PDA

View Full Version : Отстраняване - Въпрос



Garett
08-14-2007, 22:18
Директно на въпроса ..
Искам да "разкарам" едно момиче, тя е на 20 аз на 18 - ако това има значение
Историята е, че както си седях 1 ден в 1 кафе :lol: , на излизане една моя приятелка ми предаде листче с телефон и име .. каза че били го дали за мене от еди си коя маса, но аз не съм видял за какво става въпрос ..
Напълно на сляпо и пратих 1 смс да видя за какво става въпрос, и оттам тя почна да ми праща 1 след друг..
След което последва период в който провеждахме телефонни разговори - почти всяка или всяка вечер
И дойде вчера деня на срещата, аз не бях я виждал и изобщо нямах представа за нея, тя естествено ме беше виждала ( щом си даде номера ).. поразходихме се, поприказвахме си, но някак не ме привлече с нищо .. говорим не само външно но и от приказката .. нищо
И днес получавам смс ... "нищо друго не ми е в главата освен ти" ..
Съвети за най-"безболезнено" "отстраняване" ??

tuzaro
08-14-2007, 22:21
с пистолет и право в сърцето
няма безболезнено отстраняване ама не и вдигай телефона и ше те забрави

w0sh
08-14-2007, 22:21
начи пич требе да и поласкан ама ти казвам любамата си тактика.

Обаждам се и казвам"ела еди къде си в еди кокло си часа имамд а ти кажа нещо много ВАЖНО!!" Закъснявам с около час до 30 минути и казвам " ми съжалявам ама не ме кефиш вече" супер яко е:)

~BoRn^InLoVe~
08-14-2007, 22:21
фъшкааа ако е некоя малоумница нема да разбере и следователно нема да я боли

neverand
08-14-2007, 22:22
Имаш приятелка,влюбен си.
Ако си и казал,че си нямаш или че не си влюбен,кажии че си излъгал или нещо такова...но каквото и да кажеш,отстраняването няма да е леко за нея

CuteBaby
08-14-2007, 22:23
ми кажи и че засега не искаш да се обвързваш и да имаш връзка..или пък и кажи,че имаш приятелка нз..успех ;)

CrazyWitch
08-14-2007, 22:29
Прати й СМС : "Нищо друго не ми е в главата.. освен това как да те разкарам" :lol:
Базикам се, но .. свиквай. Не може да угрееш на всякъде. Ако не ти харесва момичето - няма да си с нея. Ти си решаваш. Ако продължиш с някаква разигравка само защото се чудиш как да и откажеш.. ще става по-лошо както за теб така и за нея.

thefreak
08-14-2007, 22:32
Директно на въпроса ..
Искам да "разкарам" едно момиче, тя е на 20 аз на 18 - ако това има значение
Историята е, че както си седях 1 ден в 1 кафе :lol: , на излизане една моя приятелка ми предаде листче с телефон и име .. каза че били го дали за мене от еди си коя маса, но аз не съм видял за какво става въпрос ..
Напълно на сляпо и пратих 1 смс да видя за какво става въпрос, и оттам тя почна да ми праща 1 след друг..
След което последва период в който провеждахме телефонни разговори - почти всяка или всяка вечер
И дойде вчера деня на срещата, аз не бях я виждал и изобщо нямах представа за нея, тя естествено ме беше виждала ( щом си даде номера ).. поразходихме се, поприказвахме си, но някак не ме привлече с нищо .. говорим не само външно но и от приказката .. нищо
И днес получавам смс ... "нищо друго не ми е в главата освен ти" ..
Съвети за най-"безболезнено" "отстраняване" ??
"Обичам друга."?
Това пробва ли?

08-14-2007, 22:33
Казваш и "мъйняй ми са от глаата" и тва е :::

Garett
08-14-2007, 22:34
Мерси на всички за отговорите .. май ще да е " Има друга " ... :wink:

deni4kata333
08-14-2007, 23:09
uredete si sre6ta ti nedei da hoi6 na drygia den pak sa6tata rayta i tei nakraq 6 se skarate ili i kaji 4e si ima6 gaje

koalka
08-15-2007, 18:40
Просто й го кажи.Нормално е да те харесва, след като си е дала номера, но това не означава, че си длъжен нещо да изпитваш.Излязли сте, не си я харесал и толкова.

woshata
08-15-2007, 19:07
em i obqsni i vsi4ko pravo v o4ite...6ot s izbqgvane i s tva da ne i diga6 tela 6e e po-bolezneno ;)

LaDy_DaQnA
08-15-2007, 19:09
Мерси на всички за отговорите .. май ще да е " Има друга " ... :wink:

i vse pak ako e hlytnala nqma da te ostavi tolkoa lesno