PDA

View Full Version : Козметичните продукти,които използвате.



08-15-2007, 18:58
Тук предлагам всеки да пише за козметиката,която използва,за да обменим опит! :)
За коса:Шампоан и балсам глис кюр,маска елсев
лице:спирала мейбълин волюм експрес,сенки на голден роус,молив на импала,гланц на бруклин
кожа:душ гел на ейвън сенсес и сапун тет-а-тет
Това е за което се сещам.А вие пишете изобщо за продуктите които използвате за собствена грижа.

Swinkenhoffer
08-15-2007, 19:44
ооуукееййй:
за коса - хед & шолдърс, някакъв на шварцкопф, катранен шампоан от левче и балсам на дева... това изобщо не го смятам за грижа, а просто, щото трябва да ми е чиста косата.

за кожата на лицето - разни почистващи/ексфолиращи работи на джонсън, елеа, лореал и арома, мокри трици на христина, обикновена хума. за след измиване - крем на нивеа/бочко, акне актив аут и един крем на елеа.
за гримирането на лицето, което се случва рядко, но все пак - спирала лореал телескопик или мейбълийн нещо си, някакъв умрял молив за очи - бруклин примерно и задължително за устни - леко червило на ейвън и отгоре гланц на нивеа/куча марка. :lol:

за миенето на тЕлото - сапун дав.
за след миенето - лосион шели (??) или на джонсън някакъв. :-)
от всичките съм доволна.

08-15-2007, 20:09
Аз използвам марката Galenic

lunnoto_momi4e
08-15-2007, 20:15
За коса - шампоан Aroma fresh или Deva,балсам Shauma и хининова вода


За кожата на лицето - тоалетно мляко на Евтерпа,тоник на Арома,крем на Дева.
При гримиране - фон дьо тен,пудра,спирала и черен молив на Golden Rose,някви сенки(куча марка - JU-DI Gold Selection) и течно червило на Орифлейм daydream


За тялото - сапун на Fa или Nivea и лосион за тяло на LeoCrema

ThePainIsReaL
08-15-2007, 21:06
- за коса - шампоан и балсам на Гарниер Фруктис, маска за коса против цъвтящи краища на Глисс, хининова вода, стимулант за коса + домашни маски
- за лице - маска+ексфолиант, гел за лице и хидратиращ крем на Гарниер Пюр, Далацин Т, маски за лице, направени от дерматолог, пилинг маска на Регал. Не се гримирам, ползвам само балсам за устни на Нивеа с различните вкусове и имам един на Ейвън за обем и блясък, слагам го рядко.
- за тяло - душ-гел Котаж с аромат на карамел, лосион за тяло на Ейвън ( имам 3 - с череша, с ванилия, с манго ), лосион за след слънце на Ейвън, лосион с блестящи частици на Орифлейм, бебешко олио, бадемово масло, маска за тяло за премахване на токсини с минерали от Мъртво море на Ейвън, спрей за тяло с манго на Ейвън, ексфолиан на Нивеа, охлаждащ гел за ходила на Ейвън, някакъв крем за омекотяване на стъпала, ексфолиан за стъпала и още куп неща.. :-s

mid_get
08-15-2007, 21:36
Коса - шампоан и балсам Pantene, маска Глис Кюр, хининова вода

Лице - почистваща маска Clarins Pure and Radiant Masque, почистващ лосион Garnier, лосион за почистване на очен грим Estee Lauder Total Make up Remover, дневен и нощем крем Darphin Hydraskin...за лицето ми се грижи и козметичката от време на време :-) Сенките са на Revlon, спиралите са три - Clinique High Definiton Lashes, Rimmel Volume Flash Mascara, Volum'Express Turbo Boost от Maybelline, пудра Shimmering Tones Powder (Clinique) Другоо... :-k два гланца High Gloss нa Estee Lauder използвам.

Тяло - ексфолиант за тяло Beauty Nectar Crystals от Nature's, лосион за тяло Darphin Soleil Creme et Corps, някакъв крем, слънцезащитен Soleil DNA SPF 15, Lancome, ама нещо...и с него, и без него, при по-продължително излагане на слънце, все си горя :roll: И тук пак действа козметичката (маски, масажи... :-))

Madness
08-16-2007, 07:01
Ъъъъ
:arrow: Коса-напоследък уош енд гоу някъв,ам иначе квото ми падне.Най съм доволна от`Кря кря`,на брат ми :mrgreen: Мирише на дъвка и прай най-яката пяна на света :lol:
:arrow: Лице-разочаровах се от всички почистващи боклуци...има един тоник в малко бяло шишенце,по аптеките го продават...пффф...е забрайх му името,ама е добър (= Но обикновено си вземам просто накъкъв тоник щото всичките са боклуци...все тая
:arrow: Тяло-чат,пат Нивеа лосион :-s
:arrow: Грим-не! :lol: Аз съм си грозна и с него (:

N0_feAR
08-16-2007, 07:57
коса - шампоан на Шаума (кокос и киви) или Wash&Go, хининова вода
лице - почистваща емулсия за лице, едно гелче с някви гранули там пак за почистване и едно кремче против акне
тяло - душ гел на Ейвън и лосион за тяло на Ейвън
грим - спирала на Ейвън, молив за очи на Ейвън (рядко го използвам) и там гланцове пак на Ейвън, сенки - почти няма, защото не използвам

Yuna
08-16-2007, 09:04
Коса --> В момента Нивеа за кестенява коса, но попринцип Глис Кюр за пълно яъзтановяване, Хининова Маска, Вакса Тафт, Пяна Тафт
Лице --> Почистващ крем със кайсиеви черупки на REGALI, тоалетно мляко Афродита
Грим --> Спирала Golden Rose, Молив за очи Golden Rose, Сенки Golden Rose, Фон дио тен IMPALA
Тяло --> Душ гел Pink Paradise, хъммм Лосион за тен на Johnson's :) (от време на време)

sladku_bebzi
08-16-2007, 09:37
Лице:
молив за очи: http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=122025&postdays=0&postorder=asc&start=0
спирала: http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=121214
сенки: http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=113540&postdays=0&postorder=asc&start=15
гланц: http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=1978256#1978256
маски: http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=1973687#1973687
Освен тези неща използвам и http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=1971350&highlight=%F1%E0%EB%E8%F6%E8%EB%EE%E2#1971350 и http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=1964865&highlight=%EF%EE%F7%E8%F1%F2%E2%E0%F9+%E3%E5%EB#19 64865

Коса: http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=120736&postdays=0&postorder=asc&highlight=%EA%EE%F1%E0&start=0

Тяло:
душ-гел: Spa на Aroma
депилиращо кремче: Strep

08-16-2007, 11:48
-коса-Палмолив с маслини за дълга коса (макар,е не е дълга).Една серия за обем на Ейвън-шампоан,спрей и балсам.Пяна на Шварцкопф.

-лице-тоник и тоалетно мляко на Елея,крем на Нивея.

-ръце-сапун ест. и крем .. някакъв италиянски не го знам как се казва

-тяло-душ гел на Палолив-един син със някви топчета(масажен),Дав Invisible Dry против изпотяване и стик Дермо пак за същото.

И това. :)

#Gravity Of Love#
08-16-2007, 11:56
по принцип не гледам мн мн марките... но лично на сенките на мен мн ми харесват.. на руби рос.. мн са яки :wink:
в момента гланц ползвам пак на руби рос..
спиралата ми няква.. xxl vollare...
a молива ми за очи.. е на голден рос :wink:

just_a_temptation
08-16-2007, 15:45
za podmi6nici polzvam na dav i na niveq edin pearl and beauti
du6 gel nqkaf s aromat na portokal mai na oversa nz
losion za tqlo na nivea
6ampoan-shauma kafeviq
balsam-shauma kafeviq
pf mai e tfa ama sq si pory4ah na avon edna maska za lice sys nekfi raoti za piling i krem pak takaf sys limon mai be6e sy6tiq kato maskata,losion za tqlo za gladka koja i sprei za tqlo za gladka koga,
spirala-goledn rouz kafqva i 1 druga deto e bqlo i 4erno pak na golden rouz
fonduten na golden rouz
pudra na golden rouz i tfa e mai a i glanc na golden rouz edin takavz vodi se te4no 4ervilo vtori nomer
zvu4a kat nqkfa zakleta fenka na taq marka ama ne si4ko e po slu4ainost

Nicole_Richie
08-20-2007, 23:10
shampoani:Gliss Kiur,Alterna White Truffle Luxury Shampoo,Dove,L`Oreal
maski i balsami na L`Oreal
dush gel na Bourjois,J.Lo Glow,Yves-Saint Laurent
pochistvasht gel za lice La Roche Posey,tonici na L`Oreal
lusion za tqlo:Boucheron,Lancome
Senki:Dior,Bourjouis
Molivi za ochi:Chanel & Dior
Found de teint:Maybelline,YSL
Perli ili pudra-Dior
Chervilo ili glanc-Givenchy,Seventeen,L`Oreal,Bourjois

_PuNk`PrInCeSs_
08-21-2007, 10:58
два-три са някъде...най-много 5

dafi86
08-23-2007, 12:00
Коса: Шампоан "Pregaine", отвреме навреме една подхранваща маска за коса...
Тяло: Душ-гел Camay, лосион Divine от Орифлейм
Лице: Почистващ гел на Гарниер; фон дьо тен - Seventeen; сенки - Rubby Rose; спирала - Мейбълин; молив за очи - Golden Rose; балсам за устни - от Avon; червило/гланц - Rubby Rose

RAWRRR
08-23-2007, 12:24
shampoani:Gliss Kiur,Alterna White Truffle Luxury Shampoo,Dove,L`Oreal
maski i balsami na L`Oreal
dush gel na Bourjois,J.Lo Glow,Yves-Saint Laurent
pochistvasht gel za lice La Roche Posey,tonici na L`Oreal
lusion za tqlo:Boucheron,Lancome
Senki:Dior,Bourjouis
Molivi za ochi:Chanel & Dior
Found de teint:Maybelline,YSL
Perli ili pudra-Dior
Chervilo ili glanc-Givenchy,Seventeen,L`Oreal,Bourjois
Брей
Колко даваш на месец за козметика?
на бас поне 200 лева :/

ето моят списък:
шампоан : в момента Phyto ( phytocyane ) .
маска за коса: Phytojoba
балсам: не ползвам,защото косата ми е много тънка,а той я натежава.
маска за лице: Clean & Clear ; Eucerin.
крем за тяло : Miss Dior Cherie , и лосион за бебета : Jonhson's baby (лилавият)
сенки,ружове,коректори-не ползвам
спирала: Bourjous "oui au volume" една такава черна с цикламена четчица-гребенче..
молив за очи : Maybelline-тъмно кафяв
фон дьо тен- Seventeen,Bourjous
гланц : Lancome,или Yves Roches (ягодка) :P

Baby_b
08-23-2007, 17:23
Значии коса: шампоан и маска на Гарниер и от време на време Джонсън, сух балсам на Глис Кюр и още мноооого мазила за косата :smt015
лице:крем на Гарниер,тоник на Гарниер, мус на Мейбълин а и имам и крем Нивея и Дева,руж на буржоа
тяло: душ гел на Гриинленд с папая и лимон (перфектен е ) =D> =D>
и лосион на Dolce Tentazone нещу такова де с ванилия и течно червило на Севънтиин
почистващ гел за лице на Нивея си взех вчера но още не съм го пробвала щот си имам от стария малко той е на Джонсън мн ми харесва и той

CuRly_Doll
08-23-2007, 20:49
6ampoani:L`Oreal,Garnier
du6 gel:Bourjois
tonik:L`Oreal
Senki:Bourjois,Seventeen,no imam i na rubitata,ama ne gi polzvam mn
Moliv za o4i(4eren):Dior,ili Brooklin
Glanc:L`Oreal,Seventeen,Bourjois

Незабравимата
08-23-2007, 21:22
Като чета някой мнения..няма да подчертавам на кого...обаче някои яко послъгват...по скоро НЯКОЙ яко послъгва. :smt005 ...айде то се вижда..!
Шампоан:Хербъл Есенсис Лилав
Душ гел:Дав
Крем за лице:на Ейвън
Спирала:Импала
Лак за нокти:червен на Голдън Роуз
Друго не ползвам ..

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-23-2007, 22:24
коса-само шампоан за сега ми стига.. от време на време някоя друга маска..но рядко
кожа-кремове душ гелове...спреиове за тяло дезодорант....
лице-това с което го почиствам беше нещо на орифлеим моливи спирала от време на време и пудра....

RAWRRR
08-24-2007, 19:04
Като чета някой мнения..няма да подчертавам на кого...обаче някои яко послъгват...по скоро НЯКОЙ яко послъгва. :smt005 ...айде то се вижда..!


може и да си права,но някои хора просто обичат качествени неща,и не ми казвай,че цената не означава качество,защото със сигурно няма как да ме убедиш че е еднакво вредно за кожата ти да си сложиш пудра на диор примерно и на руби роус,просто в първата има калоген,хидратант,съставки срещу свободните радикали и тн..което много оскъпява продукта,не е само глупавата суета,да си вземеш нещо скъпо..
това че ти обичаш ейвън и импала си е твоя преценка,други с не повече от теб пари пък предпочитат дизайнерски неща..
на мен примерно маската за коса и шампоана ми представляват 1/3 от заплатата,но си имам принципи и си ги спазвам.

Незабравимата
08-24-2007, 19:17
Като чета някой мнения..няма да подчертавам на кого...обаче някои яко послъгват...по скоро НЯКОЙ яко послъгва. :smt005 ...айде то се вижда..!


може и да си права,но някои хора просто обичат качествени неща,и не ми казвай,че цената не означава качество,защото със сигурно няма как да ме убедиш че е еднакво вредно за кожата ти да си сложиш пудра на диор примерно и на руби роус,просто в първата има калоген,хидратант,съставки срещу свободните радикали и тн..което много оскъпява продукта,не е само глупавата суета,да си вземеш нещо скъпо..
това че ти обичаш ейвън и импала си е твоя преценка,други с не повече от теб пари пък предпочитат дизайнерски неща..
на мен примерно маската за коса и шампоана ми представляват 1/3 от заплатата,но си имам принципи и си ги спазвам.
shampoani:Gliss Kiur,Alterna White Truffle Luxury Shampoo,Dove,L`Oreal
maski i balsami na L`Oreal
dush gel na Bourjois,J.Lo Glow,Yves-Saint Laurent
pochistvasht gel za lice La Roche Posey,tonici na L`Oreal
lusion za tqlo:Boucheron,Lancome
Senki:Dior,Bourjouis
Molivi za ochi:Chanel & Dior
Found de teint:Maybelline,YSL
Perli ili pudra-Dior
Chervilo ili glanc-Givenchy,Seventeen,L`Oreal,Bourjois
и кво искаш да ми кажеш,че тая не си послъгва ли хаха ....

AliceSw
08-24-2007, 19:31
дали слъгва не знам, но знам, че се пише Gliss K.ur, Channel и Bourjois

RAWRRR
08-24-2007, 19:53
какво значение има дали послъгва или не послъгва?
нейн си проблем,стига с дребнава злоба.

LinDyNeTTe
08-25-2007, 17:11
ami az polzvam ...
za kosa .. : shampoan na schauma i balsam na schauma za blqsuk
za tqlo .. : du6 gel na dave i sapun na dove
za po4istvane na lice .. : losion , pqna i krem na Loreal PURE ZONE ..
za grim .. : koitu po princip ne polzvam samo glanc na MAYBELLINE - fruity gloss
i tova e ot men :wink:

Danika
08-25-2007, 20:15
Грим много нося аз :oops:
за очи-спирала на Римел,о4на линия,молив на Бруклин и понякога сенки(сребристи или някакви по-тъмни)
за устни-мн свтло кафяв глац на Голден Роуз и светло кафяв молив
хмм ве4е пудри и фондьотени не слагам само крем на Нивеа.Това е.

VaNicHkaa
08-25-2007, 21:21
Хмм..използвам много неща ..Шампоани - Лореал , Глис , Нивеа .. Балсами - Глис и Мил Мил , Душ-гел - Фа - Азия Спа ..Лосион за тяло - Ейвън , Тоалетно мляко - ейвън , лосион за лице - Орифлейм , Нивеа , ексфолиант - Clean & Clear , Маска - Орифлейм , Фдт - Ейвън , блестящ крем за лице - ейвън , блестящ крем за тяло - орифлейм , пудра - орифлейм , коректор - орифлейм , руж - Golden Rose , спирала - Max Factor , сенки - едните Golden rose ..другите неизвестна марка , молив - Golden rose , гланцове - много и неизвестни марки.. не че всеки ден си слагам от тия глупости..просто стоят на рафта хах

Nicole_Richie
08-25-2007, 21:34
Като чета някой мнения..няма да подчертавам на кого...обаче някои яко послъгват...по скоро НЯКОЙ яко послъгва. :smt005 ...айде то се вижда..!


