PDA

View Full Version : Дали си играе с мен? :(



объркана
08-14-2007, 20:15
Здравейте всички,значи отдарвна пиша във форума (не съм с моята регистрация поради ред причини :| ) и знам. че има доста отзивчиви хорица.Така,моят проблем е следният-от скоро излизам с едно момче,мой стар приятел, не се бяхме виждали от много време, и излизаме си двама,прекарваме си много хубаво,говорим си,смеем се(много ме забавлява), гушкаме се,казва ми че си пада по мен,говори ми много мили неща,аз съшо си падам по него,но работата е че той ме целува само по бузката,доста пъти,но не е имало истинка целувка,което ме обърква, не знам дали само си играе с мен и се забавлява,просто иска да поизчака или не иска нищо,в момента съм много объркана,даите ми съвет.. аз не знам какво искам всъщнос от вас,просто реших да споделя, а идеята аз да го целуна за мен отпада,защото държа на тезата "не си искал, не си го направил".. и смятам че има причина да не го е направил но не знам каква е..

емм това е,помогнете,как да си изясня нещата :( ](*,) :(

Slave4You
08-14-2007, 20:19
Първо сигурна съм че той се пита същото относно теб. Може момчето просто да го е срам или да изчаква по подходящ момент(ако е по романтичен :-D ) Зависи от колко време ходите-ако е толкова скоро наи-вероятно в тва ...

08-14-2007, 20:25
Е, защо пък да не иска.....може да изчаква Моментът. Все пак той показва достатъчно привързаност (по думите ти) и ти казва какво мисли и чувства, а ти още се чудиш. Направи и ти една крачка, каква е тая предобеденост, че мъжът трябва да прави първата крачка, както и всички след нея.

sladko_dete
08-14-2007, 20:29
И аз не мисля, че си играе с теб, може да е срамежлив да се притеснява и т.н. Аз имах приятел който ме целуна една седмица след като трагнахме, а на една друга приятелка, неиния я целуна чак на втория месец, а вече ходат 2 години, така че не се шашкай :wink:

объркана
08-14-2007, 20:29
ми ние не ходим,имам предвид първоначално си излизахме като приятели после той почна да ми се лигави,да ме гушка и целува,и аз си го гушкам нали.. и .. ухх #-o той си ме закача,но някакси по детски,играе си с мен,държи се като дете,не че не ми харесва,но ме обърква поведението му,не знам какво иска... бтв на 16 сме ако исма някакво значение :?

08-14-2007, 20:39
посегни да го целунеш небрежно, стигни до 80-90% и спри....ако той продължи и те целуне - ето ти отговора на въпроса ти и край на съмненията. ако не посегне да те целуне и след това, намери още начини да му покажеш какво искаш и ако след всичко все още не е направил нищо - навярно не иска

объркана
08-14-2007, 20:42
^ а ако не иска къде мислиш че ще се завра аз от срам :( за това искам той да го направи, не искам аз да му се натискам :(

teenage_drama_queen
08-14-2007, 21:26
мисля че просто не е намерил точния момент в който да го направи,изчакай и ще разбереш,ако можеш де(чакането е най-трудно) :wink:

объркана
08-14-2007, 21:55
мерси на вс, все пак оня някое мнение ще ми дойде добре :(

neverand
08-14-2007, 21:58
Здравейте всички,значи отдарвна пиша във форума (не съм с моята регистрация поради ред причини :| ) и знам. че има доста отзивчиви хорица.Така,моят проблем е следният-от скоро излизам с едно момче,мой стар приятел, не се бяхме виждали от много време, и излизаме си двама,прекарваме си много хубаво,говорим си,смеем се(много ме забавлява), гушкаме се,казва ми че си пада по мен,говори ми много мили неща,аз съшо си падам по него,но работата е че той ме целува само по бузката,доста пъти,но не е имало истинка целувка,което ме обърква, не знам дали само си играе с мен и се забавлява,просто иска да поизчака или не иска нищо,в момента съм много объркана,даите ми съвет.. аз не знам какво искам всъщнос от вас,просто реших да споделя, а идеята аз да го целуна за мен отпада,защото държа на тезата "не си искал, не си го направил".. и смятам че има причина да не го е направил но не знам каква е..

емм това е,помогнете,как да си изясня нещата :( ](*,) :(

целуни го ти,кво ти пречи ;)

08-15-2007, 12:54
^ а ако не иска къде мислиш че ще се завра аз от срам :( за това искам той да го направи, не искам аз да му се натискам :(

Тогава пробвай друго - когато сте достатъчно близко го гледай непрекъснато в очите(ако пък с поглед успееш да му кажеш какво очакваш да направи, ще е супер:) ) докато го гледаш в очите поглеждаш за кратко устните му и после пак очите...и така ги редуваш, няма как да не забележи просто. Ако успее да разтълкува подобен знак и реши да действа - идеално.

пиши после какво е станало :D

AiKaTa
08-15-2007, 13:07
виж сега,той е направил първата крачка да ти каже,че си пада по теб да те гушка и целува по бузките.явно нещо в твоето държание го притеснява,страхува се от отказа..ако наистина го искаш целуни го,ако не изчакаи и се отпускай повече в неговата компания,провокирай го повече и успех ;)

mechtaq_za_teb
08-15-2007, 14:41
Според мен не си играе с теб.Даже е възможно и той да се пита същото за теб както ти за него.Покажи му,че и ти си падаш по него. ;) Харесваш го,значи трябва да опиташ. ;)

MayKyTy
08-15-2007, 16:00
И аз не мисля, че си играе с теб, може да е срамежлив да се притеснява и т.н. Аз имах приятел който ме целуна една седмица след като трагнахме, а на една друга приятелка, неиния я целуна чак на втория месец, а вече ходат 2 години, така че не се шашкай :wink:
:smt023

DGD1.9
08-15-2007, 17:50
Здравейте всички,значи отдарвна пиша във форума (не съм с моята регистрация поради ред причини :| ) и знам. че има доста отзивчиви хорица.Така,моят проблем е следният-от скоро излизам с едно момче,мой стар приятел, не се бяхме виждали от много време, и излизаме си двама,прекарваме си много хубаво,говорим си,смеем се(много ме забавлява), гушкаме се,казва ми че си пада по мен,говори ми много мили неща,аз съшо си падам по него,но работата е че той ме целува само по бузката,доста пъти,но не е имало истинка целувка,което ме обърква, не знам дали само си играе с мен и се забавлява,просто иска да поизчака или не иска нищо,в момента съм много объркана,даите ми съвет.. аз не знам какво искам всъщнос от вас,просто реших да споделя, а идеята аз да го целуна за мен отпада,защото държа на тезата "не си искал, не си го направил".. и смятам че има причина да не го е направил но не знам каква е..

емм това е,помогнете,как да си изясня нещата :( ](*,) :(


ако си играете на не се сърди човече може ли и аз? ^.^

ку-ку
08-15-2007, 17:52
уреди се човека =D>

love_actually
08-15-2007, 18:07
Обикновенно момчетата ги е страх да действят първи или може би ги е срам :-s Защо ти не го целунеш мисля че няма да е грешка очевидно че искаш ;-) аиде успех каквото и да решиш ще бъде правилно защото ти си го решила ;-)

koalka
08-15-2007, 18:29
Тезата, която спомена не винаги е вярна. :wink:
Може да е срамежлив, да не е сигурен в чувствата ти.Ако искаш го целуни ти.Така, ако се отдръпне ще разбереш, че няма кой знае какви чувства или, ако си играе ще приключиш това по-бързо.

объркана
08-16-2007, 08:35
не мога аз да го целуна,страх ме е от реакцията му,ако се отдръпне ще умра :( ](*,)

Just_say_no
08-16-2007, 08:42
Еми не мисля, че има кой знае какъв проблем. Аз в момента съм в подобна ситуация само, че съм от страната на твоето момче. Дори бях пуснала тема в, която се обяснявам :-D защо се държа така ... че не искам да бързаме, че ми харесва този период в който се сваляме... колко ми харесва, когато го вида да ми се разхварчават пеперудките в стомаха... тъй, че мисля, че не трябва да се отчайваш.

Калин4о
08-16-2007, 14:50
мисля 4е няма ло6о ако му намекне6 за това 4е и ти го харесва6 така тои 6те по лесно 6те се отпусне аиде успех

Dead`Paladin
08-16-2007, 14:58
пускай му намеци...кажи му например , че не обичаш да те целуват по бузата ще е по-добре по устата :-D

sladkish_14
08-16-2007, 15:13
пускай му намеци...кажи му например , че не обичаш да те целуват по бузата ще е по-добре по устата :-D

Дамммм...... :roll: Оригинална идея :smt005 :smt005 :smt005

MoHuTo
08-16-2007, 15:25
Ми явно момчето е притеснително, на теб пък кво ти пречи ти да го целунеш първа..все пак той ти е показал че не си му безразлична и че изпитва нещо към теб.Сега е време и ти да предприемеш нещо.Така че смело действай и успех :wink:

ходещ съвет
08-16-2007, 19:28
цункай го ти той като не те е целунал още :smt008

50cent
08-16-2007, 19:40
oooohoo samo kato napisa stana qsno 4e tva mom4e se pita dali ti go haresva6 i taka natatuk i samo 4aka da mu namekne6 tva e samo mu namekni i e gotov

sasha_90
08-16-2007, 19:43
Едва ли си играе с теб,но не знам все пак.Времето ще си покаже.

miloto_girl_4e
08-16-2007, 19:59
По тази логика каква е твоята причина да не го целунеш(да не го направиш)? =P~
Ти го искаш, нали ?
Значи твоята поговорка нещо много, много... не важи :lol: :lol:
Еми следващият път като те целуни по бузката го гушни силно и се устреми смело към устните му и... айдееее :-D Целуваш го и готово :P

deni4kata333
08-16-2007, 20:13
според мен ви трябва достатъчно романтична обстановка ии може би малко алкохол :smt016

объркана
08-16-2007, 20:21
По тази логика каква е твоята причина да не го целунеш(да не го направиш)? =P~
Ти го искаш, нали ?
Значи твоята поговорка нещо много, много... не важи :lol: :lol:
Еми следващият път като те целуни по бузката го гушни силно и се устреми смело към устните му и... айдееее :-D Целуваш го и готово :P


както казах страх ме е да не ме отблъсне и се опитвам да разбера причината по която той не го прави.. ](*,)

50cent
08-16-2007, 20:25
ami tva kazvam namekni mu samo po tozi na4in toi nqma da te otblusne ako samo mu namekne6 toi 6te napravi purvata stupka

объркана
08-16-2007, 20:27
^ как да му намекна за да не изглежда че му се натискам #-o

sladkish_14
08-16-2007, 20:30
Офффф абе я най-накрая престани да се вайкаш!!!!!!!!!!!УУУУУ какво ти става нали си на 16 :roll: я се стегни малко.Отиваш целуваш го и готово,какво толко ако нищо не стане почни да се смееш и го запомнете като един хубав смях тоя момент :-D .......еееееееееее

объркана
08-16-2007, 20:36
ако ме заебе няма да ми е до смях 8-[ :wink:

sladkish_14
08-16-2007, 20:44
Просто не мисли,че ще "заебе"Мисли,че може да стане така има 3 варианта според мен :roll: :
1.Наистина да те заебе
2.Да тръгнете
3.Пак да си останете приятели,но да си опитала!!!!
Ето има 2 варианта който могат да те задоволят и един лош!Сама реши дали да ни кажеш,че си щастлива или после да ни кажеш "той си има друга или изгубих го :roll: защо не опитах??"и т.н.т
Според мен трябва да спреш да се страхуваш или да останеш цяла нощ пред компютъра за да чакаш съвети?Ти реши,но като гледам ти наистина неискаш да го направиш,неискаш да направиш първата крачка,от страх че ще си отблъсната...?Не мисли така,мисли позитивно!
Сега чак се замислям :roll: какво им е на момчетата :-k ...Може и той да има такива съмнения..ТИ СИ!Успех! :smt006 и не седи цяла нощ тука,поспи и утре пак ще се чуем :wink: O:)

08-17-2007, 09:16
Момиче, стегни се, трябва да действаш. Познавам много срамежливи момчета, които рядко се престрашават да направят нещо. Затова го целуни и виж какво ще стане. Ако се разделите... значи така е трябвало да стане. Успех и кураж!

bloodranger
08-17-2007, 09:54
Sig iska da e mnoo romanti4no parvata vi celuvka a ne v bar4eto ili nekoe kvartalno kapan4e .Ei malko sme romanticite po tez zemq :roll:

just_a_temptation
08-17-2007, 09:56
a ne misli6 li 4e mooje o6te da go e sram i se pak ne ste gadjeta...

Mementomori
08-17-2007, 22:08
Най-вероятно не иска да прибързвате с тези толкова романтични моменти!Според мен няма място за притеснение,предполагам,че е романтик и иска всичко да бъде прекрасно,когато се целунете!

nofi
08-17-2007, 22:16
Според мен момчето просто се страхува да не избърза, все пак сте били приятели. А и за различните хора е различно, за някой да избърза може да значи секс на 1ва среща, а за друг-целувка след 2 месеца излизане(не че такива ги има още).
Моя съвет към теб е да не правиш нищо и за момента кротко да стоиш и да чакаш развоя на събитията!

sladkish_14
08-17-2007, 22:56
Просто не мисли,че ще "заебе"Мисли,че може да стане така има 3 варианта според мен :roll: :
1.Наистина да те заебе
2.Да тръгнете
3.Пак да си останете приятели,но да си опитала!!!!
Ето има 2 варианта който могат да те задоволят и един лош!Сама реши дали да ни кажеш,че си щастлива или после да ни кажеш "той си има друга или изгубих го :roll: защо не опитах??"и т.н.т
Според мен трябва да спреш да се страхуваш или да останеш цяла нощ пред компютъра за да чакаш съвети?Ти реши,но като гледам ти наистина неискаш да го направиш,неискаш да направиш първата крачка,от страх че ще си отблъсната...?Не мисли така,мисли позитивно!
Сега чак се замислям :roll: какво им е на момчетата :-k ...Може и той да има такива съмнения..ТИ СИ!Успех! :smt006 и не седи цяла нощ тука,поспи и утре пак ще се чуем :wink: O:)


Ейййййй,какво стана дадохме ти съвети и изчезна :( кажи ни какво стана???????????

w0sh
08-17-2007, 22:58
Чувствам се използван... захвърлен като парцал който вече е пракело мръсен за да побере душевната ви мъка....

08-17-2007, 23:09
ne 4akai toi da si igra s tebe, ti si igrai s nego. Na mom4etata im haresva, no ne zabravqi da mu gadeli4ka6 topkite :wink:

LoveHim
08-18-2007, 00:44
Според мен не си играе с теб.Даже е възможно и той да се пита същото за теб както ти за него.Покажи му,че и ти си падаш по него. ;) Харесваш го,значи трябва да опиташ. ;)
na syshtoto mnenie sym

Zagorql
08-18-2007, 00:48
i az! (ne sam 4el)