PDA

View Full Version : По-бързо?



08-15-2007, 10:37
Днес ми дойде цикъла, а в петък заминавам на море, дали знаете накъкъв начин да ми свърши по бързо?Не че ми пречи кой знае колко, но все пак...

08-15-2007, 10:55
Старият Витаминчо Ц

kalpazanka
08-15-2007, 11:12
Примолут нор- 3 дни преди датата, на която трябва да ти дойде, започваш да ги пиеш. Приемът е максимум 10-14 дни. До 3 дни, след като прекратиш приема, ще ти дойде.

P.S. Пила съм го 7 дни и нищо ми няма :!:

alkobalko
08-15-2007, 11:21
Щом не ти пречеи, по-добре не си тормози тялото излишно.

08-15-2007, 17:36
Примолут нор- 3 дни преди датата, на която трябва да ти дойде, започваш да ги пиеш. Приемът е максимум 10-14 дни. До 3 дни, след като прекратиш приема, ще ти дойде.

P.S. Пила съм го 7 дни и нищо ми няма :!:

Да ама на мен вече ми дойде, така че е малко късно за тия хапчета... :(

08-15-2007, 17:51
И ако пия Витамин Ц какво ще стане? Ще ми свърши ли? :-k

alkobalko
08-15-2007, 18:27
Не е сигурно, може да ти намалее, но не е гаранция, че ще ти спре.

DIVINE_TIME
08-15-2007, 19:32
Примолут нор- 3 дни преди датата, на която трябва да ти дойде, започваш да ги пиеш. Приемът е максимум 10-14 дни. До 3 дни, след като прекратиш приема, ще ти дойде.

P.S. Пила съм го 7 дни и нищо ми няма :!:

Да ама на мен вече ми дойде, така че е малко късно за тия хапчета... :(
Да,освен,че ти е късно са и много вредни и не си заслужава като имаме предвид,че няма да е с голяма интензивност след няколко дни като идеш на море! Витамин Ц ще ти свърши идеална работа - гарантирам!Но трябва да пиеш по 3 4 хапченца.

kalpazanka
08-16-2007, 10:21
Примолут нор- 3 дни преди датата, на която трябва да ти дойде, започваш да ги пиеш. Приемът е максимум 10-14 дни. До 3 дни, след като прекратиш приема, ще ти дойде.

P.S. Пила съм го 7 дни и нищо ми няма :!:

Да ама на мен вече ми дойде, така че е малко късно за тия хапчета... :(
Погледни упътването, ако все още искаш да спреш цикъла. С примолут нор-а можеш да го отложиш ако не ти е дошъл, а можеш и да го спреш, ако вече ти е дошъл.

krem4et0
08-17-2007, 12:44
Примолут нор- 3 дни преди датата, на която трябва да ти дойде, започваш да ги пиеш. Приемът е максимум 10-14 дни. До 3 дни, след като прекратиш приема, ще ти дойде.

P.S. Пила съм го 7 дни и нищо ми няма :!:

Да ама на мен вече ми дойде, така че е малко късно за тия хапчета... :(
Да,освен,че ти е късно са и много вредни и не си заслужава като имаме предвид,че няма да е с голяма интензивност след няколко дни като идеш на море! Витамин Ц ще ти свърши идеална работа - гарантирам!Но трябва да пиеш по 3 4 хапченца.
Ама иначе за секс 5 минути без презерватив, без той да е свършил пращате мацките за Ескапел. Примолутът няма да ви докара кой знае какви разстройства. Тобкова за 7-8 дни няма да умрете, ей!

foreverr
08-17-2007, 13:21
ami az mislq li4no,4e vitamin c ne pomaga-probvala sam-pitai aptekarkata za hap4eta za spirane na cikala \:D/

foreverr
08-17-2007, 13:22
a ako ne iska6 hap4eta probvai s tampon-ako si devstvena izpolzvai ot nai malkite tamponi( izpolzvai ili mini ili normal) \:D/

DIVINE_TIME
08-17-2007, 13:39
Примолут нор- 3 дни преди датата, на която трябва да ти дойде, започваш да ги пиеш. Приемът е максимум 10-14 дни. До 3 дни, след като прекратиш приема, ще ти дойде.

P.S. Пила съм го 7 дни и нищо ми няма :!:

Да ама на мен вече ми дойде, така че е малко късно за тия хапчета... :(
Да,освен,че ти е късно са и много вредни и не си заслужава като имаме предвид,че няма да е с голяма интензивност след няколко дни като идеш на море! Витамин Ц ще ти свърши идеална работа - гарантирам!Но трябва да пиеш по 3 4 хапченца.
Ама иначе за секс 5 минути без презерватив, без той да е свършил пращате мацките за Ескапел. Примолутът няма да ви докара кой знае какви разстройства. Тобкова за 7-8 дни няма да умрете, ей!

Ако обичаш... =; Винаги съм твърдяла,че хапчетата за спешна контрацепция са вредни! И също така винаги съм препоръчвала да се изчислят шансовете за възникване на бременност преди да се пие такова хапче! Така че,нещо ме бъркаш с някой друг! Не съм препоръчвала безразборната им употреба!

krem4et0
08-17-2007, 13:47
В случая не визирах конкрето тебе и постът ми не беше противовес конкретно на твоя, а по-скоро на мнанието, Ок са супер вредни. Съжалявам, че цитирах твоя пост, но той беше в противоречие на това, което исках аз да кажа.

foreverr
08-17-2007, 15:33
dobre DIVINE_TIME mersi pone 6te znam blagodarq za saveta O:)

DIVINE_TIME
08-17-2007, 19:06
Kремчето,съжалявам,явно не съм разбрала!

krem4et0
08-18-2007, 13:58
И аз съм виновна-прекалено остро се изказах. И аз се извинявам сърдечно :P