PDA

View Full Version : Какво мислите?



08-15-2007, 11:54
Здравейте!
С приятеля ми сме заедно от 2 год., той е на 20 аз на 17. Връзката ни е перфектна и досега каквото и да се е случвало сме оставали заедно и сми го превъзмогнали. Проблемът е там, че тая година ще става студент и ще се виждаме само събота и неделя. Погледнато реално това не е кой знае какъв проблем, но доверието ми към него наскоро намаля и незнам дали ще успеем да задаржим връзката ни. Били ли сте в моето положение? Благодаря предварително!

korata
08-15-2007, 11:58
Здравейте!
С приятеля ми сме заедно от 2 год., той е на 20 аз на 17. Връзката ни е перфектна и досега каквото и да се е случвало сме оставали заедно и сми го превъзмогнали. Проблемът е там, че тая година ще става студент и ще се виждаме само събота и неделя. Погледнато реално това не е кой знае какъв проблем, но доверието ми към него наскоро намаля и незнам дали ще успеем да задаржим връзката ни. Били ли сте в моето положение? Благодаря предварително!


ми това зависи мн и от двамата ... как ще разпределите времето си заедно а дали тои ще има време за теб.... ако пак са ви силни чувствата не е проблем ... но тои навлиза в сасвсем нова среда ... и колкото и да е 6те се промени малко :) общо зето сичко зависи от вас двамата

Phoenixheart
08-15-2007, 12:00
хмм да като влезнах миналата година вуз гаджето беше на 16 и просто така си подредих лекциите за да можем да се виждаме често и през седмицата. от друга страна май те е страх че той ще тръгне по хубавите неангажирани студентки. изи ако държи на теб няма да го направи, иначе досега да те е зарязал :wink: поне аз така бих направил

08-15-2007, 13:52
Amore lejos no es un amor verdadero,
amor de lejos no es un amor duradero!

136179
08-15-2007, 14:46
a tova ne e li za razdel `Lubof` ????

marina star
08-15-2007, 15:04
e mi studenskiq jivot.....malko veroqtno e da ne go zavle4e,no ako mom4eto e seriozno i otgovorno sprqmo teb dano vsi4ko da e nared,no pri vsi4ki slu4ai tova 6te okaje vliqnie v/y vrazkata vi,nz dali polojitelno ili otricatelno

aragornslove
08-15-2007, 15:06
Ако те обиЧа няма да ти изневери.... :roll: