PDA

View Full Version : Odorex Deo-действа ли?



find_m3
08-15-2007, 14:09
Ами искам да си взема такова спрейче против потене ,но майка ми разправя,че няма да има кой знае какво действие.Има ли някой ,който да го е ползвал и да знае дали е ефикасно и дали има някакви странични ефекти понеже запувша канала на жлезата?

08-15-2007, 14:54
ДЕЙСТВА!!! Ползвала съм го. Майка ти да си мълчи като не знае. Като напръскаш може да те сърби малко, ама се трае. Вземи си го, няма да съжеляваш.

raindrop
08-15-2007, 14:59
Одорекса съдържа вещество, което потиска произвеждането на пот и отделянето й, а не запушва жлезата.УЖАСНО ЕФИКАСЕН Е.нищо няма да ти стане освен, че сърби и щипе малко като се напръскаш.Едно пръскане е достатъчно за да не потиш 4-5 дни!!!

find_m3
08-15-2007, 15:32
Одорекса съдържа вещество, което потиска произвеждането на пот и отделянето й, а не запушва жлезата.УЖАСНО ЕФИКАСЕН Е.нищо няма да ти стане освен, че сърби и щипе малко като се напръскаш.Едно пръскане е достатъчно за да не потиш 4-5 дни!!!

В сайта пише точно ,че запушва потната жлеза.

http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=2&id=5

08-15-2007, 16:26
Одорекса съдържа вещество, което потиска произвеждането на пот и отделянето й, а не запушва жлезата.УЖАСНО ЕФИКАСЕН Е.нищо няма да ти стане освен, че сърби и щипе малко като се напръскаш.Едно пръскане е достатъчно за да не потиш 4-5 дни!!!

В сайта пише точно ,че запушва потната жлеза.

Аз го ползвам от доста време и не съм умряла, тъй че споко.

find_m3
08-15-2007, 16:36
Едно момиче в друг форум се оплакваше ,че първия път подействало и после не и имало болки.Някой друг с такъв проблем?

RotheN
11-23-2007, 18:38
Аз го ползвах , но нямаше голямо действие ... и вече незнам какво да прая ...

cskasladyrana
11-24-2007, 12:52
Аз го ползвам от доста отдавна ...много съм доволна ии нямам никакви проблеми ,освен както казаха другите че има лек сърбеж и ако си се избръснал преди да се напръскаш щипе ,но тва не е болка за умиране :P Важното е че помага :grin: