PDA

View Full Version : Болка при забелване на ...



Анонимния
08-14-2007, 20:34
Значи проблемът ми е следния : От вчера като си забелвам пенис-а и като стигна вече почти до края на главичката ме боли от долната страна :(
После малко ме щипе и ми минава... Като не го пипам не усещам нищо...
На 15 съм ... :( Плс ако някой знае нещо по въпроса да пише защото се притеснявам :(

belerofone
08-14-2007, 21:34
Имай предивд , че тук на дали има много с медицинско обрязование...Проблемът може да има много обяснения....Първите предположения ще бъдат възпаление и баланит....Отхвърли тези две възможности като отговориш на следващите няколко въпроса....Първо имаш ли зачервяване на ръба на главичката....Черевени петна да са се появявали....Каква ще опишеш болката...Имал ли си уро-проблем преди това който да е бил лекуван.....

Очаквам вклюване ако търсиш отговор....

08-14-2007, 21:38
Явно е раздразнена главичката, огледай добре, нама ли секреция от това място. Причините които могат да го предизвикат са или лоша хигиена, или реакция на някакъв сапун или някаква травма при маструбация. Наблюдавай го и утре, ако не се влошава, сигурно е това. Обикновено ако при=ините са тези за които пиша минава за 12-20 часа.

Анонимния
08-14-2007, 21:59
Имай предивд , че тук на дали има много с медицинско обрязование...Проблемът може да има много обяснения....Първите предположения ще бъдат възпаление и баланит....Отхвърли тези две възможности като отговориш на следващите няколко въпроса....Първо имаш ли зачервяване на ръба на главичката....Черевени петна да са се появявали....Каква ще опишеш болката...Имал ли си уро-проблем преди това който да е бил лекуван.....

Очаквам вклюване ако търсиш отговор....
На ръба на главичката нямам зачервяване ; Нямам и червени петна нито са се появявали ; Болката е като щипене, парене, но минава бързо ако не пипам, нямал съм уро-проблеми ...

08-14-2007, 22:00
Явно е раздразнена главичката, огледай добре, нама ли секреция от това място. Причините които могат да го предизвикат са или лоша хигиена, или реакция на някакъв сапун или някаква травма при маструбация. Наблюдавай го и утре, ако не се влошава, сигурно е това. Обикновено ако при=ините са тези за които пиша минава за 12-20 часа.
Какво е секренция ?
Дано да е това, което казваш и да мине за 1-2 дни :( Мерси :)
Други предположения :roll:

Анонимния
08-14-2007, 22:03
Това горе съм го написал аз :-)
Още нещо да добавя... Сега започна леко да ме сърби .. :(