PDA

View Full Version : ПУШАЧИТЕ СА ПОЗЬОРИ



happy_cute
08-15-2007, 13:45
Има и някой възрастни,които наистина са се пристрастили,но не може да си тийнче и да говориш,че не можеш да ги спреш.



Ами пуша от около половин година.Карелия Ултима-1 кутия ми стига за около 4-5 дни. :roll: Пуша като съм на вън или преди да заспя.
Карелия УЛТИМА...и 4-5 дни...как изобщо можеш да кажеш,че пушиш :smt005
Пуша кфито ми падне, предимно Карелия(НОРМАЛНА) и ми стига за около 2 нааай-много 3 дни...май тряа да и спра ама още не съм се решила. Ако няма карелия-Виктори Силвър :smt006

Ама какви са тия глупости?!?!?!? Тука някой ще се надпреварваме кой може да изпуши повече ли?


Абе и ти не си глям пушач,на мене кутия синшо виктори ми стига за ден,максс

И продължават да се надпушват

На мен лично един приятел ми каза "Когато ти се пуши купи си една кутия и я изпуши - тва няма да означава,че си пушач,а и няма да ти е гадно" така и правя =)

nata6ka
08-15-2007, 13:54
:smt010 az ne moga da razbera kak taka vi se dopy6va , pone na tezi deto sa po na 15 - 16 god. 4e drygite pone kazvat nervi :cry:

Плякам Майки
08-15-2007, 15:09
:smt010 az ne moga da razbera kak taka vi se dopy6va , pone na tezi deto sa po na 15 - 16 god. 4e drygite pone kazvat nervi :cry:

Гъзария. Чалга хаус а-у дискотеки кафета мацки. :smt006

Rofl4e
08-15-2007, 16:14
nata6ka не си изпитала глада за тютюн затова се чудиш!

helen4ee
08-15-2007, 16:32
haha vijte sega kak stava nomera
zna4i o6tena po 12-13 kato primerno nqkoe dete puber4e e ne6tastno ima problemi nezavisimo s kogo nai-4esto tursi kompaniq priqtelstva i cigarite sa moje bi edin ot nai 4estite metodi za tova... otiva6 pri nqkoi vika6 mu ima6 li cigara ili ogun4e i op stava lafa sled tova oba4e trqbav da poddurja6 versiqta 4 epu6i6 postepenno zapo4va6 da si pafka6 i neusetno sled 1-2 godini si se pristrastil (spored teb)
mmmm za 6tastie ne e taka, nikoi organizum ne moje da se pristrasti kum tiutiuna za tolkova kratko vreme .. po skoro 100% manipulaciq ot medii i tn.. horata koito znaqt kakvo iskat se stremene da osu6tetsvqt celite si tova e ima hora koito ne iskat da vidqt istinata 4e sa slaboharakterni a ima hora koito prosto spirat cigairte za tqhno i 4ujdo dobro like me :D

woshata
08-15-2007, 16:36
breiii...mn pu6a4i se izvudihte be :D vqrno e tva 4e ako si tiin i vika6 "ama az nm gi spra" si e 4ista glupost

RoyTheReaper
08-15-2007, 17:40
Мисли си така и после ще си блъскаш главата как да ги спреш.


На мен лично един приятел ми каза "Когато ти се пуши купи си една кутия и я изпуши - тва няма да означава,че си пушач,а и няма да ти е гадно" така и правя =)

Да правиш такава глупост означава, че не си наясно с каква мощна зависимост си играеш. Естествено, че няма да се пристрастиш от една цигара, или дори от една кутия, но ако гледаш на цигарите като нещо толкова безобидно, всяка цигара е стъпка по пътя на пълния им контрол над теб.

Подчертавам, не съм непушач, който говори общи приказки. Боря се с това от 7 години, от година успешно. Ключа към успеха е да осъзнаеш, че се бориш срещу нещо страшно и мощно и да проявиш още по-голяма воля и решителност. А всички, които познавам и не могат да ги спрат, правят една и съща грешка - ПОДЦЕНЯВАТ ГИ!!!

tuka6na
08-15-2007, 18:24
:lol: Всичко е поза/любопитство/лоша преценка в началото.
Иначе,мда,твърде им е рано на някой да се превъзнасят така.То вместо да се радват ,че не са се пристрастили,същото им се струва повод за гордост.

BaiboCo
08-15-2007, 19:19
:lol: Всичко е поза/любопитство/лоша преценка в началото.
Иначе,мда,твърде им е рано на някой да се превъзнасят така.То вместо да се радват ,че не са се пристрастили,същото им се струва повод за гордост.
Agreed :-k

_i_r_i_d_e_s_c_e_n_c_e
08-15-2007, 19:40
божеее...на 17 год съм и всичките ми приятели пушат и никой не го прави от гъзария....те които си го мислят това да си го заврат отзад и да си се кефят че и те не са пропушили и да не знаят кво е....

#Gravity Of Love#
08-16-2007, 09:07
90% от тииновете пушат от газария!!!! в това няма спор!!!!!!!!

IlLuSi0nS`
08-16-2007, 09:42
аз пък пропуших цигари, защото ми изглеждаше красиво.. обичам пороците и хора с пороци.. не знам защо.. просто е красиво да държиш цигарата, да усещаш дима, мириса, вкуса, който остава по устните ти.. ехх, вредно е, но толкова красиво.. обичам да пуша, а докато обичам, няма как да спра..

Impressive
08-16-2007, 10:30
УжасТно :smt098
Цигарите требе да се забранят със закон 8)

PollyPoi
08-16-2007, 11:42
nata6ka не си изпитала глада за тютюн затова се чудиш!
ПИКЛИ!!!
На по 15-16 год. и вече глад за тютюн изпитвала,леле колко си смешна само!!!!!!!!!!!!!!! :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013
Като пушите и си мислите че сте много модерни,че сте гъзари,но забравете тва е един от многото гадни пороци на тииновете пфу че сте заблудени! :smt013

PollyPoi
08-16-2007, 11:44
аз пък пропуших цигари, защото ми изглеждаше красиво.. обичам пороците и хора с пороци.. не знам защо.. просто е красиво да държиш цигарата, да усещаш дима, мириса, вкуса, който остава по устните ти.. ехх, вредно е, но толкова красиво.. обичам да пуша, а докато обичам, няма как да спра..
Леле каква красота,няма друга такава!!! :-& :-& :-& :-&
Колко е красиво само като видиш някфо момиче да пуши,е нема такава красота :evil:

08-16-2007, 12:13
v tva ima podtekst,koito qvno ne razbira6

08-16-2007, 13:01
i da se xranite i da ne se nqma smisul koito iska pu6i koito ne iska ne pu6i,dali e poza ili ne.... em pri vseki e razli4no!!!!!! :!: :!: :!: ama koga 6e sprete da gledate 4ujdiq jivot e jiveite si va6iq poziori ili ne pu6im taka iskame i taka praim :!: a puk vie kato se burkate v jivota ni za po dobri li se imate :-# ](*,) :-#

ThunderGoddess
08-16-2007, 13:59
Смятам, че точно от позьорство се почва. Всики почват да пушат за да се правят на големи, а после се пристрастяват и сами са си виновни за кашата, която са си забъркали. Лесно е да ги почнеш, трудно е да ги спреш. Въобще не трябва да се опитва според мене, за да се предпазиш от разни пробблеми. "Вие не знаете какво е глада от тютюна". Да, не знаем, и по-добре да не разбираме. Защото непушачите няма да дават по да лева за нищо и ще живеят по-дълго и по-здравословно. Най-тъпото е, че непушачите трябва да тъпят навсякъде по публични места дима от пушачите и да им дишат противните миризми.

evil_lady_in_black
08-16-2007, 17:04
Аз не мога да кажа , че съм пристрастена , но когато съм в компания или на дискотека мога да изпуша и една кутия на вечер . А друг път пуша дори по 1 на ден . Всеки , който пуши може да каже , че е и от части за гъзария :roll: Абе всичко зависи от това на кой каква му е компанията , ако компанията ти е от пушачи и ти ще започнеш . Ако си към т.нар. по кротки хора и такава ти е средата няма да пушиш :wink: Аз не казвам , че това е най-доброто , но такава ми е средата :|

08-16-2007, 17:14
Почнах от гъзария, това е ясно, но навреме се усетих и спрях за известно време, сега пуша само когато съм много нервна или ядосана...

08-16-2007, 18:14
Илюжънс , не се съмнявам , че и пърденето може да го представиш красиво.

SuNsEt
08-16-2007, 18:44
tva da si pu6a4...ne znam kakvo e,no i ne iskam da razbiram!Gledam nqkvo gotino momi4e vuv diskotekata i si vikam''taq sigurno e svqstna i dobra...''no kato izvadi cigarata...zapo4na da pu6i kat komin :smt011 No ne kazvam 4e tezi koito pu6at sa lo6i hora...no taka vredqt na tezi okolo tqh,koito ne pu6at :smt012 Imam fr koito e na 15 i mi kaza 4e se bil pristrastil kum cigarite kakto narkoman se pristrastqva kum drogata?! :-s i ne mojel da gi spre :-s Ba6ta mi kaza su6toto...

Golfadjiq
08-16-2007, 20:35
Аз не мога да кажа , че съм пристрастена , но когато съм в компания или на дискотека мога да изпуша и една кутия на вечер . А друг път пуша дори по 1 на ден . Всеки , който пуши може да каже , че е и от части за гъзария :roll: Абе всичко зависи от това на кой каква му е компанията , ако компанията ти е от пушачи и ти ще започнеш . Ако си към т.нар. по кротки хора и такава ти е средата няма да пушиш :wink: Аз не казвам , че това е най-доброто , но такава ми е средата :|

Евала ти правя за това! Аз съм на 17 и то4но за да правя компания на моите приятели запо4нах и сега ве4е ми е трудно да не пуша! Пуша от около 1 година и ве4е съжелявам защо съм ги запо4вал.
:-k Така 4е ако не пушите , по-добре не пробваите цигара!

08-17-2007, 10:43
az nito pu6a ot gazariq nito ot nujda pu6a 6toto mi se pu6i..dimek ti qde6 sladko moje6 i bez nego no ti e po kef s nego nali>>?????

08-17-2007, 11:59
Като ядеш сладко на околните не им мирише на току-що пръднал гъз. Като ядеш сладко не поболяваш себе си и хората около теб. Сладкото не причинява хъркане и кашлица, които може да подлудят семейството ти, ако са непушачи и не причинява такива сериозни болести. Това са малките разлики :)

Друг гост
08-17-2007, 12:13
Като ядеш сладко на околните не им мирише на току-що пръднал "задни части". Като ядеш сладко не поболяваш себе си и хората около теб. Сладкото не причинява хъркане и кашлица, които може да подлудят семейството ти, ако са непушачи и не причинява такива сериозни болести. Това са малките разлики :)

Добре се аргументираш, но, явно, не си силен в четенето и разбирането. Тук става дума за това защо хората пушат, а не защо не трябва да пушат. А иначе, този, на когото отговори, си го каза много правилно - ако ти е кеф, пуши си на воля, ако на някого му пречи, няма да му пафкам над главата. А моето здраве си е мое и аз решавам какво да го правя.

IlLuSi0nS`
08-17-2007, 12:15
Като ядеш сладко на околните не им мирише на току-що пръднал "задни части". Като ядеш сладко не поболяваш себе си и хората около теб. Сладкото не причинява хъркане и кашлица, които може да подлудят семейството ти, ако са непушачи и не причинява такива сериозни болести. Това са малките разлики :)

явно не си запомнил нищо от изучаваното по биология.. има няколко грешки в поста ти:
-затлъстяването е доста голям проблем, който води след себе си проблеми със сърцето, двигателната система и др. - та сладкото не е никак безобидно, но това не пречи на хората да го обичат и въпреки рисковете да си хапват вкусни неща;
-хъркането няма нищо общо с пушенето на цигари;
-мирисът на цигари е особено приятен, дори възбуждащ за някои хора, това, че на теб ти е неприятно, не го прави отвратилно нещо по принцип - то е неприятно за теб, но за други е приятно..

Spox_
08-17-2007, 14:04
Priqtelkata mi pyshi,tova ne mi pravi vpechetlenie,moje vi zashtoto i az pysha no poprincip v nachaloto pyshish ei taka shtoto da probvash posle sled 2-3 sedmici veche ti e navik.
No ima nqkoi pishemenca ot detskata gradina oshte hodqt obirat fasove po zemqta i gi palqt...Tova veche naistina e grozno!

ThunderGoddess
08-17-2007, 16:45
Като ядеш сладко на околните не им мирише на току-що пръднал "задни части". Като ядеш сладко не поболяваш себе си и хората около теб. Сладкото не причинява хъркане и кашлица, които може да подлудят семейството ти, ако са непушачи и не причинява такива сериозни болести. Това са малките разлики :)

явно не си запомнил нищо от изучаваното по биология.. има няколко грешки в поста ти:
-затлъстяването е доста голям проблем, който води след себе си проблеми със сърцето, двигателната система и др. - та сладкото не е никак безобидно, но това не пречи на хората да го обичат и въпреки рисковете да си хапват вкусни неща;
-хъркането няма нищо общо с пушенето на цигари;
-мирисът на цигари е особено приятен, дори възбуждащ за някои хора, това, че на теб ти е неприятно, не го прави отвратилно нещо по принцип - то е неприятно за теб, но за други е приятно..
Ям всеки ден по няколко вафли и трябва да ти кажа, че със спорт нямам никакъв проблем със затлъстяването. За да станеш дебел трябва нон-стоп да се тъпчеш със сладко и само да лежиш или да стоиш на компа. Това е съвършено невярно. Миризмата на цигарите е противна за непушачите, поне доколкото знам от моите приятели, които съм питала. А за някои може да е възбуждаща - ако си пушач, може да си свикнал наистина, но лично на мен направо ми се обръща като някой ми дими насреща. Хъркането има доста общо с пушенето на цигари, защото е свързано с отпускане на небцето, което и цигарите може да ускорят. Ако не ми вярваш, ела у нас и пробвай да спиш една вечер в моята стая. Обаче в съседната ще е баща ми, който е бил пушач 25 години. Да видим дали ще ти хареса :) А що се отнася до шоколада, явно и ти не си научила урока си по биология - шоколада стимулира отделянето на хормона на щастието, а цигарите не :smt019

08-17-2007, 17:07
Позата е важна за 12 годишните, когато пораснеш и разбереш истинския смисъл на тези приятни неща - никотиновите пръчици, ще разбереш, че няма нищо по-блажено от цигара. Само гледай да не развиеп много много толеранс към никотина, че после няма спиране. Е това е лошото на цигарите, но пък кво ни дреме. Циграите рулз.

И сега не смятам, че съм позьор. Кой ми обръща внимание, никой даже в компанията ми почти не пушат. Но аз си харесвам цигарите, вкуса...
:::

b0Nb0n
08-17-2007, 17:12
neznam am ti trqbva da qde6 ne6to koeto da ti stimolira mislovnata deinosti da pi6e6 malko po umni postove 4e da ni stimolira6 na nas hormona na 6tastieto

Treselle_s
08-17-2007, 17:26
аз пък пропуших цигари, защото ми изглеждаше красиво.. обичам пороците и хора с пороци.. не знам защо.. просто е красиво да държиш цигарата, да усещаш дима, мириса, вкуса, който остава по устните ти.. ехх, вредно е, но толкова красиво.. обичам да пуша, а докато обичам, няма как да спра..
Ъ и кво му е красивото? нещо имаш проблеми според мен :-s

woshata
08-17-2007, 17:29
аз пък пропуших цигари, защото ми изглеждаше красиво.. обичам пороците и хора с пороци.. не знам защо.. просто е красиво да държиш цигарата, да усещаш дима, мириса, вкуса, който остава по устните ти.. ехх, вредно е, но толкова красиво.. обичам да пуша, а докато обичам, няма как да спра..
Ъ и кво му е красивото? нещо имаш проблеми според мен :-s axhaxahaxah krasivo bilo da dimi6 kato kominite na АЕц kozludui :smt005 :smt005 :smt005

nymphetamine108
08-17-2007, 17:50
аз пък пропуших цигари, защото ми изглеждаше красиво.. обичам пороците и хора с пороци.. не знам защо.. просто е красиво да държиш цигарата, да усещаш дима, мириса, вкуса, който остава по устните ти.. ехх, вредно е, но толкова красиво.. обичам да пуша, а докато обичам, няма как да спра..
Ъ и кво му е красивото? нещо имаш проблеми според мен :-s axhaxahaxah krasivo bilo da dimi6 kato kominite na АЕц kozludui :smt005 :smt005 :smt005
Има нещо страшно красиво в цигарите. Ако бяха толкова гадни, вече сигурно нямаше да пуша. Преебават ти организма тотално, затова по-добре да не ти харесва. Ако пушиш само от гъзария, можеш да спреш много по-лесно. Всъщност веднага, щом осъзнаеш, че е тъпо.

love_enrique
08-17-2007, 19:09
Да бе добре...Горките"заклети пушачи" на 14-15-16 години,дето не можели да откажат цигарите,кви са тия циркове,то вече е смешно...

ko
08-17-2007, 19:17
e kvo,i da si na 16 i ako pu6i6 ot 4 godini pak moje6 da se pristrasti6.imam fr na po 30 god koito pu6at ot 2 godini i sa pristrasteni-pu6at po kutiq-2.taka 4e za6to nqkoi na 30 da moje da se pristrasti,a nqkoi na 16 ne?

love_enrique
08-17-2007, 19:34
1-Като пуши от 4 години ,значи от 12 годишен си на по една кутия на ден...не ми се вярва много,ама може...на какволи не си готов,за да се направиш на интересен...
2-За разлика от един 30 годишен човек,организма на един 16-годишен тинейджър се променя и обмяната на веществата е разллична и затова по лесно можеш да ги спреш...Като с диетите-на един тинейджър му стигат1/2 седмици за да отслабне ,а на една 30 годишна жена и отнема месеци гладуване!

Пушач
08-18-2007, 09:35
1-Като пуши от 4 години ,значи от 12 годишен си на по една кутия на ден...не ми се вярва много,ама може...на какволи не си готов,за да се направиш на интересен...
2-За разлика от един 30 годишен човек,организма на един 16-годишен тинейджър се променя и обмяната на веществата е разллична и затова по лесно можеш да ги спреш...Като с диетите-на един тинейджър му стигат1/2 седмици за да отслабне ,а на една 30 годишна жена и отнема месеци гладуване!

Докторе, а как да ги спра? На 21 съм и пуша от 16-годишен. Хахаха! Има си и медицински експерт във форума вече. Със звучния ник love_enrique, no less! Всичко знае, всичко разбира, даже и кой може и кой не може да се пристрасти към никотина. Това с жената на 30 пък направо ме събори от стола от смях. Е няма такова! А кажете, доктор Куин, защо жените като отслабват винаги му викат "гладуване"? Ама винаги? И не е ли това запазената марка на плужеците, които ги мързи да извървяват по няколко километра пеша и да се пораздвижват за пополовин час всеки ден и предпочитат да седят една седмица и да си милят, че като не ядат отслабват, а не си преебават организма? Да, а най-забавно е, когато вече озвереят от глад и си поръчат пица и пържени картофи в кръчмата, и после, след като блажено ги разкъсат, почват да се тюхкат, че са се подули... Знам, че излязох от темата, но просто нямаше начин.

love_enrique
08-18-2007, 09:51
1-Като пуши от 4 години ,значи от 12 годишен си на по една кутия на ден...не ми се вярва много,ама може...на какволи не си готов,за да се направиш на интересен...
2-За разлика от един 30 годишен човек,организма на един 16-годишен тинейджър се променя и обмяната на веществата е разллична и затова по лесно можеш да ги спреш...Като с диетите-на един тинейджър му стигат1/2 седмици за да отслабне ,а на една 30 годишна жена и отнема месеци гладуване!

Докторе, а как да ги спра? На 21 съм и пуша от 16-годишен. Хахаха! Има си и медицински експерт във форума вече. Със звучния ник love_enrique, no less! Всичко знае, всичко разбира, даже и кой може и кой не може да се пристрасти към никотина. Това с жената на 30 пък направо ме събори от стола от смях. Е няма такова! А кажете, доктор Куин, защо жените като отслабват винаги му викат "гладуване"? Ама винаги? И не е ли това запазената марка на плужеците, които ги мързи да извървяват по няколко километра пеша и да се пораздвижват за пополовин час всеки ден и предпочитат да седят една седмица и да си милят, че като не ядат отслабват, а не си преебават организма? Да, а най-забавно е, когато вече озвереят от глад и си поръчат пица и пържени картофи в кръчмата, и после, след като блажено ги разкъсат, почват да се тюхкат, че са се подули... Знам, че излязох от темата, но просто нямаше начин.

Много смешно :roll: Не е нужно да си лекар,това което написах е нещо съвсем елементарно,което е ясно на всеки(е явно на почти всеки)Ако не вярваш,че преди 20 килограмите се свалят много по-лесно отколкото на 40,влез в някой сайт за диети и провери сам...Както забеляза говоря за пушачите на 12-16 години,но ако на тях им е по-лесно да мислят,че са пристрастени заклети пушачи и тн....изборът е техен 8)

Пушачът
08-18-2007, 10:16
Пич/мацка/whatever, боли ме фара за разликите във физиологичните процеси между тийнове и възрастни! Ама сериозно. Има ги, да, ОК. Опитвам се да кажа нещо друго - че на хората здравето и формата им зависят много повече от самите тях, отколкото от храната, която ядат, растенията, които пушат или спирта, който поглъщат. И го казах. Да бъде разбрано попречи единствено това, че на хората тук идеята им за сарказъм е да слагат отегчено въртящи очички емотикончета и вметнати псевдозаядки в скоби след изреченията си. Явно, ще се наложи да го перефразирам, за умните хора, които много хубаво пишат, ама слабо четат.

Диетите са боклук! Цигарите също са боклук, но доставят удоволствие и затова има хора, на които им харесват. А да не ядеш за да отслабнеш, също ти прецаква организма и не ти топи мазнините, а ти атрофира мускулите, които и без това не използваш, кой знае колко, ако си от гореспоменатите плужеци. Яжте, пийте и пушете каквото си искате, просто, ако искате да поддържате някаква форма, си се упражнявайте, начини - бол.

Колкото до позьорщината на пушачите - да, много просто се правят на големи, интересни и т.н. Дори на тъпаците тука, дето бълват глупости, трябва да им е ясно че нервите не са никакво оправдание. Абре, хора! К'ви нерви на по 16 бе? Какви толкова страшни Дамоклеви мечове са ви надвиснали над главите, че да ви карат да пушите по кутия на вечер? Разбира се, най-често се успокоявате с цигарки в някоя дискотечка, ама това е друг въпрос... Пушете ако ви кефи, ако не - не се правете на интересни и си намерете друг, по-здравословен начин да се социализирате и да се правите на големи! А най-хубаво ще е ако просто пораснете поне малко и разберете, че цигарата е за удоволствие, а не е символ за социален статус.

_PuNk`PrInCeSs_
08-18-2007, 11:39
като подуша цигара и ми се повръща!

