PDA

View Full Version : Да му простя ли?



:(
08-14-2007, 22:43
na4i moqt problem e takav 4e nz dali da prostq na gadjeto si..istoriqta e takava.ve4erta predi da zamina na more... se skarahme 6tot toi me izlaga.. edvam go nakarah da otidem v nqkoe kafe... 6tot toi mi obqsnqva6e 4e e bil izmoren i t.n ama kakto i da e otidohme makar 4e tam mi se sarde6e i po4ti ne si govorihme..i sled okolo 30min toi si tragna..i az vikam na moite fr da hoim v nqkfa diskoteka nali da se razcepim kato za posledno i kato otiam tam go vijdam nego.... qdosah se 6tot uj be6e mi kazal 4e se pribira i bil izmoren.. i skarahme se...... posle si pisahme sms-i ama nz dali skasahme 6tot toi mi pisa 4e kato se varna ot moreto 6e govorim..da oba4e na sledva6tiq den mi se obadiha moi fr i mi kazaha 4e toi se e celuval s edna moq fe v edna diskoteka ..tam pregra6tali sa se tq bila mnou piqna i mu se e natiskala..i az mu pisah da ne me tarsi poi4e da zabrai za men a si hoi s onaq i toi mi pisa 4e kato iskam da vqrvam na drugite .... toi ni6to ne e pravil s tfa momi4e.. i siga nz edni mi kazvat 4e e bil toi tvardi 4e ne e.....i nz dali otnovo da se sabera s nego....... molq vi kajete mi daite mi savet .......

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

deni4kata333
08-14-2007, 22:46
ako si sigurna 4e toi ne e prail ni6ty s neq my prosti a za diskoto det te e izlagam neznam.. spored men 6tom ot sq te laje nqqq smisal da prodaljaaate - ta kfa e pri4inata da se prai na izmoren kaza li ti ?

Garett
08-14-2007, 22:47
Мислиш ли че някога ще разбереш каква е била истината ???? ....
Ние неможем да ти кажем дали да се събереш с него или не, ако вярваш дотолкова на приятелите си, че те да немогат да сбъркат приятеля ти в някоя тъмна дискотека .. твое решение
Ако го обичаш .. съвета ми е върни си го

За вечерта преди морето ти ... може би е искал малко да поизлезе и сам с неговите приятели .. но не е знаел как да ти го каже без да му се разсърдиш ..

08-14-2007, 22:49
emi ...da kaza mi bil na fitnes posle bil na plaj... posle imal nqkfa rabuta i bil mnou izmoren.....misi ina4e 4e mi otgovori.....mi nz dali e prail ne6tu s neq..6tot toi ne e takav...ako ne iska6e da e s men prosto 6te6e da mi go kaje ne bi mi izneveril....ama nz 6tom sa gi videli da se celuvat.pone takami kazvat

Dianataaaaaaa
08-14-2007, 22:51
I az naskoro hvanah moq priqtel v krachka,vapreki 4e mi se izvinqvashe 1 sedmica sled tova i me ubejdavashe v obratnoto az mu prostih z6toto go obicham no ne mu vqrvam ve4e...Na momche vqra nqmai :)

BigInJapan
08-14-2007, 23:11
hahahahah a na vas moje li da vi se ima vqra...Za edin hui zabravqte vsichko dobro koeto vi e storilo mom4eto

08-15-2007, 00:04
по-добре без него

08-15-2007, 00:06
по-добре без него

asdfff
08-15-2007, 00:18
emi spored men toi luje nali znaesh na mujete nevrqvai 6ot dori i na kolene da ti padnat i da te molqt z apro6ka te pak si slijat s luji...a i kato te e izligal 4e e izmoren a e bil na disko qvno ne6tata ne vyrvqt ostavi go...zabravi nqma da e lesno no toi sam 6te se oseti kfo e zagybil...

_Imaginary_girl_
08-15-2007, 01:14
Еми по начина,по който представяш нещата изглежда,
че той те лъже ... но както казаха вече не можеш да
разбереш кой е прав и кой крив?!Ако го обичаш и вярваш
в чувствата му,ако искаш все още да си с него ще
продължите заедно,ако не ... късате.По-добре реши сама,
вмести да слушаш кой какво ти казва,защото все пак живота
си е твой ... :)

BAYO
08-15-2007, 02:07
Само този, дето много обича, може да прости ....

sh3_1s_7h3_0n3
08-15-2007, 05:20
Само този, дето много обича, може да прости ....

...и да го направят на идиот.

веднъж те е излъгал за дискотеката и пак ти е казал, 4е бил изморен, след т'ва приятелките ти го виждат да се натиска с няк'ва... ъъъ?! я, като се прибереш от море (ако не си се прибрала още) виж как ще се държи и го измисляй на момента, но ако те е излъгал за плажа фитнеса и т.н. пък е бил с няк'ва... няма к'во да му мислиш даже :roll:

~BoRn^InLoVe~
08-15-2007, 05:57
начи моят проблем е такъв че нз дали да простя на гаджето си..историята е такава.вечерта преди да замина на море... се скарахме щот той ме излага.. едвам го накарах да отидем в някое кафе... щот той ми обясняваше че е бил изморен и т.н ама както и да е отидохме макар че там ми се сардеше и почти не си говорихме..и след около 30мин той си тръгна..и аз викам на моите фр да хоим в някфа дискотека нали да се разцепим като за последно и като отям там го виждам него.... ядосах се щот уж беше ми казал че се прибира и бил изморен.. и скарахме се...... после си писахме смс-и ама нз дали скъсахме щот той ми писа че като се върна от морето ше говорим..да обаче на следващия ден ми се обадиха мои фр и ми казаха че той се е целувал с една моя фе в една дискотека ..там прегръщали са се тя била мноу пияна и му се е натискала..и аз му писах да не ме търси пойче да забраи за мен а си хои с оная и той ми писа че като искам да вярвам на другите .... той нищо не е правил с тфа момиче.. и сига нз едни ми казват че е бил той твърди че не е.....и нз дали отново да се събера с него....... моля ви кажете ми дайте ми съвет .......
ами щом те е излъгал веднъж той ще го направи отново а може би вече го е направил казвайки че не се е целувал с тази твойта приятелка така че моят съвет е да не тръгваш пак със него

alkobalko
08-15-2007, 06:10
Не сме ние хората, които да ти кажат каква е истината, или какво да правиш. Това е твой личен избор и само ти трябва да вземеш решението какво да правиш.
Лично аз не бих могла да бъда с човек, който ме лъже.

kAdrOkoSkA
08-15-2007, 07:14
Само този, дето много обича, може да прости ....

...и да го направят на идиот.

веднъж те е излъгал за дискотеката и пак ти е казал, 4е бил изморен, след т'ва приятелките ти го виждат да се натиска с няк'ва... ъъъ?! я, като се прибереш от море (ако не си се прибрала още) виж как ще се държи и го измисляй на момента, но ако те е излъгал за плажа фитнеса и т.н. пък е бил с няк'ва... няма к'во да му мислиш даже :roll:

:smt023

GoodGirlGoneBad
08-15-2007, 10:11
аз ще каза само едно нещо,което е много вярно:"ОТ МОМЧЕ МОЖЕШ ДА ОЧАКВАШ И ВСИЧКО,И НИЩО!" :smt016

MoHuTo
08-15-2007, 11:06
Ако имаш чувства към него и не искаш да късате, поговорете и се разберете като хората - ще късате ли или не..ако нямаш чувства за какво ще му прощаваш..както казаха някои преди мен - само този който обича прощава..

kameliqbaby
08-15-2007, 12:47
Ne mu proshtavai v nikakav sluchei.Tova ni e greshkata na momichetata,che proshtavame i zapochvat sled vreme da se vazpolzvat.

AiKaTa
08-15-2007, 13:20
мм мисля,че няма смисъл,продължаваи напред.сиг съм че тва е истина,но тои се опитва да те накара да му повярваш.пък и ако искаше да е с теб нямаше да каже вярваи на който искаш,а щеше да се бори за теб...

sherry
08-15-2007, 13:36
Няма какво да се лъжем, според мен те е излъгал и е напълно логично, че приятелите ти са прави-целувал се е с въпросната. След като не го бърка да те излъже и да отиде на дискотека, защо да го бърка да се целува?! А и не вярвам приятелите ти ей-така да си измислят.

Помисли много добре дали ще му простиш. Ако го обичаш и той теб, ако знаеш, че съжалява и няма да повтори грешката си-прости му, но ако се съмняваш, че пак ще го направи-недей.

sladkish_14
08-15-2007, 14:39
Знаеш ли,аз на сегашния си фр бих простила,защото много си го обичкам....Но с предишноя ми беше станало така!Аз немога да ида на диско и имало там няква която се била напила и се натискали,целували и т.н.т...Аз знаеш ли какво направих,ЗАБРАВИХ затова Ок била е пияна,той ми беше ядосан ясно е.Ама сгреших с тая прошка,той си продължи да го прави нищо че казваше колко ме обича..дъра-дъра пълни глупости.НЕ му прощавай,няма да излезне нищо,всичко ще е различно :smt006

ку-ку
08-15-2007, 15:00
вярвай на френдките си..що ли щото те е излъгал че е уморен а е на диско а що те е излъгал за да бъде с друга...никво прощаване ще го направи отново и отново квото и да прави... само пушката :smt011

koalka
08-15-2007, 18:33
И ти самата не знаеш каква е истината, дали ти е изневерил.
Обаче факта, че те лъже би трябвало да те озадачи.Защо трябва да лъже?Ако иска да отиде примерно на дискотека с приятели, просто да каже, но той явно иска да ходи при чуждо, не знам.А и не трябва да се забравят важните неща.Той ти е казал да вярваш, на когото искаш, а това не е много показателно, че му пука особено.