! :lol:

OtherDimension
08-17-2007, 10:53
"КАТО НЯМА ПАРИ ЗА ТРАНСФЕРИ,ЩЕ ИМА ПАРИ ЗА ГЛОБИ" :idea: :arrow: :!:


оооооооооо ето ги верните фенове на лецки, които подкрепят отбора във всяка ситуация !! :lol:

OtherDimension
08-17-2007, 10:58
боли ме к*ра за войната ви с баждеков, борат или който и да е ;)

OtherDimension
08-17-2007, 11:11
боли ме к*ра за войната ви с баждеков, борат или който и да е ;)

Отговори ми на въпроса .

първо сам си отговори

OtherDimension
08-17-2007, 11:19
ПП Кажи ми честно.Чувстваш ли ,че ти лично помагаш на отбора,по някакъв начин(какъвто и да е ) ?



:roll:

сам си отговори ве

bulgarche
08-17-2007, 18:01
Напоследък само на Берое-Спартак (Вн) имаше някакви заченки на хулиганство...
Това е мача за който живея! Един от виновниците за позора на нашия стадион бях аз, за което наистина съжалявам!
Нафтекс като не влязоха в А група, поне Спартак (Вн) не отпаднаха.
Ама, Ексо, нали ти е ясно че тук не става дума само за футбол...

_PuNk`PrInCeSs_
08-20-2007, 12:38
какви ли? прости лиглювци! щом ве4е и ма4ове се спират заради тях! да се нау4ат малко не 4е нещо, ама са като цигани!!! ](*,) ](*,)

GLeZoRanA
08-20-2007, 12:42
какви ли? прости лиглювци! щом ве4е и ма4ове се спират заради тях! да се нау4ат малко не 4е нещо, ама са като цигани!!! ](*,) ](*,) Ужас ужас мани... :| :| направо ужасен ужасон .. Как не ги е срам Се питам аз !?

f1ght3r
08-20-2007, 14:01
аз се чудя що такива дето не ходят на мачове, не са фенове на никои отбор и дори не обичат футбола, пишат в тая тема.. има няколко човека който разсъждават правилно и все пак.. аз да ви кажа попринцип не се отива на мач за да се чупи а за да се подкрепя отбора само че тея простаци ушевците се мислят за дядо господ и постоянно те гледат като чели току що са те пуснали от затвора и на сичкото отгоре те псуват и даже понякога удрят със тея палки по оградата на гостуващия отбор.. после що се биели и чупели.. ми кво няма да ги бият ве.. те тея нямат граници постоянно провокират ДАЖЕ И ПРЕДИ МАЧА.. още от входа се почва.. тва че смачкали оня съдия страничния ми те си го заслужават.. и като играят на селски стадион ше го бият не ами.. както и да е

П.С.-> Глезорани млезорани.. виждам че само се състезавате за мнения.. е.. тук не е мястото.. недай си боже някой такъв ХУУЛ види кво пишеш .. т.е. че е циганин.. ще те гледаме по телевизията пряко от пирогов..

IRRIDUCIBILI
08-20-2007, 22:34
hools nqma ni6to ob6to s tro6eneto na sedalki i tn. na6ata scena zapo4na da se razviva dosta dobre poslednite 2g. a i fakta 4e ima stabilni grupi na otbori v po-dolnite grupi sa6to ne e malak, kakto kaza ataka imame nqkolko grupi na sredno nivo a TUS spored men sa na dosta visoko i mogat da se konkorirat s dosta dobri firmi

GLeZoRanA
08-21-2007, 11:10
хехехехехехехе...

аз пък си мисля, че няма да отиде в Пирогроб баш Глезораната... Може и да ида адаш...на свиждане :lol:

GLeZoRanA
08-21-2007, 19:05
хехехехехехехе...

аз пък си мисля, че няма да отиде в Пирогроб баш Глезораната... Може и да ида адаш...на свиждане :lol:


на мен... :cry:Адаш за тебе ще отида даже с подарък :lol: ама [-o< не искам да се налага там да те виждам

Fena
08-21-2007, 21:23
Ti si huligana :lol:

Fena
08-21-2007, 21:30
Tova che sym si slojil emblemata na stone island znachi li che imam takiva drehi ?

Fena
08-21-2007, 21:48
Bate ne v moq nick ima ULTRAS, tem podobni avatari i podpisi. Tva che sym si slojil nqkvo logo i me pravi vednaga pozior?! V internet pozior ?! Q izlez ot teq filmi i se osyznai malko be.

Alcohooligan
08-22-2007, 14:07
Емии да,по принцип е така,но си е въпрос на личен избор.А иначе и аз до преди няколко години ходих с тениска и шал.

SoulCrew
08-22-2007, 14:24
q se osuznaite be...!

Fena
08-25-2007, 14:57
EMO_ULTRAS ti nekyv Anti-casual li se qvqvash a :lol: :lol:

GLeZoRanA
08-27-2007, 11:56
не знам за вас, ама сега във Варна се полагахме с едни чорба-кинжали... Къде бе адаш ?? :lol: Кога успя ;) :smt006

me4ka
08-29-2007, 16:02
nz za vas ama pri nas(stz) golemite meleta stavat ne na stadiona ami na parka nad nego Nz kak se polu4ava v drugite gradove ama nikoga ne se mlatim s botev pl ili lokomotiv pl ama vseki pyt se melim s levski i redko s cska

GLeZoRanA
08-30-2007, 11:37
nz za vas ama pri nas(stz) golemite meleta stavat ne na stadiona ami na parka nad nego Nz kak se polu4ava v drugite gradove ama nikoga ne se mlatim s botev pl ili lokomotiv pl ama vseki pyt se melim s levski i redko s cska

Доста интересен филм . Аз искам да прочета продължението :-s

me4ka
08-30-2007, 12:29
elate mi na gosti :smt021

IRRIDUCIBILI
08-30-2007, 13:05
mi to koito doide i vi zema zname :D

me4ka
08-30-2007, 16:07
mi to koito doide i vi zema zname :D
:---)
p.s da ne izkaja prekaleno mnogo pone az kato sam bil tam ne sa go praili
i btw pri nas kupona e non stop :smt066 i obiknovenno nie ebem o da ne zabravq
stara zagora power

loyal_88
08-31-2007, 22:38
Мързи ме да чета кой какво е писал по темата, но без футболно хулиганство нито е интересно, нито може ;) Стига да се млатят правилните хора и фирми, а не да се правят мизерии, да се карадт разни неща от шалаждии или да се терорят хора които не са ITK.
Всичко това си е вреда на нещата. Просто си зависи от човека - в свободното си време едни обичат да циклят пред компа, други да ходят на кафе и тн и тн...трети пък обичат да поразпуснат на мач. И ако две противникови фирми са си навити не виждам нищо лошо в това да си направят меленце, стига да е честно.
Хората си мислят, че биеш ли се и хвърляш ли бомби си някакъв комплексар или малоумник. Но такива хора си нямати и идея какво е чувството и адреналина, заради който се прави всичко :)

loyal_88
09-01-2007, 13:31
От Пловдив ли си ? В Пловдив съм само за ботяф-Левски (с локото някак няма тръпка). Софиянец съм си демек.
exploitedteen, друже, това че вече много хора не ходят със шал си има много логично обяснение и си има адски много плюсове. Оставям те да се мъчиш над тоя въпрос сам.
А кое е лошото на фирмите? Вместо разни хорица с малки деца или хора, които са за пръв път на мач да го отнасят, нещата се уговарят. А и шанса ушев да се намеси и да провали нещата е доста по-малък.
Другото важно нещо е, че въпреки голяма част от феновете да не носят разни шалове и тн, винаги мога да позная кой е левскар и кой-чорбар.

loyal_88
09-01-2007, 14:33
смисъла е, че се губи голяма част от футболното във футболното хулиганство... ;)

може и на шах да се биете със същия успех... сещаш ли се..

вече няма съпорт за тима, а има само... пффф анонимност... Що да няма съпорт за тима бре? Като ходя с бели кецове, дънки, Перита, Мерита и тн да не би да съм по-малко фен от шаладжиите? Това че си ходя цивилка не ми попречи на мен и фирмата да вкараме масата димки, бомби и каквото се сетиш за награждаването ни с шампионската титла, да се сбием с ушев в Стара Загора на финала за Купата и още какво ли не...
А в анонимността по стадионите не виждам нищо лошо. Така де, не ми се ще някой от квартала ми да ме види със син шал, защото после като се довлече с още 3ма-4ма ще ме смажат. И за къв х*й? Понеже трябва да ходя като елха, с 15 шала по ръце, крака и където дойде, фанелки, клубни шапки и тн.
А ако трябва да съм съвсем честен - "футболното" в България отдавна се изгуби. Преди време ходех на мачове, за да гледам играта на футболистите и да ги подкрепям. Но сега поне нашия отбор се напълни с негри, араби, имаме си еврейче, цигане и една камара български футболисти, които обаче си играят за заплата и не им дреме за нас (разбира се има и изключения като Топчо, Боримиров и още няколко). Та за това вече аз поне ходя на мачове за кеф, да се видя с приятели, да се напия и да се сбия, а не за да подкрепям Бехрмехрзукханаан и Ерамобвигбве :lol:
Мнението разбира се си е само мое ;)

OtherDimension
09-01-2007, 14:46
мога ли да попитам представителите на тая "субкултура" с какво точно си мислят, че подпомагат отбора, като се бият с другите и си изразходват енергията?
атакабг си изля душата, емо ултрас се обяви, че така подкрепял отбора си.. как по-точно става това, като се определя среща за бой ?

loyal_88
09-01-2007, 18:06
мога ли да попитам представителите на тая "субкултура" с какво точно си мислят, че подпомагат отбора, като се бият с другите и си изразходват енергията?
атакабг си изля душата, емо ултрас се обяви, че така подкрепял отбора си.. как по-точно става това, като се определя среща за бой ? Хмм ами аз пак никой не ангажирам с мнението си, но боя извън стадиона не рефлектира по никакъв начин върху отбора. Това е просто за кеф, за адреналин... А от трибуните смятам че подкрепата не е малка. Даже не мисля че ще се изхвърля, ако кажа, че имаме едни от най-верните и уникални фенове в цяла Европа. Не веднъж съм виждал как примерно 1000 българи надвикват 10 000 противникови фенове на моменти. А ако играем в България, то противниковите фенове, дори и от отбори като Вердер кашират знамената и трансперантите и кротуват (същите олекнаха с 1 голямо знаме като идваха). Пловдивчани пък пребиват прехвалените англичани и тн. Малко се отклоних де ама карай ;)
Отделен е въпроса, че в много случаи боевете са предизвикани от нашия приятел ушеф...
Предполагам и за глобите, налагани на отборите заради поведението на феновете ще попиташ. Ами значи за мен поне нещата стоят така - без фенове няма как да има футбол, или поне на професионално ниво. Време е хората да разберат, че не феновете принадлежат на отбора, а отбора на феновете. Все пак футболистите и треньорите идват и си отиват след година-две, а ние оставаме на стадиона. В Италия примерно някои от отборите, и то отбори като Лацио не правят трансфер без съгласието на феновете. Време е и тук да покажем, че щом ръководството на клуба не ни слуша, започваме да губим интерес и се занимавме със странични неща, като чупене на стадиони примерно. За което в крайна сметка страда и самото ръководство. За това според мен просто трябва да има разбирателство между фенове и длъжностни лица за да вървят нещата добре.

IRRIDUCIBILI
09-02-2007, 14:40
мога ли да попитам представителите на тая "субкултура" с какво точно си мислят, че подпомагат отбора, като се бият с другите и си изразходват енергията?
атакабг си изля душата, емо ултрас се обяви, че така подкрепял отбора си.. как по-точно става това, като се определя среща за бой ? a 6alajiite s kakvo to4no pomagat na svoq otbor?! pi4a gore si go kaza suporta na stadiona nikak ne e malak s tova pomagame na otbora,a izvan stadiona si e na6a rabota kakvo pravim,edni obi4at da hodqt na kino,dr da karat kolelo,nqkoi obi4at da se biqt!edin otbor vinagi se asociira sas svoite fenove, kato kajat lazio vinagi se spomenava za tehnite fenove,kak stava tova s proqvi na terena i izvan nego,tiq boeve ne samo za izrazhodvane na energiqta a sa svarzani i s dosta dr ne6ta neponqtni za teb ;)

OtherDimension
09-02-2007, 16:06
аз не съм казал, че "шаладжиите" допринасят
а с какво феновете на лацио помагат с действията си извън терена на отбора? :lol:
и кои са тия непонятни неща?
тия боища са нещо като социален протест, така ли ?
срещу цялата система
и какво точно се демонстрира и показва?
нищо..
това са криворазбрани неща
и ти, и атакабг, дето сигурно не се е бил през живота си, сте гледали Грийн Стрийт хуулиганс и сте се филмирали много лошо май :lol:

Alcohooligan
09-02-2007, 17:01
OtherDimension,що според теб всеки,който пише в тая тема се е филмирал яко и никога не е бил в търкала?

Много сме спорили и сме се псували с АТАКАБГ,обаче поне за него си личи,че е навътре в нещата и си е itk...за разлика от други знайни и незнайни ултраси,според които ултрас културата се изчерпва в това да носиш атрибути на отбора си... :lol:

OtherDimension
09-02-2007, 18:08
1 самият кежуъл стайл като цяло още не е за България
тук самият факт, че си облечен с дадени дрехи по-скоро те откроява, отколкото да те прави анонимен в тълпата


с това съм много съгласен ;)

Alcohooligan, защото 90% премного парадират с това..
има и разбира се такива, които не го правят, като тебе и 1921, който не знам дали е побойник, ама поне не ни разплаква със сълзливи откровения от сорта на : ТОВА Е МОЯ ЖИВОТ! АЗ СЪМ УНИКАЛЕН, РАЗЛИЧЕН СЪМ ОТ ВААААС! :smt010

Fena
09-02-2007, 21:02
Istinskite huligani nqma da gi vidish po internet s nickove ULTRAS, koito razpravqt kolko sa veliki i kolko hora sa prebili i kolko shala sa vzeli ..

http://www.cska.net/index.php?option=com_smf&Itemid=26&topic=107.0

p.s: SFLT sa pichove :)

Alcohooligan
09-02-2007, 22:58
Не знам за ЛХ,но с Торсидата имах възможност да се срещна очи в очи и се оказаха супер точни(поне единия от тях)...за разлика от селяците-чорбари от Перник,Своге...Горна Митрополия и Смядово. :roll:

loyal_88
09-02-2007, 23:38
И едно допълнение...

според мене, специално в България единствените, които могат съвсем съвестно да се нарекат "ултрас групировка" са Торсида-Пловдив, донякъде и Лаута Хуулс от Доко Пловдив. Всички останали са позьори... Пхахаха ОК, те Запада викаш са позьорчета :lol:
А колкото до тия от Своге - те са всичките фенове на Спортист, и по равно са горе долу левскарите и чорбарите от тях. Познавам ги и едните и другите, напивали сме се доволно много и бих казал че са точни ;)

Fena
09-03-2007, 06:17
И едно допълнение...

според мене, специално в България единствените, които могат съвсем съвестно да се нарекат "ултрас групировка" са Торсида-Пловдив, донякъде и Лаута Хуулс от Доко Пловдив. Всички останали са позьори... Пхахаха ОК, те Запада викаш са позьорчета :lol:
А колкото до тия от Своге - те са всичките фенове на Спортист, и по равно са горе долу левскарите и чорбарите от тях. Познавам ги и едните и другите, напивали сме се доволно много и бих казал че са точни ;)


S koi ot Torcida si se zapoznal ?

quench
09-03-2007, 08:54
хм, ако ми разрешите един въпрос като лаик

освен явните наегтиви, сврързани с евентуални медицински разноски и болките от боят, примерно, ултрастването и хулиганството носят ли облаги?

ПП: ааа, да сетих се - члагарките си падат по ултраси и хулигани

поправям се

8) :lol:

quench
09-03-2007, 09:33
аз ще отговоря- the rush of adrenaline is like a drug... :wink:

садо-мазо си ти, ама не си признаваш!

OtherDimension
09-03-2007, 10:14
1 самият кежуъл стайл като цяло още не е за България
тук самият факт, че си облечен с дадени дрехи по-скоро те откроява, отколкото да те прави анонимен в тълпата


с това съм много съгласен ;)

Alcohooligan, защото 90% премного парадират с това..
има и разбира се такива, които не го правят, като тебе и 1921, който не знам дали е побойник, ама поне не ни разплаква със сълзливи откровения от сорта на : ТОВА Е МОЯ ЖИВОТ! АЗ СЪМ УНИКАЛЕН, РАЗЛИЧЕН СЪМ ОТ ВААААС! :smt010

У ЛЕВО БЕ,МАНГАЛ! :wink:

ох, колко си страшен и зъл ! :lol:

loyal_88
09-03-2007, 11:05
И едно допълнение...

според мене, специално в България единствените, които могат съвсем съвестно да се нарекат "ултрас групировка" са Торсида-Пловдив, донякъде и Лаута Хуулс от Доко Пловдив. Всички останали са позьори... Пхахаха ОК, те Запада викаш са позьорчета :lol:
А колкото до тия от Своге - те са всичките фенове на Спортист, и по равно са горе долу левскарите и чорбарите от тях. Познавам ги и едните и другите, напивали сме се доволно много и бих казал че са точни ;)


S koi ot Torcida si se zapoznal ? Ми не сме говорили за разни торсиди и такива работи с момчетата, защото само се дразним едни други, но иначе локото и HFFK са по-стабилните им фенове на цска.

хм, ако ми разрешите един въпрос като лаик

освен явните наегтиви, сврързани с евентуални медицински разноски и болките от боят, примерно, ултрастването и хулиганството носят ли облаги?

ПП: ааа, да сетих се - члагарките си падат по ултраси и хулигани

поправям се

8) :lol: Ами нали ушевите примерно са представители на системата, която не ни харесва. И няма нищо лошо да им поакажеш, че нито те, нито шефовете им ти харесват ;) А останалото какво вече казах е "само за спорта" :lol:
А чалгарките харесват изрусени и изсребрени типове, с джапанки, фанелки със всички цветове на дъгата и прически все едно са идвали аз да ги постригвам ;)

Alcohooligan
09-03-2007, 19:12
хм, ако ми разрешите един въпрос като лаик

освен явните наегтиви, сврързани с евентуални медицински разноски и болките от боят, примерно, ултрастването и хулиганството носят ли облаги?

ПП: ааа, да сетих се - члагарките си падат по ултраси и хулигани

поправям се

8) :lol:

Ти само заради облагите ли живееш? :roll: Има други неща,като идеология и така нататък,които за мен са много по-важни от физически или финансови удоволствия...

А и еxploitedteen ти го обясни много точно,ясно и кратко 8)
Няма друго такова чувство като преди бой - адреналина е огромен... Секса пасти да яде...
Както казва един фен на Партизан:"It's like a sex...with 2 girls!" :-D

OtherDimension
09-03-2007, 19:14
сега разбрах проблема ти атакабг
ти си девствен ;)

shapkata
09-05-2007, 06:06
ne sum chel cqlata tema , nqmam i takova namerenie.stiga mi samo 1viq post i to samo nqkolko reda ot nego , za da si napravq nqkoi izvodi.Samo hora,koito nikoga ne sa stupvali na stadion mogat da kajat , che futbolnite fenove sa lumpeni,bokluci,narkomani i t.n.hora , koito govorqt obshto vzeto naizust , bez da imat nqkva realna predstava zakvo stava vupros.mnogo qsno , che kato doide mach s nqkoi omrazen otbor shte iskam da se sbiq s hora ot protivnikoviq otbor , shtoto az moq mach go igraq izvyn terena , na ulicata i sled tova na tribunata.na terena neshtata zavisqt ot drugi.kogato az si svyrsha moqta rabota , vlizam na stadiona s kef ( ne , che ako ne sum nqma da mi e kef da gledam lubimiq otbor , no kato znaesh , che si naddelql nad protivnikovite 'igrachi' e drugo) i se razdavam dokrai kato podkrepqm otbora si i vijdam , che gostuvashtite sa super unizeni i nasrani.futbola e neshto mnogo poveche ot prosto edna topka i 22ma na terena.za tezi , koito sa fenove futbola ne e samo 1 den v sedmicata.jiveesh s otbora 7 dni v sedmicata,365 v godinata.



terror und gewalt

shapkata
09-05-2007, 06:08
"КАТО НЯМА ПАРИ ЗА ТРАНСФЕРИ,ЩЕ ИМА ПАРИ ЗА ГЛОБИ" :idea: :arrow: :!:


оооооооооо ето ги верните фенове на лецки, които подкрепят отбора във всяка ситуация !! :lol:


:roll:Тръгваме ли си преди края на мача?НЕ!Викаме ли ЗА отбора,дори когато губи?ДА !

Не разчитам ,че ти ще разбереш войната,която водехме с Баждеков ....

ПП Ти,не говори за вярност и фенове !




shto vodehTE , sega kato kihnaha mangizite sprqhte 'protestite'.nai-jalkoto v cqlata istoriq e , che nai-golemite v sektora vi gi vzimat teq pari i nikoi nemoje da im kaje 'kopche'

GLeZoRanA
09-05-2007, 09:14
Никакви пари не са взети :!: Няма смисъл да даваш акъл . То като не разбира нека плямпа врели некипели :? 8)

Alcohooligan
09-05-2007, 11:19
и след тва разправяйте,че футболното хулиганство не е начин на живот...футболното хулиганство се съдържа дори и в това да влезеш дискотеката с най-новата си дрешка на La Coste,да обърнеш няколко шота и да натискаш първата кифла,която видиш под звуците на ебати якото хаусче... 8)

shapkata
09-05-2007, 12:22
и след тва разправяйте,че футболното хулиганство не е начин на живот...футболното хулиганство се съдържа дори и в това да влезеш дискотеката с най-новата си дрешка на La Coste,да обърнеш няколко шота и да натискаш първата кифла,която видиш под звуците на ебати якото хаусче... 8)


ti sigurno si nqkoi ot novoizlupilite se 'casual' ot lovqch , deto ne sa si napravili truda da prochetat obstoino zakvo stava vypros i qvno ne go nosqt v sebe si . kvo huligansko ima da vleza az v bara , s teniska lacoste , da piq i da se zaigraq s nqkvo momiche ? pulna poziorshtina men ako pitash.kvo obshto s huliganizm ima tva deistvie , koeto si opisal ?

1921
09-05-2007, 13:37
и след тва разправяйте,че футболното хулиганство не е начин на живот...футболното хулиганство се съдържа дори и в това да влезеш дискотеката с най-новата си дрешка на La Coste,да обърнеш няколко шота и да натискаш първата кифла,която видиш под звуците на ебати якото хаусче... 8)


ti sigurno si nqkoi ot novoizlupilite se 'casual' ot lovqch , deto ne sa si napravili truda da prochetat obstoino zakvo stava vypros i qvno ne go nosqt v sebe si . kvo huligansko ima da vleza az v bara , s teniska lacoste , da piq i da se zaigraq s nqkvo momiche ? pulna poziorshtina men ako pitash.kvo obshto s huliganizm ima tva deistvie , koeto si opisal ?
първо да си кежуъл не значи да си хулган, за да си правиш такива асоциации...и говорим за начин на живот. Всеки си има начини за "разбиване", аз също съм почитател на дискотеките, хаус музиката и леките каки. Просто нещатата се свеждат до личен избор, чат?

OtherDimension
09-05-2007, 13:53
на мен са ми смешни тия хора, които си мислят, че са част от тая култура, само защото са сложили за аватар логото на пери, намерено в гуугъл, глдали са Green Street Hooligans и четири-пет клипчета в youtube :lol:

1921
09-05-2007, 13:58
Нали беше време за национално обединение ... :lol:

OtherDimension
09-05-2007, 14:01
ааа, аз не съм казал всички..
не ми слагай думи в устата :lol:
такива са тия, дето парадират с това
да си видял примерно Аз съм БЪЛГАРЧЕ постоянно да говори какъв е живота му на скинхед, как другите били чалгари... как той бил различен и ТОВА е неговият живот
не..
ама такива измислени герои като други хора ме разсмиват 8)

OtherDimension
09-05-2007, 15:59
ааа, аз не съм казал всички..
не ми слагай думи в устата :lol:
такива са тия, дето парадират с това
да си видял примерно Аз съм БЪЛГАРЧЕ постоянно да говори какъв е живота му на скинхед, как другите били чалгари... как той бил различен и ТОВА е неговият живот
не..
ама такива измислени герои като други хора ме разсмиват 8)

футболен хулиган може да бъде всеки...

живота на скинхед е едно, а живота на адвокат, лекар или учител футболен хулиган съвсем друго... просто защото хулиганството не е лайфстайл...

за разлика от скинхед, кежуъл и т.н.

е нали беше начин на живот това
с особени политически идеи, пропаганди, протести..
нали смисълът беше толкова дълбок, че само интелектуалци като атакабг могат да го разберат ? :lol:

Alcohooligan
09-05-2007, 19:21
Поздрав на всички точни пичове с:

Down The Drain - Beer & Football & Hate 8)
Argy Bargy - Hooligans Heaven :smt004

shapkata
09-05-2007, 21:22
и след тва разправяйте,че футболното хулиганство не е начин на живот...футболното хулиганство се съдържа дори и в това да влезеш дискотеката с най-новата си дрешка на La Coste,да обърнеш няколко шота и да натискаш първата кифла,която видиш под звуците на ебати якото хаусче... 8)


ti sigurno si nqkoi ot novoizlupilite se 'casual' ot lovqch , deto ne sa si napravili truda da prochetat obstoino zakvo stava vypros i qvno ne go nosqt v sebe si . kvo huligansko ima da vleza az v bara , s teniska lacoste , da piq i da se zaigraq s nqkvo momiche ? pulna poziorshtina men ako pitash.kvo obshto s huliganizm ima tva deistvie , koeto si opisal ?
първо да си кежуъл не значи да си хулган, за да си правиш такива асоциации...и говорим за начин на живот. Всеки си има начини за "разбиване", аз също съм почитател на дискотеките, хаус музиката и леките каки. Просто нещатата се свеждат до личен избор, чат?


"футболното хулиганство се съдържа дори и в това да влезеш дискотеката с най-новата си дрешка на La Coste" e kvo obshto ima tova s futbolnoto huliganstvo obqsni mi ? imam priqteli , koito izobshto ne otbirat ot futbol , no nosqt Lacoste i kato vlezat v bara stavat huligani li ? ili sa huligani shtoto nosqt Lacoste.vie ste pylni debili.aman ot takiva poziori , koito sa izlgedali 2 filma i sa stanali huligani s mnogo bitki ama v neta.

1921
09-05-2007, 22:06
с тоя ник е смешно да ми говориш за филми...

shapkata
09-05-2007, 22:34
с тоя ник е смешно да ми говориш за филми...


kato nqmash kvo da kajesh po-dobre ne pishi nishto , shmatko.qko ste se filmirali . izlezte ot filma 'huligani' , a dokato go napravite hodete qko po barove s flanelkite Lacoste i ne gi svalqite , shtoto bez tqh ne ste istinski huligani.na vas vi davam tochno edna sreshta s pravilnite hora ot vseki edin otbor v BG i sym siguren , che sled sreshtata shte zaebete i futbol , i huliganstva i prochie

Alcohooligan
09-05-2007, 22:52
само не викай мутрите да ни бият... :smt010

bLiNdchY
09-06-2007, 00:04
mi az obiknovenno kato hoa na ma4 za nagrada si zimame stolove :P

1921
09-06-2007, 00:14
с тоя ник е смешно да ми говориш за филми...


kato nqmash kvo da kajesh po-dobre ne pishi nishto , shmatko.qko ste se filmirali . izlezte ot filma 'huligani' , a dokato go napravite hodete qko po barove s flanelkite Lacoste i ne gi svalqite , shtoto bez tqh ne ste istinski huligani.na vas vi davam tochno edna sreshta s pravilnite hora ot vseki edin otbor v BG i sym siguren , che sled sreshtata shte zaebete i futbol , i huliganstva i prochie
ти фен на кой отбор си и чувстваш лис е правилен?

shapkata
09-06-2007, 12:27
само не викай мутрите да ни бият... :smt010




na vas i spartak varna sa vi dostatuchni , momche.

GLeZoRanA
09-06-2007, 17:08
само не викай мутрите да ни бият... :smt010




na vas i spartak varna sa vi dostatuchni , momche.Абеее плебс са хулигани с класа !!!!!!! [-X

shapkata
09-06-2007, 19:28
мда,дотатъчни са ни...като се приближат до нас ще ни убият от миризмата си на спирт и кучешки лайна.


az dosega da ste se sbili ne sym chul.kogavo vi e bilo predlojeno ne ste iskali shtoto ne stavate za teq neshta.ne vijdam kvo se pravish na interesen v toq forum.otivaite se snimaite predi nqkvi dyrveni kyshturki i ne se namesvaite v koqto i da e bilo scena v BG

StayClose
09-07-2007, 09:06
майната ви форумни критици.Сички яко разбирате. :| :wink: :roll:

blqblqqq
09-09-2007, 02:54
е това вече си е баш
болна тема
:-D :-D :-D
НЕ НА ФУТБОЛНОТО ХУУЛИГАНСТВО
СПРЕТЕ ГИ ПЛЛС
хаха

Urchins
09-09-2007, 15:24
TEEN PROBLEM HOOLIGANS :smt044 :smt064

blqblqqq
09-11-2007, 18:20
TEEN PROBLEM HOOLIGANS :smt044 :smt064
:oops: :---) :---) :---)

GLeZoRanA
09-13-2007, 00:21
TEEN PROBLEM HOOLIGANS :smt044 :smt064 НАЙ-ВЕЛИКИ НА СВЕТА ТИЙН ПРОБЛЕМ ФУЛИГАНС НАЙ - ВЕЛИКИ НА СВЕТА :lol:

Alcohooligan
09-13-2007, 12:10
Гинес бойс уи ар хиар... Нок йор уимин ен дринк дет биър... Ууу,уи ар дъ Гинес бойс 8)
:!: :!: :!:

Alcohooligan
09-15-2007, 23:21
някой знае ли какво е станало в благоевград...меле след мача,двама пострадали ?! :roll:

OtherDimension
09-16-2007, 11:18
дококото знам 4-ма от ЦСКА нападнали един от Пирин.. после станало мелето, 2ма от Пирин са в болница

GLeZoRanA
09-16-2007, 17:13
дококото знам 4-ма от ЦСКА нападнали един от Пирин.. после станало мелето, 2ма от Пирин са в болницаЩо ли па не се учудвам те си го търсеха :evil:

OtherDimension
09-16-2007, 17:26
дококото знам 4-ма от ЦСКА нападнали един от Пирин.. после станало мелето, 2ма от Пирин са в болницаЩо ли па не се учудвам те си го търсеха :evil:

е имаше и един, който мина през целия сектор с червено шалче и подканяше феновете на Пирин .. това беше наглост
иначе не знам какво точно е станало, но може и да си права
агитката на ЦСКА се държеше много толерантно, като дори започна да пее една от песните на Пирин, които пък им отвърнаха с аплодисменти, а после : "червени боклуци" .. тъпотия

GLeZoRanA
09-16-2007, 17:52
Аз не съм видяла тия трансперанти :shock: и нищо чудно де.. горе на полянката си беше по - добре .. абе незнам колко сме били толерантни щото имаше много изцепки на мача

GLeZoRanA
09-16-2007, 17:54
дококото знам 4-ма от ЦСКА нападнали един от Пирин.. после станало мелето, 2ма от Пирин са в болницаЩо ли па не се учудвам те си го търсеха :evil:

е имаше и един, който мина през целия сектор с червено шалче и подканяше феновете на Пирин .. това беше наглост
Ам незнам за този.. Ама на тръгване от Блг много хора по пътя си го търсеха и не се учудвам , че е станало нещо щеше да ми е странно ако всичко беше минало кротко и спокойно ей много нагли тия Благоевградчани

OtherDimension
09-16-2007, 19:47
[ ей много нагли тия Благоевградчани

мерси за комплимента

GLeZoRanA
09-16-2007, 20:04
[ ей много нагли тия Благоевградчани

мерси за комплимента Нищо лично , не го взимай присърце [-X

IRRIDUCIBILI
09-16-2007, 20:17
koe ime e nagloto,te vse pak sa si v grada, malko 4ydno da ne si vidqla tokatite kato e imalo dosta zdavo mele mejdy vas ;)

GLeZoRanA
09-16-2007, 20:19
koe ime e nagloto,te vse pak sa si v grada, malko 4ydno da ne si vidqla tokatite kato e imalo dosta zdavo mele mejdy vas ;) #-o А незнам аз си седях мирно и тихо и си гледах мача .. То от сс пирин бяха казали , че щели преди да мача да се виждат с некви от ЦСКА ама незнам какво е станало :-k ние в БЛг пристигнахме със закъснение някви 2 3 мин преди началото на мача и си тръгнахме бързичко след мача и не сме минавали през града а заобикаляхме адски много .. и не съм разпитвала и нищо не знам , яяяяяя раздуийте малко какво е станало ?

OtherDimension
09-16-2007, 21:40
Глези, не го взимам присърце, спокс :)
ама е нормално така да се съскат... все пак това е ЦСКА
мен ако питате, съдията още повече нажежи обстановката

за плакатите - някакви издигнали срещу изборния туризъм и Томов "заповядал" на стюардите да ги смъкнат ... иии така е станал боя в агитката, ама той беше краткотраен

колкото до боя след мача, доколкото разбрах той е бил между СС пирин и няколко от благоевград, викали за ЦСКА

ама това са слухове, аз мислех, че ти знаеш какво е станало...

loyal_88
09-16-2007, 21:56
майната ви форумни критици.Сички яко разбирате. :| :wink: :roll: Дам, човек трябва да се докаже. Пловдив е идеалната сцена :lol: А иначе трябва тия дето сме кежуълс да се наснимаме с белите маратонки и перитата като някои, и ако случайно имаме някой ментак СИ задължително на снимката трябва да си покажем нашивката =D>
Истинските ИТКта се познават повечето. Много трудно може да взема някой наш за цесекар или обратното. Но тука по никове няма как да се разберем. За тфа дайте една кежуъл срещичка да си спретнем на по бира и да обсъдим културата, а? :)

GLeZoRanA
09-17-2007, 11:29
Глези, не го взимам присърце, спокс :)
ама е нормално така да се съскат... все пак това е ЦСКА
мен ако питате, съдията още повече нажежи обстановката

за плакатите - някакви издигнали срещу изборния туризъм и Томов "заповядал" на стюардите да ги смъкнат ... иии така е станал боя в агитката, ама той беше краткотраен

колкото до боя след мача, доколкото разбрах той е бил между СС пирин и няколко от благоевград, викали за ЦСКА

ама това са слухове, аз мислех, че ти знаеш какво е станало... Тоя път реших , че няма да се намесвам :) Имам познати в СС пирин и ме бяха уведомили , че щели да се бият с някви цесекарчета ама разбрах , че не са ми познати и не съм се интересувала изобщо.Много бързо се изнесохме от Благоевград и не можах нищо да разбера , а и след това не съм се чувала с пиринци :) ще питам и ще ти кажа ако те инт какво е станало :)

HenriLloyd
09-19-2007, 12:37
стана така че наши им скочили на селяните и селяните го отнесли тфа е 8)

GLeZoRanA
09-21-2007, 04:26
стана така че наши им скочили на селяните и селяните го отнесли тфа е 8)Тихо бе хулиган :smt007 :-s :smt005

HenriLloyd
09-21-2007, 12:17
добре бе серсем бабайд 8) :lol:

bulgarche
09-21-2007, 20:34
[Пловдив е идеалната сцена :lol:
Утре след обяд ще ви видим сцената ;)

HenriLloyd
09-22-2007, 09:57
терористи ще ви пращаме при осама да ви обу4и още малко :D

Alcohooligan
09-23-2007, 16:49
Футболни фенове предизвикаха масов бой в Пловдив
дата : 23 септември 2007 г. 9:56 ч.
Преди година десетки фенове бяха арестувани след подобен инцидент в града



Футболни хулигани се биха снощи в центъра на Пловдив, предаде агенция "Фокус" като цитира БНР.

Около 30 фенове на отборите "Локомотив" и "Ботев" са участвали в масовия бой, започнал към 22.30 часа.

Те са използвали метални прътове, боксове и бутилки. При мелето сериозно е пострадал и един младеж, който е откаран в болница с множество порезни рани и загуба на кръв, след като в главата му е била счупена бутилка. Това не е първият масов бой между футболни хулигани.

bulgarche
09-23-2007, 19:24
Ех, изпуснали сме. Нас ни откараха веднага след мача. Ако бяхме останали можеше и да са повече жертвите, от разнообразни цветове :mrgreen:

IRRIDUCIBILI
09-23-2007, 22:07
Ех, изпуснали сме. Нас ни откараха веднага след мача. Ако бяхме останали можеше и да са повече жертвите, от разнообразни цветове :mrgreen: :D xaxxaxa

Alcohooligan
09-24-2007, 08:26
Ех, изпуснали сме. Нас ни откараха веднага след мача. Ако бяхме останали можеше и да са повече жертвите, от разнообразни цветове :mrgreen:

аз за тва не се кефя на организираните пътувания...най-яко е с кола или с влак. :-D

bulgarche
09-24-2007, 09:24
E да, но в случая нямаше как. Пък инъче к'во да се бием...преди и след мачове сме с тия момчета, малко не върви да се бием.

GLeZoRanA
09-24-2007, 11:44
Бате Сашко хулигана :-D :oops:

HenriLloyd
09-24-2007, 17:22
ХуЙлигани такива :lol:

1921
09-29-2007, 22:22
Аз съм Българче, пак сте свършили циганската работа днес, а?

Alcohooligan
09-30-2007, 06:58
beroici vzimat zname i ostavqt drugi beroici da qdat qko tukati... :shock:

Alcohooligan
09-30-2007, 11:52
http://www.sport1.bg/sport1/popup_video?id=66711

БИроЙци гледам крадат знаме по стар цигански обичай, а после папат голям пердах...
честито да им е ще бършат сълзи с него...
Познавам няколко от момчетата на Черноморец и съм убеден, че при другия мач, АКО има беройци на гостуването ще им се случат много красоти...
ама нещо нямам спомени заралии да ходят на гостувания...
ходят,ама като се срещнат с гостуващата агитка викат:"момчета,дайте да не правим простотии,голям мач ще направим,такова...кур за лефски и цска,вива ла провинциални отброи!"

Alcohooligan
09-30-2007, 15:29
тоя пич с бърбърито от клипа е стар познайник,ебати несретника чесно...

1921
09-30-2007, 16:01
Тия бИроЙ каква селска агитка са,не е истина :-D
Аз понеже бях в Ст. Загора на финала за Купата с Литекс и просто се убедих лично колко смешни са бИроЙ... Бяха си сформирали собствена агитка,отделно от двете и чат-пат подвикваха "бИроЙ,бИроЙ" като си мислеха,че много ни дразнят :lol: А после гледаха с огромна мъка как им потрошаваме зверски стадиона 8) Да не говорим за унижението,което им поднесохме по собствените им улици преди и след мача като пеехме "Цял живот на село",а заралиите ни гледаха мъчно и не можеха нищо да направят :roll:
Спомням си след края на мача навръщане към гарата се засякохме с някви бИройци по улиците и те нещо тръгнаха да пеят и като им влязохме няколко човека веднага замлъкнаха 8)
след тоа трак нема да им други по темата.., бате 8)

IRRIDUCIBILI
09-30-2007, 18:16
Равносметката от вчера в милата ни "А" група

* Във Варна е ранен полицай, разбира му е главата с камък.
* Кола на Канал 3 е потрошена.
* Фен на Ботев е с разбита глава след като е ударен от бомба; двама са в отделението с изгаряния
* Фенка на Ботев е припаднала след свръхдоза наркотици. :-D
* Заралийски "герои" взеха знаме на Черноморец и се сбиха на трибуните.
* Фен на Локомотив Пд е в болницата с със спукано тъпанче, обгоряло лице и опасност за загуба на зрението, след като в началото на двубоя между „смърфовете” и Ботев от сектора на гостите успяха да хвърлят бомбичка при феновете на Локомотив, която се възпламени в групичка от 7-8 привърженици на „черно-белите”.


Тука коментара по темата трябва да е: И НИЙ СМЕ ДАЛИ НЕЩО НА СВЕТА :-D ne e nujno kvoto go pi6e v lauta da go postva6 tyk!

GLeZoRanA
09-30-2007, 18:17
Равносметката от вчера в милата ни "А" група

* Във Варна е ранен полицай, разбира му е главата с камък.
* Кола на Канал 3 е потрошена.
* Фен на Ботев е с разбита глава след като е ударен от бомба; двама са в отделението с изгаряния
* Фенка на Ботев е припаднала след свръхдоза наркотици. :-D
* Заралийски "герои" взеха знаме на Черноморец и се сбиха на трибуните.
* Фен на Локомотив Пд е в болницата с със спукано тъпанче, обгоряло лице и опасност за загуба на зрението, след като в началото на двубоя между „смърфовете” и Ботев от сектора на гостите успяха да хвърлят бомбичка при феновете на Локомотив, която се възпламени в групичка от 7-8 привърженици на „черно-белите”.


Тука коментара по темата трябва да е: И НИЙ СМЕ ДАЛИ НЕЩО НА СВЕТА :-D :-D Голяма гордост :lol:

UL
09-30-2007, 18:59
WE DON'T NEED TO WIN, WE ONLY NEED TO FIGHT

LEVSKI HOOLIGANS ARMY

IRRIDUCIBILI
09-30-2007, 19:03
абе за последните няколко месеца заралиите ядоха тукати на собствения стадион...

нек'фо срамно ми се вижда... и то не е от някоя от големите агитки, защото ЦСКА, Левски, Локото и т.н. е окей...

ама Спартак и Черноморец.. :lol: zabravi naftata i botev i ob6to 11 zagybeni znamena :D

GLeZoRanA
09-30-2007, 19:03
WE DON'T NEED TO WIN, WE ONLY NEED TO FIGHT

LEVSKI HOOLIGANS ARMY Т`ва па и т`ва се изказа :-k

UL
09-30-2007, 19:07
Минет а да го сложа на майка ти от зад?

Или на теб по-добре, само един кашон трябва да ти сложиме на главата ...

1921
09-30-2007, 22:02
София-Запад... София-Запад... София-Запад... :-D
Слуша ли я? :lol:
е не бате, тва е адският хит...ъъъ запад..ъъ крачетата :lol:

иначе хубав химн! :wink:

1921
10-01-2007, 14:37
Равносметката от вчера в милата ни "А" група

* Във Варна е ранен полицай, разбира му е главата с камък.
* Кола на Канал 3 е потрошена.
* Фен на Ботев е с разбита глава след като е ударен от бомба; двама са в отделението с изгаряния
* Фенка на Ботев е припаднала след свръхдоза наркотици. :-D
* Заралийски "герои" взеха знаме на Черноморец и се сбиха на трибуните.
* Фен на Локомотив Пд е в болницата с със спукано тъпанче, обгоряло лице и опасност за загуба на зрението, след като в началото на двубоя между „смърфовете” и Ботев от сектора на гостите успяха да хвърлят бомбичка при феновете на Локомотив, която се възпламени в групичка от 7-8 привърженици на „черно-белите”.


Тука коментара по темата трябва да е: И НИЙ СМЕ ДАЛИ НЕЩО НА СВЕТА :-D ne e nujno kvoto go pi6e v lauta da go postva6 tyk!

що? проблем?
или са "all rights reserved",та не може? :twisted:




1921,за химна на СЗ съм яко раздвоен... някои неща ми харесват,други звучат супер позьорски... Все пак не мисля,че имаме право да ги критикуваме без да предложим нещо по-добро. А песни за агитката попринцип не се правят,така че... Ботев имаха некъв опит преди години пак в "рападжийски" стил,ама не беше много удачен...
стилът и ритъмът ми харесват..надъхващо е, ама текстът в определени моменти е смешен.

gotinia_niki
10-01-2007, 17:21
ноо ме издразниха "феновете" на Берое дет отидоха в сектора за гости и тафиха знаме на Черноморец е така, за кеф.....то бива бива дебилщина ама тва си е вече.......

IRRIDUCIBILI
10-01-2007, 17:30
Братле,от Запад трудно могат да звучат "позьорски" :wink: DA!!!

Fena
10-01-2007, 20:44
Ще загазите :lol:

bulgarche
10-02-2007, 09:25
Общо взето само подочух че е имало някъф бой и пак сме прибрали някво знаме. Естествено, както винаги момчетата от Берое които се бият се броят на пръсти, а останалата част от агитката стои и гледа. :smt009

1921
10-02-2007, 10:03
Общо взето само подочух че е имало някъф бой и пак сме прибрали някво знаме. Естествено, както винаги момчетата от Берое които се бият се броят на пръсти, а останалата част от агитката стои и гледа. :smt009
краде, краде...заешки сърца, но ловки пръсти =D>
оня мухльо с бръмбарито пак първи избяга хаххаа :-D

bulgarche
10-02-2007, 10:20
Кажи за кого говориш. Имам подозрения че се бъркаш с някой. Спомени кой и какъв е, може и да кажеш на клипа кой е.

1921
10-02-2007, 10:35
Кажи за кого говориш. Имам подозрения че се бъркаш с някой. Спомени кой и какъв е, може и да кажеш на клипа кой е.
бръмбари шапка, жълти канчета на неква фешън блузка, в началото на клипа бяга по пътеката долу 2-3 секунда :smt010

bulgarche
10-02-2007, 10:46
exploitedteen, ми к'во няма, колко човека виждаш да се бият? Както в предния случай са една шепа хора, срещу всички. Нямам какво да говоря, естествно упреците са ми към нашата агитка и по-скоро малките, които никога не учасват в подобни сблъсъци, но винаги са по огради и провокират другата агитка.

1921, силно се съмнявам че този впрсосния младеж го познаваш.

Знамена не знам как се печеля, бой има, знамена се вземат, не знам попринцип как става инъче. Не знам какви материали са качвани по сайтове и какви историйки сте чували, ама пак се радвам че няма пострадали от нашите. Е един, който...отишъл и изтряскал юмрук на един ушев...разхвърчали се фуражки, очила и всичко к'вото може :smt005 После...му е било тежко в районното де. Друг се бие с трима, той поударен, те поударени, ама нищо сериозно.
Има няколко наказани и поосъдени, сега се очакват и още :smt012

bulgarche
10-02-2007, 10:56
Е не се вижда всичко от камерата, някои неща остават скрити от нея. 3-мата помляни от бой във Варна след Берое - Спартак много не се показва по камери, нали? А вижда ли се в сегашния случай един как разпилява 5-ма? Ами спартак...над 10 човека се дърпат, защото един, който ми е до кръста, е решил да посегне. Повече от това не знам какво са можели да направят нашите. А и не ми се струва реално до сега някой от нашите да не е понатрошен, все леко минават момчетата.

bulgarche
10-02-2007, 11:03
Е да бе и ти си прав, но и все пак и ти имаш приятели които биха ти разказали някои неща от кухнята ;) Някоя по-пикантна случка :smt004

bulgarche
10-02-2007, 11:11
Съгласен съм че има доста издънки в отбора напоследък. Беше поставно едно друго начало, но...вижда се до какво се стигна. Явно някои хора си мислят че сме прекалено много и големи, че да се делим на отделни групи, пък даже и гропировки :smt005 в които няма да споменавам кои и какви участват. Имаме много проблеми с отбора и по-точно собственика. Влизането на стадиона става по друг начин, никаква хореография, мястото на агитката е друго, стадиона е празен, както и самата агитка. Положението е трагично...

Alcohooligan
10-02-2007, 14:51
1921, силно се съмнявам че този впрсосния младеж го познаваш.

виждали сме му физиономията на финала за купата в стара загора. :roll:

IRRIDUCIBILI
10-02-2007, 18:21
bulgar4e govori6 palni gluposti!!!qsno e zasneto kak va6te darpat znameto i posle bqgat i gi posre6tat 20-30 4oveka i zapo4vat pregradki i celyvki!!! a za oniq mom4eta koito go izqdaha ot va6te nikoi ni6to ne pravi! 1vo dve va6i mom4eta nalaziha 1 ot tehnite,sled tva 1 ot akulite presko4i i ve4e va6to mom4e sas zeleniq bomber napravi istinski slaum po zemqta :D sled tva 50g fen na akulite napravo sma4ka dr va6e mom4e a tiq geroi deto drapnaha znameto kade bqha togava?imahte 4isleno prevazhodstvo ama mai e po-lesno da darpa6 i da bqga6 i posle seki za sebe si! bitiqt bit,ebaniq eban ama nali nakazahte zname kvo vi ebe ;)

bulgarche
10-02-2007, 20:22
Не знам защо ги няма по време на боя. Може би най-вероятно защото на клипа се вижда как ги избутват към А сектор и няма как да минат през кордон, който ги пази и затова няма никой ушев докато другите се бият пред сектора за гости.

SoulCrew
10-03-2007, 14:37
Братле,от Запад трудно могат да звучат "позьорски" :wink:
Съгласен съм,аз за тях лоша дума не мога да кажа. Още повече,че без тях агитката ни ще е цифра смешна...
Макар че много хора си позволяват да ги критикуват за бомбите и за други неща...

ставате за смях с тия мнения....

Обоснови се ,пред кой и защо "ставаме за смях" ?

SoulCrew
10-03-2007, 14:45
кой...
то не е ли срамно вече...

знамената ги крадете, а не ги печелите в битка...
За пореден път ядохте бой насред Стара Загора...

еxploited,не знам какво ти е отношението към Берое,но аз лично много ги мразя.Случилото се обаче на мача(със знамето имам предвид),не трябва да служи за оплюване на берое.Вместо тия от черноморец да се засрамат как 2 души могат да им откраднат знамето те плюят берое. Като малка агитка те трябва да бъдат сплотени и са длъжни да си пазят знамето като очите.Същото беше и преди 2 години,когато свинете ни откраднаха знамето на мача с Удинезе.Пред 10 000 хиляди души 5-10 да ти вземат знамето е чист срам.Вина за това имат всички от първите редове,включително и аз.Друг е въпроса че после пак опитаха да направят удара на мача с Шалке и само Голди ги спаси от линч...

IRRIDUCIBILI
10-03-2007, 17:55
ne si mn prav, mom4etata ot 4ernomorec vednaga sko4iha i ot beroe go izqdoha ( btw. i az mn gi mrazq) da zveha im znameto fakt,ama izvinqvai edvali ima dr stadion v evropa kadeto protivnikovite fenove otivat neybespokoqvani do sektora s gostite sramno e da ti zemat znameto,ama o6te po sramno e da te biqt na sobstveniq ti stadion pri yslovie 4e razlikata v broikite e dosta golqma

mesmer
10-04-2007, 19:05
Прав си Емо е на 14.
Някои хора живеят само заради хулиганството.
Това им е в главата, за това живеят...

mesmer

IRRIDUCIBILI
10-04-2007, 21:31
Братле,от Запад трудно могат да звучат "позьорски" :wink:
Съгласен съм,аз за тях лоша дума не мога да кажа. Още повече,че без тях агитката ни ще е цифра смешна...
Макар че много хора си позволяват да ги критикуват за бомбите и за други неща...

ставате за смях с тия мнения....

Обоснови се ,пред кой и защо "ставаме за смях" ?


Звучите смешно пред самите себе си.Не можете да звучите смешно пред малоумниците тука дето грам не разбират от това за което говориме.Цялото това лизане на гъзове на Запад ми е писнало.Някое момче на 12-13 години като отиде в сектора и от запад веднага му стават идоли.Дееба,вие по-малко фенове ли сте от тях като нямате татуировки по ръцете и не мятате бомби.Това са едни хора,които нямат какво да губят в живота си.Половината от тях вече са буквално на кафево,а и на бело и на амфетамини.Не разбирам как един продрусан дришльо на 20-25 години,които живее само за да сбие може да бъде възхваляван от момче на 14-15 години(говоря примерно),за което живота е пред него.Запад са големите биячи,нали.Само 20 на 1 нападат.Добре е че има и изключения обаче...АTAKA,агитката без Запад си е просто агитката без Запад :wink:

Значи...

Първо - аз и Емо не сме на по 15 години (поне аз,пък и за него предполагам) :wink:

Второ - във всяко стадо има и мърша. Така е и в СЗ. Верно е,че малко се надуват,но в крайна сметка с право... Без тях агитката ни ще е пълен ташак,няма да има нито синхрон,нито качествена организация... Срамно е ЛЕВСКИ от години да не може да направи една хореография като хората,защото от националния фенклуб са пълни безхаберници и пияници... Някакви чички на по 45-50г. ли ще са главатари на агитката ни? Нали ги знам,по гостуванията съм пътувал с тях. Абсолютен ташак са... Всички ни се смеят,заради НФК и идиотите,които са там. СЗ при всички положения са по-добре от НФК. Да не говорим,че единствено те се опъват сериозно на ушевите,а и заедно с Лаута са най-сериозната групировка в България... a v momenta o6te li se opavat na y6evite?! i samo da otbeleja 4e horeoografiite ne gi pravqt zapad ;)

1921
10-05-2007, 11:15
СЗ колко човека са, нещо не съм запознат с левскарите :smt017

Fena
10-05-2007, 11:17
ЕХА, да счупиш стъкло на рейс и да избягаш после .. безценно

GLeZoRanA
10-05-2007, 16:35
Що не се сбиете на ЛС .. така най - яко .. дано няма мнг жертви

Alcohooligan
10-05-2007, 21:43
Що не се сбиете на ЛС .. така най - яко .. дано няма мнг жертви
тва вече стана тъпо... :roll:

IRRIDUCIBILI
10-05-2007, 21:54
Що не се сбиете на ЛС .. така най - яко .. дано няма мнг жертви
тва вече стана тъпо... :roll: opredeleno

mesmer
10-06-2007, 17:31
А ще имали бг субс- за Балканите?
Преди време ми казаха, че ще бъде включена и България.


Emo 100% съм сигурен, не се оправдавай.

mesmer

OtherDimension
10-06-2007, 19:38
Бате,ти си нечовек :-D
Браво и мерси за филмчетата! =D>


п.п. Тая сутрин точно гледах I.D. - eдин от най-култовите игрални филми за хуулс и фърмс в Англия. Не го бях гледал от 4-5 години (тогава го въртяха по кабеларките)

http://zamunda.net/details.php?id=62696

едит : оправих си звука

Alcohooligan
10-06-2007, 22:13
тва за балканите съм го гледал преди много време...добро,е но са включени 2 хърватски и 2 сръбски фирми,можело е и да включат нещо българско...

OtherDimension
10-06-2007, 22:18
Мade in Britain откъде да го сваля?

OtherDimension
10-07-2007, 10:05
Мade in Britain откъде да го сваля? http://free.bol.bg/support_forever/movies/

Сега изгледах Football Factory
от тук не мога..

1921
10-11-2007, 15:34
те тва сега ли го видехте бе, не сте итк :lol:

Urchins
10-13-2007, 13:17
В интерес на истината в този иначе смешен сайт,има поне 4-5 човека,които са in the know... 8)

Ti s tvoite 13-14 godini mn li si ITK be pomqr takuv xaxaxaxa Vsi4ki v toq sait ste ebati ta6acite...Turi bluzata s ven4eto i ve4e si ot razbira6tite :D xaxa ta6aci :smt116 :smt044

GLeZoRanA
10-13-2007, 13:20
В интерес на истината в този иначе смешен сайт,има поне 4-5 човека,които са in the know... 8)

Ti s tvoite 13-14 godini mn li si ITK be pomqr takuv xaxaxaxa Vsi4ki v toq sait ste ebati ta6acite...Turi bluzata s ven4eto i ve4e si ot razbira6tite :D xaxa ta6aci :smt116 :smt044Той далеч не е на 13-14 , ама ти с твойта простотия си не на повече от 15 . Като не ти харесва сайта - пътя . Никой не те кара да стоиш тука.И още нещо- ти знаеш ли изобщо за какво говорим и какво е това въпросно звънче "ХУЛИГАНЕ"

П.П не случайно сложих кавички..

OtherDimension
10-13-2007, 17:40
днес изгледах 2 от 3-те филма на BBC - за феновете на Бока, Лацио и този за Кардиф сити

търся третия
а също и питам дали има филм за Балканите, както четох някъде?

skim
10-13-2007, 20:13
можете ли да ми кажете всякакви филми от такъв тип?

OtherDimension
10-17-2007, 14:52
ако не друго, то поне относно гардероба софиянци са облагодетелствани..

HenriLloyd
10-19-2007, 14:42
ей пумияри не ми се правете във форума на герой
деба и позьорите палячовци 8) 8) [-X :smt014

шт... 8)

tuzaro
10-19-2007, 23:10
един хубав филм за хулигани,може някой да го е пускал в другите страници ама не ги гледах сички, тва което им харесвам на тея е че си правят срещи извън стадиона и се млатят а не кат наще бой на стадиона и после глоби за клуба
http://zamunda.net/details.php?id=66492

tuzaro
10-19-2007, 23:30
най-смешния филм даде...
я изрови ти някой за хулигани да сваля

tuzaro
10-19-2007, 23:48
дал съм в темата, но окей...

аз лично съм качил ей този...

http://punkoslav.wordpress.com/2007/10/06/trouble-on-the-terraces/

документален е...

ако искаш игрален филм... ID

http://free.bol.bg/support_forever/movies/ID/
майна първия не мога да разбера как да го сваля
и да питам имат ли субтитри че съм прос

tuzaro
10-20-2007, 00:10
субтитри няма...

първия- натисни върху обложката ;)
мерси за филмите ама няма да са ми от полза или освен да гледам само картинки

HoolsAtPlay
10-20-2007, 08:16
абе тузаро ти 15години имаш ли бе ? че тоя филм го гледаш това е супер малумния филм позиорски!

Dental
10-20-2007, 11:14
Замислете се защо заради тези боеве трябва да умират хора.Преди години например едно невинно момиче беше пострадало.Аз съм от Стара Загора и ходя редовно на мачове.На финала за купата на България тези футболни хулигани разбиха стадиона.В тези стадиони се влагат пари,финансови средства,а на другия ден дойде някоя шантава агитка и всичко отива на вятъра.Футболът е СПОРТ и е измислен като спорт,затова не трябва феновете да го превръщат в клане.Който иска побоища да се млати колкото си иска,но извън стадиона.Защото това място е измислено за спортни мероприятия,а не за масови мелета между върли привъженици на двата отбора.Просто нашите фенове видяха всички тези сбивания още преди доста години от западните и започнаха и те да ги прилагат по нашите стадиони,като искаха с това да покажат колко обичат любимия отбор,но както казах това е СПОРТ НЕ ВОЙНА.АКО НЯКОИ ИСКАТ ВОЙНА ДА СИ ПРОВАЛЯТ ЖИВОТА И ДА ВЛИЗАТ ПО ЗАТВОРИТЕ.

Alcohooligan
10-20-2007, 16:32
Замислете се защо заради тези боеве трябва да умират хора.Преди години например едно невинно момиче беше пострадало.Аз съм от Стара Загора и ходя редовно на мачове.На финала за купата на България тези футболни хулигани разбиха стадиона.В тези стадиони се влагат пари,финансови средства,а на другия ден дойде някоя шантава агитка и всичко отива на вятъра.Футболът е СПОРТ и е измислен като спорт,затова не трябва феновете да го превръщат в клане.Който иска побоища да се млати колкото си иска,но извън стадиона.Защото това място е измислено за спортни мероприятия,а не за масови мелета между върли привъженици на двата отбора.Просто нашите фенове видяха всички тези сбивания още преди доста години от западните и започнаха и те да ги прилагат по нашите стадиони,като искаха с това да покажат колко обичат любимия отбор,но както казах това е СПОРТ НЕ ВОЙНА.АКО НЯКОИ ИСКАТ ВОЙНА ДА СИ ПРОВАЛЯТ ЖИВОТА И ДА ВЛИЗАТ ПО ЗАТВОРИТЕ.
http://lautahools.org/forum/images/smiles/faggot.gif

tuzaro
10-20-2007, 17:31
http://bt.wrzru.com/details.php?id=11806
тоя филм го пуснаха в локалния.Не съм го гледал може да е хубав.

HenriLloyd
10-21-2007, 16:33
гледайте и ще станете машини :D

i'm so excited!
10-22-2007, 13:29
ако някакъв си филм можеше да ни направи машини би било много хубаво ](*,)

Alcohooligan
10-22-2007, 13:50
az puk ne nosq karirana shapka... :( :smt010

Alcohooligan
10-22-2007, 13:53
ne sum ITK ! :lol:

Dental
10-22-2007, 14:07
Не сте ме разбрали правилно.Аз много уважавам хора,които обичат любимия отбор и са готови да направят всичко за него.Независимо за кой отбор става въпрос.Докато вандализираната агитка на Левски правеше каквото си иска,полицайте само стояха отсрани и гледаха като насрани онези,които ги целеха със седалки.И искам да ти кажа,че не съм гледал никакви скапани репортажи по телевизията,защото не ме интересува какво ще кажат медиите.

