PDA

View Full Version : Може ли съвети, какво да правя ?



skromno_mom4e
08-15-2007, 11:15
Здравейте тийнеджари ... видях, че давате до някъде полезни съвети, та реших и аз да споделя моят проблем с вас ? Та аз съм на 15 години и не съм правил секс, даже не съм се и целувал с момиче още ... днес докато седяхме и си говорихме с най-добрия ми приятел и едно момиче ( те и двамата са правили секс, но не заедно разбира се ) стана дума за темата секс ... говорихме, говорихме и разбраха че съм девствен .. и на шега или на майтап аз изръзих, че искам да пробвам да правя секс, но заедно с тях двамата ( тройка ) ... те първо се смяха доста продължително време, но след кратък размисъл, момичето ни целуна и двамата страстно с език прие, наречени сладури и си тръгна като каза да и се обадим като се решим ... след като тя си тръгна моя приятел ме погледна и ми каза " Ти луд ли си бе ? Ще използваме момичето ли ? " и той си тръгна ... след 1 час той ми се обади и вече беше готов да го направим тримата, явно му беше минало ...

Та моля ви, темата е сериозна .. кажете ми какво да предприема, да се обадим на момичето или да приемем всичко като една шега .... и да си продължа със девствеността докато намеря свястното момиче ...
п.п. : Моля без ебавки ... искам сериозни коментари ( комплексари, гейчета и прочее да не пишат )
п.п.: Предварително благодаря за прочитането и даването на коментари ...
Лек ден ... :smt006

DIVINE_TIME
08-15-2007, 11:20
Докато четох темата изглеждах така : :shock:
Естествено,че бих те посъветвала да почакаш подходящото момиче!

Phoenixheart
08-15-2007, 11:23
да ако искаш да съжаляваш до края на живота ти

08-15-2007, 11:28
Ми щом тя е предложила значи иска да си направи кефа а като гледам и вие искате така че.....действайте

nata6ka
08-15-2007, 11:37
daaaaaaaaaaaaa :shock: :shock: . ta stiga sam se pylila po temata nai-dobre e da iz4aka6 nqma da ymre6 devstven spoko pak i da parvo si nameri momi4e koeto da te haresva i ti neq i kato pohodite izvesno vreme probvaite

Novkov
08-15-2007, 11:42
Ми щом тя е предложила значи иска да си направи кефа а като гледам и вие искате така че.....действайте

+1. Щом момичето го е решило :lol: Ако ви стиска давайте :lol: Поне като те питат с коя си си направил сефтето ще казваш две имена(макар, че едното от тях ще е мъжко) :lol:

korata
08-15-2007, 11:42
щом ти се предоставя вазможност даваи .... щото може да сажаляваш след това ... знам го от личен опит пак и спокоино ако не стане се ша се намери някоя друга :wink:

SeXy`Ky4Ka
08-15-2007, 11:45
vii pyk kfo iskate ot momcheto to iska da izpraska momicheto zaedno s drugoto momche kvo lo6o ima pfuuu abe mumche otiai obadi se na momicheto i se zimaite i na trimata shi vi e qko ;]

08-15-2007, 11:46
DEISTVAI!

skromno_mom4e
08-15-2007, 11:53
Ами, аз ще действам, мен не ме е страх, щото все пак аз предложих ... но ми е странно, че ще правя секс с още двама човека ... като единия даже е момче .. макар и да ми е най-добрия приятел, никога не съм си го представял гол или че ще участваме в нещо заедно голи .. за това ми е най-странно ... иначе момичето с което си говорихме много пъти съм си го представял голо и какви ли не фантазии съм имал с нея в сънищатата .... :roll: Страх ме е от това какво ще стане после в училище, защото и тримата сме от едно и също, даже в съседни класове ... каква репутация ще имам после и дали няма да хвана някаква болест ... някой от вас пробвал ли е тройки и бихте ли се навили ... и ако се навием да го правим с предпазни мерки задължително нали ...

InLovE_91_f
08-15-2007, 11:54
Ne mislq 4e 6te e dobre parviq pat da ti e troika :-k Vse pak 6te go zapomni6 za cql jivot. Spored men trqbva da iz4aka6 dokato pone si nameri6 gadje, no ti si re6ava6 jivota si e tvoi O:)

Phoenixheart
08-15-2007, 12:03
уф ако проблема ти е че ще е тройка говори с момичето да изключите приятеля ти :wink:

08-15-2007, 12:06
pfFfffff ......... OMG !! .. iz4akai podhodqshtoto momi4e e ...........................................

neverand
08-15-2007, 13:13
поискай да правите само двамата секс...и не е използване...щом тя е съгласна

08-15-2007, 13:15
Ами, аз ще действам, мен не ме е страх, ...

да, да....щом ти е за първи път като опре пишлето до...п...то ще видиш дали не е за страх. Първия път не е шега работа ...може и нищо да не направиш...от опит ти казвам без да те плаша.УСПЕХ

skate_girl93
08-15-2007, 13:31
ti sama trqbva da re6i6-dali iska da pravi6 troika s nai dobrite ti priqteli ili da iz4aka6 podhodq6tiq.ti si re6ava6 \:D/

Creative
08-15-2007, 13:37
:smt018 бих те посъветвала да почакаш подходящото момиче

menta_loverka
08-15-2007, 13:41
Po4akai momi4e koeto da obi4a6 4e purviq put se pomni ve4no vse pak

Sweet__baby
08-15-2007, 15:53
Намери си сериозна приятелка - все пак си девствен. Направи го , когато си готов.По-добре е така, а не тройки, четворки и т.н. Този момент винаги ще го помниш.
П.П. ЗА ПРЪВ ПЪТ ЩЕ ТИ Е!!! :wink: Успех! :smt006 :P

08-15-2007, 16:14
ne znam posle dali 6te badete pak nai dobri pr sled tva :roll: Iz4akai 6tot ako izkl dr mom4e 6te e qko preckan

free_spirit
08-15-2007, 16:21
хм-абе тва с първия път -колко било важно и колко се помнело-за тва се шашкаме най-вече момичетата,на момчетата не им пука толкова,даже съм говорила с приятели че предпочитат да си хванат някоя мръсница-ей така да ги научи и после да търсят "любовта на живота си". Мойто лично становище е давайте бе-кво губите-тамън ще ти е весело като си спомняш след години...и естествено че с предпазни средства...айде-умната :D

ку-ку
08-15-2007, 16:33
откажи...и се фарли на момичето след тва за тройка ама с трето момиче...може да и е кеф :smt016 а на теб 100% :smt005

ustni_ot_saten
08-15-2007, 16:38
Ми щом тя е предложила значи иска да си направи кефа а като гледам и вие искате така че.....действайте

+1. Щом момичето го е решило :lol: Ако ви стиска давайте :lol: Поне като те питат с коя си си направил сефтето ще казваш две имена(макар, че едното от тях ще е мъжко) :lol:
=D> =D> =D>

paola_Rey
08-15-2007, 17:16
Докато четох темата изглеждах така : :shock:
Естествено,че бих те посъветвала да почакаш подходящото момиче! \:D/ \:D/ \:D/

alkobalko
08-15-2007, 18:01
Не прави глупости, изчакай подходящото момиче.

skromno_mom4e
08-15-2007, 18:22
Благодаря ви приятели ... обадих се на въпросното момиче, обясних и как стоят нещата и каточе ли въпроса се разреши ... тя каза, че в петък тяхните нямало да ги има, ходят си на вилата обикновенно през уикенда и ще ме покани да прекараме нощта у тях, понеже тя харесвала мен повече от колкото моя приятел и за това се съгласила за тройката ... аз както казах нали съм девствен и и обясних това, макар че ме беше срам ... тя каза, че няма от какво да се притеснявам и че ще си прекараме чудесно .. утре ще излизаме с нея само двамата на разходка ... благодаря Ви много ... всичко завърши като по американските филми .. с хепи енд :D Благодаря Ви, още веднъж !!! Страхотни хора сте, наистина ... моите поздравления ... =D>

anunu
08-15-2007, 19:17
Az ako sam na tvoe mqsto 6te si napravq sevteto sega!6tom momi4eto iska pravete troika,za kvo da 4aka6 "podhodq6toto momi4e".Davai i uspeh! :D

08-16-2007, 15:54
ei priatel 4esno da ti kaja mnoo si precakal priatelq si. 6tot i toi se e saglasil za troikata i sq kat mu kaje6: "az govorih s neq i tq mi kaza 4e iska sam s mene." toi nqma da ti povqrva i ni6to 4udno da ti tegli edna maina. za tva trqa6e da govori6 parvo s nego ama 6tom tai si re6il uspeh :D

08-17-2007, 01:03
sumnqqm se 4e nqkoe mom4e 6e 4aka idealnata :shock:
ta tfa go praat samo momi4etata :? i ako naistina be6e gotov ... edvali 6te6e da pi6e6 dali da go naprai6 ili ne ... abe q si dru6 pi6kata f ga6tite ... 4akai da se ojeni6 i na 60g kato se yveri6 4e jena ti te obi4a q iz4ykai zdravo.ne dai da izburzvai o6te ot sega [-X :wink:

AnGeLwItHdEvILsOuL
08-17-2007, 01:11
Мъжката мечта е тройка.. Та помисли си дали искаш да помниш цял живот тройка ?

:wink: Сега сериозно... каквото и да правите да не забравиш презервативите! :)

08-17-2007, 02:11
Докато четох темата изглеждах така : :shock:
Естествено,че бих те посъветвала да почакаш подходящото момиче!


ади ся Гледаш л отчаяни съпруги ??? Да чако за какво да чака в живота не търциш човека дето сте те на*** най готино търсиш някого който може да понасяш поне 3ч на ден без да се опиташ да го убиеш после :-({|=

Такаче ти си още малък дребо само се пази пък другото сам ще го научиш само с презерватив и никога с пълна К**** че там и презерватива не помага :x



Po4akai momi4e koeto da obi4a6 4e purviq put se pomni ve4no vse pak

Глупости помня по точно искам да забравя ама както и да е ако жените си го помните на мен първия път ми мина с тази мисъм през главата " ади искам да свърша вече майната му що не .... ади да се махна че тая се оказа голям камък "

За тройката давай мацето ще си прекара страхотно следователно и ти
:lol: А за това дали ще се вредиш не се безпокой дупки **** дал предостатъчно а и щом тя го иска знае акво да прави само да не 20 години по голяма от теб че тогава не е приятно :smt005

skromno_mom4e
08-17-2007, 11:59
Здравейте, приятели !!! Искам да Ви, благодаря за мненията и съветите Ви !!! Днес правих секс за първи път в живота ми, с това момиче за което ви разправях ... Случи се не днес вечерта, както предполагахме че ще стане, а сега на обяд, защото тяхните заминаха още сутринта ... беше невероятно ... !!! Изпитах за първи път толкова желание за хубост и удовлетвореност .... Момичето е много добро на тази тема ... научи ме на всичко което може да си представите .. позволи ми дори в дупето да си го мушна ... момчета, днес правих СЕКСА мечта ... Разбира се с презерватив ... използвахме две кутийки Дюрекс за има няма 2 часа и половина :D Може би съм се изложил, но съм горд ... правих секс !!! :D Считам темата за приключена ... може модераторите да я заключат ...

п.п. : Правете секс, не любов !!!! :D :smt006

fantasigirl
08-17-2007, 12:48
6tom go iska6 puk i te dvamata sa naviti napravete go...ama ddz to e vupros na izbor osobenno ako si ot tezi po romanti4nite ne si zaslujava po dobre izz4akai momi4e,koeto naistina ti haresva mnogo.Ako li ne napravete troika

Spork
08-17-2007, 12:56
обичаш ли я?
отг:НЕ
а него?
отг:НЕ(то оставаше и да ..ама знам ли те)
=
секс без любов...само ше я наебете и толкоз.. :-s ама и тя и тя...курва...как се дава...Ако ме питаш мене щи кажа да чакаш подходящото момиче...тогава няма да е

момче+момиче+ти=най обикновен секс (поне така си мисля...нямам опит в 3-ките :-D )
ти+някоя хуава мацкаа дето наистина обичаш=е на тфаа му са вика секс... (бр... :-D )

ам...да тфа е моето мнение...


п.п:не съм привърженичка на само секса ...без лУбоф...амаа....както ид ае...млъкфам :-D :-D :-D

Spork
08-17-2007, 12:57
не видях писаното по нагоре :? :?

ама моето мнение по темата е същото... :? :? :? гррр

DeAd_LooSeR
08-17-2007, 13:07
поздравления,че си правил секс! Явно ти е било яко! Въпроса ми е -твоя приятел знае ли? Защото нз далище му е приятно ако не сте му казали да разбере че зад гърба му сте си изкарали толкова добре.

А иначе-всички знаем,че са много малко момчетат,които чакат "идеалното" момиче, с което да прави секс.Повечето предпочитад да си направят севтето и после д асе отдадъ на "живот" . Но аз бих казала на тези които се чудят,че за тях ще е по-хубаво и по време на секс ,а и след това,като знаят че са го направили с човек на който държат.

08-17-2007, 15:06
:D:D:D pich ne e losho da ebesh struva si no se zamisli ako izleze ot na nqkoi ostata ili nai loshoto i nai chesto slucvanoto e nikoga da ne si prikazvate nz zashto taka se poluchava :(

ChRiSTiaNo_07
08-17-2007, 15:31
ми ако си сигурен,че го искаш и другите с които ще го правиш също го направи все пак ти трябва да вземеш решението всеки си има собствено мнение

~*SILVER*~
08-17-2007, 15:40
Няма да тръгне слух, че си гей (ако от това се притесняваш), ако правиш тройка с най-добрия си приятел. Е... ти нямаш намерение да правиш нищо с него нали?Демек без целувки, пипане или... нещо друго?

Принципно не те съветвам да го правиш. На 15 години не е проблем да си девствен - недей да го правиш само заради имиджа си, защото така губиш шанса да имаш прекрасен първи път. Сексът трябва да е израз на дълбоката връзка между двама души, а не градене на репутация.
Недей.... безмислено е, а и ако нещо се отпуснете с приятеля ти и направите неща, за които после да съжалявате, ще дойде края на приятелството ви.

08-17-2007, 17:02
Според мен е постъпил правилно. Като имам в предвид, че той е в много добри отношения с момичето и го познава отдавна, а и тя му е обяснила всичко нужно, според мен това е бил един прекрасен първи път :) Не знам само приятелят му как ще реагира, ако разбере. :roll: