PDA

View Full Version : Най-новия skype



08-15-2007, 14:26
abe az sam s nai-noviq skype i iskam da si ka4a video v nastroenieto i vlizam tam oba4e ne znam kak da si tursq klipovete,nqkoi znae li??????

т.1 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3.

Shadow_Walker
08-15-2007, 15:07
Нали натискаш задай видео в настроението и се отваря прозорец.Горе пише Search - там пишеш името на видеото, което търсиш.Като го намериш просто го натискаш, то се появява в настроението и натискаш запазване.Ам дано съм помогнал...

OtherDimension
08-15-2007, 15:08
новата версия е яко смотана!!! :evil:
не мога да повтарям ... тоест не мога да напиша млък повече от веднъж ](*,)

Shadow_Walker
08-15-2007, 15:09
новата версия е яко смотана!!! :evil:
не мога да повтарям ... тоест не мога да напиша млък повече от веднъж ](*,) :shock: аз пък мога.

OtherDimension
08-15-2007, 15:10
новата версия е яко смотана!!! :evil:
не мога да повтарям ... тоест не мога да напиша млък повече от веднъж ](*,) :shock: аз пък мога.

я...
пфффффф моя не ще, като дам стрелката и нагоре ми пожълтява там тва и не ще

Babsyy
08-15-2007, 15:11
дайте линк за новия скайп плс

Shadow_Walker
08-15-2007, 15:11
като дадеш стрелката нагоре и като пожълтее е за промяна на последното съобщение :]

OtherDimension
08-15-2007, 15:13
като дадеш стрелката нагоре и като пожълтее е за промяна на последното съобщение :]

ем как да го направя така, че да не ми се поправя .. а да си повтарям :lol:

бабси - skype.com

Shadow_Walker
08-15-2007, 15:17
като дадеш стрелката нагоре и като пожълтее е за промяна на последното съобщение :]

ем как да го направя така, че да не ми се поправя .. а да си повтарям :lol:

бабси - skype.com
ъъ не знам :lol: аз не бях разбрал за какво повтаряне имаш предвид...да помня че като дадеш нагоре на старите версии и после ок повтаряш същото...ама сега не знам на тоз :roll:

OtherDimension
08-15-2007, 15:18
като дадеш стрелката нагоре и като пожълтее е за промяна на последното съобщение :]

ем как да го направя така, че да не ми се поправя .. а да си повтарям :lol:

бабси - skype.com
ъъ не знам :lol: аз не бях разбрал за какво повтаряне имаш предвид...да помня че като дадеш нагоре на старите версии и после ок повтаряш същото...ама сега не знам на тоз :roll:

ам аз това имах предвид :D