PDA

View Full Version : Мислите ли,че...



момиче
08-14-2007, 19:13
Ами...преди повече от година играх една он-лайн игра в нета и там намерих много приятели.Там се разделяха на групи играчите и т.н. И в моята група имаше едно момче,което живее близо до моя град,но от година е във София,но пак си идвал в неговия си град.И все ми говореше,постоянно пишеше ЛСта,базикаше се,....абе мн яко беше.Всеки ден си писахме,даже и номера ми искаше,даже се и самопокани на гости. :-D Ама ми спряха нета за лятото и не можа да дойде. :( До тогава той направо ми се "изсипваше" отгоре като съм он-лайн.И както споменах спряха ми нета за лятото и тогава не влизах в играта.Но той от на майната си от един форум на едно момиче от групата ми му била казала,че съм се регнала в един форум на нейна фр-ка,че и той се регнал да ми пише ЛС,че мн съм му липсвала и да влизам по-често.Ама аз как да се карам с наще пак за нет.И до ноември '06-та.Тогава пак ми прекараха.И аз викам дай ше го намеря,ама той вече не я играел тая игра,та от един форум му видях кю-то.И го добавих и му писах.Ама той ми отг. чак след 2 седмици.Работел,нямал време,все фр-овете му го викали навън и т.н. И от ноември до сега ми е писал само 4-5 пъти.И ми е мн тъжно,много готин и весел човек е,супер характер има.Но и ми беше много чудно,защото преди едвам съм се кънектнала и той след по-малко от половин минута една страница ми писал по лс. :shock: И направо де да знам как да го кажа,все едно ме харесваше по нета. :lol: Но сега почти нищо не ми пише.Даже то си е направо нищо.Писах му мейли 2-3 не ми отг.Но накрая си направих друг мейл и му писах от там без да казвам коя съм и той ми отг,но от както му казах не ми е отг.:(И днес го мернах в кю-то,беше n/a ама викам да мупиша може да е наблизо около компа,но не ми отг.После видях,че е излязъл.Знам,че най-вероятно е почти невъзможно да си го върна като френд,ама искам да ви питам дали мислите,че може и какво трябва да направя.Аз по едно време даже го сънувах,мн кофти ми беше,защото буквално около година баш като израствам и ми беше най-близък в нета...И де да знам....ся сиг ше кажете нещо от сорта "абе лапе/дете,бебешки работи" не знам си какво ама пък знам,че не съм единствена която от нета си намира МНОГО добри приятели.;( Но си е променил отношението,не искам да правя чудеса или да му нахалствам,просто ако имате някаква идея какво мога да направя да споделите....не написах темата точно както искам,но нямам време сега...

Treselle_s
08-14-2007, 19:17
Ще направиш ли едно резюме ,че не ми се чете толкова дълго.??..пък и с некви обяснения.....напиши го с две изречения главния смисъл без излишни обяснения :wink:

loshokote
08-14-2007, 19:21
Неискаш да нахлстваш ли, хаха, ама ти точно това правиш. Не разбираш ли, че вече е късно, сори мила, ама няма да стане, то момчето да не ша седи само тебе да чака. Има толкова други момчета, кво си се вманиачила по тоя :smt018

mm...
08-14-2007, 19:21
Mi ....... mai nishto osven da mu se obadish ili da se vidite. :-k

ку-ку
08-14-2007, 19:22
за кво стаа на въпрос мързи ме да чета тва есе

JuS7^YourS
08-14-2007, 19:22
момичето се запознало по нета с някакво момче, били много добри приятели, той винаги и пишел, оказал се страхотен човек, но след като и спрели нета, отношенията им се прекъснали. После пак и го пуснали, но вече нищо не било същото, той не и отговарял на мейлите, казвал и че няма време, работел и т.н. Въпросът и е какво да направи, защото не иска да го губи, но знае, че едва ли може да си възвърнат приятелството, което са имали.

Тва е в общи линии.

loshokote
08-14-2007, 19:23
Ще направиш ли едно резюме ,че не ми се чете толкова дълго.??..пък и с некви обяснения.....напиши го с две изречения главния смисъл без излишни обяснения :wink:

+1 заболяха ме очите докат прочета ](*,)

Treselle_s
08-14-2007, 19:31
Ще направиш ли едно резюме ,че не ми се чете толкова дълго.??..пък и с некви обяснения.....напиши го с две изречения главния смисъл без излишни обяснения :wink:

+1 заболяха ме очите докат прочета ](*,)
да бе нали :shock: :shock: тстс баси романите пишете по-съкратено,че не съм тука длъжна да кьоравея :smt005 зарад вас и ваште любовни излияния :smt005

08-14-2007, 20:04
Аз пък го прочетох :smt019 Мързеливци!

Напиши му едино хубаво електрнно писмо. Кажи му какви искаш и какво чувстваш и че много съжаляваш, че така се е получило. Обясни му за интернета, че са ти го били спрели. То и той кой знае какво си е мислил, ако те е харесвал т.е. била си му забавна, весела и т.н. така като не си му писала кой знае какво си е мислил. Виж колко старателно те е търсил, а ти нищо - виждаш ли как нещата се обрръщат! Сега ти го търсиш, а той..... Идеята ми беше, че ако те е харесвал, а ти едва ли не си го пренебрегнала и решил да не се занимава. Обясни му всичко, пък ако не се получи....поне си опитала :) Успех!

08-15-2007, 07:38
Е,мерси на последното момиче/момче.Само тя/той написа някво мнение. :?

А другите-като ви мързи не сте длъжни да четете,не съм ви била през ръцете,ама нали да трупнете някой друг пост...

ку-ку
08-15-2007, 14:33
ами можеш и по кратко...виж онова мило момиче как напраи за 5 реда и готове а твоите 100 реда ще ми извадят очите :smt013
моито мнение:просто му обясни кво е станало що е станало и така предполагам че ше свърши работа

08-15-2007, 14:42
Ще направиш ли едно резюме ,че не ми се чете толкова дълго.??..пък и с некви обяснения.....напиши го с две изречения главния смисъл без излишни обяснения :wink:

+1 заболяха ме очите докат прочета ](*,)
да бе нали :shock: :shock: тстс баси романите пишете по-съкратено,че не съм тука длъжна да кьоравея :smt005 зарад вас и ваште любовни излияния :smt005

pa teba koi te kara da 4ete6 maaa pikla s piklite!

08-15-2007, 15:14
pa teba koi te kara da 4ete6 maaa pikla s piklite!
може да иска да помогне :smt019 ама как като е сляпа от тия есета [-X

ку-ку
08-15-2007, 15:15
предното мнение е на Ку-Ку

08-15-2007, 15:18
а по-предното с латиницата не е на авторката..

woshata
08-15-2007, 15:22
adski dulgo e tva be 4ovek.ama ina4e po vuprosa...zareji be...kvi sa tiq nezemno dulgi istorii...nema smisal

DivoTo_KoTe
08-15-2007, 19:26
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
заболяха ме очите :)

08-15-2007, 19:30
ами не четете!
а и бтв много дълго?!
аз го прочетох,
то в някои други теми какви романи има тука са половин страница флуудите като за световно...

ми не знам какво да ти кажа,като го видиш он-лайн му кажи,че искате да поговорите и ..нз.

Just_say_no
08-15-2007, 20:16
май ш`траа гу зъбрайш мацка.. :roll: