PDA

View Full Version : влюбена съм ,но не можем да сме заедно ?!!?



blqqh
08-15-2007, 11:32
Аз съм на 16 той е на 23,виждаме се от време на време в продължение на година и половина някъде.Аз изпитвам силни чувства към него,мисля че и той има нещо към мен но не чак толко силно.Тъпото е че не можем да сме заедно,майка ми и баща ми не разрешават да се виждам с него,понеже бил за тях наркоман,пропаднал тип..Но още нещо ни пречи да го виждам по често,има си гадже от една година някъде,аз още се виждах с него преди да тръгне с нея,даже преди ходеше с друга,и ние пак се виждахме.Доста хора знаят за нас,които могат да кажат на неговата приятелка,но явно той не се притеснява за това.Казвал ми е много пъти че тя го дразни и като го попитам защо не я зареже,отговаря че не е толко лесно както си мисля(тя живее при него),викам кво толко казваш и махай се не искам да сме заедно повече,ама неее..Казва че щяла да се самооубие..Според мен просто не иска да я зареже,но не си признава.Преди няколко дни ми каза,че наще могли да го осъдят ако разберат,аз му казвам че те няма начин да ознаят.Незнам какво да правя,много го обичам,въпреки че не заслужава,но аз нищо не мога да направя.И да разбере гаджето му ние едва ли ще сме заедно,по скоро тя се озлоби към мене и него и кой знае кво да направи.Просто искам да намира повече време за мене.Незнам..чудя се дали да не спра аз да му звъння и като той се сети да звънне да му кажа че няма смисъл просто,само се привързвам към него още и още,ако спрем ,ще ми липсва да ,но дали ще спра да мисля за него с течение на времето ?!?! или няма да мога да издърва и ще продължим както до сегааааааааа..да се крием..

korata
08-15-2007, 11:38
чесно казано зависи .... ако се разделите все някога ще го забравиш та ти си едва на 16.... живота е пред теб :) ще има още мн други ... а пак ако останете заедно работите зависят от двама ви как ще се разберете помежду си
успех !!

~BoRn^InLoVe~
08-15-2007, 11:39
не стига че имате 7 години разлика,не стига че той може би няма много силни чувства към теб ,не стига че родителите ти са против ами и той си има приятелка,която не иска да зареже само заради тебе.не мога да разбера наистина ли не се осъзнава6 #-o :-#

happy_cute
08-15-2007, 13:09
Ама вие и секс ли правите?Ами не знам зависи от него ... пробвай номера с телефона и се дръж по-отчуждено с него,за да разбереш дали наистина го е грижа за теб.Не се мести при него [-X

08-15-2007, 13:13
Не се занимавай.
~BoRn^InLoVe~ ти направи обща характеристика на проблемите, поради които не сте (и не трябва да сте) заедно.
А ако наистина под това "виждаме се" правите и секс - просто те използва.

AiKaTa
08-15-2007, 13:16
Ама вие и секс ли правите?Ами не знам зависи от него ... пробвай номера с телефона и се дръж по-отчуждено с него,за да разбереш дали наистина го е грижа за теб.Не се мести при него [-X
съглсна!

08-15-2007, 13:25
Ама вие и секс ли правите?Ами не знам зависи от него ... пробвай номера с телефона и се дръж по-отчуждено с него,за да разбереш дали наистина го е грижа за теб.Не се мести при него [-X

i az taka mislq

kindergarden
08-15-2007, 13:31
не стига че имате 7 години разлика,не стига че той може би няма много силни чувства към теб ,не стига че родителите ти са против ами и той си има приятелка,която не иска да зареже само заради тебе.не мога да разбера наистина ли не се осъзнава6 #-o :-#

съгласна съм явно между вас не може да има нещо сериозно и ако го зарежеш сега все някога ще го забравиш и ще си намириш по-подходяш

sherry
08-15-2007, 13:31
Според мен си се забъркала не където трябва. Момчето си менка гаджета, а с теб се крие. Не се ли чувстваш нежелана, не се ли чувстваш пренебрегната? Защо търпиш да си втората цигулка? Намери си нещо по-добро.
Ще страдаш без него, но ще ти мине, животът е пред теб, нищо хубаво няма да получиш от тази пародия на връзка.

DivoTo_KoTe
08-15-2007, 19:40
Според мен си се забъркала не където трябва. Момчето си менка гаджета, а с теб се крие. Не се ли чувстваш нежелана, не се ли чувстваш пренебрегната? Защо търпиш да си втората цигулка? Намери си нещо по-добро.
Ще страдаш без него, но ще ти мине, животът е пред теб, нищо хубаво няма да получиш от тази пародия на връзка.

Напълно съм съгласна,представи си ако ти не си единствената,ако си поредната му бройка ](*,) представи си ако баща ти разбере,найстина може да го осъдят ](*,) и си представи бъдещето си с него не можеш нали? Не знаем едва ли в момента можеш да го осъзнаеш,защото го обичаш прекалено много.Намери си момче на твоята възраст,което ще те оценява по най-добрия начин с който няма да се криете и който ще те обича.

едва ли ще ме послушаш,твоя си работа,но все пак успех!

Th3MaN
08-15-2007, 19:42
Остави го той да те търси. И кажи че ако не скъса с нея няма да ходиш с него. Ако не го направи значи не те обича и го зарезваш!

MayKyTy
08-15-2007, 20:31
Според мен си се забъркала не където трябва. Момчето си менка гаджета, а с теб се крие. Не се ли чувстваш нежелана, не се ли чувстваш пренебрегната? Защо търпиш да си втората цигулка? Намери си нещо по-добро.
Ще страдаш без него, но ще ти мине, животът е пред теб, нищо хубаво няма да получиш от тази пародия на връзка.
и аз така мисля!!! по добре сама отколкото резервен вариант !!!!

MoHuTo
08-15-2007, 22:21
Според мен си се забъркала не където трябва. Момчето си менка гаджета, а с теб се крие. Не се ли чувстваш нежелана, не се ли чувстваш пренебрегната? Защо търпиш да си втората цигулка? Намери си нещо по-добро.
Ще страдаш без него, но ще ти мине, животът е пред теб, нищо хубаво няма да получиш от тази пародия на връзка.

Poulet
08-15-2007, 22:25
Заеби го-след време ще го забравиш. ;-) Той те играе касто си иска-не си струва! =;

w0sh
08-15-2007, 22:26
хлопат ти лимките момиче.....

tweeetyreni
08-16-2007, 14:01
Toi s priqtelka koqto jivee pri nego ti iskash da si s nego neshto ne se vryzva.Kak moje da se primirqvash taka pyk i razlika v godinite ima tvoite roditeli.Prosto se osyznai dokato e vreme :roll:

GaNgStAz
08-16-2007, 14:11
Остави го той да те търси. И кажи че ако не скъса с нея няма да ходиш с него. Ако не го направи значи не те обича и го зарезваш!

:smt023

Dead`Paladin
08-16-2007, 14:52
ето защо казват ,че момичетата се развивали по бързо от момчетата :smt005 :smt005 :smt005 чакай малко бе ти си на 16 -демек още си лапе а той колко беше 22 ли нз...хехехехеее леко лекооооо ..къде отиваш ти може бии :-D :smt005 :smt005 :smt005