PDA

View Full Version : 4естит празник, варненци 8)



sh3_1s_7h3_0n3
08-15-2007, 13:50
Имаше преди една тема за Варна, но уви не я намерих. Сигурно се е затрила покрай масовото из4езване на теми, та както и да е. Видях и в темата на Аз съм БЪЛГАРЧЕ, 4ееe има много варненци, затова реших да им напомня (пък и на тези, които може би сега са във Варна), 4е днес е празника на града.

ето направо статията, 4е да не обяснявам :


Уникална китайска заря за Деня на Варна



Пищно светлинно шоу с фойерверки ще ознаменува утре Деня на Варна, който за пръв път тази година ще се чества като официален празник. Организаторите обещаха на варненци и гостите на морската столица уникална китайска заря, която ще бъде видяна за първи път у нас. Както е добре известно, именно Китай е родината на първия фойерверк.

Празничната заря ще бъде изстрелвана от Аспаруховския плаж. Фойерверките ще достигат 300 метра височина, като в продължение на 17 минути ще отекнат над 1000 изстрела. Сред огнените изненади се очакват така наречените водни взривове и китайски дъжд.

Светлинното шоу ще се вижда от почти всяка точка на града. Началото му е от 23,30 часа. Заедно с празничната заря ще засвети и новото осветление на Аспаруховия мост.

Три часа по-рано, в 20,30 часа в Летния театър започва тържествения концерт “Обречена на помощ”. В него ще участват примата на българската поп музика Лили Иванова, Георги Христов, Веселин Маринов, който е и изпълнител на песента-химн на Варна, Маргарита Хранова, Теди Генев и италианският певец Фабрицио Фаниело.

От 22,30 часа на входа на Морската градина БТР, Каризма, Руши Видинлиев и “Би Джийс” ще забавляват по-младите жители и гости на Варна.





Съжалявам, 4е БТР е с 4ервено, но не се сдържах... 8-[

Decu
08-15-2007, 13:55
Имаше преди една тема за Варна, но уви не я намерих. Сигурно се е затрила покрай масовото из4езване на теми, та както и да е. Видях и в темата на Аз съм БЪЛГАРЧЕ, 4ееe има много варненци, затова реших да им напомня (пък и на тези, които може би сега са във Варна), 4е днес е празника на града.

ето направо статията, 4е да не обяснявам :


Уникална китайска заря за Деня на Варна



Пищно светлинно шоу с фойерверки ще ознаменува утре Деня на Варна, който за пръв път тази година ще се чества като официален празник. Организаторите обещаха на варненци и гостите на морската столица уникална китайска заря, която ще бъде видяна за първи път у нас. Както е добре известно, именно Китай е родината на първия фойерверк.

Празничната заря ще бъде изстрелвана от Аспаруховския плаж. Фойерверките ще достигат 300 метра височина, като в продължение на 17 минути ще отекнат над 1000 изстрела. Сред огнените изненади се очакват така наречените водни взривове и китайски дъжд.

Светлинното шоу ще се вижда от почти всяка точка на града. Началото му е от 23,30 часа. Заедно с празничната заря ще засвети и новото осветление на Аспаруховия мост.

Три часа по-рано, в 20,30 часа в Летния театър започва тържествения концерт “Обречена на помощ”. В него ще участват примата на българската поп музика Лили Иванова, Георги Христов, Веселин Маринов, който е и изпълнител на песента-химн на Варна, Маргарита Хранова, Теди Генев и италианският певец Фабрицио Фаниело.

От 22,30 часа на входа на Морската градина БТР, Каризма, Руши Видинлиев и “Би Джийс” ще забавляват по-младите жители и гости на Варна.





