PDA

View Full Version : Защо има толкова тъпи хора по земята??



08-15-2007, 08:47
Веднъж от врота употреба си бях взела едни много яки черни панталони с катарани и джобове-торбести.И в даскакало като ме видяха "ооо мн са яки,мн са готини от де си ги взе" и аз викам от врота употреба.И някои "дами" от класа почнаха да се кискат,да си шушукат,че съм била бедна,че съм си вземала дрехи от втора употреба,че не знам си кво и преди няколко дена имахме лятна среща на класа и аз отидох с една тениска дето ходих на даскало с нея и те като ме видяха пак почнаха да си приказват нещо,че съм била със дрехи от миналата година и т.н.
Абе мн се дразня,къв им е проблема?!?!Какво ги интересува от къде си купувам дрехи и от кога са?С всеки изминал ден се обеждавам,че има супер много прости хора!!!!Били от миналата година,ми кво?!Да си купувам 5 чивта дрехи всеки месец ли.,.. :smt013

alkobalko
08-15-2007, 08:53
Въобще да не ти пука какво говорят другите.

Presley
08-15-2007, 09:03
Недей да плащаш данък Обществено мнение.Не се интересувай толкова много от хорското мнение...все някой ще намери эа нещо да си му крива ,а и както энаем-хората живеят эа да парвят циркове и да гледат панаири :D !Постъпката им покаэва само,че те са прости и мислят ограничено.Ае кефи се,че имаш як панталон ,а те не :-D

bulgarche
08-15-2007, 09:06
Като по-малък изцяло от вторите употреби си ги купувах. Там има неща които в България няма да намериш, а ако успееш ще са на безбожно високи цени. Аз и сега понякога ходя по тези магазини, но по-рядко си харесвам нещо. А аз попринцип предпочитам да си купя нещо и да го нося докато не стане за хвърляне, а не да имам 40 чифта, чат от които да не обличам изобщо.

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
08-15-2007, 09:15
Недей да плащаш данък Обществено мнение.Не се интересувай толкова много от хорското мнение...все някой ще намери эа нещо да си му крива ,а и както энаем-хората живеят эа да парвят циркове и да гледат панаири :D !Постъпката им покаэва само,че те са прости и мислят ограничено.Ае кефи се,че имаш як панталон ,а те не :-D

На същото мнение съм! :wink:

SmurkamDoZori
08-15-2007, 09:24
или не им казваш от къде си ги зела , или им теглиш едина пишка в челото ....

GLeZoRanA
08-15-2007, 09:39
среден пръст лицето на всички и толкова :)
=D> :lol:

^FaiNt^F
08-15-2007, 09:45
Хъх да не ти пука. Ти чувстваш ли се добре и удобно в дрехите си? харесва ли ти това, което носиш? Ако отговора е 'да' не трябва изобщо да ти пука.
Аз имам дънки, които нося от 8 клас. Сега ще съм 11 :lol: И съм до болка влюбена в тях, скъсани са къде ли не и все пак си остват прекрасни :-) Не ми пука кой какво говори. Ако дрехата ми харесва, ако ми става и не прилича на парцал...хм...не всъщност някои от любимите ми дрехи прили1ат точно на това, така че то отпада. Таа ако ми харесва и ми става-нося я. Не се сдухвай за глупости. Т'ва е.

SuNsEt
08-15-2007, 09:49
Веднъж от врота употреба си бях взела едни много яки черни панталони с катарани и джобове-торбести.И в даскакало като ме видяха "ооо мн са яки,мн са готини от де си ги взе" и аз викам от врота употреба.И някои "дами" от класа почнаха да се кискат,да си шушукат,че съм била бедна,че съм си вземала дрехи от втора употреба,че не знам си кво и преди няколко дена имахме лятна среща на класа и аз отидох с една тениска дето ходих на даскало с нея и те като ме видяха пак почнаха да си приказват нещо,че съм била със дрехи от миналата година и т.н.
Абе мн се дразня,къв им е проблема?!?!Какво ги интересува от къде си купувам дрехи и от кога са?С всеки изминал ден се обеждавам,че има супер много прости хора!!!!Били от миналата година,ми кво?!Да си купувам 5 чивта дрехи всеки месец ли.,.. :smt013 хехехе на бас 4е ти завиждат!Даже 100% съм сигурна в това. :wink: Заеби ги и да не ти дреме...това 4е си си купила нещо от втората употреба много ясно 4е не зна4и 4е си бедна :wink: то и ти си го знеш де :-D Пък и тях кво ги бърка от къде си взимаш дрехите :-s Тва си е твоя работа...щом са хубави кво ти дреме от къде са :lol:

Reed
08-15-2007, 09:50
Нали на теб ти харесва...къв е проблема тогава? :-)

08-15-2007, 11:00
Е да де ама мн се дразня,защото постоянно ми се присмиват и ми говорят зад гърба. :smt013
Ема то е разбираемо за тях!!!

08-15-2007, 11:12
Е да де ама мн се дразня,защото постоянно ми се присмиват и ми говорят зад гърба. :smt013
Ема то е разбираемо за тях!!!

Нямаш ли си други приятели. За тези явно най-важното е като се съберат да се фукат, коя какво носи и да клюкарят всички останали, защото само тази мисъл за превъзходство на външността им ги кара да се чувстват забелязани. Това не са истински хора, тези твои "приятелки" са поредните
селянки с манталитет, според който външността прави човека. Такива хора наистина ме разочароват като разбера какви са и че до скоро съм ги мислел за приятели.

Spork
08-15-2007, 11:13
уф...ти знаеш ли бях гледала по некфа телевизия че нз с кой....известен човек ходел в магазин втора употреба...щото там нещата били една бройка и никъде неможелоо да се намерят подобни...

и кфо и аз хода от втората употреба....50 % от дрехите ми са от там..и кво.....даже имам една фланелка която си беше чисто нова с етикета от магазина....а кфо ти пука....да го свиркат и тфа е.... :-D :-D :-D

Reed
08-15-2007, 11:14
Еми като ти пука кажи,че майка ти ги е купила от друг град...кво пък толкова?

08-15-2007, 11:15
Ами те всъщност не са ми приятелки,а са от моя клас.Даже по улицата не си казваме "здрасти"...те са тип стоят в парка цял ден минават през най-видните улици,че всички да ги видят стоят и ядат цял ден и обсъждат който мине как се е облякъл,дали е бил грозен и слушат чалга. :?

OtherDimension
08-15-2007, 11:20
НОСИШ ДРЕХИ ОТ МИНАЛАТА ГОДИНА !!!!!!! :evil: :evil:
ТА ТИ СИ ... СТАРОМОДНА !
УБИЙТЕ Я С КАМЪНИИИИИИИИ

п.с. сега сериозно - изобщо не се връзвай ма такива фитки.. всеки си има умствен багаж, кой повече, кой по-малко ... ;)

Spork
08-15-2007, 11:20
НОСИШ ДРЕХИ ОТ МИНАЛАТА ГОДИНА !!!!!!! :evil: :evil:
ТА ТИ СИ ... СТАРОМОДНА !
УБИЙТЕ Я С КАМЪНИИИИИИИИ

п.с. сега сериозно - изобщо не се връзвай ма такива фитки.. всеки си има умствен багаж, кой повече, кой по-малко ... ;)

някой път въобще нямат :-D

squarewheels
08-15-2007, 11:45
ggggg

Impressive
08-15-2007, 12:14
Да не ти пука :!:
Мойте дрехи всичките накуп в гардероба общо струват 20-30 лв. барабар с обувките :-D

find_m3
08-15-2007, 12:37
Да не ти пука.Никога не ми е пукало кой от къде се облича, и аз имам разни такива блузи дет баба ми ми ги е зимала от една нейна приятелка ,която има такъв магазин и всички супер много ги харесват без да подозират от къде са.Дори сега,ако вляза в някой магазин втора употреба и си харесам нещо ще си го взема.Има много яки неща и повеечето са носени много малко така ,че....абе както каза експлойтедтийн един среден пръст и това е :-) :-)

Babsyy
08-15-2007, 13:42
Въобще да не ти пука какво говорят другите.

и аз така мисля ;)

08-15-2007, 15:33
Ау не [/list][/quote]

Momchence
08-15-2007, 16:02
Имаш смотани съученички, които не си заслужават нервите. Трябва да ти пука за мнението на качествените хора :)

08-15-2007, 16:09
Кажи им че всичките накуп не струват колкото панталоните...

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-15-2007, 17:13
леле миличка това е много гадно...виж има тъпи хора.. просто не им падаи на нивото нека говорят явно има защо... :)

sunny_flower
08-15-2007, 17:30
много са глупави , кои знае кви суетни4ки ти се подиграват много глупаво от тяхна срана пурвона4ално дрехата им е харесала а посе кат са разбрали 4е е от втората опотреба са по4нали се кискат 6том дрехата е котина няма никво зна4ение от каде си я купила даже има много хубави дрехи в втората опотреба изоб6то не им обру6таи внимание радваи се 4е не си тупа кат тях