HenriLloyd
10-22-2007, 20:10
както казват братята сърби
много смо яки 8)

2pac4ever
10-22-2007, 21:43
тъпо е да става масов бой заради некви тъпи отбори според мен

tuzaro
10-22-2007, 21:47
тъпо е да става масов бой заради некви тъпи отбори според мен то и според мене е тъпо некви негри да се стрелят по улиците и да убиват невинни хора....

i'm so excited!
10-22-2007, 23:34
мен карираната шапка ме прави безсмъртен...

8)
ти нямаш карирана шапка, аре не се прави на много интересен по форумитр :lol: :twisted:

HenriLloyd
10-23-2007, 09:25
бе тряа да има насилие бе !
бира футбол и расизъм - ЗДРАВ И БОДЪР ОРГАНИЗЪМ ! 8)

Dental
10-23-2007, 09:49
Според мен не е възможно един интелигентен човек да пали седалки и да цели с камъни.Това са хората,които нападнаха Томислав Русев,това са хората които само пият,дрогират се и се бият,това са откачалки,които заслужават да прекарат живота си в псхиатрична клиника.

Alcohooligan
10-23-2007, 11:34
Според мен не е възможно един интелигентен човек да пали седалки и да цели с камъни.Това са хората,които нападнаха Томислав Русев,това са хората които само пият,дрогират се и се бият,това са откачалки,които заслужават да прекарат живота си в псхиатрична клиника.
tochno hora,koito predi godini sa se zanimavali s futbolno huliganstvo sega pishat knigi i knigite im se kupuvat... pravi smetka dali ne sa inteligentni...

BrigadeSUD
10-23-2007, 12:40
Тука 90 % от тия дет пишат си нямат представа какво значи ултрас ,хуул и кежуал или изобщо да подкрепяш отбор , ама дай тия са некфи наркомани изроди и тн... ташаци на рояци

а вие тука расистите пъксте най смешни , мислите се за некфи големи нацита ама на улицата не смеете да скочите на мангали и негри .. пълен ташак ](*,)

Dental
10-23-2007, 13:28
Да,Томислав Русев подразни и мен с неговите простотии.Не казвам,че не е правилно да го гонят.Той е много отворен в Радио "Гонг",но иначе май е пълен посерко.Поне като не искаш да те гонят недей се прави на голяма работа.

Pafkata
10-24-2007, 01:05
LunaTriCk ti ot Liverpool li si :?:

Alcohooligan
10-24-2007, 09:07
LunaTriCk ti ot Liverpool li si :?:
не,от евертън е. :D

HenriLloyd
10-24-2007, 09:15
бе много знаите сички бе вземете си направете една фракция ITK сичките тука 8) :-D

GLeZoRanA
10-24-2007, 10:12
бе много знаите сички бе вземете си направете една фракция ITK сичките тука 8) :-D Ай и ти с тях :wink:

cherinka
10-24-2007, 17:31
Повечето момчета притежават някакъв адски сексапил и чар, който адски много ме привлича в тях.. не знам .. не мога да го опиша..
бръснати.. набити .. с дрезгави гласове.. напрао един поглед и съм леш :smt007 :D :D :D 8) :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :P :lol: :P :P :P :lol:

OtherDimension
10-24-2007, 18:27
да живее садо-мазото!

Alcohooligan
10-24-2007, 21:39
Повечето момчета притежават някакъв адски сексапил и чар, който адски много ме привлича в тях.. не знам .. не мога да го опиша..
бръснати.. набити .. с дрезгави гласове.. напрао един поглед и съм леш :smt007 :D :D :D 8) :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :P :lol: :P :P :P :lol:
dai da doida do maina town,pa moe i da se uredime... :D 8)

IRRIDUCIBILI
10-24-2007, 21:48
Тука 90 % от тия дет пишат си нямат представа какво значи ултрас ,хуул и кежуал или изобщо да подкрепяш отбор , ама дай тия са некфи наркомани изроди и тн... ташаци на рояци

а вие тука расистите пъксте най смешни , мислите се за некфи големи нацита ама на улицата не смеете да скочите на мангали и негри .. пълен ташак ](*,)

Ти скачаш ли бе,плондир?
Аман от некви лузъри-критикари,дето не са стъпвали на стадион и не са участвали в бой през живота си... Ама наливат акъл на хора,които са по-напред с материала.


:smt044 ne trqbva da se gybi ot materiala :::

спри да лъскаш бастуна тогава,wanker \:D/ 6e me prosveti6 li i mene v hool kulturata 4e gledam si mn navatre ;)

cherinka
10-24-2007, 22:14
Повечето момчета притежават някакъв адски сексапил и чар, който адски много ме привлича в тях.. не знам .. не мога да го опиша..
бръснати.. набити .. с дрезгави гласове.. напрао един поглед и съм леш :smt007 :D :D :D 8) :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :P :lol: :P :P :P :lol:
dai da doida do maina town,pa moe i da se uredime... :D 8)
Щь сйи помьисля.

bulgarche
10-25-2007, 09:21
Повечето момчета притежават някакъв адски сексапил и чар, който адски много ме привлича в тях.. не знам .. не мога да го опиша..
бръснати.. набити .. с дрезгави гласове.. напрао един поглед и съм леш :smt007 :D :D :D 8) :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :P :lol: :P :P :P :lol:
dai da doida do maina town,pa moe i da se uredime... :D 8)
Щь сйи помьисля.
А за мен ще се замисляш ли въобще?
Ама да ти издам тайната...тез сме плешиви, само бомбера те прави голям и гласа е дрезгав заради студената бива - т.е. пропаднали алкохолици

HenriLloyd
10-25-2007, 10:33
az nqmam bomber :(

HenriLloyd
10-25-2007, 10:35
бе много знаите сички бе вземете си направете една фракция ITK сичките тука 8) :-D Ай и ти с тях :wink:

moje ako mi goworish na frenski 8)

1921
10-25-2007, 10:51
Повечето момчета притежават някакъв адски сексапил и чар, който адски много ме привлича в тях.. не знам .. не мога да го опиша..
бръснати.. набити .. с дрезгави гласове.. напрао един поглед и съм леш :smt007 :D :D :D 8) :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :P :lol: :P :P :P :lol:
pa ne sym brysnat, daje sym s korava fyieshyn prichoska ama i shty pogledneme i az :lol:

i'm so excited!
10-25-2007, 10:53
az nqmam bomber :(
не ставаш тогава :!:

Alcohooligan
10-25-2007, 12:19
i az nqmam bomber... :( :x

HenriLloyd
10-25-2007, 16:56
мноо курви имало тука бе :smt004

emi dowolno za nas togawa 8)

cherinka
10-26-2007, 01:40
принципно тва може само да ни радва...

но напоследък нещо съм на вълна 'търся/чакам перфектната,стига курви' :wink:
bate da ne si zabravil chuvstvoto mazohizym che taka go chaskash/tyrsih... naj qko si e da si pompish nekoq bez da hodite i bez da ima chuvstva kato ste pochnali temata 8)
Бая народ го цитирахте.. чакайте и аз да го направя.. :-D
Пича е прав (тоя 1921 ) (не съм жълта, кафяфа съм) та.. пича си е прав.. няма кво да спорим.
Тва си е една изключителна възможност, и според мен, трябва да се възползвате/възползваме от нея! :-)

1921
10-26-2007, 10:18
ma to huu da hodish nekoq ama primerno 9 meseca s edna i syhsta :shock:

HenriLloyd
10-26-2007, 11:00
shto li sym i az na tva mnenie ? k.ur za kurvite ! 8)

1921
10-26-2007, 11:06
bre mnogo seteni izleznahme koravite lads 8)

Alcohooligan
11-02-2007, 12:53
Пo-здрави 8)

http://img216.imageshack.us/img216/6831/spa0443zm3.jpg

koi znae ot koi maloleten ultras e vzeto... ;-)

Alcohooligan
11-02-2007, 17:05
мноооо са ви мръсни маратонките бе... :P
te tva sa LH be,vij im kecovete kvi sa izdrani,zahabeni...ne sa ITK. 8-)

tuzaro
11-02-2007, 17:49
тва знаме на цска в сряда го запалиха в сектора на оградата.

Alcohooligan
11-02-2007, 18:04
тва знаме на цска в сряда го запалиха в сектора на оградата.
lumpeni,kvo da gi pravish... :-P

IRRIDUCIBILI
11-02-2007, 18:11
lesno e tyka da se plyn4ite.....

IRRIDUCIBILI
11-02-2007, 18:24
nezdravoslovno :wink:

IRRIDUCIBILI
11-02-2007, 19:46
za tova ne hodite v pld :wink:

OtherDimension
11-03-2007, 13:35
--

HenriLloyd
11-04-2007, 15:43
to tam vinagi e bilo zabava i veselie :lol: :grin:

tuzaro
11-04-2007, 16:44
снощи жълтите курви пак са се правили на големи...
Задържаха десет души след бой между футболни фенове в Пловдив

Десет младежи са задържани за 24 часа в ареста на ІІ РПУ вчера в Пловдив за грубо нарушаване на обществения ред, съобщиха от полицията. Около 21.30 часа снощи е било получено съобщение от постовия на Гръцкото консулство, че на ул.”Петьофи” близо до кафенето „Обичайните заподозрени” е възникнал скандал между фенове на ПФК”Ботев” и ПФК”Локомотив, който е прераснал в побой. Пристигналите незабавно на мястото екипи на ІІ РПУ, сектор СОД и на Специализираното охранително подразделение са установили, че около 20 привърженици на „Ботев” са нахлули в любимото на феновете на „Локомотив” кафене и започнали да чупят витринни стъкла, маси и столове. Освен това те нанесли побой на бармана и клиентите. Един от пострадалите при побоя е бил откаран в болница.
Според свидетели нападателите са били във видимо нетрезво състояние. Десетте младежи са били заловени от полицията в близост до заведението и отведени във ІІ РПУ, където се установява съпричастността им към деянието. Те са на възраст от 19 до 26 години. Служителите на реда издирват и други участници в сбиването.

tuzaro
11-04-2007, 16:54
те хубаво кат искат да се бият да се сбият с ЛХ или Наполетани а не да трошат кръчмата, страхливци...

HTS
11-04-2007, 18:30
Жълтурите са цифра смешни. Що не нападнат кафето някой път,докато основните на Лаута са вътре... 8)
e te sled pobeda nad litex ako ne sa tam koga da sa... ti da ne mislish che nqkoi sha gi chaka da se subirat, otivash troshish i po jivo po zdravo, da ne govorim che ciganite ot kloakata v park lauta mogat samo da zimat znamena i shalcheta ot maloletni ili kogato sa 15 na 2-3

tuzaro
11-04-2007, 18:38
Жълтурите са цифра смешни. Що не нападнат кафето някой път,докато основните на Лаута са вътре... 8)
e te sled pobeda nad litex ako ne sa tam koga da sa... ti da ne mislish che nqkoi sha gi chaka da se subirat, otivash troshish i po jivo po zdravo, da ne govorim che ciganite ot kloakata v park lauta mogat samo da zimat znamena i shalcheta ot maloletni ili kogato sa 15 na 2-3Много си тъп! Хората са го направили да им е приятно като идат, а някви бушмени отиват и чупят сичко, тва ли е да си хулиган според тебе? Дали ше ти е приятно някой да дойде у вас и да ти изпочупи всичко? Тва е жълтите курви никога няма да се оправят...

HenriLloyd
11-04-2007, 19:52
http://news.plovdiv24.com/34502.html

mdam teq posledno vreme samo se zaigravat =D> evalata za koeto

HTS
11-04-2007, 20:00
Жълтурите са цифра смешни. Що не нападнат кафето някой път,докато основните на Лаута са вътре... 8)
e te sled pobeda nad litex ako ne sa tam koga da sa... ti da ne mislish che nqkoi sha gi chaka da se subirat, otivash troshish i po jivo po zdravo, da ne govorim che ciganite ot kloakata v park lauta mogat samo da zimat znamena i shalcheta ot maloletni ili kogato sa 15 na 2-3Много си тъп! Хората са го направили да им е приятно като идат, а някви бушмени отиват и чупят сичко, тва ли е да си хулиган според тебе? Дали ше ти е приятно някой да дойде у вас и да ти изпочупи всичко? Тва е жълтите к**ви никога няма да се оправят...
dosta neumesten primer, shte ti kaja i zashto! zashtoto v nas ne e svartalishte na cigani

HenriLloyd
11-05-2007, 13:01
po zabawno shteshe da e ako v bara e imalo i malko broika na lh 8)

tuzaro
11-05-2007, 13:07
po zabawno shteshe da e ako v bara e imalo i malko broika na lh 8)ако е имало мислиш ли че щяха да идат.... имало е 3 човека и бармана а те са били около 20, представете си колко са смели...

HenriLloyd
11-05-2007, 13:12
mnogo gi potcenqvate papagalite 8)

IRRIDUCIBILI
11-05-2007, 20:29
абе всички плете канарите, ама поне са направили нещо...

Не знам подробности, ама сигурно в любимата на всички кръчма пак е имало само един самотен барман и неговата приятелка, а те са влязли 50 човека и той се е бил достойно с тях...

смисъл... нали им е кръчмата, защо не си я охраняват от противника??? :neutral: pone sa napravili ne6to :oops: qk boi s prazno zavedenie golqmo geroisto,kato predi tva o6te nqkolko pati probvaha i go izqjdaha ot mn po malka broika,kakto i da e vse pak sa napravili ne6to :-D

tuzaro
11-05-2007, 20:55
Нека да се правят на големи хулигани, да си ги бием с по 4 гола пък те да си чупят кафето колкото си искат, ама няма да се размине и на студиото за татуировки на един от главните :smt001

HenriLloyd
11-05-2007, 21:36
:razz: :D :razz: :D aaaaaahahahahhahaah :razz:

IRRIDUCIBILI
11-05-2007, 22:55
а ти понеже си бил там???

това е втората атака срещу празното кафе...

то изобщо клиентела има ли??? :shock: tova ve4e e mn seriozen film :lol:

i'm so excited!
11-06-2007, 07:56
абе тоя филм сякаш и преди съм го гледала.
или пък може би ми го разказваше един наш общ познат ...

HTS
11-06-2007, 12:12
хенри лойд,понеже имам агенти насекъде,да те питам глезиш ли анално глезораната и как по-точно се глезите като ти си от варна,а "гаджето" ти от софия... луда работа :neutral: ххааххахахаахаахааахаахах ах смени си агентите :evil: ](*,) да не ти го даде някой на тебе анално ;)
Само ме забъркваш в некви интриги
ИНТРИГАНТ!

кога пък съм те забърквал в интриги пък тебе :D


екс,не си прав в случая. ботяф хулиганс са доказани мишоци. специално на лаута не могат да стъпят на малкия пръст като боеве...
dokazani mishoci ama go qdete sqka godina, q zname, q chupeni glavi na stochna gara, ama vie hooliganite edva li znaete, shtoto kvot sa napishe vuv foruma tva e za vas...

IRRIDUCIBILI
11-06-2007, 16:45
наречи ме дядо, ама аз когато ходех по мачове имаше Левски Кюстендил, нямаше лаута хулигани (или може да е имало 2 рейса из долните дивизии), после започнаха да се доказват като катапулти и само хвърляха камъни...

Проблема е, че във филма не са само пловдивчани включени... lauta gi ima malko predi levski kiustendil ;) a i dva reisa iz dolnite divizii hi4 ne e malko....

HenriLloyd
11-06-2007, 17:20
be da be lh sa ot mnogo vreme zabravili sa kvo e shal :D

bulgarche
11-06-2007, 17:36
А за мен ще се замисляш ли въобще?

Ти си моя котьо, как няма да се замисля за тебе.
Аз все оооще горя от нетърпение за деня, в който ще ми кажеш "чакай ме на централна гара идвам нз си кога". :-)
Еми ще почакаш :) Такакато гледам календара...дано да нямам скоро ходене към плд :grin: Ама някой ден, все някога... :-D

fake
11-06-2007, 17:51
ех колко сте милички само :)

bulgarche
11-06-2007, 19:56
За наци ли ставаше дума?

HTS
11-07-2007, 14:32
opa tva mai ne go pishe vuv foruma na levski :shock:

HTS
11-07-2007, 14:59
luja li e che minaliq put (2-2) be vzeto edno zname i che po-minalata godina (1-2) go qdahte na stochna gara? mai neshto ne pomnish ili ne ti e izgodno da pomnish, no nai veroqtno ne si bil che da znaesh

IRRIDUCIBILI
11-07-2007, 18:05
luja li e che minaliq put (2-2) be vzeto edno zname i che po-minalata godina (1-2) go qdahte na stochna gara? mai neshto ne pomnish ili ne ti e izgodno da pomnish, no nai veroqtno ne si bil che da znaesh tolkova smisleni raboti v 1 post ne bqh 4el nikoga :D naskoro edni mom4eta igraha rolqta na ben jonsani ili ti neznae6 8)

1921
11-07-2007, 20:06
vie behte li tam 8) struva mis e che celata levskarska net obshtnost e bila majna kolko bqhte 2000, 3000? 8)

tuzaro
11-08-2007, 12:17
тц тц тц

влезе една майна у форумО и стана като лаута тука...

:-PТака е, жълтите са ултра хулигани.... :smt001

tuzaro
11-08-2007, 12:45
^ то също сипеш закани за вендети... :razz:Аз не съм хулиган, ама студиото ше бъде потрушено не от мене, а от един пич дето живее до него.
П.П. случайно да си модератор в датата?

tuzaro
11-08-2007, 18:01
добре де,айде стига флууд.

тузаро,палячо,сбъркал си темите ми се струва (визирам тая и кежуалската) :wink:аз там питах кво е онва на ръкава щот ми е интересно, пък тая що да съм я сбъркал?

PocketAces
11-09-2007, 17:09
Ей Атакист убеден съм , че момчетата , на които си ритал главите ако те хванат ек ек ще те разглобят .
И нали знаеш , че чичковците зад които подскачаше като зайче , не винаги ще бъдат с вас . Та все някога ще се видим , и тогава същите тези Бен Джонсани ще използват отново спринтиорските си умения , за да те настигнат и да наритат задниците на теб и на твойте другарчета ..

PocketAces
11-09-2007, 19:15
Тука си прав , но както се изразиха и другите ти сини приятелки - бой нямаше ...

IRRIDUCIBILI
11-09-2007, 19:47
Тука си прав , но както се изразиха и другите ти сини приятелки - бой нямаше ... da nqma6e 6toto izbqgahte :-D i vmesto da rasi6 zaplahi nai-dobre zamal4i,edva sega zapo4va sezona 6e ima6 vazmojnosti da 4ypi6 glavi 8)

PocketAces
11-10-2007, 08:03
Хах може би не чичковци , но поне с десетина годинки по големи от теб дечко .Много добре знаем , кои са били там от ваши източници . Не отправям некви заплахи , защото тук не е мястото за каквото и да е било . За резил няма какво да си говорим , дадена е неква задна при видно числено преимущество . Ако това го имате за толкова голям резил , не знам как тогава гледате хората от две сини фракции , които дават задна доста често при наши срещи .
Виждам , че ти си Играча в този форум . Ходиш по главите на прасетата , смачкваш рапъри.. Евала !

и ти ли си от коравата бригада на емо_ултраса ? :lol:

PocketAces
11-10-2007, 08:52
Поразпитай отново батковците кои и колко са били прасетата :smt010


Ааа имам и въпрос - като излезете от пубертета ще продължители с футболното хулиганство ?

Alcohooligan
11-10-2007, 14:31
proverete si infoto predi da pishete,maina... snoshti se e pravila purva s dovolno koravi tukati v CS server-a na data.bg 8) izluskah si desert-eagle-a s nqkolko koravi head-shota s kalashinUT! :twisted:

HenriLloyd
11-10-2007, 14:43
bezsmyrtni ste u forumo za tfa ste tolko veliki ->itk lads

Alcohooligan
11-10-2007, 15:19
poznavam se s ka6 penunt i jeisun marinur... kato vi sbarat nqkude she dadete vednaga zadna i she si prolichi kakvi forumni geroi ste. 8)

1921
11-10-2007, 15:58
poznavam se s ka6 penunt i jeisun marinur... kato vi sbarat nqkude she dadete vednaga zadna i she si prolichi kakvi forumni geroi ste. 8)pratiha mi dovolnite snimki ot dyrvoto, mn si sa napil dejbish

Dental
11-10-2007, 16:08
До нас живее един адски откачалник.Не ходи на мачове,обаче вика,че бил запалянко.Иначе се бие много с полицията по разни митинги.Пълен дивак. :o

HenriLloyd
11-10-2007, 19:13
ave vsichkotoo e do akyla i psihikata na chovek ..

bulgarche
11-13-2007, 22:23
Абе к'во стана с тия Спартак (Вн) :-|