Съжалявам, 4е БТР е с 4ервено, но не се сдържах... 8-[

Супер!
Тогава честито и на
всички варненци! :) (един от любимите ми градове :-) )
П.С.:Брвао за БТР-и аз много ги харесвам :D

GLeZoRanA
08-15-2007, 13:55
Е дано да е хубаво , а не като миналата година да го отменят заради наводненията...Говореше се , че сигурно и тази година ще го отменят ,защото кмета пак (като миналата година) щял да даде парите за пострадалите райони :D . Довечера ще бъде красиво :)))

sh3_1s_7h3_0n3
08-15-2007, 13:58
Да, да! Стига е отменял! Нали иска 3ти мандат! Да пуска фойерверките и БТР да свирят... аз др не искам 8)
или добре, може и без фойерверки...те корабите в морето ще са достатъ4но осветени и без друго, но БТР да са на линия! 8)

GLeZoRanA
08-15-2007, 13:59
Да, да! Стига е отменял! Нали иска 3ти мандат! Да пуска фойерверките и БТР да свирят... аз др не искам 8)
или добре, може и без фойерверки...те корабите в морето ще са достатъ4но осветени и без друго, но БТР да са на линия! 8) ааааааааааааа ИСКАМ ЗАРЯ пък !!!

Decu
08-15-2007, 14:00
Сега направо ме е яд, че не съм от Варна :lol:
После да разказвате ... за БТР :-D

sh3_1s_7h3_0n3
08-15-2007, 14:04
] ааааааааааааа ИСКАМ ЗАРЯ пък !!!


Ех, мааму... жени! Все искате! :lol: Ама добре... нека си я има зарята, нали все пак е празник 8)


Сега направо ме е яд, че не съм от Варна
После да разказвате ... за БТР

Шегуваш ли се? Как няма да разкажа после за БТР? То т'ва сигурно ще ми е в устата до края на годината... мааааму 4акам ги от как навърших 18 тая год... сире4 от януари... на няколко пъти ми се изплъзнаха за по 1 бройка :evil: но нееее и сега!!!

Decu
08-15-2007, 14:07
Поне ме успокои :smt090
Ама много ми се ходешеееее :smt089
Нищо - другия път :-D

GLeZoRanA
08-15-2007, 14:11
] ааааааааааааа ИСКАМ ЗАРЯ пък !!!


Ех, мааму... жени! Все искате! :lol: Ама добре... нека си я има зарята, нали все пак е празник 8)

хаха йееееееееееее :lol:

Mooo6no
08-15-2007, 14:12
Относно третия мандат. Дано тоя комунист да не бъде преизбран и да не се занимава повече с политика.


Иначе аз ще ходя на Сепултура. Хубаво, че БТР ги завряха в морската, че щеше да е подигравка за стотен път да подгряват в Каварна, а и не им отиваше много на тоя фестивал. Писна ми от тях. Най-вече като дадох 20 лева за концерт на Аксепт и Гамарей, а те пуснаха после свободен вход и се оказа, че съм платил 20 лева, за да слушам БТР и още някакви аматьори. По-скъпа българска група... здраве му кажи. :evil:

sh3_1s_7h3_0n3
08-15-2007, 14:12
Поне ме успокои :smt090
Ама много ми се ходешеееее :smt089
Нищо - другия път :-D

Абе! Ти нали си от София...можеш по всяко време да гледаш БТР. Във Варна идват веднъж на 4 месеца :|

Ноо нека не си сменям сама темата,4е пак се отплеснах за БТР... пффф

мн превъзбудена съм ве4е 8-[

Mooo6no
08-15-2007, 14:13
Абе! Ти нали си от София...можеш по всяко време да гледаш БТР. Във Варна идват веднъж на 4 месеца :|
А в Каварна колко често идват? :lol:

sh3_1s_7h3_0n3
08-15-2007, 14:14
Относно третия мандат. Дано тоя комунист да не бъде преизбран и да не се занимава повече с политика.


Иначе аз ще ходя на Сепултура. Хубаво, че БТР ги завряха в морската, че щеше да е подигравка за стотен път да подгряват в Каварна, а и не им отиваше много на тоя фестивал. Писна ми от тях. Най-вече като дадох 20 лева за концерт на Аксепт и Гамарей, а те пуснаха после свободен вход и се оказа, че съм платил 20 лева, за да слушам БТР и още някакви аматьори. По-скъпа българска група... здраве му кажи. :evil:


иии пък ти :|

ина4е и аз не го искам тоя комунист... (пф само 'щото разбрах, 4е тез' пак го подкрепят... [-( )


