PDA

View Full Version : Най-добрата ми приятелка ме копира



Spork
08-15-2007, 08:17
Имам малък проблем с най-добрата ми приятелка.Заедно сме откакто се помним...но проблема идва от там че тя ме копира... :smt012 Даже приятелят ми го е забелязал..и не само той...майка ми ,сестра ми...Аз колко искам да съм по-тъй от другите....тя все прави като мен...Примерно..шото аз мн се кефя на овцете....(сладурски животни :-D )...та и тя след 2 дни..беше "луднала" по тях.. [-( апфъъ..и не само...т'фа е наай малкото....кфото си купя аз и след 2 дни тя цъффа със същото :-& ...Баси...мразя така..даже снощи..приятелят ми каза че виждал много неща от мен.....копирани в нея... [-X ..Дори понякога като сме двете в някаква компанийка....тя използва мои лафчета....в смисъл..аз си се лигавя с тях и са ми един вид запазена марка 8-[ а тя ги използва.....Уф нз к'фо да правя...супер много ме дразни само да копира....и...аз колко се стремя да се различавам от всичкото останало наоколо....тя ми се набива все повече и повече в очите....супер неприятно е... [-X Ама просто нз как да и го кажа.....дружим вече толкова много години...и не знам как да и кажа...да не се убиди..и т.н....

уф...дайте малко акъл по темата..че моя нещо не стига :smt017

Obsession
08-15-2007, 08:25
Кажи и, бе, какво се чудиш?! Добрите фр не правят така. Като си няма индивидуалност, не си и ти виновна, че да ти отнема твоята. Такива хора под път и над път. Все пак не забравяй, че тя се излага, не ти!

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
08-15-2007, 09:04
Според мен трябва да и го кажеш..Това е супер тъпо от нейна страна! :-s

sunny_flower
08-15-2007, 09:23
az sa6to misklq 4e trqbva da i kaje6

SuNsEt
08-15-2007, 10:29
ami az ako sum na tvoe mqsto purvo bih q pitala za6to go pravi tva :-k bih q naso4ila kum drugi stilove,koito sa po razli4ni ot moite,za da ne se kopirame :wink: moqt slu4ai ne e to4no su6tiqt oba4e :lol: nai dobrata mi priqtelka ne me kopira.no haresva mom4eta koito imat su6tiq stil kato moq (momi4e sum) ...slu6at su6tata muzika kato men...i tq zapo4va da kopira tqh toest edin vid i men :smt012 no az q obajdavam 4e moq stil ne i podhojda i tq vseki put se vruzva 8) se pak sum i nai dobrata priqtelka i me slu6a :smt016 probvai moite suveti,moje i da ti pomognat..kakto vijda6 pri men stava :wink:

Margy
08-15-2007, 11:09
Разбира се че трябва да й кажеш! Какво от това ако ти се обиди?? Истинските приятелки не правят това което тя прави!!

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-15-2007, 12:09
как може да се притесняваш да казваш нещо на наи добрата ти фр?!кажи и... тя нищо ли не ти е казвала?!..

kameliqbaby
08-15-2007, 12:39
I az imah sashtiq problem,ama sichki ot kompaniqta pochnaha da i kazvat,che me kopira i t.n i tq uj sprq veche.Trqa da i se kaje.

Nicole_Richie
08-21-2007, 23:10
Kfo ti puka...golqma rabota che ti e nai-dobrata priqtelka...vsashnost ako ti beshe `nai-dobrata` edva li shteshe da prai taka...Kaji i kfoto mislish i istinata pravo v ochite i se razberete!!! Good Luck!

sladkata_presi
08-22-2007, 05:43
Това не е най-добър приятел.Щом те копира във всичко,използва лафчетата ти и всичко подобно като теб,значи сте две различни личности,който се копират,но не сте най-добри приятелки.Това време е отминало.Ти трябва да седнеш сериозно и да разговаряш с нея,попитай я защо го прави.
Според мен,така трябва да постъпиш

FunkyFresh
08-22-2007, 13:59
Ne sum suglasna 4e kato te kopira ne ti e nai dobra fr..az su6to sum imala tozi problem s edna fr oba4e s vremeto razbrax 4e ne go pravi naro4no do nqkva stepen trqbva da si polaskana 4e si e izbrala to4no teb da kopira 6toto ti se vuzhi6tava na stila,na lafovete ti a we vob6te na samata teb.Naistina mn e nepiqtno oba4e e 4sto qvlenie,pogovori s neq ako naistina ti e dobra fr 6e te razbere! :wink:

SlAdKy_KoTi
08-22-2007, 17:18
Разбира се че трябва да й кажеш! Какво от това ако ти се обиди?? Истинските приятелки не правят това което тя прави!!
=D> =D>

#Gravity Of Love#
08-22-2007, 18:30
Здравей.. :-)
След като прочетох.. проблема ти.. щях да напиша.. че щом те копира.. може би й харесва да е като теб.. харесва.. хмм начина ти на живот.. (думите на баба ми) ако мога така да се изразя.. :wink:
Но малко след това.. един спомен.. изникна в мозъка ми.. преди 3-4 години.. когато се събирах с моята братовчедка.. ( в баба ми..) мн обичахме да рисуваме.. и двете си имахме 2 големи книжки.. в които пишехме и рисувахме глупости.. проблемът беше.. същия.. каквото и да си нарисувах.. аз.. след малко го имаше и в нейната тетрадка... и двете.. бяха почти еднакви.. оплаквах с ена баба ми.. но тя казваше това, което щях да напиша по горе.. мн се дразнех.. и ся ядосвах.. ама лапешка работа беше това.. но твоята история.. ме накара да си спомня.. колко гадно беше....
При теб е по сериозно.. но както ти сама казваш.. вие сте най добри фр.. не би трябвало.. това да се превръща в проблем.. а за да не става.. поговори с нея.. :wink: Пак ще кажа.. щом сте бест фр.. значи трябва всичко да си казвате.. да може би ще бъде кофти.. и ще ти е тъпо.. но поне ще знаеш, че си постъпила правилно.. и си била искренна.. Успех.. и дано и ти да се отървеш от този проблем :-)

Сори.. за дългото мнение.. :roll:

~sweet_girl_th~
08-22-2007, 20:25
Аз също имам този проблем.Когато започнах да харесвам Токио Хотел и казах на една моя приятелка изведнъж и тя много ги заобича.Купих си тениска на токио хотел,тя също си купи.Пратих им писмо,тя също им прати....Абе каквото аз направя и тя го прави,каквото аз го имам и тя трябва непременно да го имам.Е,вече това момиче не ми е сред най-добрите приятелки.И много се радвам.

petunii
08-22-2007, 21:19
I moqta nai-dobra fr me kopira v vsi4ko no i go kazah bez da mi puka 6toto mn me drazni nqkoi takuv 4ovek ! i poneje tq vse pak ima mozuk sprq da go pravi ... e za 3 dena no sprq :D

[SuCk_Lov3]
08-22-2007, 22:13
kaji si i napravo..ne si dlujna da q turpi6..tq nqkoi den i gadjeto ti 6te vzeme..pff kazvai kfoto ti e na surceto i tfa e ..=))

Reed
08-23-2007, 09:08
нещо от рода наа: "ти собствен стил нямаш ли си"? "за кво си купуваш като мойте дрехи" :-D кво ше я търпиш..

