PDA

View Full Version : Той много бърза...



Just_say_no
08-15-2007, 07:58
Накратко :-D :

Харесваме се с едно момче, от одавна се познаваме (7-8 месеца). Но преди два дена излязохме само двамата за пръв път.Той се държеше много яко... абе всичко си беше много точно. По погледа му забелязах, че има нещо към мен. Нали знаете когато се погледнете в очите... и разстоянието помежду ви започне да се скъсява... :roll: и за малко да почнем да се целуваме... обаче аз не искам да бързаме. Много е як този период в който се сваляте. Чудите се какво да му кажете... дали ще се обади... когато го видите пеперудките в стомаха се разхвърчават... :mrgreen: Как да му кажа или покажа, че не искам да бързаме толкова. Интересно ми е и мнението на момчетата - какво бихте си помислили ако някой ви го каже така??? Дали ще ме разбере? Страх ме е да не го накарам да чака прекалено много и да го изгубя... :|

_i_r_i_d_e_s_c_e_n_c_e
08-15-2007, 08:20
На колко години си?!?!??!

Garett
08-15-2007, 08:56
Знаем разбира се .. за този период ::: , ако той много го иска .. и ако ти му го кажеш така, мисля че няма да е очарован
От друга страна вече ако те обича и държи на теб - ще чака :wink:

LaDy_DaQnA
08-15-2007, 09:05
mi :) az v momenta sym v ne6to podobno ama go karam da 4aka dylgo vreme i kogato me popita za6to az mu kazvam 4e ne sym kato biv6oto mu gadje koeto btw mi e nai dobra priqtelka i zaradi koqto mnogo stradah....no toi ne razbira za6to to4no go pravq i kogato se vidim 6te mu kaja i poneje toi tvyrdi 4e ima 4ustva kym men 6te me razbere nadqvam se...a ako ne me razbere vsi4ko mi e qsno moje da probva6 i ti

hamilcar
08-15-2007, 09:12
Просто е, казваш му, че не искаш да бързате. Оттам нататък ще си проличи дали те харесва наистина или бързането си има друга причина.

08-15-2007, 09:38
То, ако му казжеш, че не искаш да бързате и магията ще се развали, а ако му го покажеш - не му даваш да те целуне и си по дистанцирана ще има да се чуди защо се държиш така с него, дали не си играеш и т.н.
На мен също тази период ми е най-хубав, после.... обаче просто не става така.

happy_cute
08-15-2007, 13:18
Ами може би той е приел тия 7-8 месеца за такъв период..хайде де сериозно не ти ли се иска да го целунеш като го видиш =)

sherry
08-15-2007, 13:28
По-добре не му казвай, бъди мила, но спазвай още дистанция, не се доближавай много до него, че целувката ще е неизбежна. В крайна сметка недей мнгоо да отлагаш, че може да помисли, че не го харесваш.

Плякам Майки
08-15-2007, 15:07
Накратко :-D :

Харесваме се с едно момче, от одавна се познаваме (7-8 месеца). Но преди два дена излязохме само двамата за пръв път.Той се държеше много яко... абе всичко си беше много точно. По погледа му забелязах, че има нещо към мен. Нали знаете когато се погледнете в очите... и разстоянието помежду ви започне да се скъсява... :roll: и за малко да почнем да се целуваме... обаче аз не искам да бързаме. Много е як този период в който се сваляте. Чудите се какво да му кажете... дали ще се обади... когато го видите пеперудките в стомаха се разхвърчават... :mrgreen: Как да му кажа или покажа, че не искам да бързаме толкова. Интересно ми е и мнението на момчетата - какво бихте си помислили ако някой ви го каже така??? Дали ще ме разбере? Страх ме е да не го накарам да чака прекалено много и да го изгубя... :|

Ела ми кажи на мен и ще разбереш. :-({|=

~BoRn^InLoVe~
08-15-2007, 15:09
По-добре не му казвай, бъди мила, но спазвай още дистанция, не се доближавай много до него, че целувката ще е неизбежна. В крайна сметка недей мнгоо да отлагаш, че може да помисли, че не го харесваш. :smt023 тука вече се изказаха преди мен

sh3_1s_7h3_0n3
08-15-2007, 15:12
4а-кай мал-ко! Защо трябва да му казваш да не бързате?! :-s Просто се зака4айте като на игра... не се лигави, а се дръж нормално, но моментите с целувката винаги можеш лееееееко да ги избягваш... и да му се усмихваш кокетно, и го гледаш с 'онзи' поглед... :lol: :twisted:
щяла да му казва! нищо такова! 8) думите не са единствения на4ин... 8)

koalka
08-15-2007, 18:42
Просто е, казваш му, че не искаш да бързате. Оттам нататък ще си проличи дали те харесва наистина или бързането си има друга причина. :wink: Ако те харесва наистина, няма да стане нищо.Но ти пък и недей да прекаляваш, всеки си има търпение.

Just_say_no
08-15-2007, 19:40
Накратко :-D :

Харесваме се с едно момче, от одавна се познаваме (7-8 месеца). Но преди два дена излязохме само двамата за пръв път.Той се държеше много яко... абе всичко си беше много точно. По погледа му забелязах, че има нещо към мен. Нали знаете когато се погледнете в очите... и разстоянието помежду ви започне да се скъсява... :roll: и за малко да почнем да се целуваме... обаче аз не искам да бързаме. Много е як този период в който се сваляте. Чудите се какво да му кажете... дали ще се обади... когато го видите пеперудките в стомаха се разхвърчават... :mrgreen: Как да му кажа или покажа, че не искам да бързаме толкова. Интересно ми е и мнението на момчетата - какво бихте си помислили ако някой ви го каже така??? Дали ще ме разбере? Страх ме е да не го накарам да чака прекалено много и да го изгубя... :|
Ела ми кажи на мен и ще разбереш. :-({|=

Нещо адресче, скайпче. :smt047 Хах... шегувам се. :roll:

Надявам се да ме харесва достатъчно, че да ме разбере. Мерси на всички, които изразиха мнение.

08-15-2007, 19:58
Гледай да не му писне в някой момент и да ти бие камшика.