PDA

View Full Version : нещо като гнойни пъпки



ерефее
08-14-2007, 21:50
здравейте, правих луд секс с приятелката си в продължение на 4 дена.Актовете ни бяха доста на често и продължителни...След като си замина остава онова болящото...нали се сещате от претриване там отдолу...само че проблема този път е следния: Освен тази лека болка на претритата кожичка която обикновенно минава за ден два, до главичката под кожичката от едната страна ми излязоха някакви бели пъпки 2 по големи и 2-3 по малки...Точно на гнойни пъпки приличат. Като се опитам да заголя главичката болят много също така и сърбят малко. Някой има ли си напредстава какво е това? Благодаря ви предварително

anikisss
08-14-2007, 23:14
:roll: mi neznam mai trqbva da otide6 na lekar a,za6toto tvoqta priqtelka moje da ne e samo tvoq priqtelka nali se se6ta6 i da ti e lepnala nekva bolest,moje da sa ekvi gubi4ko neznam po dobre vurvi na lekar s moq priqtel sme go pravili su6to mnogo mnogo i mnogoooooo no ako ima ne6ta to ne sa gnoini pupki ,a prosto za4erveno ot turkaneto neznam kvo da ti kaza tozi bupros ne trqbva6e izop6to da go postavq6 tuka a napravo da hodi6 na lekar za6toto veneri4eskite bolesti sa mnogo opasni .ano se opravi6 :roll: :roll: :roll: :roll: [-X [-X [-X \:D/ \:D/ =; =;