PDA

View Full Version : Е, омръзна ми!



08-15-2007, 06:07
Знам колко важно е човек да бъде себе си пред приятелите, пред половинката си....но при мен нещата се разминават.
Имам си приятел от близо 7 месеца и горе-долу нещата вървят добре.Но... твърде различни личности сме! Харесваме различни неща, имаме различни интереси, различен поглед на света около нас. И не разбирам как обичам и продължавам да обичам съвсем различен от мен човек...
И така от тук се започват едни малки компромиси от мен, които прерастват в доста по-големи.Осещам как си налагам да слушам различни стилове музика-метал или пънк( нямам нищо против тази музика, но не ми харесва), налагам си на сила да излизам с неговите скучни за мен приятели..да правя нещатата така, че на него да му харесват..и естествено на него му е супер добре :smt013 Е омразна ми! Искам един ден и той да каже нещо хубаво за моята музика, моите приятели, за моят подарак....а не " глупостите на Диди".
Ей тези неща пречат на връзката ни, това че харесваме различнеща явно е проблем, защото на мен ми омръзна да подценявам моето мнение, моите искания заради него...Трябва ли да продължи една такава връзка?

alkobalko
08-15-2007, 06:11
Говори с него и му кажи всичко това. В една връзка компромисите трябва да се правят и от двамата, а не само от единя.

SunnyG
08-15-2007, 06:14
За пореден път след подобни разкази...ГОВОРИ С НЕГО!Ние тук каквото и да ти кажем трябва да се вземе под внимание и неговото мнение.Но при всички положения компромиси трябва да се правят и от двете страни.Негова е грешката,че не го знае,а твоя,че си муи позволила да си мисли,че на теб ти е хубаво...

helen4ee
08-15-2007, 06:52
m protivopolojnostite se privli4at :) kakvo da ti kaja ako go obi4a6 nqma da go promenq6 ako toi te obi4a nqma da te promenq :)
elemntarno :P

kAdrOkoSkA
08-15-2007, 06:57
Говори с него и му кажи всичко това. В една връзка компромисите трябва да се правят и от двамата, а не само от единя.


Точно така!

Presley
08-15-2007, 07:26
Попринцип раэличията не са чак такъв проблем.Но естествено трябва да има компромиси и от двете страни.В случая грешката е в теб...!Покажи му ,че така не става и че трябва и той малко да се поправи и да се отнася към теб и твоите интереси добре...!Ако трябва дори поговорете,раэговорът е най-доброто решение :-D !Кажи му това,което каэа тук,естествено на приемлив тон,че да не стават панаири :-D !Може би ще е доста трудно эа него да эапочне да се отнася с раиэбиране,но пък нищо не е невъэможно (доста старо клишенце,да се надяваме че е вярно :-D )!Късмет и не эабравяй,че търпението му е майката. :-D

krem4et0
08-15-2007, 07:32
И аз се събирам с приятелите на гаджето ми и.............какво от това. Слушам музика, която не ми допада...........не ми пречи. Нали съм с него, а това не е много време. Приятелите му са вече мои приятели и то отдавна. Музиката не ме бърка, а даже напоследък и кючеци го научих да върти :)
Просто трябва желание и от двете страни да опознят света на половинката си!

Slave4You
08-15-2007, 07:34
Според мен проблемът не е в това че сте с различни характери и мнения и т.н. Тук става въпрос за компромисите. Мн е добре че ти правиш компромиси, но трябва да поговориш с него и той да се постарае малко повече. Щом го обичаш не трябва да се разделяте за такова нещо толкова лесно. Може бе след като поговорите ще получиш отговор за въпроса си: дали трябва да продължи връзката ви. Ако видиш че той поне полага усилия да се впише в твоя живот можеш само да се радваш. Ако не-ти си прецени но може да се наложи да се разделите (поне за известно време)

08-15-2007, 07:34
Нека продължи, но не с толкова много комромиси. Наистина е хубаво да отстъпваш, но чак до там да излизаш с хора, които са ти наприятни и да слушаш музика,която на харесваш.

MoHuTo
08-15-2007, 11:10
Говори с него и му кажи всичко това. В една връзка компромисите трябва да се правят и от двамата, а не само от единя.

~BoRn^InLoVe~
08-15-2007, 11:49
за мен това са огромни компромиси които не бих направила никога...но хора различни явно много го обичаш така че говори с него и се изяснете

sasha_90
08-15-2007, 12:22
Говори с приятеля си.И той трябва да прави компромиси не само ти.

koalka
08-15-2007, 18:39
Противоположностите се привличат, нали знаеш? :wink:
И все пак не е зле да поговорите за тея работи, за там глупостите и музиката.Когато не искаш да излизаш с приятелите му, трябва спокойно да му обясниш, а не с караници.Той е длъжен да уважи желанието ти, както и ти не трябва да го караш да прави нещо на сила.

flora23
08-15-2007, 20:20
ами то всички го казаха-говори с него,обясни му че не ти е приятно ти да правиштолкова мн кйомпромисли а той,идиота,да подценява така нещата ,които ти харесват на теб и на които държиш,все пак и той тр да положи някакви усилия.дай му да разбере че ако продължава по тоя начин ще те загуби =; и да си набие в тъпата тиква че не е той най-важния на света и акоискаш можеше да си намериш някой по-добър от него дето няма да има нищо против "глупостите на диди"

MayKyTy
08-15-2007, 20:22
Говори с приятеля си.И той трябва да прави компромиси не само ти.
така е приказвайте ако наистина те обича ще те разбере

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
08-15-2007, 20:28
И аз мисля, че трябва да му кажеш това, което написа тук.. :roll: Предполагам, че ако наистина те обича ще те разбере.. :wink:

HopeLesss
08-15-2007, 20:38
Компромисите са хубаво нещо, но не и когато се правят само от едната страна. Нямаше да ти е омръзнало, ако и той правеше компромиси със себе си заради теб. Може би трябва да поговорите. От личен опит ти казвам, че един хубав стабилен разговор може да промени много неща, стига да не е твърде късно...

08-16-2007, 08:53
macka na men mi se slu4i su6toto na4i xodixme 6 meseca i se az pravex kompromisi po edno vreme i az kat teb se osuznax kazax mu vs pomolix go da doe na rd na moi fr ili pone da se zapoznae s tqx toi otkaza na nqkolko puti i prosto nqmaxme izbor i se razdelixme......dano pri teb ne e taka no silno se sumnqvam xorata ne se promenqt [-X

tweeetyreni
08-16-2007, 13:56
Estesvteno che nai-dobroto reshenie e da govorite i se razberete.Vinagi kompromis ima i ot dvete strani ne samo ot ediniq vyv vryzkata

50cent
08-16-2007, 19:59
abe vsi4ki kazvat govori s nego govori s nego vseki se zamislq da govori kogato ima problem am q momi4eto izka da izbegne nelovkiq razgovor sporedmen trqq da po4ne6 a se durji6 sebe si za6toto vsu6tnost toi 4oveka e jivql v zabluda

miloto_girl_4e
08-16-2007, 20:02
Все пак противоположностите се привличат, такаче не случайно сте заедно :wink: Хубаво е да имаш до теб различен от теб човек, така той ти е интересен, научаваш неща, които покрай твоите приятели надали би научила :P Лошото в случая е, че той не се сеща, че само ти правиш компромиси, че само ти се съобразяваш с него и т.н
Еми като не се сеща сам, явно ще трябва да му го кажеш ...
"Миличко, ако искаш утре да сме с приятелите ти, значи днеска ще правим неща в мой стил" или нещо от този сорт, нещо не мога да измисля нещо умно :)