PDA

View Full Version : От доста време немога да стигна до оргазъм



Не стигам до оргазъм
08-15-2007, 10:26
Здравейте,имам сериозна връзка с приятеля си.От доста време имам чувството,че имам проблем в секса,много трудно свършвам и това ми се случва доста често.Близките няколко месеца дори не съм свършвала,а вече имам нужда.Незнам къде е проблема в мен или той неможе да ми достави това удоволствие,защото когато съм сама ми се е случвало да мастурбирам и тогава си свършвам нормално дори и по-бързо.Понякога отново след безуспешен секс за мен започвам да мастурбирам,ако приятеля ми излезе за малко от стаята и едва тогава успявам да свърша.Немога да разбера защо така се получава,когато сме двамата.Хубаво ми е с него,имам си чувства към него,но....уви почти не съм задоволена в сексуално отношение.Минавало ми е през ума да пробвам с някой друг,да разбера дали ще получа желаното от мен удоволствие,много пъти съм се замисляла,но знам че няма да го направя,а и немога да му причиня това,прекалено съвесна съм и държа на него.По-принцип съм от по-скромните,но напоследък ми минават доста первезни мисли през главата,искам нещо различно може би,а не го пулучавам,въпреки че съм му намеквала до някаква степен.По-време на секс ми се е случвало да усещам,че ще свърша и той ме изпреварва,а той свършва и по-бързо и ето аз отново немога,незнам какво да направя.Дайте ми някакъв съвет,има ли жени в подобно положение и на какво се дължи?Понякога си мисля,че и той не ме предразполага достатъчно,незнам вече,но това започва да ми писва и ме кара да си мисля за други мъже,за секс с непознат,секс за една вечер понякога дори за тройка,това само ми минава през ума,но знам че няма да го направя.Тези мръсни мисли са плод на тази липса за секс,която чувствам,все пак всяка жена има нужда да свърши по нормалния начин.Очаквам Вашите съвети!

JuS7^YourS
08-15-2007, 16:22
пробвайте нови пози, поискай си да ти направи някои неща, ако нямаш информация, потърси в нета, там има предостатъчно и ще разбереш от кои пози може да се извлече най-голямо удоволствие за жената.

hahavteen
08-15-2007, 16:34
I az biah taka po edno vreme i e dosta nepriatno.Ti ne moje6 da svur6i6,kazva6 si 4e sledva6tia put niama kak da ne stane no to ne stava za6toto si si go postavila za cel i ne moje6 da se otpysne6,zapo4va6 da si misli6 za izneveri i da my se surdi6 podsuznatelno,frystrira6 se i v kraina smetka izob6to ne moje6 da svur6i6. ](*,) Prosto dokato si s nego moje6 da si predstavia6 razni ne6ta za da se vuzbydi6 o6te pove4e,da naso4va6 rucete my kude da te dokosva ili da se dokosva6 sama.Postarai se da se otpysne6 i da ne misli6 za predi6nite puti.Su6to taka na skoro 4etoh edna statia za burzia sex i tam se kazva6e 4e jenite koito go praviat 4esto na burzo po-lesno stigat do orgazum za6toto trenirat tialoto si da se podgotvia za tova po-skorostno.Napravete niakolko quickies i 6te pomogne garantiram :wink:

08-15-2007, 19:40
Според мен просто не можеш да се отпуснеш с него. Дай му насоки как да те задоволи, помогни му да те докара до оргазъм. Толкова ли е трудно? Докато правите секс си мастурбирай, пречи ли ти нещо? Мисля, че всичко е на психологическа основа.

SuN4o_F
08-15-2007, 21:53
и аз съм горе-долу така и мисля че при мен е заради презервативите но в момента не мога да си позволя да го правя без... за това свършвам докато ме лиже и се чувствам напълно задоволена :)

InvaiDeR
08-15-2007, 23:37
procheti malko - kama sutre :D .. ili probvai - SADO MAZO , moje da se poluchi :-D

ultra
08-16-2007, 00:20
Поговори с приятеля си,сподели му всичко и опитайте отново.Важното е той да те разбере и да се постарае другия път (и не само тогава).Може да се каже,че имах подобен проблем като твоя.Свършвах,но много рядко.Чувството на незадоволеност е доста неприятно,признавам. :x Сегашния ми приятел се оказа доста разбран и светнат по тази част :lol: и съм особено доволна от факта,че свършам всеки път като го правим.Експериментирахме много,докато сама открих кое най-силно ме възбужда и ме изстрелва на върха.Имаше един момент,в който бях върху него и той ми каза "Всичко е в твои ръце,прави,нагаждай се,стимулирай се,гали се,докосвай се...прави всичко,което ти харесва-просто искам да те видя как свършваш" :lol: И аз почнах да правя това,което най-допада.Няма да се впускам в подробности,но ако ти трябва някаква допълнителна стимулация просто си я набави.Използвай пръстите си,не се срамувай и НАЙ-ВАЖНОТО Е ДА СИ ОТПУСНАТА-РЕЛАКС.В такива моменти ТО само си идва без да го насилваш!
П:П -не му изневерявай,говоренето му е майката.

naMy4Ho_KoTe
08-16-2007, 05:12
Спокойно, аз съм същата по време на секс. А мъжо не ми дава поне семки да чопля.. Или да решавам кръстословица.. Инак, след секс (т.е. след като той свърши), ако съм заслужила ми помага да свърша (я с пръст, я с език). Ако не е много доволен - може да ме остави сама да свърша, докато яде.
И аз не мога да се отпусна много много по време на секс, защото всъщност съм много срамежлива (шок). Както те посъветваха другите - пробвайте различни неща, предразполагайте се, там.. Обработвайте терена за инвазията.. :-D И в никакъв случай не си поставяй оргазма за цел! Направиш ли го - гарантирам ти, че няма да свършиш.

alkobalko
08-16-2007, 07:01
Говори с него, опитвайте в различни пози, казвай му какво ти доставя удоволствие.

136179
08-16-2007, 07:05
slu4aino popadnah na tova ... nqkoe hlape si e izvadilo pove4eto primer4eta za dostigane do orgazum koito sum 4ela iz net-a:
http://www.gazariqta.dir.bg/_wm/basic/?df=63377

lamzzzercho
08-16-2007, 07:10
slu4aino popadnah na tova ... nqkoe hlape si e izvadilo pove4eto primer4eta za dostigane do orgazum koito sum 4ela iz net-a:
http://www.gazariqta.dir.bg/_wm/basic/?df=63377 това ми прилича на кама сутра,но направено без картинки и малко по-деликатно :lol:

krem4et0
08-16-2007, 07:14
Жената трудно стига до оргазъм по време на самия акт. Аз съм доволна от секса и от оргазмите ми, но е факт че почти всички са били след стимулиране на клитора с език или пръстче. Изпитвала съм вагинален оргазъм, но определено не ми достави това удоволствие. Просто съм орален тип и това е. Сексът не ми носи чак такова удоволствие, както оралната любов. Различни хора сме все пак. За това винаги има орална любов за мен. Това е закон. Свършвам си там 4-5 пъти орално или с пръстче, почивам си блажено и действаме със секса. така хем вълкът сит, хем агнето цяло!

Не стигам до оргазъм
08-16-2007, 14:08
Благодаря на всички за съветите задължена съм Ви!Знам,че най-добре е да говоря с него,по принцип винаги съм му казвала всичко къде и как ми харесва,не се притеснявам от него.Бях открила,че когато съм върху него най-лесно свършвам и той винаги ме пита как искам,но сега дори и когато съм върху него все по-рядко се получава,явно трябва да търсим други начини и повече предразполагане.Другото от което се боя,когато говоря с него е че в един момент и двамата ще започнем да се стремим към това мое свършване и накрая нищо няма да се получи и той ще вземе да си мисли,че вината е в него и т.н....Ще ви дам един пример какво имам предвид,няколко пъти съм му казвала,че обичам много да ме целува и повече да ме възбужда преди секс,а той ми казва,цитирам "Така като ми казваш немога да го правя",става му някак си тъпо да ме целува,защото аз съм му казала и става някак изкуствена работа.Незнам дали и това като му кажа дали няма да се получи пактака .Ще ви разкажа ако има промяна стискайте палци!

hahavteen
08-16-2007, 14:44
Ще ви дам един пример какво имам предвид,няколко пъти съм му казвала,че обичам много да ме целува и повече да ме възбужда преди секс,а той ми казва,цитирам "Така като ми казваш немога да го правя",става му някак си тъпо да ме целува,защото аз съм му казала и става някак изкуствена работа.


Mda gadni4ko e taka za6toto drygia si misli 4e do sega e pravil vsi4ko gre6no i izvednuj po4va da se starae ama se 4ystva prinyden i go e strah da ne oburka pak...Spored men po dobria variant e ako iska6 pove4e da te celyva prosto pridurjai glavata my i ako trugne naniakude go spri i produlji da go mliaska6 :lol: Su6toto e i s drygite ne6ta.Ako iska6 pove4e da is igrae s gurdite ili klitora ti prosto druj rukata my tam i kato ti stiga ve4e go pysni.Taka hem 6te poly4ava6 tova koeto iska6 hem toi niama da ima yse6taneto 4e pravi ne6to pogre6no :wink: