PDA

View Full Version : Прически с преса моляя ;>



Миминка
08-14-2007, 22:17
Ейй здравейте :> Кажете или дайте линкове с някфи готини прически , направени с помоща на преса .. много много ви моляя :) Мерси предварително :smt006

ELiTyYy
08-15-2007, 09:15
мммдааа..добра темичка ;) ама не намерих нищо аз.. :-&

SlAdKa_YsMiVkA
08-15-2007, 09:26
ето ти няколко съветчета...


Използвайте правилно пресата за коса
Не можете да живеете без вашата преса за изправяне на коса? Веднъж щом вече знаете как се постига този гладък и лъскав вид, не можете да спрете. Наистина няма значение каква преса за коса използвате: керамична, метална или такава с йонна защита - те всички увреждат косата ви от прекалена или неправилна употреба. Високата температура изсушава и с времето унищожава връхчетата на косата ви.

Ето 10 съвета, които ще ви помогнат да се „сработите” с вашата преса без да увреждате косата си.

1. Поддържайте пресата чиста. Така ще издържи по-дълго и ще уврежда косата ви по-малко.

2. Използвайте балсам, след като измиете косата си, но го изплакнете дбре

3. Упражнявайте се повече преди да предприемете нещо по-сериозно. Пресата се използва много лесно, веднъж щом й “хванете цаката”.

4. Преди да използвате пресата, срешете косата с гребен.

5. Избягвайте употребата на каквито и да е продукти, докато не свършите с изправянето на косата.

6. Работете на малки участъци. Колкото е по-малък участъкът, толкова по гладка и лека ще бъде вашата коса.

7. Прилагайте равен натиск, докато изтегляте косата си от корена до върха с пресата и без да спирате на вече обработената коса.

8. Използвайте широка четка за косата преди да я пригладите в желаната форма.

9. Използвайте олекотяващ серум за да изгладите всяка останала къдрица. Трябва ви само малко от него.

10. Оставете пресата да изстине. Почистете повърхността й с парче плат, за да може да я използвате отново утре.


само че снимки неможах да ти намеря.иначе незнам колко прически може да се направят с преса,освен да си я изправиш косата и няколко кичура да си ги направиш с вафлената приставка....нзм,това е от мен,sorry че не ти бях много полезна....

sh3_1s_7h3_0n3
08-15-2007, 09:37
хубав съвет...само 4е ако имаш дълга коса, може да останеш и без ръце... 8)

flyleaf
08-15-2007, 09:53
Да попитам онова подобие на преса,което го рекламират по телевизията едно въртящо се ,та тези които са го използвали бихте ли ми казали добро ли е да си го купувам ли изобщо

ELiTyYy
08-15-2007, 11:59
кажете...с вълнообразна преса как мога да си вдигна някак си косата на зад да стой..незнам как го правят тва,ама мн ми харесва..мъча се да си го направя така..ама не стой и не става.. :roll: :x

sh3_1s_7h3_0n3
08-15-2007, 12:03
Да попитам онова подобие на преса,което го рекламират по телевизията едно въртящо се ,та тези които са го използвали бихте ли ми казали добро ли е да си го купувам ли изобщо


една приятелка си го взе (ако говориш за онова дето е 80лв и дето невероятно бързо и лесно ти изправя косата и можеш да си правиш к'ви ли не др при4ески)... еммм...да... абсолютно безполезно...нищо общо с рекламата. веднъж се опита да се изправи, то все едно се беше издухала некадърно със сешоара... да не говорим, 4е и се било заплело в косата й и едва се оправила...
мани, глупости само... реклама да си правят...

Blab
08-15-2007, 12:32
кажете...с вълнообразна преса как мога да си вдигна някак си косата на зад да стой..незнам как го правят тва,ама мн ми харесва..мъча се да си го направя така..ама не стой и не става.. :roll: :x
1.с фуркети
2.с много лак(или др фиксатор):)
естествено няма как да ти застане:))

Allthatshewant
08-15-2007, 13:59
кажете...с вълнообразна преса как мога да си вдигна някак си косата на зад да стой..незнам как го правят тва,ама мн ми харесва..мъча се да си го направя така..ама не стой и не става.. :roll: :x
1.с фуркети
2.с много лак(или др фиксатор):)
естествено няма как да ти застане:))

Така .. до тук добре ама аз не разбрах какво имап впредвид .. с това няма как да стане или ако искам ефект трябжа да ги използвам тези неща :roll: :-k :P

ку-ку
08-15-2007, 15:32
виж снимки нямам но ще ти дам супер готин съвет...изгорена коса...седи мноу яко 8)

Blab
08-15-2007, 16:41
кажете...с вълнообразна преса как мога да си вдигна някак си косата на зад да стой..незнам как го правят тва,ама мн ми харесва..мъча се да си го направя така..ама не стой и не става.. :roll: :x
1.с фуркети
2.с много лак(или др фиксатор):)
естествено няма как да ти застане:))

Така .. до тук добре ама аз не разбрах какво имап впредвид .. с това няма как да стане или ако искам ефект трябжа да ги използвам тези неща :roll: :-k :P

трябва да ги използваш;)
например това:
http://i169.photobucket.com/albums/u235/felicity_bg/IMG_7056.jpg