PDA

View Full Version : Моля помогнете ми много съм притеснена-за косата



08-15-2007, 09:47
От няколко седмици забелязвам че много ми пада косата и съм много притеснена нз кво да правя
От 2 месеца е ползвам преса,сушоар,лак и много рядко пяна
Но тя продалва да ми пада
Моля ви се кажете ми на какво може да се далжи това
И нещо от което да ми спре да ми пада
Защото взех много да се притеснявам

LedenaStrast
08-15-2007, 09:57
може да е от голямата жега... или от стрес, силни емоции които си преживяла преди 1-2 месеца!
По-добре си прави някаква домашна маска... потърси по интернет ...
отколкото да си купуваш готови, защото незнаеш какво има в тях!
Аз използвах един шампоан на Фито-Рома.. с яйце и ром .. около 17лв е, но шишето е голямо. Добре ми се отрази... но все пак иам различни типове коси.. за твоята по-добре домашна маска

sh3_1s_7h3_0n3
08-15-2007, 10:05
и моята пада..или поне до скоро де... сменя се просто, не знам...
подхранвай я с нещо, балсами, маски...
8)

08-15-2007, 10:19
3-4-5 листа от орех се попарват в около литър вода, изчаква се да изстине водата, след което се залива цялата коса. Набляга се на корените. Оставя се така без да се мие, само се подсушава с хавлия примерно. Прави се докато не забележиш резултат. Това ми го каза фризьорката ми и при мен имаше ефект, но аз много бързо спрях.

п.с същото може да се прави и с коприва, но там за пропорциите сама трябва да прецениш някак.

nellllly
08-15-2007, 11:22
imam podoben priblem s mqta.. ama tq vsqko lqto si mi pada.. zimata ne myrda izobsho ;)

Axel_f
08-15-2007, 11:35
Спри да използваш сушоар и преса, както и всякакви лакове,гелове и пяни. Много са вредни за косата! Суши я с хавлия и после на слънце,сега е перфектно за това. И слагай някакви маски,ама гледай да са качествени, а не някви измислени от магазинчето за 1лв; или просто си направи някоя от бабините рецепти - с жълтък и нз още какво.А и някакви витамини можеш да вземаш, отиди в някоя аптека и помоли да ти препоръчат нещо за растежа на косата :wink:

ПП И не се паникюсвай, някъде бях чела, че на ден от косата падат доста косми, не помня вече колко, но аз бчх направо шокирана, а то си е напълно естествено ;-)

emilythestrange
08-15-2007, 15:41
някой може ли да ми каже как се правят тези маски с яйца pls

по темата:спри и агресивните шампоани.аз например използвам само бебешки

LedenaStrast
08-15-2007, 15:47
някой може ли да ми каже как се правят тези маски с яйца pls


Отвори Google и напиши "маска за коса с яйце" ... маски колкото и каквито искаш! ;-)
приятно четене

08-15-2007, 18:26
втривай си бадемово мляко или масло беше нз в корените

Marge
08-15-2007, 21:03
Пада от дърпането с пресата, не се безспокой. Ползвай балсам само и ще се пооправи :wink:

bobka
08-15-2007, 21:29
mi nz toplo vreme s 6apka postoqnno da ti se poti glavata ima ujasen efect. dobre si napravila kat si sprqla vs)presa lak i pr.)nz popitai frizior ili nz.

08-16-2007, 18:07
може да е от шампоана който използваш

_PuNk`PrInCeSs_
08-16-2007, 18:08
купи си ПАНТЕСАЛМИНА. много добре подхранва косата!