може и да си права,но някои хора просто обичат качествени неща,и не ми казвай,че цената не означава качество,защото със сигурно няма как да ме убедиш че е еднакво вредно за кожата ти да си сложиш пудра на диор примерно и на руби роус,просто в първата има калоген,хидратант,съставки срещу свободните радикали и тн..което много оскъпява продукта,не е само глупавата суета,да си вземеш нещо скъпо..
това че ти обичаш ейвън и импала си е твоя преценка,други с не повече от теб пари пък предпочитат дизайнерски неща..
на мен примерно маската за коса и шампоана ми представляват 1/3 от заплатата,но си имам принципи и си ги спазвам.
shampoani:Gliss Kiur,Alterna White Truffle Luxury Shampoo,Dove,L`Oreal
maski i balsami na L`Oreal
dush gel na Bourjois,J.Lo Glow,Yves-Saint Laurent
pochistvasht gel za lice La Roche Posey,tonici na L`Oreal
lusion za tqlo:Boucheron,Lancome
Senki:Dior,Bourjouis
Molivi za ochi:Chanel & Dior
Found de teint:Maybelline,YSL
Perli ili pudra-Dior
Chervilo ili glanc-Givenchy,Seventeen,L`Oreal,Bourjois
и кво искаш да ми кажеш,че тая не си послъгва ли хаха ....


Prosto sam ot horata sas stil i ot tezi koito predpochitat KACHESTVENITE neshta.Plus tova ne vijdam kakvo losho ima kogato imash vazmojnost da si vzimash takiva neshta...Nemoga da razbera kakva e tazi zavist...mi sabiraite si pari ili rabotete i si kupuvaite i vie vmesto da sedite i da pluete drugite!!!

CHANEL
08-26-2007, 15:31
Shampoani,balsami i maski- Gliss Kiur , L`Oreal
izmivash gel za lice-La Roche Posey
dush gel-Palmolive Thermal spa
tonik- L`Oreal
found de teint- Maybelline
perli-Dior
molivi za ochi-Chanel,Dior,Bourjois i 1 cheren mai beshe Brooklin
senki-Seventeen
spirala-L`Oreal
lak za nokti-Bourjois,Perfect,Golden rose
glancove i chervila-Maybelline,L`Oreal,Seventeen,Golden rose
moliv za ustni-Chanel

mislq che tova e vsichko

CuRly_Doll
08-26-2007, 16:09
Като чета някой мнения..няма да подчертавам на кого...обаче някои яко послъгват...по скоро НЯКОЙ яко послъгва. :smt005 ...айде то се вижда..!


може и да си права,но някои хора просто обичат качествени неща,и не ми казвай,че цената не означава качество,защото със сигурно няма как да ме убедиш че е еднакво вредно за кожата ти да си сложиш пудра на диор примерно и на руби роус,просто в първата има калоген,хидратант,съставки срещу свободните радикали и тн..което много оскъпява продукта,не е само глупавата суета,да си вземеш нещо скъпо..
това че ти обичаш ейвън и импала си е твоя преценка,други с не повече от теб пари пък предпочитат дизайнерски неща..
на мен примерно маската за коса и шампоана ми представляват 1/3 от заплатата,но си имам принципи и си ги спазвам.
shampoani:Gliss Kiur,Alterna White Truffle Luxury Shampoo,Dove,L`Oreal
maski i balsami na L`Oreal
dush gel na Bourjois,J.Lo Glow,Yves-Saint Laurent
pochistvasht gel za lice La Roche Posey,tonici na L`Oreal
lusion za tqlo:Boucheron,Lancome
Senki:Dior,Bourjouis
Molivi za ochi:Chanel & Dior
Found de teint:Maybelline,YSL
Perli ili pudra-Dior
Chervilo ili glanc-Givenchy,Seventeen,L`Oreal,Bourjois
и кво искаш да ми кажеш,че тая не си послъгва ли хаха ....


Prosto sam ot horata sas stil i ot tezi koito predpochitat KACHESTVENITE neshta.Plus tova ne vijdam kakvo losho ima kogato imash vazmojnost da si vzimash takiva neshta...Nemoga da razbera kakva e tazi zavist...mi sabiraite si pari ili rabotete i si kupuvaite i vie vmesto da sedite i da pluete drugite!!!

taka si e :D .....az sam sigurna,4e ne "poslagva",6oto znam,4e darji na ka4estvenite ne6ta.....tova e momi4eto,koeto naistina razbira ot moda,ka4estvo i stil :wink:

Nicole_Richie
08-26-2007, 18:32
Като чета някой мнения..няма да подчертавам на кого...обаче някои яко послъгват...по скоро НЯКОЙ яко послъгва. :smt005 ...айде то се вижда..!


може и да си права,но някои хора просто обичат качествени неща,и не ми казвай,че цената не означава качество,защото със сигурно няма как да ме убедиш че е еднакво вредно за кожата ти да си сложиш пудра на диор примерно и на руби роус,просто в първата има калоген,хидратант,съставки срещу свободните радикали и тн..което много оскъпява продукта,не е само глупавата суета,да си вземеш нещо скъпо..
това че ти обичаш ейвън и импала си е твоя преценка,други с не повече от теб пари пък предпочитат дизайнерски неща..
на мен примерно маската за коса и шампоана ми представляват 1/3 от заплатата,но си имам принципи и си ги спазвам.
shampoani:Gliss Kiur,Alterna White Truffle Luxury Shampoo,Dove,L`Oreal
maski i balsami na L`Oreal
dush gel na Bourjois,J.Lo Glow,Yves-Saint Laurent
pochistvasht gel za lice La Roche Posey,tonici na L`Oreal
lusion za tqlo:Boucheron,Lancome
Senki:Dior,Bourjouis
Molivi za ochi:Chanel & Dior
Found de teint:Maybelline,YSL
Perli ili pudra-Dior
Chervilo ili glanc-Givenchy,Seventeen,L`Oreal,Bourjois
и кво искаш да ми кажеш,че тая не си послъгва ли хаха ....

Aide stiga s taq zloba i zavist de.Stavate neveroqtno dosadni,elementarni i pokazvate "visokoto" si nivo...

Незабравимата
08-27-2007, 15:18
Като чета някой мнения..няма да подчертавам на кого...обаче някои яко послъгват...по скоро НЯКОЙ яко послъгва. :smt005 ...айде то се вижда..!


може и да си права,но някои хора просто обичат качествени неща,и не ми казвай,че цената не означава качество,защото със сигурно няма как да ме убедиш че е еднакво вредно за кожата ти да си сложиш пудра на диор примерно и на руби роус,просто в първата има калоген,хидратант,съставки срещу свободните радикали и тн..което много оскъпява продукта,не е само глупавата суета,да си вземеш нещо скъпо..
това че ти обичаш ейвън и импала си е твоя преценка,други с не повече от теб пари пък предпочитат дизайнерски неща..
на мен примерно маската за коса и шампоана ми представляват 1/3 от заплатата,но си имам принципи и си ги спазвам.
shampoani:Gliss Kiur,Alterna White Truffle Luxury Shampoo,Dove,L`Oreal
maski i balsami na L`Oreal
dush gel na Bourjois,J.Lo Glow,Yves-Saint Laurent
pochistvasht gel za lice La Roche Posey,tonici na L`Oreal
lusion za tqlo:Boucheron,Lancome
Senki:Dior,Bourjouis
Molivi za ochi:Chanel & Dior
Found de teint:Maybelline,YSL
Perli ili pudra-Dior
Chervilo ili glanc-Givenchy,Seventeen,L`Oreal,Bourjois
и кво искаш да ми кажеш,че тая не си послъгва ли хаха ....

Aide stiga s taq zloba i zavist de.Stavate neveroqtno dosadni,elementarni i pokazvate "visokoto" si nivo...абе не е злоба бе айде дай снимка да те видим де е ефекта от сичко тва ... или ще дадеш чужда снимка от некой чужд сайт или на твоя френдка или просто ще се измъкнеш ,но съм сигурна ,че снимка няма да дадешш...а пък от някой чух че никол ричи и кърли дол са един човек хаха

Sweet__baby
08-27-2007, 16:06
Коса:
шампоан: Sunsilk
балсам: Sunsilk (за обем на косата)
Тяло:
душ гел: Palmolive или на Nivea
сапун:Palmolive, Dove, или някакъв бебешки (мн ги обичам
:smt016 )
Грим:
спирала:Oriflame, Avon.
моливи:Golden Rose
сенки:Ruby Rose
червила: имам някои на MaxFactor, Oriflame,Avon и т.н. :wink: :wink: :wink:

RAWRRR
08-27-2007, 17:49
абе не е злоба бе айде дай снимка да те видим де е ефекта от сичко тва ... или ще дадеш чужда снимка от некой чужд сайт или на твоя френдка или просто ще се измъкнеш ,но съм сигурна ,че снимка няма да дадешш...а пък от някой чух че никол ричи и кърли дол са един човек хаха[/quote]

ставаш жалка..

zloto
08-27-2007, 17:56
Коса:
Шампоан: какъвто падне
Балсам: не ползвам засега
Тяло:
бебешко масло или не знам как се казва
сапун: какъвто има
дезодорант: задължително Нивеа рол он
Грим:
Спирала - не ги различавам много, но засега съм с една на Орифлейм
молив за очи - не помня не знам къде е сега, но не беше някаква известна марка
сенки: не ползвам
червила: също не ползвам, но имам един гланц на Ейвън

CuRly_Doll
08-27-2007, 18:23
Като чета някой мнения..няма да подчертавам на кого...обаче някои яко послъгват...по скоро НЯКОЙ яко послъгва. :smt005 ...айде то се вижда..!


може и да си права,но някои хора просто обичат качествени неща,и не ми казвай,че цената не означава качество,защото със сигурно няма как да ме убедиш че е еднакво вредно за кожата ти да си сложиш пудра на диор примерно и на руби роус,просто в първата има калоген,хидратант,съставки срещу свободните радикали и тн..което много оскъпява продукта,не е само глупавата суета,да си вземеш нещо скъпо..
това че ти обичаш ейвън и импала си е твоя преценка,други с не повече от теб пари пък предпочитат дизайнерски неща..
на мен примерно маската за коса и шампоана ми представляват 1/3 от заплатата,но си имам принципи и си ги спазвам.
shampoani:Gliss Kiur,Alterna White Truffle Luxury Shampoo,Dove,L`Oreal
maski i balsami na L`Oreal
dush gel na Bourjois,J.Lo Glow,Yves-Saint Laurent
pochistvasht gel za lice La Roche Posey,tonici na L`Oreal
lusion za tqlo:Boucheron,Lancome
Senki:Dior,Bourjouis
Molivi za ochi:Chanel & Dior
Found de teint:Maybelline,YSL
Perli ili pudra-Dior
Chervilo ili glanc-Givenchy,Seventeen,L`Oreal,Bourjois
и кво искаш да ми кажеш,че тая не си послъгва ли хаха ....

Aide stiga s taq zloba i zavist de.Stavate neveroqtno dosadni,elementarni i pokazvate "visokoto" si nivo...абе не е злоба бе айде дай снимка да те видим де е ефекта от сичко тва ... или ще дадеш чужда снимка от некой чужд сайт или на твоя френдка или просто ще се измъкнеш ,но съм сигурна ,че снимка няма да дадешш...а пък от някой чух че никол ричи и кърли дол са един човек хаха
ne,ne sme edin 4ovek badi spokoina,prosto se poznavame i si znaem koi kolko ima i kakaf e :smt019 i da,4ista zloba si e,6toto tq moje da si go pozvoli,a drygi ne....za tezi,koito mogat da si go pozvolqt,a ne iskat si e tehen problem,prosto ne vijdam 6to se zaqjdate s neq,pri polojenie,4e ni6to ne vi e napraila,a prosto si izkaza mnenieto...seki se barka v ne6tata na drygiq,ae seki da si gleda pani4kata i jivota,a?? :smt011

Незабравимата
08-27-2007, 20:05
Ми не аз не завиждам няма за кво ама мадамата така и така пик няма да постне.А относно козметиките имам си достатъчно хубава кожа и коса за да се мъча с кремове за незнам си кво и да ти кажа не мисля само аз така...А пък вие от 15-16 годишни като се мацате с кви ли не гримове после като станете на 30 ще ви видим...

CuRly_Doll
08-27-2007, 20:10
Ми не аз не завиждам няма за кво ама мадамата така и така пик няма да постне.А относно козметиките имам си достатъчно хубава кожа и коса за да се мъча с кремове за незнам си кво и да ти кажа не мисля само аз така...А пък вие от 15-16 годишни като се мацате с кви ли не гримове после като станете на 30 ще ви видим...
dobre,i moita koja e e hubava,kosata sa6to i tva,4e q poddarjam nqkaf problem li e???.....i da postne i da ne,tva tq si go re6ava 8) .......izkazva si mnenieto i po4vate da se zaqjdate :smt012 ,ae po spoko samo,a?Kato ne ti e problem,zemi q ostavi da si polzva kvato kozmetika si iska.... :smt011

Незабравимата
08-27-2007, 20:14
Ми не аз не завиждам няма за кво ама мадамата така и така пик няма да постне.А относно козметиките имам си достатъчно хубава кожа и коса за да се мъча с кремове за незнам си кво и да ти кажа не мисля само аз така...А пък вие от 15-16 годишни като се мацате с кви ли не гримове после като станете на 30 ще ви видим...
dobre,i moita koja e e hubava,kosata sa6to i tva,4e q poddarjam nqkaf problem li e???.....i da postne i da ne,tva tq si go re6ava 8) .......izkazva si mnenieto i po4vate da se zaqjdate :smt012 ,ae po spoko samo,a?Kato ne ti e problem,zemi q ostavi da si polzva kvato kozmetika si iska.... :smt011 Еми добре и аз се поддържам и кво?Проблем нямам,а ти кво се месиш...за козметиката не съм казала ,че има нещо лошо да ползваш скъпа козметика,но да си измисляш по форумите,а да се къпеш със шампоанче Тео Ботаникал е друго ,а по форумите -ползвам нинам си ко,незнам си що.
Пс-вие с нея сте 1 човек нали ;)

CuRly_Doll
08-27-2007, 20:19
Не,ние с нея не сме един човек,просто сме френдки :!:
Еми,ползвай си,ама не се заяждай така,при положение,че изобщо не я познаваш не можеш да кажеш дали лъже или не....аз ти гарантирам,че не лъже....

Незабравимата
08-27-2007, 20:22
Не,ние с нея не сме един човек,просто сме френдки :!:
Еми,ползвай си,ама не се заяждай така,при положение,че изобщо не я познаваш не можеш да кажеш дали лъже или не....аз ти гарантирам,че не лъже....Епфффф...щом казваш :smt005

CuRly_Doll
08-27-2007, 20:23
Не,ние с нея не сме един човек,просто сме френдки :!:
Еми,ползвай си,ама не се заяждай така,при положение,че изобщо не я познаваш не можеш да кажеш дали лъже или не....аз ти гарантирам,че не лъже....Епфффф...щом казваш :smt005
Да,казвам.... :smt019

SweetTeEscaPe
08-28-2007, 07:23
Не,ние с нея не сме един човек,просто сме френдки :!:
Еми,ползвай си,ама не се заяждай така,при положение,че изобщо не я познаваш не можеш да кажеш дали лъже или не....аз ти гарантирам,че не лъже....Епфффф...щом казваш :smt005

Е това е типично за българина - някой като има нещо по хубаво от неговото да не вярва и само да злобее - аз не се учудвам.И тука ми прави мн силно и неприятно впечатление от няколко човека,които са невероятно озлобени и не могат да повярват, че някой може да ползва нещо по-добро от тяхното.Баси нямат си и идея колко смешни изглеждат - айде малко да се поспрат. :smt011

Reed
08-28-2007, 10:02
Ъм..така значи
шампоани-Sunsilk,Garnier,Pantene,некъв на Avon и Head and showders/или нещо такова/... ъм..секи път с различен се къпя
червилаа-мм на Avon,Golden rose,Vov и някви други гланцове
Лакове-толкова много имам,а въобще не ги ползвам..ха..някви безизвестни марки (:
молив-на golden rose и на ейвън
Душ гел-два на ейвън,единия мъжки,много якоо мирише :-)
Спирала-ейвън
гримове-golden rose и Avon
:-D
всъщност повечето от тия неща не ги ползвам :smt016

kameliqbaby
08-28-2007, 10:26
Коса-Елсев маска и шампоан.
Тяло-Палмолив душ гел и лосион Нивеа.
Лице-тоник и крем Гарниер
Грим-Спирала Макс Фактор,Фон дьо тен Ревлон (мн сам доволна заслужаваше си парите) Руж Боржуа,Гланц пак Макс фактор

Broken2505
08-28-2007, 12:33
Коса:
Шампоан - Нивеа с протеини
Балсам - Елсев срещу накъсване
Маска - Денис за растеж
Хининова вода, Себорал форте, Бадемово масло

Лице: Тоалетно мляко с житен зародиш и витамин Е, крем Невен, балсам за устни на Avon... с праскова ли беше, с кайсия ли беше?

Тяло: сапун Нивеа с лотос, душ-крем на Palmolive с маслини

Болшевик
08-28-2007, 12:37
Мноо се изхвърляте...

аз ползвам за всичко (коса,тяло) просто 1 сапун.
Парфюми не ползвам :-&

?love_haTe!
08-28-2007, 13:53
Коса-шампоан Елсев,балсам Елсев,маска за коса на Пантен,пяна за коса черен Taft,лак за коса на Taft.
Лице-Тоалетно мляко(то не ми е от бг,гръцко е,майка ми ми го купува),крем Нивея и различни почивстващи лосиони.
Тяло-Душ гел на Палмолив,сапун на Палмолив,спрей за тяло,лосион за тяло.
Гримове-те винаги са на Голден Роус,Avon,Макс фактор или Oriflame.Използвам спирала,черен молив,очна линия,фон-дьо тен,гланц за устни,червило,сенки,перли.
За приятна миризма-парфюми :lol: Сменям ги често..обичам да мириша разнообразно :-)

BlueAvalanche
09-02-2007, 09:10
Шампоан - Nivea For Men Hair Cair - Feel Strong, мнооого яко мирише :D
Балсам - някакъв на AVON за обем
Pure protection на AVON - за суха и мека кожа на лицето
Душ гел - някакъв италиански спортен, мирише много яко :)
Афтър шейв на Gilette
Пяна за бръснене на Palmolive :)

rashito0o
09-02-2007, 09:20
коса-некъф гръцки шампоан(нз как се каа точно)
тяло-душ гел-нивея
лице-тоалетно мляко(пак гръцко пак нз как са каа),и лосиони
грим:1.спирала-на Бруклин
2.сенк-Глоден Роус
3.фон-дьо тен-Импала
4.черчн молив-Импала
5.Гланц за усни-I Love Just You
6.Пудра(на на кой е изтри са надписчето :lol: )
Парфюми-Little black dres,Esscada,B.U trendy

'IrReSiStIblE'
09-07-2007, 07:31
коса:шампоан - Elseve на Loreal
балсам - Elseve на Loreal
маска - Loreal
лице:Garnier 3 in 1,Clean and Clear na Johnson and Johnson и Aqua Beauty на Nivea;гланцове на Nivea
тяло:душ гел на Dove,лосион за тяло на Dove и още много работи но сега ме мързи

caRamelO_cHicA
09-07-2007, 07:37
За козметика смисъл(спирала сенки червила моливи и пудри и други такива)Myballine

[b]Лосион-На Джонсан и Джонсан и Наоми кембал
Душ гел-dove

nejnaDROGA
12-05-2007, 15:26
Аз съм голяма фенка на продуктите на Avon :) и почти всичко ми е от там :) а ето и подробностите :)
Шампоан - Advance Techniques ежедневна грижа на Avon
Балсам - Advance Techniques права и блестяща на Avon
Маска за коса - Advance Techniques за много суха и увредена коса (не че е такава но се изправям през ден...) на Avon
Пилинг маска - чаено дърво и прейпфрут на Avon
Душ-гел и лосион за тяло - Skin So Soft възсрановяващата серия :) на Avon
Спирала - Super Full на Avon
Сенки - на Ruby Rose
Спрейове за тяло,рол-он,парфюми и дезодоранти - на Avon ,B.U. и Dave
Гланцове,балсами за устни i черен молив - на Avon
Лакове - САМО Golden Rose Paris
А за малко да забравя и хининовата вода,която ползвам от днес :)
Хммм май това е от мен :)

lLady_MooN_RaiN
12-06-2007, 14:21
Коса: Шампоан на Гарниер Фруктис за дълга коса и цъфтящи връхчета. Маска пак на Гарниер Фруктис, за блестяща и гладка коса.

Лице: Крем на Гарниер...( просто харесвам тази марка) Essentials. Много добра работа ми върши за хидратация на лисето в студените зимни дни. Фон-дьо-тен, на Evelin мисля... Мултифункционален, с кашмирен ефект със защита от UV-лъчи, и с трайност 12 часа и още куп екстри. Незнам до колко е вярно всичко, но ми харесва. Прави кожата гладка и тена ми е свеж.Сенки си купувам предимно Ruby Rose, но веднъж имах възможност и използвах на Clinique. Много бях доволна. Спирала...Не вобувам на марки по тоя повод. Golden Rose може би. Моливите ми също са на Golden Rose. Балсам за устни на Niveaл Блясък - май ми е все едно....

Тяло: Гел за душ Palmolive Pure Cashmere. Много е хубав. И гел-олио за след баня( нанася се на мокра кожа) на Johnson с лайка. За него просто нямам думи. Няма да сбъркате, ако си го купите... Кожата ми не се изсушава ама съвсем в следващите 1-2-3 дена. Мирише много хубаво, кожата е една такзва мазничка, ама приятно мазничка и усещането е страхотно.

dan4ety
12-06-2007, 18:54
Коса -
Шампоан: Aroma Fresh с невен (нищо, че мирише на вино :shock: ); Балсам за коса: Impression

Тяло -
Душ гел: Nivea с мляко и витамини;
Лосион за тяло: имам на Avon с кафява захар и орех или един на Sara с прополис пише, че е.

Лице -
Тоалетно мляко на Aries Cosmetics мулти витамин;
Розова вода на Milva;
Маска за лице на Avon със чаено дърво и грейпфрут;
Крем за лице: Bilka collection с екстракт от грозде Мавруд

Грим -
Коректор: Oriflame
Фон дьо тен - Impala;
Пудра: Avon от Color Trend по-светлата;
Молив за очи: Vollare и на Avon имам;
Сенки: На Golden Rose имам много цветове, имам на Avon едни оранжеви водоустойчиви, на Maynina някакви розови и едни на Oriflame, пак водоустойчиви;
Спирала: Oriflame, Avon от Color Trend;
Червило: Avon, Oriflame, но много не ги използвам, това на Oriflame ми харесва повече, защото е бежово, другото е розово;
Гланц за устни: Lancome


От всичките ми гримове използвам само гланца и понякога там молив и сенки :-D Ама май съм забравила нещо. АКо се сетя нещо друго, ще допълня. :-D

st1ka
12-09-2007, 17:30
..

Myxaxaxa
12-10-2007, 07:23
коса: оранжев шампоан и балсам на SUNSILK, понякога си изплаквам косата и с отвара от коприва
лице: прословутия Garnier 3in1, акне-гел на Биле GD, крем на AVON с чаено дърво и грейпфрут
очи: безцветна спирала за мигли на Just U, в която слагам по малко бадемово масло, черен молив на AVON (двустранен, с бяло в другия край)
устни: балсам за устни с аромат на портокал
тяло: душ гел на AVON с мед и лимон, краставично тоалетно мляко, дезодорант на Malizia с аромат на зелен чай

ra4ence
12-10-2007, 09:40
направо се комплексирам като видях колко мн продукти ползвате...

Коса: шампоан Пантен, понеже се боядисвам ползвам и защитаващ цвета крем-балсам на Лореал и кристали
Относно лицето: никакви маски,рано ми е още за такива простотии.
Гримовете ми са само на BOURJOIS- сенки -течни и обикновенни,коректор за тъмни кръгове под очите и тн, Очна линия на Bourjois
Гланцове: само Макс Фактор
СПирали - Лореал, Макс Фактор, Bourjois
Лакове - само Манхатан
Парфюми - Гучи /Еnvy me 2/, Dior /J`dore/, Bvlgari
Крем за ръце - Гарниер /много съм доволна/
Лосион за тяло - Tesori d Oriente Fior di Loto e Latte d Acacia

sunshine0107
12-12-2007, 05:43
еми за косата: шампоан и балсам на Wash & Go с коприва, маска за коса против накъсване за третирана коса на Garnier, крем за коса на Pantene против накъсване при разресване, бадемово масло на Икаров и хининова вода!
за кожата на лицето: кремообразна гел-пяна за мазна кожа на Avon, от тази серия дълбоко почистваща маска на Avon, лосион против черни точки пак на Avon и от същата серия на тва за черните точки и една почистваща маска пак на Avon, нощен и дневен крем на Avon иииии май тва е... сега не се сещам за друго!
за тялото: няколко различно ароматизирани лосиона за тяло на Avon, душ гел на Camay и бебешки лосион на Johnson's baby!

Anabel
03-26-2008, 20:25
Ми аз не ги знам всичките,защото,ако си правя труда ще ми гръмне главата 8-).Най често използвам:
За косата-шампоан на Wash&Go,балсам Уош&Гоу,някаква маска и много яки кристалчета,маска за изправяне,пяна Тафт,вакса Тафт,спрей Тафт,гел за коса понякога,хининова вода.
За тялото-душ-гел на Ейвън или Орифлейм,сапун тет-а-тет,лосион за тяло на Ейвън,и за след къпане някакви гелчета,ароматизаторчета и кремчета от Орифлейм.Дневен и нощен крем от Ейвън за лице и за тяло и за ръце,а и за крака.Заздравител за нокти.Клиър скин за пъпките и едно такова Акне тоник май се казваше пак за пъпките.
Грим-маска за лице,спирали от Ейвън,Орифлейм,Мейбълин Ню Йорк/оная за обемните мигли/,гланцове от Ейвън,Орифлейм и Мейбълин Ню Йорк,някакви моливчета то Евън и мнооого сенки от Голдън Роуз.Фон-дьо-тен от Евън или Орифлейм,стик-коректор за тъмните кръгове под очите.
Общо взето е това.Има и още,ама сега не се сещам.

sladko_dete
03-27-2008, 09:56
коса : шампоан и балсам на гарниер, маска и кристали на биофарма, гел за изправяне на лореал
тяло : душ гел на ейвън, тоалетно мляко на нивея
за лице: ексфолиант на клийн енд клиър, някакъв лосион от дерматолог, крем на нивея/ бочко
когато се гримирвам използвам фон дьо тен на орифлейм, черен молив на импала и балсамче на нивея или някакъв гланц

Nadelina
03-27-2008, 17:02
Shampoan i balsam za kosa : Schauma zelena za kosa sklonna kym omaznqvane.
Maska za kosa : Dove
Dush gel : Palmolive
Pochistvasht gel za lice : Nivea za normalna koja
Krem za lice : Nivea
Spirala : Oriflame 500% obem & Wonder Lash
Chervila : Oriflame
Moliv za ochi : Brooklyn
Perli za lice : Djordani Gold
Blqsak za lice : Oriflame-Visions (techen) & Ruby Rose (na prah)
Fon dio ten : Oriflame-Visions

anito_90
03-29-2008, 17:41
Коса - шампоан - Head & Shouders , балсам,маска - Gliss K + още една професиолна маска за много изтощена коса / след изправяне е задължителна/ Кристали - Avon + Професионални
Лице - Пяна за лице - Johnson's , тоник - L'oreal крем - професионален
Фон дю тен - Avon Молив ,Очна линия - Max factor,Golden rose
Спирала - Avon , Червила - Аvon, Max factor
Сенки - Avon
Тяло - Душ гел - Palmolive , Лосион за тяло - Avon, Ексфолиант - Avon
Ръце - крем - Oriflame
Нокти - Лак - Boujois, Sevenhills

never_mind_25
03-29-2008, 18:04
mmm da vidim
za kosa:shampoan Sunsilk ili Fructis,balsam na Sunsilk ili na fructis suotvetno i maska za Elseve rozovata
za lice;na avon seriqta s greipfrut i 4aeno durvo(vsi4ki produkti),garnier pure 3v 1 nqkolko neshta na avon...tva beshe za po4istvaneto...za grim imam super mnogo neshta ne mi se izrejdat sega :) :) :) :smt106
za tqlo:sapun Dove eksfolianti nqkolko vida i ovlajnqvashti i podhranvashti balsami za tqlo :p

RaI4etO
03-30-2008, 09:49
ами шампоани на нивеа на Clear балсам на Gliss за лесно ресане
Garnier Pure
крем на ейвън за тяло
крем-дезодорант на орифлейм за изпотяване
няколко парфюма на орифлейм
душ-гелове на Cottage, nivea.Fa,Camay
крем за ръце на орифлейм и ейвън
ползвам и много домашна козметика(която сама си приготвям),благодарение на която имам много хубава кожа на лицето.Направо се родих с тия домашни маски.

nickie33
05-25-2011, 20:32
коса:Шампоан-Gliss,балсам и маска - Garnier
лице: Clean & Clear пяна за дълбоко почистване, Avon - почистващ гел 3 в 1
фдт - Avon
гланцове - всякакви, ако ми харесват си ги вземам, независимо марката :DD
пудра - Bourjois с минерали
сенки (много рядко) - Golden Rose
спирала - Avon
кожа: мляко за тяло Avon с черешка ^^ Душ гел-Avon

kalpazanka
05-28-2011, 09:08
Стара тема.