08-18-2007, 12:09
Аз бях боклук на 13 и пропуших (силно казано) пуших много неща.... В един момент се осъзнах колко съм зле и се заклех да не дърпам нищо повече. Но дойде един момент (2 седмици след обещанието) в който толкова ми се прииска да дръпна една , но НЕ. Така 1 седмица се сдържах....И накрая не издържах купих си едни синьо виктори ииииии направо искаше ми се да разкъсам кутията и да издърпам сичко наведнъж , но си казах майната му стига вече. Смачках кутията и звъннах на няколко приятеля излязохме веселихме се , нацепихме яко и вече въобще не изпитах никотиновия глад.... тогава бях на 15... след 4-5 месеца си хванах една мацка , много готина , но пушеше...... Целувам я аз и усещам вкуса на никотина в устата й :smt007 ....... Направооо незнам как издържах да не си взема една от нейните и да не я изпушим ... но не волята ми и този път победи . И така още 1-2 седмици с тази мацка беше така... всеки ден яко целувки яко всичко,,, но този вкус на никотин... направо неможах да издържа. един ден бяхме при нея , техните ги нямаше на някфа вила бяха отишли... Зехме си една водка от магазина и се напихме доволно. После стана то каквото стана ;- ) И като свършихме няколко пъти и си лежахме в леглото толкова ми се допушиииии , че си взех 1 цигара и с голям главобол от боклука наречен водка (флирт :-D ) изпафкат 3-4-5-6 поред незнам колко бяха... и ми се догади едно такива .... и сещате се какво стана :oops: И от тогава като подуша цигарен дим и ми става лошо... А с онази мацка сме си още и аз й помагам да откаже цигарите :) и то доста успешно : ))) Сега сме на 17 и сме си много щастливи без никакви цигари : ))) късмет на всички с отказването и знайте , че ВСИЧКО зависи от волята ви!!! (и ако има някой да ви подкрепя ще става доста по лесно )

respect

PINK_FLoyD
08-19-2007, 22:05
пушачите безспорно (тийнейджърите) са позьори и започват да го правят за гъзария.98% от тях.

асссддд
08-20-2007, 09:04
neznam am ti trqbva da qde6 ne6to koeto da ti stimolira mislovnata deinosti da pi6e6 malko po umni postove 4e da ni stimolira6 na nas hormona na 6tastieto

А ти трябва да ядеш нещо, което ти стимулира правописа.

Seducti0n
08-20-2007, 10:00
Ех това с газарията според мен му мина модата.Едно време беше модерно да се правиш на интересен и голям с цигарка в ръка още в ранните ученически години,но сега е може би по-фиешън да не си пушач. :roll: Лично аз пропуших от любопитство,не знаех какво е усещането,какво точно представлява и т.н.Честно казано не е нищо особено,само дето ти прецаква организма.Тук всички,върли противници на пушенето се нахвърлят срещу пушачите с амбициите да им покажат,колко си вредят и че един вид сами се убиват.Хора мислите ли,че ние сме толкова малуумни,че не можем да разберем това.Всеки гледа от своя ъгъл на нещата,всеки защитава себе си и въгледите си,обаче само с приказки и уроки,нищо няма да се постигне.Ако един пушач сам няма волята,а и желанието да се откаже от цигарите и сам да си направи услуга,никой с нищо няма да му помогне,нито злобни коментари и упреци,нито родителски заплахи и т.н. :wink:

08-20-2007, 10:33
Ех това с газарията според мен му мина модата.Едно време беше модерно да се правиш на интересен и голям с цигарка в ръка още в ранните ученически години,но сега е може би по-фиешън да не си пушач. :roll: Лично аз пропуших от любопитство,не знаех какво е усещането,какво точно представлява и т.н.Честно казано не е нищо особено,само дето ти прецаква организма.Тук всички,върли противници на пушенето се нахвърлят срещу пушачите с амбициите да им покажат,колко си вредят и че един вид сами се убиват.Хора мислите ли,че ние сме толкова малуумни,че не можем да разберем това.Всеки гледа от своя ъгъл на нещата,всеки защитава себе си и въгледите си,обаче само с приказки и уроки,нищо няма да се постигне.Ако един пушач сам няма волята,а и желанието да се откаже от цигарите и сам да си направи услуга,никой с нищо няма да му помогне,нито злобни коментари и упреци,нито родителски заплахи и т.н. :wink:
=D> =D> =D>

happy_cute
08-20-2007, 11:48
Естествено никой пушач няма да каже,че е позьор =)

DevilWish
08-20-2007, 22:24
nata6ka не си изпитала глада за тютюн затова се чудиш!
Така е..Ама ето вече 2 месеца не съм допряла цигара - от 1 път спрях :wink: труднооо много наистина ,но не и невъзможно

qHu4Ka
08-24-2007, 10:37
veee4nata v0ina.... py6a4i-nepy6a4i!!!.... ](*,)

gabrielka@a
08-24-2007, 13:47
Повечето тийнове започват така-гъзария,а после не могат да ги спрат!Даже и аз съм имала "цигарени наклонности" но се оправих-силна воля имам!

KiLLeR_InSTiNkT
08-24-2007, 14:48
Малките повечето са позьори, то и аз бях такава :smt005 Хахах, ама не съм казвала, че не мога да ги спра, просто все още не искам. Всеки може да ги спре, стига да има воля.

Болшевик
08-24-2007, 18:09
Пълни позьори :x
После вече става навик, но в началото направо не ги понасям :x

KocMoHaBTa
08-24-2007, 22:55
УжасТно :smt098
Цигарите требе да се забранят със закон 8)

трябва, ма никой не се сеща

?love_haTe!
08-27-2007, 15:14
Значи,аз съм си направила няколко изводчета и съм разделила пушачите на няколко групички :-)

|-Това са некфи тъпи тийнчета,които са тръгнали да пушат,за да се направят на интересни-чио тъпо е тва за мене.Като ти се пуши,го прави,защото искаш ;-)

||-Това са пушачите,които знаят че им вреди,но не спират,не защото са пристрастени,а защото ги е страх да не надебелеят-и тфа тъпо ми се струаа.

|||-Говорим за пушачите,които са вещ в занаята..пушат от много време,харесва им,не искат да спират,но дори и да им се прииска,защото знаят,че е вредно,не спират,защото се чувстват зависими от това.

|V-Говорим за тийнчета или млади хора,които си пушат и ако искат могат да спрат,но това им харесва и го правят,защото им харесва,а не,за да се праят на интересни-браво на тая групичка :lol:

teenkopele
08-28-2007, 04:52
Аз съм http://www.andysmithart.com/images/Batman-color.jpg.

Оставете всеки да прави каквото си иска...то си личи защо го прави. :wink:

DjBaloon
08-28-2007, 16:30
Tochno masovo segashnite.. absolutno 100% poziori.. ne sum kompleksiran... che da mi trqq neshto s koeto da se chuvstvam poeche guzar..

IcE_IcE_BaBy``
08-28-2007, 16:49
az sushto moga da gi spra ama ne iskam...edin mesec bqh pri maika mi v angliq i ne sam pushila...no kato si doidoh i otnovo pochnah.prosto ne iskam :D

08-29-2007, 12:30
Spored men cqlata rabota e samo na dumi - tova ne moga da gi sprq i t.n. sa pulni gluposti - az sum pu6a4, no pusha po malko i samo kogato imam pari da si kupq.. no 4e ne moga da gi spra ne kazvam i ne sum kazval nikoga..tfa e izmislica pone za teen-ovete :!: :!: :!: btw. na m, 17 sum

ArTanDra
08-29-2007, 13:57
Първата ми цигара беше , когато бях 2 клас тогава незнаех какво е газария , нито знаех какво е да се правиш на голямата работа и тогава не беше модерно да приличаш на проститутка (времената бяха различни) , но пробвах от любопитство. Сега съм на 17 г. не съм пристрастена към цигарите , но пуша. И чувството е адски добро да запалиш една цигара с кафето (не мога да го опиша) , но се стига до там, както някой започва да пуши трева всички казват , че от тревата се почвало и се минавало на по - горно ниво бля бля. Всичко е до колко познаваш себе си и до колко може да си имаш доверие!!! Наистина може да са пристрастени и да изпитват никотинов глад не ги съдете заради това .. как някои наркомани на 18 умират нали са още тинейджъри как така са пристрастени ? Възрастта няма значение (освен ако не пушиш от 1-2 месеца още си в началото и може да се откажеш) просто има организми , които се пристрастяват и ако трябва да мисля колко неща ми вредят на здравето няма да ми стигне цял ден да изброявам като почнем от замърсеният въздух , от замърсената вода и т.н. И според мене по - добре цигарите отколкото амфетамини , хероин и други такива глупости. Кое зло е по - добре ? Хероин или Цигара? Трябва човек да си изгражда психиката , но щом нямате волята и силата да намалите или откажете цигарите значи сте слаби психически и не питам как ще се справите с живота.

sinful`girl
08-30-2007, 19:14
Не сте прави да казвате,че пушачите са позьори,не всички пушат за ГЪЗАРИЯ. Давам ви пример с мене си...пропуших сериозно в 9 клас и не за да се правя на интересна,а защото бях имах адски много проблеми на главата.Около мене се говореше как акто изпушиш една цигара и се успокояваш.Един ден толкова ми беше кипнало,отидох купих си една кутия цигари,седнах в една градинка и съм изпушила над 10 цигари една след друга. В последствие започнах да си пуша всеки ден по 3-4 цигари,но СКРИШОМ!! Нито съм се показвала пред приятели,нито съм се перчила. Вече четвърта година пуша и не го правя,за да съм интересна,а защото имам нужда. Тютеневият глад си е е*ал майката и трудно се понася.

Преди години,когато аз бях 8-9 клас беше много "модерно" да се пуши,всички позьорчета пушеха по дискотеките,за да се правят на интересни. В момента е "модерно" да НЕ се пуши. А който си мисли,че пушенето го прави по-готин и по-отворен,ще му кажа само едно....вече никой не гледа кой пуши,а кой НЕ пуши!!!

FreeSpirit
09-01-2007, 10:27
"Хайде да се покажем по нахакани,отворени..." и така палиш 1 цигара.
После компамия и т.н.,не че не могат да спрат да пушат ,просто не искат .

[VampI]
09-01-2007, 10:43
Ох....мн зле...И аз пушех,но вече не.Бях заобиколена от хора които пафкат постоянно..нямаше как да не пробвам....И тва с цигарите продължи около месец,но накрая реших че няма смисъл да се тровя и да си давам парите за нещо което само ми проваля до някфа степен живота..и сега като не пуша мога да кажа че си ми е супер яко!На 15 съм...повечето в компанията ми са съшто на толкова...и все пак като ги гледам сега ги съжалявам....има едно момиче което е на 12...тва е пълна простотия..и аиде сега някои да ми обесняа че момиче на 12 пуши от тва 4е изпитва тютюнен глад а не е мъчи гъзарията!!!

happy_cute
09-01-2007, 17:59
Не сте прави да казвате,че пушачите са позьори,не всички пушат за ГЪЗАРИЯ. Давам ви пример с мене си...пропуших сериозно в 9 клас и не за да се правя на интересна,а защото бях имах адски много проблеми на главата.Около мене се говореше как акто изпушиш една цигара и се успокояваш.Един ден толкова ми беше кипнало,отидох купих си една кутия цигари,седнах в една градинка и съм изпушила над 10 цигари една след друга. В последствие започнах да си пуша всеки ден по 3-4 цигари,но СКРИШОМ!! Нито съм се показвала пред приятели,нито съм се перчила. Вече четвърта година пуша и не го правя,за да съм интересна,а защото имам нужда. Тютеневият глад си е е*ал майката и трудно се понася.

Преди години,когато аз бях 8-9 клас беше много "модерно" да се пуши,всички позьорчета пушеха по дискотеките,за да се правят на интересни. В момента е "модерно" да НЕ се пуши. А който си мисли,че пушенето го прави по-готин и по-отворен,ще му кажа само едно....вече никой не гледа кой пуши,а кой НЕ пуши!!!

ПОЗЬОР!!!И кво и бааща ми си има проблеми..ама не мисля,че цигарите му ги решеват...все пак пуши по 2 кутии...просто за да се чувства по-добре - ПОЗЬОР!Като знае,че е вредно за кво го прави?!?

sinful`girl
09-01-2007, 18:32
Не сте прави да казвате,че пушачите са позьори,не всички пушат за ГЪЗАРИЯ. Давам ви пример с мене си...пропуших сериозно в 9 клас и не за да се правя на интересна,а защото бях имах адски много проблеми на главата.Около мене се говореше как акто изпушиш една цигара и се успокояваш.Един ден толкова ми беше кипнало,отидох купих си една кутия цигари,седнах в една градинка и съм изпушила над 10 цигари една след друга. В последствие започнах да си пуша всеки ден по 3-4 цигари,но СКРИШОМ!! Нито съм се показвала пред приятели,нито съм се перчила. Вече четвърта година пуша и не го правя,за да съм интересна,а защото имам нужда. Тютеневият глад си е е*ал майката и трудно се понася.

Преди години,когато аз бях 8-9 клас беше много "модерно" да се пуши,всички позьорчета пушеха по дискотеките,за да се правят на интересни. В момента е "модерно" да НЕ се пуши. А който си мисли,че пушенето го прави по-готин и по-отворен,ще му кажа само едно....вече никой не гледа кой пуши,а кой НЕ пуши!!!

ПОЗЬОР!!!И кво и бааща ми си има проблеми..ама не мисля,че цигарите му ги решеват...все пак пуши по 2 кутии...просто за да се чувства по-добре - ПОЗЬОР!Като знае,че е вредно за кво го прави?!?

По коментарът ти мога да кажа,че си непушачка! Цигарите не решават проблемите,да,те те карат да се почустваш по-добре. Когато нервите ти са опънати до краен предел,една цигара може да те накара да се почустваш на седмото небе поне за малко. Като наркотиците е....същата работа. Вси1ки пушачи са наясно,че е вредно,но го правят. Не за гъзарията,а заради пристрастеността! Един пушач много трудно ще изкара един цял ден без да запали....много трудно,а опита ли се това ще го направи най-изнервеният и кисел човек на света. Дадеш ли му цигара ще видиш как за 10 мин ще стане най-милият и най-добрият. Пристрастеността е голямо нещо. Затова в горният си пост написах,че истинските пушачи не пушат за гъзария,а защото имат нужда да го правят :)

Anti-Paris Hilton
09-01-2007, 19:29
ок,признавам си,ОПИТАХ от гъзария..няколко дни след тва се бях изнервила и си викам,нали успокояват цигарите..и си купувам една кутия,изпуших си 4 и ми беше рай..после свикнах за успокояване да си пуша по 2-3 дневно и така си ми фърчат паритееее..
обаче не съм си вряла кутиите в лицата на хората,не съм пушила по улиците и не съм зарибявала никого да опитва.за около месец освен мен знаеха само 3ма души.
и не спирам не защото съм пристрастена и първата ми мисъл като стана е 'цииигааааарииииии',а щото ми е приятно и още си ме успокояват..

bLiNdchY
09-01-2007, 21:26
mi .. az sym 1 kutiq na den bqlo victory !

[VampI]
09-01-2007, 21:28
Az pyk sym na 1 kutiq Eva Slims-sinio

nohuty
09-01-2007, 21:37
a защо не спрете да парадирате с думата "позьор" ? ](*,)

emo_girl91
09-02-2007, 01:09
Na vi4ki deto si msilqt 4e pove4ety teenove pu6a ot gazariq emi hora mnoo ste zle na4i..po4nete da pu6ite pak togava mi govorete 4e sme pozior4eta..

hforce
09-03-2007, 07:13
nata6ka не си изпитала глада за тютюн затова се чудиш!
ПИКЛИ!!!
На по 15-16 год. и вече глад за тютюн изпитвала,леле колко си смешна само!!!!!!!!!!!!!!! :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013
Като пушите и си мислите че сте много модерни,че сте гъзари,но забравете тва е един от многото гадни пороци на тииновете пфу че сте заблудени! :smt013

ti si sme6nata glupava pikla, ne tq, mnogo pravilno ti go kaza tq, ne si ispitvala tva 4ustvo i ne znae6 kakvo e taka 4e ne govori, a nai-dobre hodi da se zastrelq6 nqkade
vsi4ki koito poznavam i pu6at go pravat za6toto taka im haresva/imat nujda ili i 2te, ne go pravqt ot guzariq, tezi koito sa uspqli da gi sprat si4ki gi gledame s uvajenie

az za6to pu6a
fizi4eska zavisimost - imam nujda (zabelqzal sum oba4e 4e tazi nujda nqkak si is4ezna predi nqkolko meseca i ve4e ne me stqgat gurdite i si di6am normalno dori i da ne pu6a)
psihi4eska zavisimost - kogato 4akam nqkade, nqma kvo da prava, mejdu4asiqta, v rabota kato mi se umorat o4ite ot pc-to otivam da raspusna malko s 1 cigara i t.n. prosto mi e kato navik, kato piq bira primerno mnogo pu6a, no nqmam navika da pu6a s kafeto, v nas li sum - 10 cigari mi stigat, ako sum navunka - 2 kutii si zaminavat (v pove4eto slu4ai sum s jenata a tq mi pu6i ot cigarite i pu6ime po kutiq na 4ovek)

za6to ne sum otkazal cigarite do sega - do sega mojeh da si pozvola da davam po 80-100 kinta za cigari na mesec
za6to 6te gi otkaja - 4akam samo da svur6i parlamenta na vui4o i gi spiram 6tot 4 meseca 6te sum zle s parite i do nikade nqma da stignat, posle 6te si precena dali 6te gi po4vam, sigurno da

da pristrusten sum kum cigarite, no moga da gi otkaja, spiral sum gi za 1-2 meseca i ne e tolko trudno, ne sum gi otkazal za6toto ne iskam, 6te gi otkaja za6toto se nalaga

ne pu6a ot gazariq, pu6a za6toto mi haresva

eto o6te 1 slu4ka - tova ve4e e neuspe6en opit za otkazvane na cigarite (polovin godina predi tva gi bqh otkazal s tabex) az i edna biv6a averka re6avame da otkajeme cigarite, 2 dni ne pu6ime, zapalvame nakraq po edna cigara:
az - aaaaaaaaaa (ve4e sum se razmazal ot kef sled purvite nqkolko drupki) tva e po-dobro ot sex-a
tq - daaaaaaaaam, ama se pak si predpo4itam sex-a pred cigarite
az - da de, a sled sex-a - cigara :D
tq - dam :)

Insatiable
09-03-2007, 09:00
Наистина има много вярно в темата. В действителност всички тийнчета пропушват от гъзария. Казвам това защото и аз бях същата - айде една в дискотеката, айде една на кафето, после на купончето още 2-3 и така ги започнах, а бях на 13-14. Пуших някъде 2-3 години още, но преди около седмица си казах "Край! Вече не искам да се тровя, та това са глупости, лайна..." и от тогава не съм запалила нито 1 цигара.
Драги тийнчета правете се на дупета, но не се увличайте!

Шерлок
09-03-2007, 09:45
Наистина има много вярно в темата. В действителност всички тийнчета пропушват от гъзария. Казвам това защото и аз бях същата - айде една в дискотеката, айде една на кафето, после на купончето още 2-3 и така ги започнах, а бях на 13-14. Пуших някъде 2-3 години още, но преди около седмица си казах "Край! Вече не искам да се тровя, та това са глупости, лайна..." и от тогава не съм запалила нито 1 цигара.
Драги тийнчета правете се на дупета, но не се увличайте!

Значи така... На 13-14 пропушваш. За 2-3 години. Тогава сигурно си минала по психология и логика в даскало уроците за индукция и дедукция, не помня в кой клас точно бяха. Ако не си, поинтересувай се за какво става дума, защото разсъждаваш по смешен начин, както и повечето други тук!

gal4ety
09-03-2007, 10:27
аз съм на мнение че наистина някой си мислят че ако запалят 1 цигара повече ще се харесват но понякога не е така аз съм попадала на трагични случай да не може да си запали цигарата да дръпне а да се прави на големия ПУШАЧ!

Insatiable
09-03-2007, 16:08
Наистина има много вярно в темата. В действителност всички тийнчета пропушват от гъзария. Казвам това защото и аз бях същата - айде една в дискотеката, айде една на кафето, после на купончето още 2-3 и така ги започнах, а бях на 13-14. Пуших някъде 2-3 години още, но преди около седмица си казах "Край! Вече не искам да се тровя, та това са глупости, лайна..." и от тогава не съм запалила нито 1 цигара.
Драги тийнчета правете се на дупета, но не се увличайте!

Значи така... На 13-14 пропушваш. За 2-3 години. Тогава сигурно си минала по психология и логика в даскало уроците за индукция и дедукция, не помня в кой клас точно бяха. Ако не си, поинтересувай се за какво става дума, защото разсъждаваш по смешен начин, както и повечето други тук!
Да, учила съм го това и какво?
Смятам, че имам много повече акъл от лапетиите тук и не си никакъв да ми казваш как ще разсъждавам!
Важното е, че не пуша и не искам да пуша ... Точка

Холмс
09-03-2007, 20:47
Да, учила съм го това и какво?
Смятам, че имам много повече акъл от лапетиите тук и не си никакъв да ми казваш как ще разсъждавам!
Важното е, че не пуша и не искам да пуша ... Точка

Явно не ти е повече акъла от "лапетиите" тук, защото не разбра точно за какво ми беше забележката. Аз не ти казах как ще разсъждаваш, казах ти как разсъждаваш. С една дума - глупаво. Ти казваш нещо като факт, а не можеш да го докажеш, освен ако не приемеш за даденост, че всички останали са направили същото. А още повече - има хора, които могат да ти докажат противното. Иначе, евала, че си ги спряла! Уважавам. Но не всички са почнали като теб, много - да, но не всички.

antifreeze
10-29-2007, 20:03
аз пък пропуших цигари, защото ми изглеждаше красиво.. обичам пороците и хора с пороци.. не знам защо.. просто е красиво да държиш цигарата, да усещаш дима, мириса, вкуса, който остава по устните ти.. ехх, вредно е, но толкова красиво.. обичам да пуша, а докато обичам, няма как да спра..
Ъ и кво му е красивото? нещо имаш проблеми според мен :-s axhaxahaxah krasivo bilo da dimi6 kato kominite na АЕц kozludui :smt005 :smt005 :smt005 hahah po tochno ne bih mogla da se izrazq :D

NightSky
10-29-2007, 20:14
Мен си ме кефи да пуша и няма да спирам :)

IdiOtKa
10-29-2007, 20:24
аз съм позьорка ...да ва е ят!

chocoleptic
10-30-2007, 06:17
Мен си ме кефи да пуша и няма да спирам :) +1

mickelangelo
10-30-2007, 09:20
95 % от приятелите ми пушат постоянно аз също но в никакъв случай не го правя от гъзария ( или поне си мисля че е така ) но ... по дяволите нали се пак трябва да се умре от нещо ... 8)

FaHrEnHeit
10-30-2007, 10:02
Факт е че момичетата пушат повече от момчетата, което е жалко като се има на впредвид че раждат, но както и да е ваш си е живота.
П.П. Добре че не пуша.

happy_cute
02-02-2008, 18:04
Само хабите парите на вашите...и за кво даже не гълтате дима,просто ви радва да държите цигарата...ми купете си солети,дръжте ги като цигара и се кефете!

happy_cute
02-02-2008, 18:10
Само хабите парите на вашите...и за кво даже не гълтате дима,просто ви радва да държите цигарата...ми купете си солети,дръжте ги като цигара и се кефете!

а ако сме на повече от 12???
Колко повече и пак ли от парите на ваште?

happy_cute
02-02-2008, 18:19
Само хабите парите на вашите...и за кво даже не гълтате дима,просто ви радва да държите цигарата...ми купете си солети,дръжте ги като цигара и се кефете!

а ако сме на повече от 12???
Колко повече и пак ли от парите на ваште?

към два пъти повече и не са парите на наш'те...
и съм пропушвал не с парите на наш'те
За кво пишеш в тийн проблемс тогава тва е форум на емовки/фешънки/позьори/10-годишни,който не знаят как да се целуват и търсят помощ и стари мъже,които очакват снимки по бельо на секси ученички?

happy_cute
02-02-2008, 18:25
Нямаше нужда от ирония...а при младото има голямо затлъстяване и са направо гнусни..по-добре да слагат чужди снимки,че да не се срамят =/

happy_cute
02-02-2008, 18:37
Нали ги виждам кви са прошляци станали...

GreenFairy
02-02-2008, 19:47
Абе вие не сте наред... Много малко хора над 15-16 години пушат само за гъзарията... Имам един познат който е на 17 и пуши по около 2 кутий на ден, после иди ми разправяй че не им се пуши на хората, а само позират... :D А лично пуша по половин кутия на ден и то е само защото наш'те не ми дават да пуша в къщи, тоест вторият ми баща не знае че пуша... Все тая де, мисълта ми е че не можете да казвате "Всички пушат за гъзария", просто е вярно само за част от хората, но не и за всички...
И всеки който не е изпитвал никотинов глад да не се обажда колко било лесно да спреш цигарите... Да, лесно е , правила съм го поне 10 пъти :D

RAWRRR
02-02-2008, 20:36
Нямаше нужда от ирония...а при младото има голямо затлъстяване и са направо гнусни..по-добре да слагат чужди снимки,че да не се срамят =/

Ще си слагаме каквито снимки си преценим,нищо че сме затлъстели,все пак да не забравяме,че големият майстор-работи на голям тезгях. :lol:

Miss_Perfekt
02-02-2008, 20:44
Някои пушат от гъзария,някои от простотия,а някои за да се впишат в картинката на по-"ГОЛЕМИТЕ" какички и батковци които пушат

FelisDirus
02-02-2008, 20:50
Ти да не си в душевна менструация? Големи пък специалисти се извъдихте бе - не трябвало да пуши, младите били затлъстели.. други критики? Нещо за секса да добавиш?

И каква точно си ти, че ще ни порицаваш нас, пушачите? Какво те грее за парите на нашите? Аз не им искам пари за цигари. Просто вместо да се тъпча с боклуци в училище, пуша. Проблем?

П.С.
Аз цигарите няма да откажа, защото нищо не може да замени усещането.. мда, усещането, когато сладкият и тежък дим изпълва дробовете ти.. влива енергия, нови сили и желание за живот.

Canis_Dirus
02-02-2008, 20:52
Всичко е за гъзария бе. Пуша от гъзария, не ям от гъзария, носим адидас от гъзария, ебЪ се от газария, ходим гъзраски. Ееех гъзарията Е!

Insatiable
02-02-2008, 20:59
Само не мога да разбера защо хора, които не пушат държат сметка на пушачите? Всеки си има начин на живот... Пуша и какво ще ме убиете ли? Я се гръмнете... И да, пристратяваш се (за тези, които спореха за отказването от цигарите). Осъзнавам, че е вредно, но не ми пука... Баси човек живее веднъж, трябва да има някакви удоволствия все пак нали? Относно позьорите - пикли и пикльовци на по 12-13 ... Няма какво друго да кажа :)

RAWRRR
02-02-2008, 21:02
Канис,забрави да кажеш,че и умираш от газария

При условие,че толкова много хора умират ,заради зависимостта си от цигари всеки ден ,е РЯДКО тъпо да кажеш,че го правят само от поза.

st1ka
02-02-2008, 21:26
Аз пропуших от гъзария,защото другите го правеха - не съжалявам!

Sevt
02-02-2008, 21:42
Аз не съм по - малко позьор от едно хлапе :lol:




Аз цигарите няма да откажа, защото нищо не може да замени усещането.. мда, усещането, когато сладкият и тежък дим изпълва дробовете ти.. влива енергия, нови сили и желание за живот.


Тва е истината. Лично моя организъм е такъв че не мога да се пристрастя към нищо. Пуша си когато и защото искам да си пуша.

Blacklisted
02-02-2008, 21:57
Вървиш в тъмното, слушаш музика, вадиш дъФка(никотинова) ииии се наслаждаваш на балончетата.... прайслес ;p

psychopath
02-02-2008, 22:14
аз вече не пуша :P

d0mat4et0
02-02-2008, 23:21
Наистина са големи позери....Правят го само за гъзария , което ме изкарва извън нерви.....Мразя да гледам как някоя "пристрастена 14-годишна" не може да спре цигарките и пафка от пристрастеност....Аре не на мен тия....Може да не съм мн голяма , но то се вижда от 1000 км кой пуши ей така , за да е "супер як"и кой пуши , не просто за кеф , а защото наистина му се пуши... Голяма излагация....И се мислят за мн яки :razz: :razz: Смотаняци наивни....Нали я виждам една пикла от 8ми клас как пуши , защото е пристрастена веднъж в годината :razz: :razz: :razz: :razz:

InitialD
02-02-2008, 23:26
http://en.help-eu.com/pages/index-2.html

http://en.help-eu.com/pages/index.cil <---клипчетата на кампанията на български!

Ето нещо любопитно .. Всяка година тютюнопушенето убива 19,000 европейци ... които не пушат!!!

^Това може да е от полза за някой!

Iria
02-03-2008, 05:50
УжасТно :smt098
Цигарите трябва да се забранят със закон 8) +1

Darkl1ng
02-03-2008, 08:56
OMFG, ми те така пуши ти се... пушачите били позйори... ми има ги тия дето така почват ма в последствие... и аз ако не хода на дискотека пуша супер малко.. щот дом не може да се пуши... ама те обясни ми кат не съм пушач как мой да си дам последните пари за цигари?
Научила съм се поне да не говоря за работи, от които не разбирам..

FelisDirus
02-03-2008, 09:14
Ооо, я да го духате... ще си пуша! Пък!

Canis_Dirus
02-03-2008, 09:19
Ооо, я да го духате... ще си пуша! Пък!
Пуши курец! (како викат србите)

krem4et0
02-03-2008, 09:34
Само не мога да разбера защо хора, които не пушат държат сметка на пушачите? Всеки си има начин на живот... Пуша и какво ще ме убиете ли? Я се гръмнете... И да, пристратяваш се (за тези, които спореха за отказването от цигарите). Осъзнавам, че е вредно, но не ми пука... Баси човек живее веднъж, трябва да има някакви удоволствия все пак нали? Относно позьорите - пикли и пикльовци на по 12-13 ... Няма какво друго да кажа :)
Защото като отида в заведение или се съберем на купон(по принцип ние не сме пушачи, ама се случва някой да наруши тази ни иделия) аз съм тази, която гълта вашия дим. Пушете си навън на терасата, пущете си на двора в училище или на прозореца. Не пушете там, където пречите на непушачите. Умирали непушачи-как няма да умират като вие, пушачите ги тровите. сестра ми пуши. беше спряла цигарите за 4 години, но след развода си пропуши пак. Аз нея не мога да убедя да не го прави, въпреки, че не павка постоянно, а понякога с цели седмици не се сеща за цигара. но е грозно, гадно за околните и вредно за самата нея........

happy_cute
02-03-2008, 09:37
Ооо, я да го духате... ще си пуша! Пък!
Пуши курец! (како викат србите)
+ 1 Трябва да направим кампания против цигарите "Не пуши цигари,пуши курец" :D

FelisDirus
02-03-2008, 09:40
Ооо, я да го духате... ще си пуша! Пък!
Пуши курец! (како викат србите)
+ 1 Трябва да направим кампания против цигарите "Не пуши цигари,пуши курец" :D


Ти отговори на тъпия пост, ама на предния не ми отговори.

Явно и толкова ти е акъла де, как да се разсърдя...

fake
02-03-2008, 09:43
Не пушете там, където пречите на непушачите.
не ходете там, където пушачите ще ви пречим :D

Boot
02-03-2008, 09:51
гадните пушачи са навсякъде.
По принцип не ме дразни изобщо, защото съм адски свикнала, но има много хора, които не знаят това и без да се замислят ми димят в лицето. Един въпрос "Шти преча ли?" преди да запали човек прави нещата далеееч по-различни. Но дали ще го зададеш или не си е въпрос на елементарна култура и уважение към хората с които се движиш...

happy_cute
02-03-2008, 09:56
Ооо, я да го духате... ще си пуша! Пък!
Пуши курец! (како викат србите)
+ 1 Трябва да направим кампания против цигарите "Не пуши цигари,пуши курец" :D


Ти отговори на тъпия пост, ама на предния не ми отговори.

Явно и толкова ти е акъла де, как да се разсърдя...
Сори,мацка,не съм го видяла =)


Ти да не си в душевна менструация? Големи пък специалисти се извъдихте бе - не трябвало да пуши, младите били затлъстели.. други критики? Нещо за секса да добавиш?

И каква точно си ти, че ще ни порицаваш нас, пушачите? Какво те грее за парите на нашите? Аз не им искам пари за цигари. Просто вместо да се тъпча с боклуци в училище, пуша. Проблем?

П.С.
Аз цигарите няма да откажа, защото нищо не може да замени усещането.. мда, усещането, когато сладкият и тежък дим изпълва дробовете ти.. влива енергия, нови сили и желание за живот.

Ами аз просто изказвам мнение.Цигарите са вредни,а младите затлъстели,защото не спортуват =) Има едно момиче от нашия клас,което си работи,техните знаят,че тя пуши не са много доволни ест,но тя си има проблеми и така си изкарва нервите...но когато седнем на маса някъде никога не пали,а си излиза отвънка ако толкова й се пуши.
Гаджето на майка ми пуши и като започна да му казвам нещо за цигарите става адски нервен и егоистичен,ядосва си и за да млъкна ми купува нещо :D Но съм забелязала,че пушачите са най-големите егоисти биха обидили всеки само за да си продължат да пушат.Просто не ми изглежда готино,че чак да се гордеят някой с това,да вземаш от парите на вашите да си купуваш цигари,да не гълташ дима даже,като се прибереш и майка ти те пита защо миришеш на цигари да й кажеш,че приятелите ти пушат просто или че сте били в заведение,в което имало пушачи...Ма прави каквото искаш аз не се бях заяла с теб точно..ти си избираш дали да пишеш в темата или не =)

OtherDimension
02-03-2008, 09:58
малка гадна изнудвачка :?

krem4et0
02-03-2008, 09:58
Не пушете там, където пречите на непушачите.
не ходете там, където пушачите ще ви пречим :D
Значи да не ходим на работа, в заведения, в университета........Трудна работа. Споко повечето времесе разхождам навън или съм на гости на хора, които не пушат!

happy_cute
02-03-2008, 10:01
малка гадна изнудвачка :?
Как да не изнудвам сега =) цък (http://www.zappos.com/n/multi_view.cgi?product_id=7349804&color_id=115587&view=multi&ref=multi-pic) това ще е следващото нещо,за което ще изнудвам ^^

tuka6na
02-03-2008, 10:03
Пълни глупости! Ти някога чувала ли си за индивидуализация? За лично мнение? За собствени идеали? .
:D Чували сме.А не долавям ли убедеността ти,че собственото мнение на някой,трябва да съвпада с твоето да кажем?Аз например ще пуша докато дробчетата ми не станат на стафиди :? .Ужасно ,а?Може пък идеалът ми за пълноценно изживян живот да е живот в злоупотреба.
Ето индивидуализация :grin:

MiMcHeToOo
02-03-2008, 10:23
nata6ka не си изпитала глада за тютюн затова се чудиш!

Така е. Който не го е изпитал, не знае.

w0sh
02-03-2008, 10:30
Аз Пуша. Много.
Въпреки това не изпитвам тютюнев глад и мога да си откарам цяла седмица без да дръпна.

Така,че не ми говорете за ужасното пристрстяване. И аз като баща ми съм ги пирал от раз, само че при него е за цял живот пък аз само за 6 месеца.

Факт е,че има хора които позират с цигарите ... имах 1 съученичка дет я питах

"абе ти що не гълташ дима" и тя ми каза " ми щото ми се завива свят"
Епа кфо е тфа.

kPuCkA
02-03-2008, 11:16
Истина е,че повечето започват от гъзарията,но постепенно се пристрастяват,мен ме е срам като се сетя на колко години се запознах с това усещане,но сега не мога да спра:никотинов глад,навик,любов дори,много са предпоставките.

_showy_
02-03-2008, 11:47
Темата е страшно тъпа и се гледа само от гледната точна на тъпия автор... Страшно обективно няма що..


Рядко си позволявам да изразявам толкова крайни и негативни мнения, но този път нямаше начин. :?

Special K
02-03-2008, 13:11
Подкрепям SWASTICA изцяло......Единствено не съм съгласна със:

От предозиране на никотин - не се умира.
Умира се и то много бързо и ефективно,особено ако е в чист вид(много готина отрова).....Просто при пушене температурата разгражда голяма част от него и затова не умират.......Виж ако изядат цигарите ще е друга работа..... :D


Аз съм непушач и адски много мразя момичета, който пушат ... Не за друго, но при целувката самия вкус в устата...... Наподобява пепелник! Отвратително е!
Няма нищо по-грозно и отвратително от момиче което пуши.....За вкуса и мириса дори не може да се говори - не се трае !
За момчетата важи същото но на някои от тях поне им отива, ако изобщо това може да е причина.....

SuNsEt
02-03-2008, 13:41
Хах...тея дето си ги цитирала са сигурно на по 15-16...Ама я виж...4 моми4ета от моя клас "пушат" от 5 клас...Много ми е гадно като се приближат,защото не мога да дишам от миризмата на цигари...нека си тривят живота,добре,това е тяхна работа...Но поне да си прикриваха гадния навик.
Това,4е пушенето в такава възраст е гъзария,съм съвсем съгласна!След време ще си осъзнаят грешката,но няма да могат да върнат времето назад... :?

Ice_Queen_
02-03-2008, 13:56
Я си гледайте работата.Като не ви кефат хората който пушат-не комуникирайте с тях,не ходете в заведеният където няма места за непушач..и т.н.
НЕ е газария-не винаги.Големи сте разбирачи беее

Sevt
02-03-2008, 14:08
Еее стига бе. Тука няма как да се съглася - момиче, което пуши защо да е грозно ? Напротив мен ме радва даже. Обожавам да паля цигара на момиче :D Виж при жени на зряла възраст там вече може би изглежда грозно. А колкото до вкуса на пепелник - еми аз в периоди , в които не съм пушил съм имал гадже пушачка и никога вкуса не ми е пречил...

SuNsEt
02-03-2008, 14:27
Няма нищо лошо моми4е да пуши,но ако е моми4еНЦЕ на 12-13,тогава ве4е е лошо(поне според мен) :)

antifreeze
02-05-2008, 19:51
Ооо, я да го духате... ще си пуша! Пък!
Пуши курец! (како викат србите)
+ 1 Трябва да направим кампания против цигарите "Не пуши цигари,пуши курец" :D аз съм зааааа :P а и та квото искате правете честно ако искате и в гъза си навирайте миризливите цигари против нямам но за разлика от пушенето ДИШАНЕТО не е прищявка а процес който ми е нужен за да съм жива по дяволите просто не че искам НУЖДАЯ се от него а вие всячески ми пречите и както вие имате право да пушите така аз имам право да дишам!!!!!! :x

kPuCkA
02-05-2008, 19:55
^ Епа дишай си,някой да ти е забранил.Вместо да висиш по кафетата,ще ходиш на разходки в гората/парка/морската градина.Свеж въздух,колкото искаш.Недей търси кусурите в другите...

a3a3ia3
02-06-2008, 08:39
Има и някой възрастни,които наистина са се пристрастили,но не може да си тийнче и да говориш,че не можеш да ги спреш.



Ами пуша от около половин година.Карелия Ултима-1 кутия ми стига за около 4-5 дни. :roll: Пуша като съм на вън или преди да заспя.
Карелия УЛТИМА...и 4-5 дни...как изобщо можеш да кажеш,че пушиш :smt005
Пуша кфито ми падне, предимно Карелия(НОРМАЛНА) и ми стига за около 2 нааай-много 3 дни...май тряа да и спра ама още не съм се решила. Ако няма карелия-Виктори Силвър :smt006

Ама какви са тия глупости?!?!?!? Тука някой ще се надпреварваме кой може да изпуши повече ли?


Абе и ти не си глям пушач,на мене кутия синшо виктори ми стига за ден,максс

И продължават да се надпушват

На мен лично един приятел ми каза "Когато ти се пуши купи си една кутия и я изпуши - тва няма да означава,че си пушач,а и няма да ти е гадно" така и правя =)

Ахаха карате се кои пуши повече - ма то май никои то вас непуши !!! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

a3a3ia3
02-06-2008, 08:40
Ооо, я да го духате... ще си пуша! Пък!
Пуши курец! (како викат србите)
+ 1 Трябва да направим кампания против цигарите "Не пуши цигари,пуши курец" :D аз съм зааааа :P а и та квото искате правете честно ако искате и в гъза си навирайте миризливите цигари против нямам но за разлика от пушенето ДИШАНЕТО не е прищявка а процес който ми е нужен за да съм жива по дяволите просто не че искам НУЖДАЯ се от него а вие всячески ми пречите и както вие имате право да пушите така аз имам право да дишам!!!!!! :x
Ахаа добре казано :-D :-D :-D :o

DisciplineAndOrder
02-06-2008, 18:34
Не всички пушат за гъзария,но на 12-16 годишните определено това им е целта.

KimBerLy1912
02-07-2008, 18:28
Наистина ми звучи тъпо да си в тийн годините и да не можеш да спреш цигарите : )))
Аз също пуша...Вктори Силвър рокс 8) Но не съм ги спряла не защото не мога..а защото не искам : ))

namina
02-07-2008, 18:47
nata6ka не си изпитала глада за тютюн затова се чудиш!
ПИКЛИ!!!
На по 15-16 год. и вече глад за тютюн изпитвала,леле колко си смешна само!!!!!!!!!!!!!!! :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013
Като пушите и си мислите че сте много модерни,че сте гъзари,но забравете тва е един от многото гадни пороци на тииновете пфу че сте заблудени! :smt013


Повечето - НЕПУШАЧИ,си мислим,че като някой пушач,каже че изпитва ''никотинов глад'' , и вече се превзема особенно ако е на 15-20,защото няма значение на колко си годино,като си почнал да пушиш сериозно и вече имаш нужда от цигарите,както наркоманите от наркотиците,така ,че не мислете че на пушачите им е лено,примерно баща ми иска да спре цигарите,но просто неможе.
Имам една приятелка,април месец прави 18 и пуши от няколко години и ми казва че просто вече ги е свикнала и неможе да ги спре нищо,че е само на 18 и даже няма и толкова.......Просто ще и е адски трудно,макар че ако наистина го желае ще успее макар и много трудно.

i'm so excited!
02-07-2008, 19:02
за някои гъзария, за други навик.
някои се чувстват по-щастливи като пият едно кафе, други -като хапнат една вафлича.
а аз се чуствам по-щастлива като изпуша една цигара.
толкова ли е странно!?

ЕPu
02-07-2008, 20:01
Пуша, защото обичам.
Просто ми е кеф, не съм пристрастена, не умирам без цигара, просто няма по хубаво от това след тежък ден прибирайки се да запаля една цигарка. :-)


А тия, дето ми редят бисери, че не са почнали за гъзария, моля да си заврат умотворенията обратно в гъзъ. Айде не на мене тия, че сте почнали да пушите не за да се правите на интересни. Пък надали на всички пушачи първата цигара им е харесвала толкова, за да продължат..

OtherDimension
02-07-2008, 20:06
цигарата е символ

psychopath
02-07-2008, 22:37
Опитах от любопитство...
Продължих от гъзария...
Не спрях от навик..

В момента паля доста рядко

GameFace
02-07-2008, 23:08
Къде се набиха непушачите да коментират това, което чувстват пушачите... Не ви кефи и станахте експерти. Гъзария било, не знам си какво било... Алооооооооо педалските прически не са гъзария нали? Високите токчета в 7-ми клас също, нали? Или пък зверските напивания на малолетни идиотчета, които НЕ ПУШАТ, наричат пушачите позьори и се размзват с евтина водка по парковете и дискотеките.... Еееееееее аман вече! Като не Ви кефи не пушете и не ни се мешаите! И не ми обяснявайте, че Ви пречим и трябва да отговаряме и за вашето здраве! Егоисти......и позьори... :razz:

И не сме длъжни да Ви даваме обяснения защо пушим!

kPuCkA
02-08-2008, 07:20
^ Евала!Кой бил позьора,а?Къв позьор бе,аз като по-малка се криех че пуша от възрастните хора по улицата,от кой ли не,защото знаех,че е смешно момиче на моята възраст да пуши...дали съм го правила за гъзарията?!

Mooo6no
02-08-2008, 07:30
1. Позьори.... част от тях са били такива когато са ги почвали.
2. Пълни егоисти - почти всички.

kPuCkA
02-08-2008, 07:57
^ И какво ми е егоистичното на мен?!Да не би да си издухвам дима отгорети и после да кажеш,че аз съм виновна за някой и друг здравословен проблем...не сме егоисти,защото вредим единствено и само на себе си.

spyk22
02-08-2008, 08:02
Нз каква гъзария е особено при момичетата. На мен лично момиче с цигара не ми харесва много в сравнение с непушачка.

Boot
02-08-2008, 08:04
^ И какво ми е егоистичното на мен?!Да не би да си издухвам дима отгорети и после да кажеш,че аз съм виновна за някой и друг здравословен проблем...не сме егоисти,защото вредим единствено и само на себе си.

Ти ТЪПА ли си ?!? Тъпа си, дам
:-x

Mooo6no
02-08-2008, 08:07
Криси - Не съм конкретизирал никого, че да се засяга лично. :)

Колко са пушачите, които като отидеш с тях на кафе няма да запалят цигара, защото ти е неприятно и не им желаеш дима им? Защото по-важна е цигарката, а не човекът срещу него. Като на човека не му изнася да си вреди здравето, ще се смени човека, но не и да не се запали цигарата точно в това време.

Не ходя по кафета. Говоря примерно.

kPuCkA
02-08-2008, 08:09
^ Има ги и такива,малко са,но все пак ги има,ама пак казвам,като не ви харесва няма да ходите на места,където се пуши,за да не излизаме после ние виновните....

b0ck0v
02-08-2008, 08:19
от моя клас има и наркоманки и такива дет пушат обикновени цигари.тва наистина си е гъзария.уш са прават така на много големи и зрели като пушат.изпуших само идна цигара и така се отвратих че повече няма да опитам.секи който е започнал да пуши между 13 и 16-17 години е човек без лично мнение,води са по акъла на простаци и голтаци.

Mooo6no
02-08-2008, 08:22
^ Има ги и такива,малко са,но все пак ги има,ама пак казвам,като не ви харесва няма да ходите на места,където се пуши,за да не излизаме после ние виновните....
Значи да не ходя на концерти по клубове (примерно в Зоната), въпреки че ми се ходи, защото вътре едвам се диша? И изобщо да не ходя на места, които официално са за всички, но пушачите ги превръщат в свои. Трябва или да стана пушач и да привикна, или да им търпя ужасния дим. Така ли?

За да не излизате вие виновните излезте и пушете на открито когато мястото е за непушачи, както очевидно прави exploitedteen.

hooliganka89
02-08-2008, 08:33
Аз пропуших от малка.точно заради това исках да влезна в една компания с по-големи от мен и те пушеха и все ми викаха и аз да пуша и така до ден днешен си пуша,нигока не съм опитвала да ги откажа :oops:

namina
02-08-2008, 08:47
^ Има ги и такива,малко са,но все пак ги има,ама пак казвам,като не ви харесва няма да ходите на места,където се пуши,за да не излизаме после ние виновните....
Ами лошото е че НА ВСЯКЪДЕ се пуши!Поне при нас е така!

namina
02-08-2008, 08:53
по-скоро ти ходиш в разни селски дупки... ;)


Единственото място,където има зала занепушачи е в кафето в БИЛА при нас,но аз не ходя постоянно там,иначе ,където и да ида на всякъде има облак от дим. :o :x

namina
02-08-2008, 09:13
и аз това казах...

ходиш в дупки :)
A,къде да ходя?...

OtherDimension
02-08-2008, 09:18
дайте да забраним и автомобилния транспорт, защото дишаме изгорелите газове?

namina
02-08-2008, 09:22
дайте да забраним и автомобилния транспорт, защото дишаме изгорелите газове?
Щеше да е добре...... 8-)

fake
02-08-2008, 10:27
като имаше тема за колата, постоянно ми се пиеше кола.
сега като отворя тая тема, ми се допушва
*блажено вдишва дим*

OtherDimension
02-08-2008, 10:40
swastica, ти си една тъпа на п*тка
вече мога да го кажа съвсем отговорно

Canis_Dirus
02-08-2008, 12:18
В някой случаи и във ISQ и тн...
Айде оплаквай се... Какво чакаш?

какво е ISQ?

Алоууууу кеймбрижд. Я пусни пак снимката дето пишеше нещо от рода на "When pain is you are friend. When you are live make ...." и някакъв такъв странен английски, който ти каза, че е някаква диалектна форма ли, кво беше.

Между другото познавам един като теб. Ама той е друг тертип. Той е нинджа-лпмандос. Изкарал бил ускорения двуседмичен курс за командоси, имал подводница и скрита пещера с разни работи в нея. АБе всичко имал. Даже един път от да се направи на интересен каза, че го бил правил с мъж (за педалите говорехме и как им е кеф да ги зимат отзад). Голяма скица. Даже е по-грозен от теб.

Alabalaportokala
02-08-2008, 12:33
Пуша от 3 години цигари и смятам че съм много зависим. Не мога да ги спирам. То не е просто гаден навик. Аз изпитвам удоволствие от това да пуша цигари и не го правя за да позирам и за да се правя на голям батко, а просто защото наистина ми се пуши. Спирал съм ги максимум за 4 дена и не не ми казвайте че нямам воля. Тука не е въпрос само на силна воля и който е пушач ще ме разбере ! А и по - добре пушач от колкото пасивен пушач. Пасивните пушачи поемат повече демидж от колкото активните

Полезни неща от цигарите

1)Действат разхлабително
2)Действат успокояващо
3)Ако чакаш някого и нямаш какво да правиш винаги можеш да запалиш цигара т.е. с цел убиване на време
4)Когато пуша цигара мисля по - добре от всякога(не казвам че подобряват човешкото мислене, просто на мене ми влияят добре). Даже повечето мнения тука ги пиша с цигара в ръка

Да знам каква е вредата им, не е необходимо да ми казвате.

Alabalaportokala
02-08-2008, 12:43
според мен 1) е по-скоро минус...


Ами зависи, ако някои хора срещат проблеми с изхождането рано сутрин цигарата може да помогне. Не че е толкова силно разхлабително, но определено помага


А също е и доста добър повод за социални контакти, даже един от най-добрите...

Сега като ме подсети. Обществото на пушачите ако мога така да го нарека е доста сплотено т.е. никой няма да ти откажа цигара или огънче :)

Още нещо за което помагат. Подкопават апетита и може да се замаже глада. За отслабване са добри.

Boot
02-08-2008, 12:54
Този фейлетон е ВЕЛИК. Много много добър

namina
02-08-2008, 16:11
като имаше тема за колата, постоянно ми се пиеше кола.
сега като отворя тая тема, ми се допушва
*блажено вдишва дим*
Да те черпя с 1 фас?!?!???? :lol:

air_J
02-08-2008, 16:32
хммм... ей това не вярвах, че ще стане...
да защитя адърдименшън, но все пак...

той е в пъти по-умен от теб драги ми 17/23 годишни лъжецо, който е завършил Кеймбридж/работил като модел/занимава се с музика/ безработен е/просветлява децата и всички други простотии, които си успял да излееш в нета...

и като толкова разбираш кой заслужава бан- аз ще пиша на някой админ, за да се оплача от твоето нагло поведение, което е прерастнало в следене по темите и заяждане... ;)
т.е. нашите псувни са провокирани от арогантното ти държание и неуместните спам мнения спрямо определени потребители...
26, драги... Запази си мнието за себе си. Оплачи се на арменския поп и започвам страшно много да се дразня като употребяваш думи без да знаеш техния смисъл ... Да вземем например "спам", което е нежелана реклама и то във пощите... В някой случаи и във ISQ и тн...
Айде оплаквай се... Какво чакаш?
Брат, и аз искам на 26 да изглеждам като на 16. Ще ми кажеш ли тайната? :oops:

OtherDimension
02-08-2008, 16:45
swastica, ти си на 26 ?
Ах АХ ах АХ ХАХАХАХАХАХАХ !!!!!!!!!!

OtherDimension
02-08-2008, 16:55
сега разбрах, че и Кеймбридж си завършил



















:lol:

AvaLan4e
02-08-2008, 16:55
В някой случаи и във ISQ и тн...
Айде оплаквай се... Какво чакаш?

какво е ISQ?

Алоууууу кеймбрижд. Я пусни пак снимката дето пишеше нещо от рода на "When pain is you are friend. When you are live make ...." и някакъв такъв странен английски, който ти каза, че е някаква диалектна форма ли, кво беше.

Между другото познавам един като теб. Ама той е друг тертип. Той е нинджа-лпмандос. Изкарал бил ускорения двуседмичен курс за командоси, имал подводница и скрита пещера с разни работи в нея. АБе всичко имал. Даже един път от да се направи на интересен каза, че го бил правил с мъж (за педалите говорехме и как им е кеф да ги зимат отзад). Голяма скица. Даже е по-грозен от теб.
И ти го познаваш? Съмнявам се (=
А Сластика би ми допадал ако не бях такава параноя и не се съмнявах, че е от най-долните типове, на които и лицето не можеш да видиш, освен ако не решат те да те видят.

namina
02-08-2008, 17:05
exploitedteen , не ми отговори на въпроса!!..........в кои заведения за непушачи да ходя???....... :lol:

Mamut
02-09-2008, 17:40
Почнах ги само заради гъзарията (нали преди години беше модерно да се пуши) и не осъзнавах какво си причинявам.

GreenFairy
02-18-2008, 17:20
Който не пуши-прав му път!
Който пуши-прав му път!
Вие сами избирате дали да седите при пушачи или не! Не сме ви ние виновни, можете да се махнете когато речете!

ВСЕКИ САМ ИЗБИРА КАКВО ДА ПРАВИ! МНОГО МОЛЯ ДА НЕ ОТГОВАРЯТЕ НА МОЯТ ПОСТ, ЗАЩОТО ТОВА Е МОЕТО МНЕНИЕ И НЕ ИСКАМ ДА ГО НАЛАГАМ НА НИКОЙ, ПРОСТО КАЗВАМ КАКВО МИСЛЯ

xSaShEtOx
02-18-2008, 18:59
Незнам, на мене хубаво не ми казваха да пропушвам. Тогава беше гола гъзария, а и аз бях по-глупав отколкот съм сега (надявам се де), обаче сега продължавам,е не е минало много 2 години и пооловина. В началото си бях типичен позьор и пушех само за гъзария, и даже изпитвах леко срам и вина че слизам на нивото на простаците от нашия клас. Сега вече започва да ми харесва, знам че не е хубаво, ама самото усещане ме кефи. Не съм позьор, ама като видя разни на по 10-11 години да си пафкат зад даскало и направо :razz: тия ще са съсипани след години, а го правят само аз гъзария. леле...

the_black_heart
06-09-2008, 14:56
:smt010 az ne moga da razbera kak taka vi se dopy6va , pone na tezi deto sa po na 15 - 16 god. 4e drygite pone kazvat nervi :cry:

Ne e taka. Edna fr pu6i ot 1 klas, sega e na 15 i otka4a kato ne e pu6ila nqkolko dni primerno. A ot li4en opit znam, 4e v na4aloto pu6i6 samo za gazariq, no posle ti stava gadno bez cigara- po4va6 da treperi6, vsi4ko te nervira i sas vsi4ki se :-x N e e hubavo, no e fakt :(

Felis_Dirus
06-09-2008, 15:18
:smt010 az ne moga da razbera kak taka vi se dopy6va , pone na tezi deto sa po na 15 - 16 god. 4e drygite pone kazvat nervi :cry:

Ne e taka. Edna fr pu6i ot 1 klas, sega e na 15 i otka4a kato ne e pu6ila nqkolko dni primerno. A ot li4en opit znam, 4e v na4aloto pu6i6 samo za gazariq, no posle ti stava gadno bez cigara- po4va6 da treperi6, vsi4ko te nervira i sas vsi4ki se :-x N e e hubavo, no e fakt :(


От къде я изрови тая тема бе? :shock:
Вие не сте у ред.. :?

Blo0dyBitch
06-09-2008, 16:50
аре стига ве,какво ви преча пушачите и какво ви бърка по колко точно пушат и дали са позьори ?!? аз пък пожелавам на всеки пушач да е именно такъв
и мога да ти кажа,че всичките пристрастени,които познавам пушат от 2-3 години(най-малко) и постоянно правят опити да ги спрат,но просто не става
айде почни да пушиш и ще те видим след 2 кутии в рамките на 1 седмица колко лесно ще ги спреш...



ВСЕКИ САМ ИЗБИРА КАКВО ДА ПРАВИ! и не мисля,че някой трябва да бъде съден,че не пуши "истинки" или че въобще го прави... на вас какво ви пречи?!?

Deliverance
06-09-2008, 17:33
ргр

s1NNer
06-09-2008, 17:49
90% от тииновете пушат от газария!!!! в това няма спор!!!!!!!!

Пропушили са от гъзария ... всяко чудо е за 3 дни нали така? Да обаче ако не бяха пристрастени щяха да са ги спрели ... не говорете без да знаете какво е да изпитваш никотинова нужда непрекъснато ... колкото и да си викате "Я ги глей тия се праат на интересни само .." не е така всяко начало е лесно ,но не е лесно да стигнеш до края ...

м!sS wendy
06-09-2008, 18:18
Авторката, как ще реагираш, ако утре ти се изтупам на вратата и ти кажа с кво веро да си миеш чиниите и дали да ползваш чаршафи?

Ми.. не мисля, че ще се зарадваш или ще ми приемеш критиката честно казано, за тва.. най-добре си трай и не давай акъл на другите как да живеят, кво да друсат, пият и пушат, щото предизвиква единствено раздразнение и най-много ти да пострадаш от това.
Трябва или да си пълен ретард, или да си на не повече от 12-13 години, за да даваш указания на тоя и оня дали да се трови или не.
Аре, со здраве.

+1

PeopleAlwaysLeave
06-09-2008, 20:09
Аз пропуших на 17 (сега съм на 18) и не пропуших от гъзария-бяхме се събрали в една градинка и около мене всички пушеха, прииска ми се и запалих и така почнах ама в никъв случай не е било от гъзария.

_donna_
06-09-2008, 21:28
Пуша си и адски ме кефи да си пуша.
Знам,че е вредно и това още повече ми харесва.
Нямам проблеми с цените,вредите,позите.
Не съм пропушила от гъзария.Доволна съм.
Пропуших от любопитство.И добре,че го направих.
Допушва си ми се като стой та гледай,особено след втората глътка бира.

Колкото до непушачите,не мога да разбера кво толкова мрънкат,специално тия в София.Абе,вие знаете ли кво дишате по улиците та цигарите са ви проблем.Но няма значение.Не им обръщам внимание и тва е.Да си мрънкат..

С две думи ..пушенето си е хубаво нещо.

Swinkenhoffer
06-09-2008, 22:05
^ Дишането на газове и подобни е неизбежно, но да ти застане нагъл пушач и да смърди на 20 см. от тебе, е съвсем друга история. На мен не ми пречи някой да си пуши в кв. Иван Вазов (примерно) или да се съобрзява с хората около него, които не пушат, ама под носа ми.. аре нема нужда. :x :booooomb:

Шибано нахално племе..

Felis_Dirus
06-09-2008, 22:10
Винаги съм се съобразявала, ако около мен има непушачи - Fuckin Hostile да каже! :D

Тъй че не сме толко "нагло племе"...

Един непушач не може да ме спре да запаля, но поне пепелникът се мести, цигарата се държи далеч от него, в някои случаи дори под масата, не издишам в лицето му и въобще всякакви такива дребни неща, които обикновени са вбесяващи.

Swinkenhoffer
06-09-2008, 22:12
Говорех за тези, които не се усещат, че пречат.. (:

Felis_Dirus
06-09-2008, 22:17
Те тия и мен ме дразнят, между другото. 8-)

natalia_91
06-10-2008, 05:23
аз не пуша :grin: за вас низнам :D :D :-P :-P :-P :-)

_donna_
06-10-2008, 08:12
ама под носа ми.. аре нема нужда.
Ами и на мен не ми харесва като се качи в претъпкания автобус някой който се е окъпал с гаден парфюм и ща не ща трябва да го дишам в разстояние на 3-4 спирки ..

Или да недоволствам защо някой до мен пие мастика,защото на мен ми прилошава от миризмата.

Или да недоволствам ако някой пуши пура,защото има някои,които смърдят по-отвратително от всякакви цигари..

Ако тръгнем да мрънкаме за всичко...
Където ти се струва опушено и неприятно просто не влизаш и това е.
Никой не е дошъл у вас да ти пуши,нали?

VerryBerry
06-10-2008, 08:41
Аз пуша рядко,но това не ме прави позьор

_donna_
06-10-2008, 08:46
Абе,къв ви е тоя страх от това някой сопол да не ви помисли за позьори.Малее,каква мега тъпотия.Не е истина ... :shock:

Swinkenhoffer
06-10-2008, 09:02
Ми всъщност точно у нас ми пушат доволно.. независимо от хилядата молби дневно, на някои места, на които ми се налага да ходя, пак пафкат... писва.
От пушек ме заболява глава и всичко ми се осмърдява. Естествено, че ще недоволствам... :-o

Lady_B_
06-10-2008, 11:09
Аз само не разбрах, защо темата се казва "Пушачите са позьори" !? Просто не схващам ! Да пуша и не се гордея особенно, но аз не че не мога да ги спра не искам да ги спирам ! Харесва ми да пуша ... А и няма значение на колко години си или от колко пушиш за това да ги спреш ! За инфо пуша от 7 години ...

_donna_
06-10-2008, 12:03
Естествено, че ще недоволствам...
Е и?Какво постигаш по тоя начин?!


Ми всъщност точно у нас ми пушат доволно.. независимо от хилядата молби дневно
Не знам с кого живееш,но с когото и да е трябва да се съобразява.Освен ако не сте се разбрали.Примерно на тебе не ти пречи дима и те си пушат навсякъде.Или ти пречи и се пуши само в една от стаите или на балкона.Аз никога не бих си позволила да пуша в чужд апартамент...



на които ми се налага да ходя
Баси,къде на друго място освен по заведенията цигарите могат да са проблем?! :?

twsd
06-11-2008, 15:08
degradiralite pishlemeta si mislqt che taka sa mnogo gotini kato po4vat da pushat i posle nemogat da gi sprat :smt046 li4no az ne bih si daval parite za cigari moje da ne izglejdat skupi po kutiqta 2.40 no kakvo stava kato si zemash vseki den po edna i nakraq umirash ot rak

Escarina
06-11-2008, 19:57
Не се ли научихте, че по тая тема споровете са безкрайни.. Мъжете са използвачи, жените са курви/кучки, пушачите са позьори и т.н. И като го кажете кво, света ли променяте :lol:

Escarina
06-11-2008, 21:32
Не се ли научихте, че по тая тема споровете са безкрайни.. Мъжете са използвачи, жените са курви/кучки, пушачите са позьори и т.н. И като го кажете кво, света ли променяте :lol:

Не бе,дават поводи за безсмислени дискусии и спам :-D

Е да.. всъщност това е на мода, така че кво ли се очудвам :D

Escarina
06-11-2008, 21:49
Е са.. аз за година във форума вече не се зашеметявам, а само се очудвам. А диарията понякога е много тежка, ама при мен по-често модата която следват съфорумниците ни по-скоро предизвиква истеричен кикот :D

Escarina
06-11-2008, 21:56
Е много ясно.. стаята с дебелите стени рулира :D Ама дай да постнем нещо поне малко свързано с темата, че спама скоро ще ни навлече.. неприятели :lol:

Наистина е адска позьорщина като станеш сутрин и си направиш кафе да ти се допуши.. Време е да си срежа вените и да спра да товаря света с никотиновия си глад.. :D Не е гордост да се пуши, но е факт че сума ти народ го приема за нещо нормално. Кога ще се научите, че тия теми по-скоро забавляват народа (с поне една функционираща мозъчна клетка.. сиреч мен :D ) от колкото ни отказват от цигарите? Знам че е тъпо, знам че е вредно, но не изпитвам желание да спра цигарите. Не твърдя, че не мога. Но кво се оправдавам, позьорка съм :lol:

Palav_Sharan
06-12-2008, 06:20
Аз само не разбрах, защо темата се казва "Пушачите са позьори" !? Просто не схващам ! Да пуша и не се гордея особенно, но аз не че не мога да ги спра не искам да ги спирам ! Харесва ми да пуша ... А и няма значение на колко години си или от колко пушиш за това да ги спреш ! За инфо пуша от 7 години ...


аз пуша от 4 и половина приблизително...
не разбирам какъв е проблема - не се гордея никак с това и никога не съм мислел че това е нещо модерно или подобни простотии
имам и електронна цигара - пуша нея и 3-4 цегари на ден
без нея - 1 кутия :oops:
не схващам какво толкова обясняватя за позьорство и т.н.?!
а тези който пишат в темата че пушачите били позьори /вкл и студентите и т.н./ ми е интересно на колко са........

п.с.
най-тъпия пост който прочетох беше - "като ти се допуши - изпуши 1 кутия и нищо ти няма, не ставаш пушач..."
и това не е от някаква гъзария?!?!
ми то по тая логика - като ти се доправи секс - хвани някоя/й и си се изчукайте, следващия път друг.....
това не те прави курва.......

_donna_
06-12-2008, 09:06
ми то по тая логика - като ти се доправи секс - хвани някоя/й и си се изчукайте, следващия път друг.....
това не те прави курва.......

Е ти кво-цял живот с един ли се чукаш?! :?

Palav_Sharan
06-12-2008, 15:31
ми то по тая логика - като ти се доправи секс - хвани някоя/й и си се изчукайте, следващия път друг.....
това не те прави курва.......

Е ти кво-цял живот с един ли се чукаш?! :?


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :razz:

a.....
не
но и не ги сменям през ден :-o
то аз и 1 марка цигари не съм пушил само...

love_to_love_u
06-14-2008, 16:04
Аз такива проблеми нямам :-D
Не пиша,не ме влекът цигарите :-D при положение,че вкъщи има кашони с циагари,не съм се изкушила да си дръпна даже хаха

xaxa
06-14-2008, 17:28
zna4i az nesam gazar (nepu6a) ne davam po 10 lv za cigari na sedmica ot gazariq nesi preebavam belite drobove s nepolezen dim xD kfo da vi kaja sku4en 4ovek sam :)

Felis_Dirus
06-14-2008, 17:30
zna4i az nesam gazar (nepu6a) ne davam po 10 lv za cigari na sedmica ot gazariq nesi preebavam belite drobove s nepolezen dim xD kfo da vi kaja sku4en 4ovek sam :)


Ти си преди всичко неграмотен. :wink:

И колко пъти да ви кажа, че пушенето няма нищо общо с мода, позьорщина и гъзария? :?

zloto
06-14-2008, 17:56
^ При някои хора определено има, познавам такива... пък и защо му е иначе на едно дете 6/7/8 клас да пуши?

GetNasty
06-14-2008, 18:01
Има и някой възрастни,които наистина са се пристрастили,но не може да си тийнче и да говориш,че не можеш да ги спреш.



Ами пуша от около половин година.Карелия Ултима-1 кутия ми стига за около 4-5 дни. :roll: Пуша като съм на вън или преди да заспя.
Карелия УЛТИМА...и 4-5 дни...как изобщо можеш да кажеш,че пушиш :smt005
Пуша кфито ми падне, предимно Карелия(НОРМАЛНА) и ми стига за около 2 нааай-много 3 дни...май тряа да и спра ама още не съм се решила. Ако няма карелия-Виктори Силвър :smt006

Ама какви са тия глупости?!?!?!? Тука някой ще се надпреварваме кой може да изпуши повече ли?


Абе и ти не си глям пушач,на мене кутия синшо виктори ми стига за ден,максс

И продължават да се надпушват

На мен лично един приятел ми каза "Когато ти се пуши купи си една кутия и я изпуши - тва няма да означава,че си пушач,а и няма да ти е гадно" така и правя =)

много съм съгласна с всичко, адски много ме нервят позиорчета (сори не знам къде е правилната буква ) аз лично си купувам цигари и вкъщи самичка като ми е тъпо си ги пуша...за 3-4 месеца напред ми стигат... :)

Felis_Dirus
06-14-2008, 18:55
^ При някои хора определено има, познавам такива... пък и защо му е иначе на едно дете 6/7/8 клас да пуши?


Що пък не? Аз лятото след 7 ги почнах. Гледах, че майка ми (непушачка по принцип) като ми се ядоса, пали. Реших, че с цигара ядовете минават и понеже един тийнейджър има много проблеми (дано усещаш иронията), почнах с една-две цигари дневно, когато се карах с нашите, докато стигнах до кутия.

zloto
06-14-2008, 19:05
^ При някои хора определено има, познавам такива... пък и защо му е иначе на едно дете 6/7/8 клас да пуши?


Що пък не? Аз лятото след 7 ги почнах. Гледах, че майка ми (непушачка по принцип) като ми се ядоса, пали. Реших, че с цигара ядовете минават и понеже един тийнейджър има много проблеми (дано усещаш иронията), почнах с една-две цигари дневно, когато се карах с нашите, докато стигнах до кутия.
точно щом имаш ''много'' проблеми не виждам защо трябва да ги почваш...
ама така де, сега като се замисля и аз щях да пропуша, ако родителите ми пушеха, само и само да им правя напук (тъпа съм, да) :D

Felis_Dirus
06-14-2008, 19:15
Тогава си мислех, че имам проблеми, огрооооомни проблеми.

remember_me
06-14-2008, 19:19
ei obijda6 me :D i az sam py6a4 ama ne sam sklonna da mislq 4e sam pristrastena :P

Christ
06-14-2008, 19:53
ei obijda6 me :D i az sam py6a4 ama ne sam sklonna da mislq 4e sam pristrastena :P Пробвай да спреш, пък тогава ще видиш. ;)

cS_LaMeRkA
06-15-2008, 10:12
Оф... като им се пиши на хората да пуша.. дреме ми на мене дроба... нали моите дробчета са чисти... което пак нее гаранция която казват че един пушач умира по бързо от един не пушач..който кгоато му е писано да се гътне... отделно найстина вредят цигарите... напримерно на спорта... ако си активен пушач праиш 2 метра спринт и си задъхат като копеле.. се едно си тичал 5км. от друга страна... този никотинов глад... Познавам хора който са почнали да пушат от гъзария (70%) други от тъпанарщина демек... има някакъв проблем... (20%) а други... че някой ги накарал... и те аре... (10%) еми.. опраите се...
Мен лично не ми пречат пушачите... дразни ме това.. позиорстват някой с тях и си мислят че щом са захапали фаса.. са големите пичове/пички... еми не просто сте едни малки тъпи лаиненца... на които същите малки тъпи лайненца ви се радват....
Ама все пак КОЯ съм аз .. че да осъждам хората... Бъдете живи и здрави... па ако искате се насерете... 8-)

Lunatic-
06-15-2008, 10:16
гъзария е сред 12-14 годишните
след това е навик :)