PDA

View Full Version : Как всичко отиде подяволите! :(



Нещастен
08-15-2007, 12:01
Здравейте,

Виждам, че помагате със съвети, колкото можете. Ето и моя... от 6 месеца излизам с едно момиче, много бързо се привързах към нея, може би, защото почти всичките ни интереси съвпадаха. На по-късен етап и се влюбих в нея. Вчера обаче направо потънах в дън земя. Бяхме излезли да се мотаем и седнахме в едно кафене. От 2,3 седмици виждах, че нещо я тормози, но все не ми казваше, но вчера го направи. Майка и решила да се преместят да живеят цялото семейство в Англия :smt009 Преди да сте попитали - аз съм на 18, а тя на 16. Просто за секунди отидох в Ада. Веднага я питах дали има начин да остане в България, но уви, майка и(тъпа себична перфекционистка!) категорично отказала :smt011 И до колкото разбрах е сериозно, майка и щяла да се жени за някакъв англичанин и няма да се връщат в България, освен за лятото, до колкото разбрах. Просто връзката ни загуби всякъкво бъдеще :smt010 Още не мога осъзная какво става... струва ли си да държим връзка от разстояние при положение, че ще мога да я виждам само лятото за 1,2 месеца? Аз я обичам(колкото и тъпо да звучи само от 6 месеца ходене), но е така! Благодаря за отделеното време докато прочетете целия роман!

Поздрави

Phoenixheart
08-15-2007, 12:05
you're fucked up dude :smt102

korata
08-15-2007, 12:06
ми наистина кофти касмет..... но понякога и това го има ... ми аз мисля че по добре е и двамата да гледате напред .... товав мога да ти кажа 6тото вразка от разстояние ... пак и толкова голямо ... :-k

woshata
08-15-2007, 12:24
off mi zareji q...da trudno 6e q zabravi6..ama ima li smisal da se mu4ite i dvamata......

w0sh
08-15-2007, 12:28
Хахах ми ти требе да я подкрепиш бе к'ва е таз тъпа тийнейджърска любов в сравнение е с опцията да живее в чужбина. То туй е спуер яко хем си урежда и живота.

Atika
08-15-2007, 12:34
Времето ще си покаже на къде ще тръгнат нещатата и аз не съм виждала приятелят си близо 3 месеца и поне още 2 няма да го видя .. а когато се върне в България аз вече няма да съм в същия град и .. Отвратително е да си далеч от любимия човек .. но сам каза че тя ще се връща за през лятото .. вие ще си решите дали ще се чакате и дали ще прекарвате летата заедно .. На такава възраст сте ,че животът е пред вас .. просто се оставете не теченивето ..

Just_say_no
08-15-2007, 12:35
:smt102 С нищо не можеш да спреш заминаването й. Но все пак можеш да се постараеш това момиче да прекара последните си дни като най - щастливото момиче на света :wink:

08-15-2007, 13:17
:smt102 С нищо не можеш да спреш заминаването й. Но все пак можеш да се постараеш това момиче да прекара последните си дни като най - щастливото момиче на света :wink:

Ти можеш да си поддържаш връзка с нея, която връзка само ще те тормози и под връзка имам предвид разговори по телефона, чат, писма, картички (нещо като "пен френдс"). Другото е малко сложно, не че няма и такива връзки, но ще дойде един момент, в който ще има съмнения кой какво прави, с кого излиза и т.н.

AiKaTa
08-15-2007, 13:37
off mi zareji q...da trudno 6e q zabravi6..ama ima li smisal da se mu4ite i dvamata......

sherry
08-15-2007, 13:39
Опитай, но лично аз съм резервирана...
Единствената възможност, която виждам, е когато момичето стане на 18 и може сама да вземе решението си за връщане в България...

ку-ку
08-15-2007, 14:25
и на представа си нямам кво да праиш #-o

sladkish_14
08-15-2007, 14:30
Амиии има една песен:
....Ще намеря нова среща,нова среща още по-гореща...
...Ако жива е страста пак до теб ще спра...!

Та незнам какво да ти кажа няма смисъл по-добре си прекарайте сега добре и стига няма смисъл да се измъчвате,пък и след няколко месеца там ще почне да ви писва и така само ще си изгубите времето..Вместо да се опитате да се забравите и да откриете любовта на ново :roll:

Navixo
08-15-2007, 14:35
И аз минах през това но не може да се поддържа такава връзка. Но поне ще си намериш някое момиче в Англия, там са мн готинки хората.

~BoRn^InLoVe~
08-15-2007, 14:37
И аз минах през това но не може да се поддържа такава връзка. Но поне ще си намериш някое момиче в Англия, там са мн готинки хората. готин момичето заминава за англия не момчето,а по темата-такава връзка е невъзможна поне във вашия случай

Navixo
08-15-2007, 14:41
И аз минах през това но не може да се поддържа такава връзка. Но поне ще си намериш някое момиче в Англия, там са мн готинки хората. готин момичето заминава за англия не момчето,а по темата-такава връзка е невъзможна поне във вашия случай

Зле съм ](*,)

Но пак, такава връзка е невъзможна.

08-15-2007, 14:44
Амиии има една песен:

....Ще намеря нова среща,нова среща още по-гореща...
...Ако жива е страста пак до теб ще спра...!
пак чалга как може бе...как може тва е тъпа работа...и като гледам си момче а...гей ли си що не слушаш метъл или нещо друго кат нормалните момчета ми чалга блякс


Но поне ще си намериш някое момиче в Англия, там са мн готинки хората.

супер ся момчето може да си пререже вените

ку-ку
08-15-2007, 14:45
тва бях аз :smt005

~BoRn^InLoVe~
08-15-2007, 14:51
И аз минах през това но не може да се поддържа такава връзка. Но поне ще си намериш някое момиче в Англия, там са мн готинки хората. готин момичето заминава за англия не момчето,а по темата-такава връзка е невъзможна поне във вашия случай

Зле съм ](*,)

Но пак, такава връзка е невъзможна. не си зле на всеки се случва то от толкова много теми... :-D но и аз те подкрепям и за пореден път казвам такава връзка е невъзможна

Just_say_no
08-15-2007, 19:36
:smt102 С нищо не можеш да спреш заминаването й. Но все пак можеш да се постараеш това момиче да прекара последните си дни като най - щастливото момиче на света :wink:

Ти можеш да си поддържаш връзка с нея, която връзка само ще те тормози и под връзка имам предвид разговори по телефона, чат, писма, картички (нещо като "пен френдс"). Другото е малко сложно, не че няма и такива връзки, но ще дойде един момент, в който ще има съмнения кой какво прави, с кого излиза и т.н.

Аз нямах това предвид. Няма смисъл от връзка по телефона или нета... :-s Така само ще им е тъпо, че не са заедно.