PDA

View Full Version : дали сбърках :(



Lullaby
08-14-2007, 23:39
За първи път в живота си се влюбвам толкова много...а съм на 17.И признах на момчето,но не като бяхме заедно а му го написах ,зашщото просто нямаше да събера смелост...и страшно много ме е страх!Дали изглежда жалко според жас моми4е да каже на мом4е 4е го оби4а...за неговите 4уства не съм сигурна и затова ме е страх,страх ме е също да не изглеждам жалка в о4ите му...на вас случвало ли ви се е...всички съвети ще са ми от полза :smt009

_Imaginary_girl_
08-15-2007, 01:19
Спокойнo,изобщо не си жалка ...напротив!
Толкова е трудно понякога да признаеш чувствата си,а
ти си събрала смелост да го направиш! :)
Което е само в твоя полза,дори да не споделя
чувствата ти поне ще знаеш,че си опитала и че
си способна да се бориш :wink: Иначе просто чакаш
реакцията му,като го прочете ии .. желая ти успех хах :)
еми не,честно казано,не ми се е случвало,макар че съм
в подобно положение,но при мен нещата са много по-сложни
и нямам сили да му призная :smt009
Така че още веднъж - постъпила си правилно [!]

BAYO
08-15-2007, 02:05
Еми скоро ш' разбереш, дали той изпитва нещо или не. Иначе евала за постъпката , кефиш ^^

sh3_1s_7h3_0n3
08-15-2007, 05:13
Винаги можеш да изглеждаш жалка в не4ии о4и, но важното е, 4е си успяла да събереш смелост и да му го кажеш... много хора щяха да се под4инят на страха и притеснението и нямаше дори да се осмелят да го напишат...
написала си го - написала си го. била си откровена, ако те помисли за 'жалка', толкова по-зле за Него.
не го мисли пове4е... от сега нататък само времето ще покаже..ако толкова те притеснява този факт, следващия път като го видиш се прави все едно нищо не си направила и го хвърли в шах :wink:

08-15-2007, 05:40
Браво за смелостта \:D/ И аз съм на 17 в същата ситуация,но не мога да се реша да му призная.Още веднъж БРАВО

SunnyG
08-15-2007, 06:17
Това е то да проевиш смелост.Поне няма да си губиш времето с въпроси,които да задаваш само на себе си(Дали ме харесва...Какво ли мисли за мен..Възможно ли е да се получи нещо...) :-D

helen4ee
08-15-2007, 06:26
Не знам защо толкова се превъзнасяте относно едно признание...

и един съвет- не признавайте, че обичате някой по чатове, смс-и и т.н., т.е. в каквато и да е ситуация осве тет-а-тет...

И никога не избързвайте с това признание- флиртувайте, завъртете му главата, изкарайте някой и друг месец връзка и тогава, защото когато признаеш на едно момче ей така от нищото, че го обичаш, ще бъдеш използвана грубо и захвърлена безцеремонно..

CORRECT! =D> :lol: :-D :smt041

ros4ety
08-15-2007, 06:49
Винаги можеш да изглеждаш жалка в не4ии о4и, но важното е, 4е си успяла да събереш смелост и да му го кажеш... много хора щяха да се под4инят на страха и притеснението и нямаше дори да се осмелят да го напишат...
написала си го - написала си го. била си откровена, ако те помисли за 'жалка', толкова по-зле за Него.
не го мисли пове4е... от сега нататък само времето ще покаже..ако толкова те притеснява този факт, следващия път като го видиш се прави все едно нищо не си направила и го хвърли в шах :wink: ю

Съгласна

Presley
08-15-2007, 07:31
Не се тормоэи эа глупости.Искала си да го направиш и си го направила.Нима в това има нещо лошо?Не,няма.А и не си направила нищо лошо,напротив даже е хубаво-каэала си на някого че го обичаш!А и дори и неговите чувства да не са сходни с твоите,пак не эначи че си жалка...просто не винаги можем да имаме това,което искаме (продължавам с клищетата...но специално эа това съм сигурна ,че е вярно :-D )!То така..не се иэмъчвай с иэлишни неща,а просто се наслаждавай на жимота и това,което имаш.Желая ти и това момче скоро да се присъедини към списъка с теэи неща :-D !

P.S:Какъв беше отговора му?

Lullaby
08-15-2007, 09:41
ami az ne sum mu go kazala e taka ot nishtoto..v prodaljjenie na meseci imahme otno6eniq.
toi o6te ni6to ne e kazal..nito duma..ii sega si mislq 4e sbarkah.. :smt011

class
08-15-2007, 10:04
A мислиш ли че трябва и той малко да се осъзнае? 10 часа през които може и да е спал ( което се съмнявам ... ) ще разбереш довечера или утре ...

sasha_90
08-15-2007, 10:49
Не си сбъркала,но имай предвид,че някои момчета се плашат от това.

Ф
08-15-2007, 10:55
Имаш мойте поздравления =D>
Смелостта ти неможе да е жалка! Всички знаем колко смелост ни трябва , за да кажем на някого "Обичам те" под каквато и да е форма поднесено! Мисля, че ще е впечатлен , изненадан и поласкан, а ако има чувства към теб ще си удари дупето в тавана от кеф, че чувствата са му споделени! :wink:
Късмет!

Sinner
08-15-2007, 11:02
Не си сбъркала,аз лично бих се зарадвал а той може и да се уплашиш времето ще покаже,изразила си това което чустваш нищо лошо няма в това,евалата че си събрала смелост (успех) ;)

koalka
08-15-2007, 18:43
Все някога ще се видите и ще трябва да го погледнеш в очите, така и така вече си му го казала.

MayKyTy
08-15-2007, 20:34
Спокойнo,изобщо не си жалка ...напротив!
Толкова е трудно понякога да признаеш чувствата си,а
ти си събрала смелост да го направиш! :)
Което е само в твоя полза,дори да не споделя
чувствата ти поне ще знаеш,че си опитала и че
си способна да се бориш :wink: Иначе просто чакаш
реакцията му,като го прочете ии .. желая ти успех хах :)
еми не,честно казано,не ми се е случвало,макар че съм
в подобно положение,но при мен нещата са много по-сложни
и нямам сили да му призная :smt009
Така че още веднъж - постъпила си правилно [!]
и аз съм така просто не мога да си призная така че ЕВАЛА че си му казала \:D/

Poulet
08-15-2007, 22:22
Еми скоро ш' разбереш, дали той изпитва нещо или не. Иначе евала за постъпката , кефиш ^^
Евалата! ;-)

08-16-2007, 07:57
Не знам защо толкова се превъзнасяте относно едно признание...

и един съвет- не признавайте, че обичате някой по чатове, смс-и и т.н., т.е. в каквато и да е ситуация осве тет-а-тет...

И никога не избързвайте с това признание- флиртувайте, завъртете му главата, изкарайте някой и друг месец връзка и тогава, защото когато признаеш на едно момче ей така от нищото, че го обичаш, ще бъдеш използвана грубо и захвърлена безцеремонно..
dam syglasna sum ot li4en opit :smt012

#Gravity Of Love#
08-16-2007, 08:08
Тук няма нищо жалко :wink:
Даже и да не си му го казала в очите.. пак се изисква смелост... не толкова от това да му го кажеш, колкото от страха да не ти отвърне със същото...
Той как реагира??

sladki64e
08-17-2007, 13:19
Bravo na teb! Az sa6to kato teb sabrah kuraj i mu pisah po skaipa 4e go haresvam =D>

slan4iceto_n
08-17-2007, 13:27
не си жалка спокойно. не мисля че е жалко да кажеш на някой какво изпитваш. дано и той откликне на чувствата ти. ако изпитва нещо към теб твоето признание сиг ще му подейства стимулиращо, защото на момчетата май вече им писна все да ги чакаме да направят първата крачка. успех!

Treselle_s
08-17-2007, 13:28
Защо пък да си жалка,че си признала на някой че го обичаш.... :-s Мисля че пускаш тая тема единствено ,за да те кажат всички " Браво,че си толкова смела"...... Не знам кво толкова виждаш в това ,че си признала на някой чувствата си...... :roll: Пък и то не на живо.. :-k

AdisH
08-18-2007, 00:23
мии най-тъпото нещо в такива случаи са смсите и др писмени форми...колкото и да нямаш смелост е 100пъти по-добре вс сметки да се уреждат лично...мое мнение :roll: