PDA

View Full Version : Роми нападат квартал "Красна поляна"



LunaTriCk
08-14-2007, 20:50
Роми нападнаха полицаи пред виетнамските общежития в "Красна поляна"

София. Роми нападнаха полицаи пред виетнамските общежития в столичния квартал "Красна поляна", предаде репортер на Агенция "Фокус". Полицаите изстреляха предупредителни изстрели във въздуха, но те не стреснаха ромите. След като нападнаха служителите на реда и последната патрулка напусна мястото на инцидента.
В момента ромите чупят всичко, което видят около тях.

http://www.focus-news.net/?id=n762875

войнаааааа :smt066

Хардайн Комунист
08-14-2007, 20:51
Войната започна :twisted:
Кой ще излезе победител накрая?! :twisted:

AliceSw
08-14-2007, 20:55
това днес ме ядоса адски много - гледах репортажа по телевизията и в анонса преди новините беше обявен "Сбиване между скинари и роми в квартал ...." после се оказа, че сбиването не било сбиване, ами 100-на "роми" нахлули в квартала и започнали да вандалстват, на всичкото отгоре един "ром" у дават да говори и започва да говори за гражданска воина :shock: :shock: :shock:

де*ба майка им, да си направят държава, и там да си вършат простотиите,

ПП те са мангали или цигани никви роми не са, ама сайта има цензура пък и изказването ми би прозвучало прекалено

Valar
08-14-2007, 20:58
:shock:
И как по точно виждате скинари да нахлуят в циганска махала!?
Било е пиянска свада между цигани.

GLeZoRanA
08-14-2007, 20:59
На обяд с анонса на новините по БТВ май беше пък казаха , че било сбиване между пънкари и скинари в кв. КРасна поляна .. ама не гледах новините и пак неразбрах какво е станало..
Но станалото в квартала никак не ме изненадва :roll:

LunaTriCk
08-14-2007, 21:00
В момента група(леко казано) от цигани вандалствали в Красна Поляна и викали "Смърт за българите"....има ли някой от там да каже как е ситуацията ?

Valar
08-14-2007, 21:02
В момента група(леко казано) от цигани вандалствали в Красна Поляна и викали "Смърт за българите"....има ли някой от там да каже как е ситуацията ?
Преди час си тръгнах от там!
Бяхме с един познат почти цял ден положението е спокойно!
Не знам с кво ви промиват мозъците

LunaTriCk
08-14-2007, 21:04
Това май е от последните 30мин
Поне Фокус така казват... :roll:

thefreak
08-14-2007, 21:05
Ем ся като идат патрулките, да им напукат главите едно хубаво на мангалите и да спрат да вандалстват.

OtherDimension
08-14-2007, 21:06
:shock:
И как по точно виждате скинари да нахлуят в циганска махала!?
Било е пиянска свада между цигани.
я, много ги разбираш?
едва ли целия квартал е обсебен от рмоите, така че не можем да вярваме напълно на нашия репортер от мястото на събитията - валар..

Valar
08-14-2007, 21:09
:shock:
И как по точно виждате скинари да нахлуят в циганска махала!?
Било е пиянска свада между цигани.
я, много ги разбираш?
едва ли целия квартал е обсебен от циганите, така че не можем да вярваме напълно на нашият репортер от мястото на събитията - валар..
Почти целия!
Принципно там преди време е било пълно с жалтури!
Пълна цигания е по целия квартал за жалост... :|
Нищо лично.

Disrespect
08-14-2007, 21:09
Protect your 'hood, nigga!! :smt067



много съм запален по San Andreas :lol:

LunaTriCk
08-14-2007, 21:10
Ромите в "Красна поляна" скандират "смърт за българите"
14 август 2007 | 22:26 | Агенция "Фокус"
София. Ромите в "Красна поляна" скандират "смърт за българите", предаде репортер на Агенция "Фокус". Към момента на място няма екипи на полицията, след като и последната останала патрулка бе нападната от ромите.

Около 300 роми са се насочили към бул. "Възкресение"
14 август 2007 | 22:46 | Агенция "Фокус"
София. Около 300 роми са се насочили към бул. "Възкресение", където се намира блокът на президента Георги Първанов, предаде репортер на Агенция "Фокус"
Мария СТАЛЯНОВА

Илия Илиев: Всички мерки за укротяването на ромите са взети
14 август 2007 | 22:46 | Агенция "Фокус"
София. Всички мерки за укротяването на ромите кв. "Красна поляна" са взети. Това каза пред Агенция “Фокус” Илия Илиев, главен секретар на МВР. Според него не е нужно да се лишават столичани от охрана заради проблеми, които могат да се решат и по-цивилизовано на следващия ден.
Той подчерта, че ако има нужда, ще бъдат изпратени и служители на НС “Жандармерия”.

Кметът на София ген. Бойко Борисов призова ръководството на МВР да се справи с безредиците в столичния квартал "Красна поляна"
14 август 2007 | 22:52 | Агенция "Фокус"
София. Кметът на София ген. Бойко Борисов призова ръководството на МВР да се справи с безредиците в столичния квартал "Красна поляна", предаде репортер на Агенция "Фокус". Борисов е призовал да бъдат предприети спешни мерки за овладяването на ситуацията.

Циганите в квартал "Красна поляна" продължават да буйстват
14 август 2007 | 23:06 | Агенция "Фокус"
София. Циганите в квартал "Красна поляна" продължават да буйстват, предаде репортер на Агенция "Фокус". На мястото на безредиците все още няма нито един полицай. Жителите на квартала са много притеснени от това, което се случва в последните няколко дни. Те разказват, че това се случва почти всеки ден и няма спасяване от циганите в квартала. Почти редовно се чуват въгласи "Смърт за българите", а все по-чести са случаите на българи, нападнати от цигани и ограбени.
:shock:

Kamuru
08-14-2007, 21:10
SMART ZA VSI4KI MALCINSTVA !!!

RAWRRR
08-14-2007, 21:12
:shock:
И как по точно виждате скинари да нахлуят в циганска махала!?
Било е пиянска свада между цигани.

Аз четах в news.bg
че всичко било предизвикано от това че предната вечер 3ма роми са били пребити от 30 скинари в "Красна поляна"

и това днес е един вид циганска вендета :lol:
най-смешно ми стана като прочетох че са викали жалките си химиристични призиви от сорта на "Смърт за българите"

tuka6na
08-14-2007, 21:16
Не съм против ромите,а против това което вършат и против това ,че се налага обществото да ги търпи.Пълен игнор и изолация заслужават най-малко ,ако бяхме нормални това щеше да се е случило отдавна.Но все някоя от 'нашенските' правозащитни организаций трябва да ревне за техните права.Били хора.Та тва не само различен етнос,ами хора с рaзлична ценностна система от където идва и дивашкия начин на живот и отношението към всичко цивилизовано. :-s Не само ще живеят за наша сметка ами и мислят ,че всичко им е позволено.Евала за всичко.За всичко което може само ние тук да позволим.Че даже и да интегрираме неинтегрируемите диваци.
пък после и се чудим какво става...;/

LunaTriCk
08-14-2007, 21:29
айдеее падна първата жертва :lol:

28-годишен ром е пострадалият при безредиците в кв.“Красна поляна”

14 август 2007 | 23:20 | Фокус

София. 28-годишен ром е пострадалият при безредиците пред виетнамските общежития в столичния кв. “Красна поляна”. Това съобщиха за Агенция “Фокус” от екипа на “Бърза помощ”, който е на мястото на безредиците. Пострадалият не е бил бит, а сам е паднал. Откаран е в лечебно заведение с леки наранявания.
При безредиците тази вечер в силен стрес е изпаднало и дете от ромски произход. Обстановката пред виетнамските общежития вече се успокоява, но все още на мястото има роми с тояги.

SmurkamDoZori
08-14-2007, 21:47
Войната започна :twisted:
Кой ще излезе победител накрая?! :twisted:


Жандармерията.

thefreak
08-14-2007, 21:49
още вдигат някаква врява...

нека благодарим на господа нацистите, че предизвикват такива събития, а после седят по форумите и драскат Зип файлове за Адолф Шитлер, докато заради техните постъпки страдат невинни хора...
Ти наясно ли си какво написа?

Ziezi
08-14-2007, 21:58
Мисля,че е крайно време тия маймуни да бъдат сварени на сапун!Не знам що за народ сме,като позволяваме някви полумаймуни-полуговеда да сипят цялата си зараза върху нас безнаказано.Декември се връщам и лично аз обещавам,че нема да остане жив мангал поне в Надежда!

ПП: стига сте ги наричали "роми",за тях си има друго име - МАНГАЛИ

AnGeLwItHdEvILsOuL
08-14-2007, 22:02
:smt021 :smt070 :smt066 :smt067 :smt068 :smt071 :smt097 :smt097 ГНУСНА СГАН! ЦИГАНИТЕ НА САПУН

Ziezi
08-14-2007, 22:03
Ще набиеш един-двама... ще си заминеш и ще си го отнесат разни деца и невинни хора после...

Ще видиш....

AnGeLwItHdEvILsOuL
08-14-2007, 22:04
Не трябва да се набият 1-2, а повечето! Не казвам всички защото има и мнооого малки изключения!

Ziezi
08-14-2007, 22:07
Стратегическа грешка е да се бият мангали в близост до кочината им!Не малко пъти съм го казвал и на тия от Красна поляна...

teenage_drama_queen
08-14-2007, 22:09
уххх тези ми бяха съседи... готини пичове, всяка вечер имаеше по някое сбиване 8) :smt075

Ziezi
08-14-2007, 22:15
Стратегическа грешка е да се бият мангали в близост до кочината им!Не малко пъти съм го казвал и на тия от Красна поляна... А къде трябва да ги бием? :roll: :P

Ходил ли си на бани в Добринище?Преди време доста мангали си позволяваха да се къпят там...Ходи сега да видим дали още са там(или поне допреди година)...

Мангали трябва да се пребиват там където са малко :arrow: не в Дружба,Красна поляна или Бакърена фабрика...На всякъде другаде,здраве да е,бой,та си е ебало майката!

SmurkamDoZori
08-14-2007, 22:17
кфо ще се постигне с бой ?

Mooo6no
08-14-2007, 22:19
Тва между другото е добра идея. Да ги бием като излизат на центъра и останлите квартали и по-този начин да ги гоним в тъпото им гето. Там какво да ги биеш? Нека си живеят мизерния животец и не ни пречат. :D :lol:

08-14-2007, 22:38
Тва между другото е добра идея. Да ги бием като излизат на центъра и останлите квартали и по-този начин да ги гоним в тъпото им гето. Там какво да ги биеш? Нека си живеят мизерния животец и не ни пречат. :D :lol:
АМИ НИЕ ТАКА ПРАВИМ НА СЕЛО НЕМОЖЕШ ДА ВИДИШ ЦИГАНИН ИЗВЪН МАХАЛАТА ИМ ОСВЕН 3-4 КАДЕТО ЧИСТЯТ УЛИЦИТЕ!ИЗНЕСОХМЕ ГИ ВСИЧКИТЕ И СЕГА СА КАТО МИШКИ СТРУВАШЕ СИ ДА СЕ ИЗПИШАТ ПО 10 СТРАНИЦИ ГОЛЯМ ФОРМАТ НА ЧОВЕК В РПУ-то!

Swinkenhoffer
08-14-2007, 22:45
предлагам да започнем с шибаните, мургави траверси, дето се мандахерцат по центъра. :evil: барабар със загорелите им събратя, които не се смущават да отправят долни сексуални намеци посред бял ден. :smt013

squarewheels
08-15-2007, 01:04
де** мама им скапана, тия усещат ли се въобще къде се намират бе?!?! :evil: НИКВА интеграция, под ножа, на сапун, ВСИЧКИ! 'Смърт за българите', а?! Е**си и скапаното племе, май си позволиха МАЛКО повече, а?! :evil:

Blab
08-15-2007, 01:26
ох...нищо против ц...ромите, ама т'ва тяхното не си е работа...
Движат се на групи(най-малко 3-ма), защото ги било страх, разбираш ли... :-s Мен, че ме е страх някой *** ли го?Уффф......
Като имат непоносимост и изпитват неприазъм към българите да живеят в затворени общества!Контакт - нулев!
К'во се пра'и по въпроса?Нищо.Общината квартали им строят, 2008-а ги очаквам настанени в кооперация пред блока =;

Momchence
08-15-2007, 01:33
Хаха аз имам "щастието" да живея в Красня Поляна. Вчера вечерта тумба цигани помля едно кафене точно под балкона ми..него май също го отразиха в новините..за жалост не съм си бил вкъщи точно тогава..сестра ми е била свидетелка..като се прибирах малко след като се е случило това беше пълно с ушеви и репортери. Иначе сега е спокойно..хварчът яко патрулки и жандармерия...даже двама жандармерсити ме предредиха на денонощните палачинки :lol: (не ми се спи и ходихме на разузнаване с един другар в 3:30 местно време) Скинари аз тук не съм виждал! През деня беше изключително спокойно, по нищо не можеше да се предполага че ще има продължение. Иначе аз сега си седя кротко и дебна на балкона с въздушната пушка за брикети ама са се изпокрили гадините :lol:

Ако има развитие ще правя преки включвания да ви информирам :lol:

Ziezi
08-15-2007, 01:39
Хаха аз имам "щастието" да живея в Красня Поляна. Вчера вечерта тумба цигани помля едно кафене точно под балкона ми..за жалост не съм си бил вкъщи точно тогава..сестра ми е била свидетелка..като се прибирах малко след като се е случило това беше пълно с ушеви и репортери. Иначе сега е спокойно..хварчът яко патрулки и жандармерия...даже двама жандармерсити ме предредиха на денонощните палачинки :lol: (мотах се до сега с един приятел а е 3:30 през нощта) Скинари аз тук не съм виждал! Иначе аз сега си седя кротко и дебна на балкона с въздушната пушка за брикети ама са се изпокрили гадините :lol:

Има,има,аз съм виждал....

http://www.youtube.com/watch?v=kwcjE3FJeU0

Momchence
08-15-2007, 01:42
Абе май има един грозен, кльощав и яко тъп. Това да не си ти :smt005

Ziezi
08-15-2007, 03:10
Абе май има един грозен, кльощав и яко тъп. Това да не си ти :smt005
Сещаш ли се кой би могъл да попиташ дали това съм аз?

Mooo6no
08-15-2007, 06:54
Momchence ще е обективният репортер. Журналистите он Нова, БНТ и БТВ съкс. Момченце рулззз. :-D

Mainata ti
08-15-2007, 07:03
А ако нападнат Западен парк, ще ме спасявате ли? :smt010

Mainata ti
08-15-2007, 07:08
опъни две магистралки и ги избий сам бре :lol:
Ам, ако говориш (пишеш) на мене...момИче съм! И мене ме е гнус и ме е страх от циганите...

Mainata ti
08-15-2007, 07:58
Това като стане попринцип започвам да плача, а и от одавна вече не употребявам наркотици, ама е друга тема! Значи сама ще се спасявам :cry: :cry:

Mainata ti
08-15-2007, 08:20
Щото тука в моя квартал сиг. и другаде е така, ама ги има супер много и един от тея клошарите веднъж беше подгонил сестра ми и замалко я е хванал, ама тя извикала и той се уплашил и избягал. тва преди сума време, ама все пак...Още повече че живея сравнително близо до факултета. Имаше и друг случай, миналата учебна година като учех в кв. даскало едно момче се сби с един мангал от 4, 5 клас и на следващия ден тоя мангала извика майка си и др. си братя, сигурно и правиха сцени в училище, става въпрос за около 10-ина мангали...супер зле..затва общо взето!то винаги има разлика от мангал до мангал, но съм резервирана към тях.

bulgarche
08-15-2007, 08:50
И как по точно виждате скинари да нахлуят в циганска махала!?
Защото не се е случвало според теб ли?


нека благодарим на господа нацистите, че предизвикват такива събития
Я пак. Това беше първото с което се започна, а после нито дума. Не че съм запознат де, ама все пак...това "скинари" се ползва навсякъде и за всичко.


кфо ще се постигне с бой ?
К'вото не става с бой, става с много бой!

Въпреки че съм на мнение че с този наболял въпрос и ПРОБЛЕМ не можем да се справим само с бой. Още повече сега

08-15-2007, 08:57
прости цинаги,заслужават да ги пребииш до смърт направо.
и тия мангалки дето ги даваха по ТВто не могат да ми говорят български!!!!Лайна прости!!!В България сме,бе!!! :smt013

rebel_kid
08-15-2007, 09:10
Бай Мангау със скинари прави пого. :lol:

loyal_88
08-15-2007, 11:51
Щото тука в моя квартал сиг. и другаде е така, ама ги има супер много и един от тея клошарите веднъж беше подгонил сестра ми и замалко я е хванал, ама тя извикала и той се уплашил и избягал. тва преди сума време, ама все пак...Още повече че живея сравнително близо до факултета. Имаше и друг случай, миналата учебна година като учех в кв. даскало едно момче се сби с един мангал от 4, 5 клас и на следващия ден тоя мангала извика майка си и др. си братя, сигурно и правиха сцени в училище, става въпрос за около 10-ина мангали...супер зле..затва общо взето!то винаги има разлика от мангал до мангал, но съм резервирана към тях. И аз живея горе-долу близо до факултета но в квартала ми ли ще ми кажат нещо църните?! Щом си близо до мангалската махала, значи може би си близо и до 9то РПУ. Там е по-страшно :lol:

InitialD
08-15-2007, 12:01
Хора и аз съм от квартала!Сега ако искате да ви разкажа какво точно стана защото бях на първа линия..по време на събитията!
Ето моята история:
Седяхме си с френдовете на банята на Красна Поляна..по-точно срещу нея на една бутка на която и викаме "денонощното"..седиме си ние доста хора и си лафиме..изведнъж няколко души от компанията казаха че ставало бой на улица Добротич и викат "елате да видиме какво става".В този момент бавно покрай нас мина и спря една патрулка...това което каза полицая няма да го забравя никога!Думите му бяха следните:"Бързо изчезвайте от тука защото отгоре слизат около 1000 души въоръжени с брадви и пръти .. (аз стоя и го гледам като паднал от небето) ... не ме гледай а бързо изчезвай от тука защото не можем да ви опазим..спасявайте се!!!"И наистина в този момент имаше много малко полицай още никой не беше пристигнал...веднага с френдовете тръгнахме към блока на един от тях (той живее в блока където живееше преди да стане президент Първанов) тичайки на там се сетих че двама от компанията отидоха по посока на махалата и веднага звъня казвам му да стой затворен някъде и да не излиза ..в това време ме чу една жена която веднага отвори вратата на колата на мъжа си и му каза "бързо да изчезваме защото циганите слизат!"...вече в това време навсякъде тичаха хора виеха сирени..всеки се спасяваше..направо си беше ивицата Газа ако сте гледали какво става там...по едно време си спомних че се извиках "Абе ние да не сме в няква война бе майка му дееба?!!?"Качихме се у френда а балкона му гледа към булевард Въскресение...гледката беше като от апокалиптичен филм...българи бягат навътре в квартала от махалата .. навсякъде патрулки по 10 една след друга..хората си спасяват колите...автобус 72 който последната му спирка е точно в края на квартала вече към махалата както отиде нагоре и след малко го гледаме се връща с пълна гас на зад...ченгетата веднага завардиха булеварда и не даваха на никой да отиде на горе..обадихсе на брат ми за да го предупредя да не излиза а той ми каза че го давали по новините...после циганите тръгнали към спирката на трамвай 10 където живея аз...и като се обадих на майка ми да я предупредя да не излиза тя ми каза че баща ми и брат ми излезнали..лелел изкарах си ангелите..и от там аре излизай и разбира се най готината част един френд или по точно този който набедиха за скинар :smt005 защото е късо подстриган!!!Ебати тъпите цигани и репортери...и го гледам търчи надолу по булеварда а вече се събрала здрава група от българи въоръжени кой с каквото намерил и му викам братле какво става?А някой ми извика отишли са към 10ката и от там съвсем вече ..като се сетих че брат ми и баща ми са там...а после тоя френд отишъл и сам ги предизвикал .... и тия като се развилнели из градинките при блока ми и баща ми и брат ми бягали да се крият..едвам се прибрали вкъщи...след цялата тая патаклама на "денонощното" се събраха бойни групички от българи с пръти всичките познати също и някакви по-възрастни с коли даже и един с брадва!!!В общи линии това е ..сега предполагам че ще има вендета срещу мангалите мръсни..който мине през квартала бой!А и между другото скинари не съм виждал в София от 2 години пък камо ли в нашия квартала..това са глупости..циганите лъжат за да имат с какво да оправдаят..мамка им мръсна..в момента квартала е доста пуст...почти няма хора а ако има такива то те коментират снощните размирици...а тия ченгетата няма по-страхливи типове от тях ..това ако бяха българи до сега 100 пъти да са били пребити от ченгетата..ма това е нашата скапана държава...срещу българите расизъм няма но срещу циганите винаги има!!!Да умрат дано скапаните политици и най-вече Хелзинският комитет дето непрекъснато ги защитава!!! :smt013 :smt013 :smt013

08-15-2007, 12:20
Хора и аз съм от квартала!Сега ако искате да ви разкажа какво точно стана защото бях на първа линия..по време на събитията!
Ето моята история:
Седяхме си с френдовете на банята на Красна Поляна..по-точно срещу нея на една бутка на която и викаме "денонощното"..седиме си ние доста хора и си лафиме..изведнъж няколко души от компанията казаха че ставало бой на улица Добротич и викат "елате да видиме какво става".В този момент бавно покрай нас мина и спря една патрулка...това което каза полицая няма да го забравя никога!Думите му бяха следните:"Бързо изчезвайте от тука защото отгоре слизат около 1000 души въоръжени с брадви и пръти .. (аз стоя и го гледам като паднал от небето) ... не ме гледай а бързо изчезвай от тука защото не можем да ви опазим..спасявайте се!!!"И наистина в този момент имаше много малко полицай още никой не беше пристигнал...веднага с френдовете тръгнахме към блока на един от тях (той живее в блока където живееше преди да стане президент Първанов) тичайки на там се сетих че двама от компанията отидоха по посока на махалата и веднага звъня казвам му да стой затворен някъде и да не излиза ..в това време ме чу една жена която веднага отвори вратата на колата на мъжа си и му каза "бързо да изчезваме защото циганите слизат!"...вече в това време навсякъде тичаха хора виеха сирени..всеки се спасяваше..направо си беше ивицата Газа ако сте гледали какво става там...по едно време си спомних че се извиках "Абе ние да не сме в няква война бе майка му дееба?!!?"Качихме се у френда а балкона му гледа към булевард Въскресение...гледката беше като от апокалиптичен филм...българи бягат навътре в квартала от махалата .. навсякъде патрулки по 10 една след друга..хората си спасяват колите...автобус 72 който последната му спирка е точно в края на квартала вече към махалата както отиде нагоре и след малко го гледаме се връща с пълна гас на зад...ченгетата веднага завардиха булеварда и не даваха на никой да отиде на горе..обадихсе на брат ми за да го предупредя да не излиза а той ми каза че го давали по новините...после циганите тръгнали към спирката на трамвай 10 където живея аз...и като се обадих на майка ми да я предупредя да не излиза тя ми каза че баща ми и брат ми излезнали..лелел изкарах си ангелите..и от там аре излизай и разбира се най готината част един френд или по точно този който набедиха за скинар :smt005 защото е късо подстриган!!!Ебати тъпите цигани и репортери...и го гледам търчи надолу по булеварда а вече се събрала здрава група от българи въоръжени кой с каквото намерил и му викам братле какво става?А някой ми извика отишли са към 10ката и от там съвсем вече ..като се сетих че брат ми и баща ми са там...а после тоя френд отишъл и сам ги предизвикал .... и тия като се развилнели из градинките при блока ми и баща ми и брат ми бягали да се крият..едвам се прибрали вкъщи...след цялата тая патаклама на "денонощното" се събраха бойни групички от българи с пръти всичките познати също и някакви по-възрастни с коли даже и един с брадва!!!В общи линии това е ..сега предполагам че ще има вендета срещу мангалите мръсни..който мине през квартала бой!А и между другото скинари не съм виждал в София от 2 години пък камо ли в нашия квартала..това са глупости..циганите лъжат за да имат с какво да оправдаят..мамка им мръсна..в момента квартала е доста пуст...почти няма хора а ако има такива то те коментират снощните размирици...а тия ченгетата няма по-страхливи типове от тях ..това ако бяха българи до сега 100 пъти да са били пребити от ченгетата..ма това е нашата скапана държава...срещу българите расизъм няма но срещу циганите винаги има!!!Да умрат дано скапаните политици и най-вече Хелзинският комитет дето непрекъснато ги защитава!!! :smt013 :smt013 :smt013
Жалко, че не са те хванали и насилили анално ;( :smt010

InitialD
08-15-2007, 12:23
Хора и аз съм от квартала!Сега ако искате да ви разкажа какво точно стана защото бях на първа линия..по време на събитията!
Ето моята история:
Седяхме си с френдовете на банята на Красна Поляна..по-точно срещу нея на една бутка на която и викаме "денонощното"..седиме си ние доста хора и си лафиме..изведнъж няколко души от компанията казаха че ставало бой на улица Добротич и викат "елате да видиме какво става".В този момент бавно покрай нас мина и спря една патрулка...това което каза полицая няма да го забравя никога!Думите му бяха следните:"Бързо изчезвайте от тука защото отгоре слизат около 1000 души въоръжени с брадви и пръти .. (аз стоя и го гледам като паднал от небето) ... не ме гледай а бързо изчезвай от тука защото не можем да ви опазим..спасявайте се!!!"И наистина в този момент имаше много малко полицай още никой не беше пристигнал...веднага с френдовете тръгнахме към блока на един от тях (той живее в блока където живееше преди да стане президент Първанов) тичайки на там се сетих че двама от компанията отидоха по посока на махалата и веднага звъня казвам му да стой затворен някъде и да не излиза ..в това време ме чу една жена която веднага отвори вратата на колата на мъжа си и му каза "бързо да изчезваме защото циганите слизат!"...вече в това време навсякъде тичаха хора виеха сирени..всеки се спасяваше..направо си беше ивицата Газа ако сте гледали какво става там...по едно време си спомних че се извиках "Абе ние да не сме в няква война бе майка му дееба?!!?"Качихме се у френда а балкона му гледа към булевард Въскресение...гледката беше като от апокалиптичен филм...българи бягат навътре в квартала от махалата .. навсякъде патрулки по 10 една след друга..хората си спасяват колите...автобус 72 който последната му спирка е точно в края на квартала вече към махалата както отиде нагоре и след малко го гледаме се връща с пълна гас на зад...ченгетата веднага завардиха булеварда и не даваха на никой да отиде на горе..обадихсе на брат ми за да го предупредя да не излиза а той ми каза че го давали по новините...после циганите тръгнали към спирката на трамвай 10 където живея аз...и като се обадих на майка ми да я предупредя да не излиза тя ми каза че баща ми и брат ми излезнали..лелел изкарах си ангелите..и от там аре излизай и разбира се най готината част един френд или по точно този който набедиха за скинар :smt005 защото е късо подстриган!!!Ебати тъпите цигани и репортери...и го гледам търчи надолу по булеварда а вече се събрала здрава група от българи въоръжени кой с каквото намерил и му викам братле какво става?А някой ми извика отишли са към 10ката и от там съвсем вече ..като се сетих че брат ми и баща ми са там...а после тоя френд отишъл и сам ги предизвикал .... и тия като се развилнели из градинките при блока ми и баща ми и брат ми бягали да се крият..едвам се прибрали вкъщи...след цялата тая патаклама на "денонощното" се събраха бойни групички от българи с пръти всичките познати също и някакви по-възрастни с коли даже и един с брадва!!!В общи линии това е ..сега предполагам че ще има вендета срещу мангалите мръсни..който мине през квартала бой!А и между другото скинари не съм виждал в София от 2 години пък камо ли в нашия квартала..това са глупости..циганите лъжат за да имат с какво да оправдаят..мамка им мръсна..в момента квартала е доста пуст...почти няма хора а ако има такива то те коментират снощните размирици...а тия ченгетата няма по-страхливи типове от тях ..това ако бяха българи до сега 100 пъти да са били пребити от ченгетата..ма това е нашата скапана държава...срещу българите расизъм няма но срещу циганите винаги има!!!Да умрат дано скапаните политици и най-вече Хелзинският комитет дето непрекъснато ги защитава!!! :smt013 :smt013 :smt013
Жалко, че не са те хванали и насилили анално ;( :smt010

Умри бе тъпанар такъв !!! Много ти е смешно ма ти не живееш на 20 метра от тях нали..мамино детенце тъпо копеле багерист!!!!

Margy
08-15-2007, 12:26
Хора и аз съм от квартала!Сега ако искате да ви разкажа какво точно стана защото бях на първа линия..по време на събитията!
Ето моята история:
Седяхме си с френдовете на банята на Красна Поляна..по-точно срещу нея на една бутка на която и викаме "денонощното"..седиме си ние доста хора и си лафиме..изведнъж няколко души от компанията казаха че ставало бой на улица Добротич и викат "елате да видиме какво става".В този момент бавно покрай нас мина и спря една патрулка...това което каза полицая няма да го забравя никога!Думите му бяха следните:"Бързо изчезвайте от тука защото отгоре слизат около 1000 души въоръжени с брадви и пръти .. (аз стоя и го гледам като паднал от небето) ... не ме гледай а бързо изчезвай от тука защото не можем да ви опазим..спасявайте се!!!"И наистина в този момент имаше много малко полицай още никой не беше пристигнал...веднага с френдовете тръгнахме към блока на един от тях (той живее в блока където живееше преди да стане президент Първанов) тичайки на там се сетих че двама от компанията отидоха по посока на махалата и веднага звъня казвам му да стой затворен някъде и да не излиза ..в това време ме чу една жена която веднага отвори вратата на колата на мъжа си и му каза "бързо да изчезваме защото циганите слизат!"...вече в това време навсякъде тичаха хора виеха сирени..всеки се спасяваше..направо си беше ивицата Газа ако сте гледали какво става там...по едно време си спомних че се извиках "Абе ние да не сме в няква война бе майка му дееба?!!?"Качихме се у френда а балкона му гледа към булевард Въскресение...гледката беше като от апокалиптичен филм...българи бягат навътре в квартала от махалата .. навсякъде патрулки по 10 една след друга..хората си спасяват колите...автобус 72 който последната му спирка е точно в края на квартала вече към махалата както отиде нагоре и след малко го гледаме се връща с пълна гас на зад...ченгетата веднага завардиха булеварда и не даваха на никой да отиде на горе..обадихсе на брат ми за да го предупредя да не излиза а той ми каза че го давали по новините...после циганите тръгнали към спирката на трамвай 10 където живея аз...и като се обадих на майка ми да я предупредя да не излиза тя ми каза че баща ми и брат ми излезнали..лелел изкарах си ангелите..и от там аре излизай и разбира се най готината част един френд или по точно този който набедиха за скинар :smt005 защото е късо подстриган!!!Ебати тъпите цигани и репортери...и го гледам търчи надолу по булеварда а вече се събрала здрава група от българи въоръжени кой с каквото намерил и му викам братле какво става?А някой ми извика отишли са към 10ката и от там съвсем вече ..като се сетих че брат ми и баща ми са там...а после тоя френд отишъл и сам ги предизвикал .... и тия като се развилнели из градинките при блока ми и баща ми и брат ми бягали да се крият..едвам се прибрали вкъщи...след цялата тая патаклама на "денонощното" се събраха бойни групички от българи с пръти всичките познати също и някакви по-възрастни с коли даже и един с брадва!!!В общи линии това е ..сега предполагам че ще има вендета срещу мангалите мръсни..който мине през квартала бой!А и между другото скинари не съм виждал в София от 2 години пък камо ли в нашия квартала..това са глупости..циганите лъжат за да имат с какво да оправдаят..мамка им мръсна..в момента квартала е доста пуст...почти няма хора а ако има такива то те коментират снощните размирици...а тия ченгетата няма по-страхливи типове от тях ..това ако бяха българи до сега 100 пъти да са били пребити от ченгетата..ма това е нашата скапана държава...срещу българите расизъм няма но срещу циганите винаги има!!!Да умрат дано скапаните политици и най-вече Хелзинският комитет дето непрекъснато ги защитава!!! :smt013 :smt013 :smt013

Мале добре че не живея там!

Axel_f
08-15-2007, 13:00
Лелеее добре,че в моя квартал циганите са малко...Сега като чета какво сте написали направо ме хваща страх, патили сме си от ромите, откраднали са ни токова неща от двора (понеже живея в къща) обаче чак пък такава агресия...то си е направо гражданска война :shock: И ченгетата да не могат да се справят...Ужас, с всеки изминал ден се убеждавам, че България няма бъдеще.... :-#

OtherDimension
08-15-2007, 13:08
Ужас, с всеки изминал ден се убеждавам, че България няма бъдеще.... :-#

като почнат е такива като тебе да ги пишат такива ми идва да се изповръщам ..

bulgarche
08-15-2007, 13:14
Пред Дарик един от свидетелите на случилото се разказа, че вероятната причина за ромската вендета, е слух, че към квартал „Красна поляна” са се насочили 500 скинари.

bulgarche
08-15-2007, 13:23
:smt024 :smt043 :smt044 :smt024

Какви са отношенията на полицията на този етап? До нас достигнаха слухове, че ромите са се държали непочтително с някои полицаи в „Красна поляна”?


Аз съм казвал на ромите в полицията да виждат свой закрилник, свой партньор, но докато не бъдат назначени подходящи роми за работа в полицията, това трудно ще бъде прието и асимилирано.

GLeZoRanA
08-15-2007, 13:57
Лелеее добре,че в моя квартал циганите са малко...Сега като чета какво сте написали направо ме хваща страх, патили сме си от ромите, откраднали са ни токова неща от двора (понеже живея в къща) обаче чак пък такава агресия...то си е направо гражданска война :shock: И ченгетата да не могат да се справят...Ужас, с всеки изминал ден се убеждавам, че България няма бъдеще.... :-# Полицията нищо не прави , защото после гадните мангали ще се оплачат в Страстбург и ще ни обвинят в расизъм и става една...

Mainata ti
08-15-2007, 14:07
Абе тея и при спирката на 10-ката ли са ходили бре? Леле, аз повече от нас няма да излизам! Еи и само да питам, цялото тва меле някаде при 28-мо ли е започнало??? Че съм доста неинформирана, щото насекаде различно слушам.

08-15-2007, 14:15
Хора и аз съм от квартала!Сега ако искате да ви разкажа какво точно стана защото бях на първа линия..по време на събитията!
Ето моята история:
Седяхме си с френдовете на банята на Красна Поляна..по-точно срещу нея на една бутка на която и викаме "денонощното"..седиме си ние доста хора и си лафиме..изведнъж няколко души от компанията казаха че ставало бой на улица Добротич и викат "елате да видиме какво става".В този момент бавно покрай нас мина и спря една патрулка...това което каза полицая няма да го забравя никога!Думите му бяха следните:"Бързо изчезвайте от тука защото отгоре слизат около 1000 души въоръжени с брадви и пръти .. (аз стоя и го гледам като паднал от небето) ... не ме гледай а бързо изчезвай от тука защото не можем да ви опазим..спасявайте се!!!"И наистина в този момент имаше много малко полицай още никой не беше пристигнал...веднага с френдовете тръгнахме към блока на един от тях (той живее в блока където живееше преди да стане президент Първанов) тичайки на там се сетих че двама от компанията отидоха по посока на махалата и веднага звъня казвам му да стой затворен някъде и да не излиза ..в това време ме чу една жена която веднага отвори вратата на колата на мъжа си и му каза "бързо да изчезваме защото циганите слизат!"...вече в това време навсякъде тичаха хора виеха сирени..всеки се спасяваше..направо си беше ивицата Газа ако сте гледали какво става там...по едно време си спомних че се извиках "Абе ние да не сме в няква война бе майка му дееба?!!?"Качихме се у френда а балкона му гледа към булевард Въскресение...гледката беше като от апокалиптичен филм...българи бягат навътре в квартала от махалата .. навсякъде патрулки по 10 една след друга..хората си спасяват колите...автобус 72 който последната му спирка е точно в края на квартала вече към махалата както отиде нагоре и след малко го гледаме се връща с пълна гас на зад...ченгетата веднага завардиха булеварда и не даваха на никой да отиде на горе..обадихсе на брат ми за да го предупредя да не излиза а той ми каза че го давали по новините...после циганите тръгнали към спирката на трамвай 10 където живея аз...и като се обадих на майка ми да я предупредя да не излиза тя ми каза че баща ми и брат ми излезнали..лелел изкарах си ангелите..и от там аре излизай и разбира се най готината част един френд или по точно този който набедиха за скинар :smt005 защото е късо подстриган!!!Ебати тъпите цигани и репортери...и го гледам търчи надолу по булеварда а вече се събрала здрава група от българи въоръжени кой с каквото намерил и му викам братле какво става?А някой ми извика отишли са към 10ката и от там съвсем вече ..като се сетих че брат ми и баща ми са там...а после тоя френд отишъл и сам ги предизвикал .... и тия като се развилнели из градинките при блока ми и баща ми и брат ми бягали да се крият..едвам се прибрали вкъщи...след цялата тая патаклама на "денонощното" се събраха бойни групички от българи с пръти всичките познати също и някакви по-възрастни с коли даже и един с брадва!!!В общи линии това е ..сега предполагам че ще има вендета срещу мангалите мръсни..който мине през квартала бой!А и между другото скинари не съм виждал в София от 2 години пък камо ли в нашия квартала..това са глупости..циганите лъжат за да имат с какво да оправдаят..мамка им мръсна..в момента квартала е доста пуст...почти няма хора а ако има такива то те коментират снощните размирици...а тия ченгетата няма по-страхливи типове от тях ..това ако бяха българи до сега 100 пъти да са били пребити от ченгетата..ма това е нашата скапана държава...срещу българите расизъм няма но срещу циганите винаги има!!!Да умрат дано скапаните политици и най-вече Хелзинският комитет дето непрекъснато ги защитава!!! :smt013 :smt013 :smt013
Жалко, че не са те хванали и насилили анално ;( :smt010

Умри бе тъпанар такъв !!! Много ти е смешно ма ти не живееш на 20 метра от тях нали..мамино детенце тъпо копеле багерист!!!!
Мале колко ме засегна мамино детенце такова :<
:smt005
Нали не аз пищя по форумите :smt005 :smt005

14/88
08-15-2007, 14:18
НЕЗНАЕТЕ КАК ДА ГИ УПРАВИТЕ МАНГАЛИТЕ ЗАТОВА СТЕ НА ТОВА ДЕРЕДЖЕ НИЩО ЧЕ В МАХАЛАТА МОЖЕ ДА СА И 500 МАНГАЛА СЕБРЕТЕ СЕ ЧЕРЕЗ ФОРУМИ ЛИ КАКВОТО Е ТАМ ВСИЧКИ СКИНОВЕ А И НЕ САМО ОТ СОФИЯ И ИМ ЕБЕТЕ МАЙКАТА!САМО ТАКА МОЖЕ ДА СЕ СПАСИТЕ ДОКАТО НЕСА СТАНАЛИ ОЩЕ ПОВЕЧЕ...ВСИЧКИ МАНГАЛИ НА САПУН ДОКЪТО ИМА МРЪСНИ ГРОЗНИ ТЪПИ ПЕДЕРАСКИ БЪЛГАРИ КАДЕТО ГИ ЗАЩТИТАВАТ БЪЛГАРИЯ НИКОГА НЯМА ДА СЕ УПРАВИ!!!СМЪРТ И ЗА БЪЛГАРИТЕ КОЙТО ЗАЩТИТАВАТ ЦИГАНИТЕ!!!14/88 Sieg heil

08-15-2007, 14:19
Majestic12,abe na tebe pyk kyv ti e problema?!ne vijdash li che samo ti pishesh sq gluposti w taq tema i + tva veche e iztyrkano ama pak shte go kaja-super si zle i ne si interesen.SPRI

08-15-2007, 14:29
Majestic12,abe na tebe pyk kyv ti e problema?!ne vijdash li che samo ti pishesh sq gluposti w taq tema i + tva veche e iztyrkano ama pak shte go kaja-super si zle i ne si interesen.SPRI
Ох ох ох :<
Самата тема е една глупост.
Що не си пуснете една тема "Смърт за циганите" и всеки път когато някой циганин обиди някой дечо, ала инишиъл_д, онзи да си излиза яростта там?
Дефинирай ми "супер зле"

Swinkenhoffer
08-15-2007, 14:35
да не искаш да кажеш, че циганите са в правото си да малтретират цяла София? :smt005

08-15-2007, 14:35
нали се имаш за умен ох-ох-ох дефинирай си я сам!

Swinkenhoffer
08-15-2007, 14:46
ако някой проявява желание:

http://www.bgpetition.com/diskriminacia/index.html

:::

08-15-2007, 14:47
Абе стегнете се малко бе... ето това ни е проблема... че не сме задружни българите... :evil:

Momchence
08-15-2007, 15:58
Хъхъхъ мангалите са страхливци бе по-спокойно.
Днеска обстановката пак е изключително спокойна..въобще не е пусто както каза някой по-горе. Щъкат си цигани, щъкат си българи..само дето българите малко отбягват автобусите 77 и 72 нагоре след пазара :lol: в тях ми се е случвало като се кача за една спирка (и аз живея на банята) да съм единствения българин вътре :lol: та сега нямам голямо желание пак да се получава така :D Ще видим какво ще стане довечера..сигурно пак някфи жандармеристи ще окупират палачинките :lol:

08-15-2007, 16:05
ако някой проявява желание:

http://www.bgpetition.com/diskriminacia/index.html

:::
Да, да ,да
и един мармот завива шоколад в станйол.
Ако тая петиция направи нещо, лично ще направя достатъчно голяма сверична бомба за да влазя в нея и ще дам на инишъл_д да я гръмне :smt005

14/88
08-15-2007, 16:19
Трябва президент да стане някой като ХИТЛЕР,тогава щте се оправим!

14/88
08-15-2007, 16:36
Лошото е, че тези, които са много надъхани циганотрепци не смеят да гъкнат... а, по форумите всеки избива, мята болмби, стреля с базуки, пали, гази, вкарва в концлагери, отваря заводи за сапун и веро и какво ли още не...:smt005
САМО ЗА ТОВА СИ ПРАВ!И ОДЕВА ДОРИ БЯХ ПУСНАЛ ТЕМА ОТНОСНО ТОЗИ ВЪПРОС АМА ШИБАНИТЕ ЦИГАНСКИ МОДЕРАТУРИ Я ЦЕНЗУРИРАХА!

14/88
08-15-2007, 17:16
а на мен си ми неграмотен...
циганите са неграмотни...

ти циганин-провокатор ли си???
ЕЙ ПЕДАЛ НЕЩО МАЙ МИ СЕ ПРАВИШ НА ИГРАЧ А?ДА НЕ СИ ОТ ОНЕЗИ ПУТКИ КАДЕТО ЗАПЛАШВАТ ПО ФОРУМИТЕ АМА НЕ СМЕЯТ ДА СЕ ПОКАЖАТ НАВЪН А?МАЙ СИ ТАКЪВ КАЖИ КАДЕ И КОГА И ДА ТЕ ВИДЯ КОЛКО СИ ИГРАЧ АЗ ТИ ПРЕДЛАГАМ ПЕТЪК 22:00 ПРЕД SIN CITY АКО НЕ ИЗКАШ ТАМ ТИ МИ ПРЕДЛОЖИ КАДЕ ДА ТЕ ПРЕБИЯ ЦИГАНИН РЯЗАН!

GLeZoRanA
08-15-2007, 17:17
а на мен си ми неграмотен...
циганите са неграмотни...

ти циганин-провокатор ли си???
ЕЙ ПЕДАЛ НЕЩО МАЙ МИ СЕ ПРАВИШ НА ИГРАЧ А?ДА НЕ СИ ОТ ОНЕЗИ ПУТКИ КАДЕТО ЗАПЛАШВАТ ПО ФОРУМИТЕ АМА НЕ СМЕЯТ ДА СЕ ПОКАЖАТ НАВЪН А?МАЙ СИ ТАКЪВ КАЖИ КАДЕ И КОГА И ДА ТЕ ВИДЯ КОЛКО СИ ИГРАЧ АЗ ТИ ПРЕДЛАГАМ ПЕТЪК 22:00 ПРЕД SIN CITY АКО НЕ ИЗКАШ ТАМ ТИ МИ ПРЕДЛОЖИ КАДЕ ДА ТЕ ПРЕБИЯ ЦИГАНИН РЯЗАН! Я па ти се укроти бе ... За къв се взе тука сега ???

14/88
08-15-2007, 17:22
пред син сити...

като ме пребиеш, после да влезеш да щракаш пръсти на циганска музика ли???

аре къш адолфе...

ходи при братята си в махалата, че днес може пак да решат да правят мизерии...
АЙДЕ БЕ МИЗЕРНИК ЗАЩО ПЪЛНИШ ГАЩИТЕ НАЛИ БЕШЕ МН ОТВОРЕН КАЖИ ТИ ТОГАВА КАДЕ ДА ИДВАМ!А ТОВА ЗА МУЗИКАТА ДА НЕ Е МАЙКА ТИ ДА ЩТРАКА ПРЪСТИ НА МАНГАЛСКИТЕ ПЕСНИ!

14/88
08-15-2007, 17:37
е как да ти кажа като съм вцепенен от страх и си глътнах граматиката :)

я се успокой, пий едно топло мляко и марш в леглото, че не е хубаво да биеш хората по интернет :)
ТИ ПОЧНА ПЪРВИ ДА СЕ ПРАВИШ НА ГОЛЯМ И ДА МИ ПРАВИШ ЗАБЕЛЕЖКИ......
И НЕСАМ ИНТЕРНЕТ БИЯЧ КАТО ТЕБЕ ЗАЩОТО ТИ КАЗВАМ КАДЕ ТЕ ЧАКАМ ДОРИ ТИ ДАВАМ ИЗБОР И ТИ ДА КАЖЕШ КАДЕ ДА ИДВАМ НО ТИ СИ МЪЖКА ЦИГАНСКА ПУТКА И СЕ ПОАКА В ГАЩИТЕ!БЯГАЙ В МЪХАЛАТА ДА ИМ ЛАПАШ НА МАНГАЛИТЕ ПЕДАЛЧЕ ГРОЗНО ВИШ СЕ КАКЪВ СИ ОЛИГОФРЕН БЕ И МИ СЕ ПРАВИШ НА ГОЛЯМА РАБОТА АЗИС ДА НЕ ТИ Е МАЙКА ТА СИ ТОЛКОВА ГРОЗЕН ПЕ ПЕДЕРАС?ТРАИ СИ И НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ С МЕН!SIEG HEIL!!!COMBAT 18 FOREVER!!!!

08-15-2007, 17:50
Браво нахрани го... да вземе да млъкне малко тоя смешник, че вече не се траеше... пуууу да ти писне от цигани... на всякъде са! :lol:

SuNsEt
08-15-2007, 17:56
nqmam dumi prosto! :shock: 2to ne6to koeto mrazq nai mnogo tva sa ciganite i romite! :smt013 6toto purvoto e lujata :wink: Ne stiga 4e sa gnusni,ne u4at ami i nalitat i na boi?! 4uh daje po novinite kak edin izrod ot onovaa....pleme kaza ''smurt za bulgarite'' maleeeeeeeeeee :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 dano se zadavi dano!!! Ako vsi4ki bulgari zastanat sre6tu ciganite i romite..hehehe to e qsno koi 6e bie :twisted: za vsi4ki romi i cigani edin golqm sreden prust!!! :smt013

ScionOfStorm
08-15-2007, 18:23
Маджестико и тука ли бе брато :roll: Немаш спирка, ей ;)

Ми кво да кажа. Си ебало майката, омръзнаха ми такива неща. Малко трябва да се реагира, а само времето ще покаже ще стане ли нещо въобще, и какво ще бъде предприето от шефчетата ;>

machoka
08-15-2007, 18:25
Айде до тук с темата.