едит: Да, бе! Дразни ме за Каварна... няколко пъти и там щях да ходя с брат ми... и пак греда.. изообщо не ми е вървежно на БТР тая год... :?

malka_sladuranka
08-15-2007, 14:43
Айде да е честито на хубавото градче и на граджаните му. :wink:

LunaTriCk
08-15-2007, 16:16
Кви БТР-и, кви РПГ-та....Rush e в Masai :shock:
:smt026 :smt026 :smt026

Momchence
08-15-2007, 16:33
Айде да ви е честито другари. Да си пазите хубавия и оютен град все така чист и красив :Р Да си топнете дупетата и за мен тея дни :lol:

flora23
08-15-2007, 18:16
от почти всяка точка на града ще се вижда зарята ама от мойта тераса НЕ,нали... :cry:

flora23
08-15-2007, 18:20
иначе честито на всички :) и айде да празнуваме за морската ни столица,пък който не ще да си намери някоя именничка ;) тра ла ла,тра ла ла Варна е града :D \:D/

Disrespect
08-15-2007, 19:55
на центъра не може да стъпне човек...

sh3_1s_7h3_0n3
08-16-2007, 00:28
на центъра не може да стъпне човек...

Аааа, стъпа стъпа! На центъра, на входа на морската (на концерта) и долу на плажа, заради зарята... (е, там беше малко по-трудно...и вси4ко що можа ти се напълни с пясък, но важното е 4е бяхме навсякъде 8) )

А пък БТР :smt026 :smt041 :smt026

А Миро от Каризмааа..... :smt060 :smt008

А пък Руши си беше яко дръпнал пфф...
:smt033 :smt034

мани, мани... ама беше яко.. и бързо свърши :? останаха само хубавите спомени и болежките в кръста и краката :?

Mooo6no
08-16-2007, 00:39
Не ми пука за тъпия празник на Варна. Важното е, че се размазах на Seputura. :-D

Momchence
08-16-2007, 01:48
Ееее гадник...аз не можах да дойда заради бачкането..много ли изпуснах? :(

Mooo6no
08-16-2007, 07:22
Ми онея румънци бяха абсолютни аматьори и аз на тях не влязах. След това Dark Funeral също не ги търпях особено, но Sepultura бяха невероятни. Просто ми размазаха.

Номера беше, че за втори път. Две години след като пуснаха свободен вход на Gammaray и Accept, защото на такива големи групи били малко хората сега пак го направиха и пуснаха на Sepultura и се оказа, че и другите влязоха по-късно за без пари. Ама не съжалявам, че дадох 20 лева. Първо, че са малко, концерта беше як, а и не са мои. :lol:

LunaTriCk
08-16-2007, 08:24
Не ми пука за тъпия празник на Варна. Важното е, че се размазах на Rush. :-D

8)
не че някой го интересува де, хах...

Decu
08-16-2007, 13:06
на центъра не може да стъпне човек...

Аааа, стъпа стъпа! На центъра, на входа на морската (на концерта) и долу на плажа, заради зарята... (е, там беше малко по-трудно...и вси4ко що можа ти се напълни с пясък, но важното е 4е бяхме навсякъде 8) )

А пък БТР :smt026 :smt041 :smt026

А Миро от Каризмааа..... :smt060 :smt008

А пък Руши си беше яко дръпнал пфф...
:smt033 :smt034

мани, мани... ама беше яко.. и бързо свърши :? останаха само хубавите спомени и болежките в кръста и краката :?

Мерси, много разказа :-D

За БТР става въпрос 8-[

#Gravity Of Love#
08-17-2007, 09:04
Мерси, мерси :-D
Бтв тая заря беше ужасна.... беше на асапруховския мост... и беше толкова ниско... че аз дето живея на центъра нищо не виждах.....
Вечерта... когато излязохме.... сякаш цяла Варна се беше изсипала.. на плажа... на входа на морската.... и въобще на центъра... такова... масово движение.. не съм виждала.. никога :-D
И все пак беше забавно...
Концерта на Входа на Морската го гледахме малко... ама стигнахме до 2-рата песен.. на Ани Овчарова.. или както се казваше там... :-D