Ссъншайн
08-23-2007, 16:19
аз имах абсолютно същия проблем, ама в моя случей беше малко пшо различно..
тя почна да ме твари адски мн и тогава се усетих че мн бруталйно ма копира... купуваше си същите дрехи, дет викаш използваше лафчета ох.. имаше още мн мании ама съм ги забрайла вече.. гледам да не се занимаам мн с нея.. разкарах я, щот мн ма нервеше

та.. по твоя проблем.. разбирам че едва ли ти е толкова лесно да и кажеш "хей, що не спреш да ме копираш!". за тая минута, докато четях темата ми дойдоха 2 идеи...
начи 1вата е .. например почваш да и разказваш за някво момиче , дето приятелката и я копира и тя мн се дразни... та казваш и че и теб мн би те издразнило някой да та копира...

2рия вариант е да помолиш гадджето ти или някой др френд да и намекне, че ПАК си е купила като твоите дънки или уж на шега да каже "ее.. тва е запазена марка на приятелката ти ся.." примерно.. може да се доизкосури :)

тва са моите идеи.. :) успехче

08-25-2007, 14:20
от скоро се познаваме с едно момиче и ми копира прическата хода на конска опашка ама я зъвързвам още един път оф..няа значение,после си купих едни гуминки и тя си взе същите,обикаляхме по магазините аз казах че не искам бели кецове и сле 5-10 мин и тя каза същото,и тва момиче дет беше с нас и тя ми вика на ухо,че е почнала да ме имитира,аз си слагам краката на криво едно върху друго и тя почна да го прави,ааа просто ме побърква,сега като търгнем на училище и ако почне да ме копира още повече просто ше й го кажа в очите,ако иска повече да не сме фр пука ми :shock: добре че тя никога няма да се облече като скейтърче,ама доста имитира и скайпа и сичко,ама не ми се пише

08-25-2007, 14:22
от скоро се познаваме с едно момиче и ми копира прическата хода на конска опашка ама я зъвързвам още един път оф..няа значение,после си купих едни гуминки и тя си взе същите,обикаляхме по магазините аз казах че не искам бели кецове и сле 5-10 мин и тя каза същото,и тва момиче дет беше с нас и тя ми вика на ухо,че е почнала да ме имитира,аз си слагам краката на криво едно върху друго и тя почна да го прави,ааа просто ме побърква,сега като търгнем на училище и ако почне да ме копира още повече просто ше й го кажа в очите,ако иска повече да не сме фр пука ми :shock: добре че тя никога няма да се облече като скейтърче,ама доста имитира и скайпа и сичко,ама не ми се пише, аз си казах мойта историйка ся ше пиша за твойта


еми седнете говорете говорете и по едно време кажи ПИСНА МИ!!! стига си ме имитирала,ако не спре просто не й говори(малко тъпичко,ама..) не й обръщай внимание,все едно я няма, като спре да те имитира тогава пак станете най добри приятелки,щот както сички казаха не може да ти е най добра приятелка щом се държи така, нз дали ти е харесал моя отг,ама твоя мнение ... дано се справиш с нея :shock: :smt006

gabrielka@a
08-25-2007, 16:35
Това е гадно!И аз мразя да ме копират.Най-добре поговори с нея......

Fallen Leaf
08-25-2007, 17:45
Да ви имам проблемите.
Има една приказка - "Имитацията е най-висшата форма на ласкателство." Вместо подобни глупости да ви дразнят, съвсем спокойно можете да се поласкаете. В една сложна възраст като тийнейджърството, в която индивидуалността е размито понятие, можете поне да се радвате, че не вие следвате някого - а той вас.

Съмнява ме да сте толкова уникални така и така.

http://www.rudeshirts.com/Html_web_store/images/nsr/unique.jpg

GossipGirl89
08-25-2007, 18:50
Оооо да. И аз имам една такава фр. Тя мен не копира чак толкова де... Моята бест фр повече... Ама квото си купи бест фр тя веднага да го има същото. Тва с лафчетата също... Ужасно дразнещо е! Просто говори с нея и й кажи, че не ти е приятно да те копира във всичко и да си има собствен стил.

Fallen Leaf
08-25-2007, 20:11
^ ЕмИ ВиЕ сЕ КопИрАтЕ пО НАчиН нА пИсАнЕ и тЯм ПодОбНи - кАкТо ВиЖдАТе, и ВаШаТа ИнДивИдуАлНоСТ Е ПоД ВъпРоС. :roll:


Не целя да обидя никого с това. Просто апелирам да не отдавате излишно значение на толкова обикновени, глупави, ежедневни неща като стил на обличане, модели, марки и не знам си още какво.

Не търсете с какво да се делите от другите - достатъчно различни сте по природа, за да търсите и други методи.

Но това е друга тема. Нека авторката на тази (и още куп писали) да преценят сами.

08-25-2007, 20:16
Ха!Вие сякаш не копирате!Хахаха....Ай моля ви са големите уникати сте всите.Всеки несъзнателно взима някви неща от хората,на които се е изкефил.Признайте!Естестве но,много често не е умишлено,както вече написах.Пък и тва за мен за някви супер лапешки изпълнения и се обзалагам,че авторката е на 13-14.Но деца кво да се прави...
А и още нещо..Много са ми интересни дяцата,коит си мислят,че като носят кецове,гривнички,герданчет а и гащеризонченца и пр и пр са РАЗЛИЧНИ. #-o
Деа и "скейтърската" мода.Ухаххаах... :::

VaNicHkaa
08-25-2007, 20:44
Имах същия проблем ..обаче тя вече ми е бивша най-добра приятелка ..използваше дори някои думи които аз казвах при определени ситуации и когато го забелязах че ме копира ..започнаха скандалите и край- вече не си говорим даже

namina
08-25-2007, 22:11
Според мен трябва да и го кажеш..Това е супер тъпо от нейна страна! :-s

tochno qsno! :!: =D>

kr1s0
08-26-2007, 00:46
кажи й не се бавиии :-$ времето изпускаш тиии :smt005 :smt005

flying_girl
08-26-2007, 01:15
Според мен трябва да и го кажеш..Това е супер тъпо от нейна страна! :-s

tochno qsno! :!: =D>
Спореде мен пък ако и каже тя ще отрече че я имитира ... това не е решение

bLiNdchY
08-27-2007, 13:21
i az imah sy6tiq problem no s FR ... pogovorih s nego i sprq probvai i ti !

08-27-2007, 15:06
Ми и на мен ми се е случвало.Ми седни и поговори с нея.Обясни й,че не ти е приятно да те копира и,че няма право да го прави.Кажи й,че така е много жалка в очите на другите и трябва да намери своя собствен стил,а не да търси в чуждите гювечета :?

VerryBerry
08-27-2007, 16:44
tq mai nqma golqmo samo4uvstvie...a ne se li use6ta?!vij,ostavi q namira,nali dr znaqt kade e originala?!

love_enrique
08-27-2007, 17:17
Ее много кофти!И на мен ми се е случвало :x Ами обесни и колко ти е неприятно!

girl88
08-30-2007, 09:31
i men mn moi fr me kopirat nai-ve4e v pricheskite mi dori sa idvali pri men i sa mi go kazvali . mn pati mi se e slu4valo da idvat pri men i da mi kazvat kolko mn im kefi pricheskata mi obache im e trudno da q napraviat (neznaqt kak) i me pitat a men tova edinstveno moje da me radvam :D mn pati mi se e slu4valo dori da me pitat ot kade sam si kupila dadena dreha za da si q vzemat i te a tova dokazva 4e me haresvat ,haresvat stila mi na oblichane taka 4e tova da vi e nai-malkia problem radvaite se 4e ima hora koito vi haresvat i iskat pone malko da prilichat na vas :)

bqsna_teenagerka
08-30-2007, 18:54
тя е лицемерка! ти се затапваш като не и казваш за проблема! направи го! :roll:

honey91
08-30-2007, 20:13
I az imax tozi problem samo,4e s vremeto razbrah kak da se opravqm s kopira4ite \:D/

infz
08-30-2007, 20:20
А замисли ли се дали случайно и тя не се кефи на същите неща,в смисъл и на нея наистина и харесва да се облича по този начин,да слуша същата музика,да използва същите думи...Щом сте толкова години заедно малко или много е нормално да се кефите на едни и същи неща,щом сте се изтраели толкова години,значи имате общи интереси.Може и тя да си мисли,че ти я копираш или пък да е мислила да си купи някаква дреха и просто ти да си я изпревариха и когато си я купи след теб да излгежда като копиране..До голяма степен говоря от личен опит - с най добрата ми приятелка се познаваме от 13 години и винаги сме били адски близки...В момента слушаме една и съща музика,обличаме се в един и същи стил..Това не значи че аз я копирам или тя мен...

Въздух
08-30-2007, 21:36
И аз имам същия проблем,аз съм момче и приятеля ми ме имитира :smt013

Roxanna
08-31-2007, 05:45
taka e slu4va se 4esto.v moqta kompaniq se slu4i sa6toto.edno momi4e to mn gotino e ludnalo po ovce kupuva si kakvi li ne drankulki s ovce i gleda6 na drugiq den edno momi4e ot kompaniqta i to ludnalo po ovce.no s te4eniq na obstoqtelstvata q mahnahme ot kompanito ne samo za6toto kopira6e ot drugite no i se opitva6e da flirtuva s gadjetata ni,iska6e vsi4ko na6o da e i neino, ama nestana-izritahme q ot kompanito

namina
08-31-2007, 08:46
кажи й не се бавиии :-$ времето изпускаш тиии :smt005 :smt005
xaxaxa колко си забавен :lol: :lol: 8)

mechtaq_za_teb
08-31-2007, 08:51
Кажи и.Щом ти е приятелка,не би трябвало да го прави...Но замисляла ли си се защо го прави?Може би иска да бъде като теб и го прави несъзнателно.Ясно,теб това те дразни.Искаш да бъдеш уникална.Кажи й го.

08-31-2007, 13:03
otidi pri neia i i kaji bukvalno "q ne me kopirai ma ovcoooo" i 6te se opravi polojenieto

magintceto
08-31-2007, 19:00
kato pro4etox tvoq problem razbrax 4e az imam sa6tiq moqta nai dobra fr sa6to me kopira mn p1ti tq si e priznavala pred men 4e az sam po xybava za6toto vsqko mom4e koeto tq xaresva to xaresva men razbira se tq za da napravi taka 4e toi da xaresa neq a ne men zapo4na da me kopira v vsi4ko drehi mneniq po vaprosi pri4eski i interesi [-X no na men tova ne mi xaresa i q popitax za6to pravi taka i tq mi obesni :oops: 8) pri4inatai ot togava s neq se razbirame po dobre :D taka 4e te sabetvam i ti da napravi6 sa6toto

08-31-2007, 21:51
A mene priqtelq mi me kopira,govorih s nego i ne samo az govorih s nego,a toi pak prod1ljava :smt011

rashito0o
09-01-2007, 09:10
аз бих и теглила една майна и ваопще не се занимаам с нея

SilverAngel
09-01-2007, 09:47
кажи и , кфо ти пука!!!! На много хора се случва..... Междо другото и аз се кефя на Овцете, ебати готините :-D

portokalka
09-01-2007, 10:49
Отидете заедно на шопинг,така мисля че поне дрехите ще ви се различават...А щом сте най-добри приятелки би трябвало да си споделяте повечето неща,кажи й какво мислиш,но опитай да не прозвучиш грубо,ако искаш да си останете приятелки.Иначе няма лошо да имате еднакви интереси,но това вече е прекалено!!!

09-11-2007, 13:48
Сори че така мисля ама тря да и кажеш и да и вдигнеш скандал...извинявай ама тва е ебати тъпото...тва значи че тя не може да си измисли собствен стил което я карас да те копира...и при мене стана същото дори ми гоовореше зад гърба разни нещица и аз се издразних и и казах в очите че не мога да имам такива приятели...както се казва теглих и една майна щот на мен не ми пука а и от доста време ме нервеше :smt014 и ми писна и така свърши всичко...казах си за кво ми е бест фр кат ме копка и ми говори зад гърба...просто нямам думи :-# И ТАКА МОЕТО МНЕНИЕ Е:ТЕГЛИ Й ЕДНА МАЙНА И СИ ПРОДЪЛЖИ ЖИВЕОТА С ДРУГ НИЩО ЧЕ СТЕ БИЛИ БЕЦТ ФР ТОЧНО КАТ СТЕ БИЛИ БЕСТ ФР ЗА КФИ ТРЯ ДА ГО ПРАВИ :?: Е ТИ СИ РЕШИ ИМАШ МНОГО МНЕНИЯ :) Е ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ЖИВОТ ПЪЛЕН С КУПОНИ И ВЕСЕЛБИ ЗАБРАЕТЕ ЗА СИЧКО И СИЧКИ!!! O:) ЧАО ОТ МЕН!!! :wink:

sasha_90
09-11-2007, 14:05
Кажи й,че това,което прави те дразни.Ако ти е истинска приятелка би трябвало да спре.

caRamelO_cHicA
09-13-2007, 06:12
Сори че така мисля ама тря да и кажеш и да и вдигнеш скандал...извинявай ама тва е ебати тъпото...тва значи че тя не може да си измисли собствен стил което я карас да те копира...и при мене стана същото дори ми гоовореше зад гърба разни нещица и аз се издразних и и казах в очите че не мога да имам такива приятели...както се казва теглих и една майна щот на мен не ми пука а и от доста време ме нервеше :smt014 и ми писна и така свърши всичко...казах си за кво ми е бест фр кат ме копка и ми говори зад гърба...просто нямам думи :-# И ТАКА МОЕТО МНЕНИЕ Е:ТЕГЛИ Й ЕДНА МАЙНА И СИ ПРОДЪЛЖИ ЖИВЕОТА С ДРУГ НИЩО ЧЕ СТЕ БИЛИ БЕЦТ ФР ТОЧНО КАТ СТЕ БИЛИ БЕСТ ФР ЗА КФИ ТРЯ ДА ГО ПРАВИ :?: Е ТИ СИ РЕШИ ИМАШ МНОГО МНЕНИЯ :) Е ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ЖИВОТ ПЪЛЕН С КУПОНИ И ВЕСЕЛБИ ЗАБРАЕТЕ ЗА СИЧКО И СИЧКИ!!! O:) ЧАО ОТ МЕН!!! :wink:

bybaa944
05-20-2011, 20:16
здравейте сладурковци нова съм не искам да се набърквам така ама и аз имам същия проблем наи добрата ми приятелка ме копира и то от вече една година :( найстина вече се отчайвам . в началото започна да си купува същите дрехи малко се издразних но си замълчах не исках да правя скандали заради глупости казах си ее може просто до ни съвпадат вкусовете какво толкова на тя не спря купи си същото протмоне гримове дрехи започна да се опитва да си прави като моят грим даже един път когато бяхме излезли по магазините видя 2 като мойте блузи купи си само тях от цял магазин точно същите и наи нагло ми каза нали не ми се сърдиш и ми се засмя.тогава много се ядосах.всеки ден ме питаше с кво ще излизам да може и тя да бъде със същото как ще си оправя косата . много често ми е казвала че се е оправяла 3 часа а аз дори когато се оправя за половин час пак съм по-хубава. от компанията всички момчета ме харесваха та дори гаджето й ме сваляше аз говорих с нея казах й че всеки е уникален по свой собствен начин но тя пак не спира наскоро си купих уникални дрехи който тя неможе да се позволи и ест. ми ги искаше дразня се защото накрая излеза пред другите все едно аз я копирам :-x :-x

Supernaturalfan
05-20-2011, 22:16
Просто й кажи, че не ти е приятно.Но може би трябва да си поласкана, че е избрала точно теб.
П.П Това малко ми напомня на "лилавата" тема :D

lemonyheart
05-21-2011, 06:14
tq mai nqma golqmo samo4uvstvie...a ne se li use6ta?!vij,ostavi q namira,nali dr znaqt kade e originala?!

Така е! Няма смисъл да си късаш нервите (знам го от личен опит)!

Grommash
05-21-2011, 10:21
Щом копира, значи завижда. А и нали знаеш, с какъвто се водиш, такъв ставаш.

Garvanec
05-21-2011, 10:49
Авторке ти някаква богиня или звезда си , че да те копира някой ? Остави момичето да се носи така , както и харесва на нея .

daru6a1
05-21-2011, 17:04
Това ми се струва поредната лигава тема .. Е , как те копира? Пластична операция ли си направи, че да изглежда като теб , какво ?! Какъв е проблема не мога да разбера . Това , че имате сходни или ако искаш ги наречи ЕДНАКВИ интереси,мнения,вкусове , не означава че те копира. Дори както казаха , трябва да се чувстваш поласкана . Това означава , че харесва самата теб.
Аз си спомням , при мен такъв проблем имаше в 1ви клас за последно .. Така ли не порастнахте един път завинаги ?!

againstyou
05-21-2011, 17:51
Пишете в тема от преди 4 години. :D

Garvanec
05-21-2011, 18:14
Пишете в тема от преди 4 години. :D
Ми дано за тия четири години да и е дошъл акъла . Щом подобни лиготий са проблем то не виждам какво остава за истинските и трудните проблеми .

daru6a1
05-21-2011, 19:10
Пишете в тема от преди 4 години. :D
Ми дано за тия четири години да и е дошъл акъла . Щом подобни лиготий са проблем то не виждам какво остава за истинските и трудните проблеми .

+

shpekovsalam
05-22-2011, 12:16
Измисли подъл и зъл начин да си купиш нещо супер яко и скъпо и тя да не може да си го купи. :smt077 Много ми е яко, когато повтаря каквото говоря и правя и аз имам един трик с ухото, а понеже никой друг не го може и ми е мнооого яко като ги гледам как се опитват а не могат! :smt029

Nestlee
05-22-2011, 14:54
Ем единствения начин да решиш проблема е да й споделиш. Защото:
1-во - тя може да си мисли, че не забелязваш
2-ро - може да си мисли, че не се дразниш
или 3-то - може да си мисли, че ти харесва да сте еднакви (знак, че сте много добри приятелки, ддз)

Та няма как да спре ако не знае, че ти го забелязваш и страшно се дразниш от това!

А и супер важно нещо - когато й го кажеш не й викай, не се прави на много важна/надута и не я обиждай /нещо от рода на баналното и изтърканото "Ти не можеш да си измислиш собствен стил, жалка си, ти си копието, аз съм оригинала .. дрън дрън" В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ГО КАЗВАЙ! / . Кажи й го съвсем директно и приятелски. Защото ако й се раззееш тя не само няма да спре, а й ще ти се нацупи,ама ще е и ужасно права!

Grommash
05-22-2011, 18:57
Чудо голямо!

Evellexis
05-22-2011, 19:55
Според мен това е напълно нормално и не можеш да направиш нищо по въпроса .. Примерно аз също обичам да копирам приятелите си от към лафове а-у както и те от мен ..

Alex3nd
05-22-2011, 20:58
Най-добрите приятели си споделят абсолютно всичко. Така, че не виждам проблем, ако й намекнеш просто.