PDA

View Full Version : Сериозно ли е това?



08-14-2007, 19:19
zdraveite,momi4e s1m na 13 godini i r1cete mi postoqnno treperqt.ne trqperqt 4ak tolkova mnogo,no e zabelejimo.ot dosta vreme e taka.kajete mi tova seriozno li e,da otida li na lekar ili tova ne e ne6to za pritesnenie?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

08-14-2007, 19:44
mi ako py6i6 6et treperqt pak ina4e nz

AngeL~oF~daRkneSs
08-14-2007, 19:51
ako si pukash prystite ..da az moite si gi pukam i mi treperqt ama tva e shot sym mnogo nervna :D

exquisite
08-14-2007, 21:18
Spokoino..tova e lechimo prosto trqbva da otidesh na lekar za da ti opredeli tochnoto lechenie..inache problem nqma osen moje bi po-burzoot isnosvane na stavite

pisi84
08-14-2007, 21:24
Ako se nervirash mnogo chesto,ti sega si v puberteta i sestra mi e na 13g,i sum zabelqzala 4e kato se pritesni,burza ili se qdosa i treperqt spokoino spored men ne e nishto seriozno ako mnogo te pritesnqva 4ak togava hodi na lekar.

belerofone
08-14-2007, 21:42
Spokoino..tova e lechimo prosto trqbva da otidesh na lekar za da ti opredeli tochnoto lechenie..inache problem nqma osen moje bi po-burzoot isnosvane na stavite

Не смяташ ли , че ако беше износване на ставите по-скоро щеше да я обли предвид , че при дегенерация на хрущялната тъкан се получава триене на ставите....Иначе мнението е повече от обмислено....

Проблемът може да се далжи на всичко от силен стрес през хипогликимия та до проблеми със периферна нервна система....Няма как да определим дали това което описваш е сериозен проблем....Отговори на въпроса си сама като се замислиш дали това ти пречи на ежедневните дейности....до каква степен те притеснява и така ще стегнеш до решението....

Поздрави...

alkobalko
08-15-2007, 06:29
Това никак не е безобидно. Треперенето на ръцете е един от симптомите за Базедова болест, което е доста сериозно. Най-добре отиди на лекар. Надявам се д не е това, за което си мисля.

belerofone
08-15-2007, 12:09
Това никак не е безобидно. Треперенето на ръцете е един от симптомите за Базедова болест, което е доста сериозно. Най-добре отиди на лекар. Надявам се д не е това, за което си мисля.

За първи път чувам за такъв симптом при базедовата болест....До колкото аз знам това е автоимунен хипретироидизъм който се развива при хора от 30 на горе и има генетична предразположеност....Предви д първоначалната патогенеза на болестта как човек развива треперене на ръцете....

Поздрави...

DIVINE_TIME
08-15-2007, 19:47
Това никак не е безобидно. Треперенето на ръцете е един от симптомите за Базедова болест, което е доста сериозно. Най-добре отиди на лекар. Надявам се д не е това, за което си мисля.
Мда.. Също е и симптом на диабета! Консултирай се с лекар!

LedenaStrast
08-15-2007, 19:59
Това никак не е безобидно. Треперенето на ръцете е един от симптомите за Базедова болест, което е доста сериозно. Най-добре отиди на лекар. Надявам се д не е това, за което си мисля.

За първи път чувам за такъв симптом при базедовата болест....До колкото аз знам това е автоимунен хипретироидизъм който се развива при хора от 30 на горе и има генетична предразположеност....Предви д първоначалната патогенеза на болестта как човек развива треперене на ръцете....

Поздрави...

Треперенето на ръцете наистина е един от началните симпроми на Базеда. А болестта се среща най-често при Жени на възраст от 15 до 50г.
Но разбира се тук неможем да гадаем...

До авторката: ако наистина това много те притеснява и се забелязала и други симптоми... отиди при лекар!

belerofone
08-15-2007, 22:04
Това никак не е безобидно. Треперенето на ръцете е един от симптомите за Базедова болест, което е доста сериозно. Най-добре отиди на лекар. Надявам се д не е това, за което си мисля.

За първи път чувам за такъв симптом при базедовата болест....До колкото аз знам това е автоимунен хипретироидизъм който се развива при хора от 30 на горе и има генетична предразположеност....Предви д първоначалната патогенеза на болестта как човек развива треперене на ръцете....

Поздрави...

Треперенето на ръцете наистина е един от началните симпроми на Базеда. А болестта се среща най-често при Жени на възраст от 15 до 50г.
Но разбира се тук неможем да гадаем...

До авторката: ако наистина това много те притеснява и се забелязала и други симптоми... отиди при лекар!

Приемам , че информациятата ти е по вярна от моята...Добро уточнение...

Авторката...Направи консултация с личния си лекар като за начало....

#Gravity Of Love#
08-16-2007, 08:21
Да не би да се притесняваш за нещо... в смисъл да си подложена на стрес... и на мен ми се е случвало... само че краката ми да трепярят.. било е за малко.. но щом при теб продължава по-дълго поговори първо с ваще , те може да знаят нещо и ако не помогне това отиди на лекар :wink:

LedenaStrast
08-16-2007, 14:58
ако прекаляваш с кофеина... кола, кафета, цигари... също ще се отразят!
Може и от това да е..

foreverr
08-16-2007, 22:30
ami az neznam dali e seriozno , no po dobre pitai maika si ili ba6ta si i te 6te te posavetvat dali da hodi6 na lekar :D

08-17-2007, 14:19
e na lakar otide li(pi6a na tazi koqto poblikuva teneta O:)

Nicole_Richie
08-19-2007, 20:06
Idi na lekar