PDA

View Full Version : Не знам с кого искам да съм



:(((((((((
08-15-2007, 19:48
Значи проблема ми е следния.Имам си приятел от половин година в началото изпитвах нещо към него,но с времето [-X [-X харесвам друго момче,което преди ме харесваше,но аз него не.Сега си пишем,но не е същото,държи се някак си резервирано :( дали още изпитва нещо към мен?
Не мога да разбера какво ми става имам до себе си момче което живота си би дало за мен, а аз тичам по другите..Моля ви дайте ми съвет,да скъсам ли с гаджето или не.Помогнете ми! Благодаря ви

Th3MaN
08-15-2007, 19:50
Късай с гаджето. Няма смисъл. Колкото по дълго седите толко по-гадно става. А за другото намекни му че го харесваш. Пък той ако изпитва още нещо ще ти отвърне и ще разбереш ;)

Just_say_no
08-15-2007, 19:51
Споко, пубертета ни кара да вършим простотий. Еми това, което мога да те посъветвам е да не оставяш гаджето си преди да си сигурна в другия.

Music_Genius
08-15-2007, 19:53
Миличка и аз имах същият проблем съвсем на скоро...
Ще ти кажа само едно единствено нещо и ще те оставя да го изтълкуваш самичка и да вземеш сама решението: "Обичай този, който те обича, а не този, който те привлича!"

Каквото и да избереш, слушай и сърцето си.И то е част от теб и също така има право на избор. :)

Успех!

DeePurple
08-15-2007, 19:57
Мацо, само не бързай, че от това стават най-големите филми ;) Изчакай, прецени с кой искаш да си и действай ;)

:(((((((
08-15-2007, 19:59
Да но проблема е,че страшно ще го заболи. Страх ме е,върши глупости дори при най-малкия скандал.Не го обичам,но ме е страх да скъсам с него :((((

flora23
08-15-2007, 20:04
ама ти гаджето си обичаш ли го още?щото аз до колко от разбрах не...пък то ако ще я карате така, ти да се чудиш дали да го зарежеш или не при всяка появила се вероятност да тръгнеш с някой друг който те привлича,замисли се има ли изобщо някакво бъдеще или смисъл връзката ви :? все пак добре, гаджето ти те обича ама...ти си решаваш,само че ако решиш да му разбиваш сърцето направи го по-възможно най безболезнения начин,че ми става жал за момчето...

DeePurple
08-15-2007, 20:05
Ооо, ако си с него само защото те е страх да скъсаш, въобще тогава не си губи времето!Кой, дъ хел, е той,че да те е страх от него ?!Няк'ъф голям мъжкар, дето заплашва приятелката си?!Късай го и ник'во връщане при него, че по-лесно сега, отколкото по-късно ;) айде, късмет, миличка

loshokote
08-15-2007, 20:07
Лапешки истории, ми то твойто е било само някво увлечение, ако си го харесвала в началото, ся нямаше да е така. И аз бях тъй, ама са осъзнах на време поне. Кат не го обичаш, по-добре го остави, и не го наранявай повече, колкото по рано, толкоз по-добре. Ама после дане пишеш тема, че си сгрешила като си го оставила и т.н. =;

MoHuTo
08-15-2007, 20:07
Миличка и аз имах същият проблем съвсем на скоро...
Ще ти кажа само едно единствено нещо и ще те оставя да го изтълкуваш самичка и да вземеш сама решението: "Обичай този, който те обича, а не този, който те привлича!"

Каквото и да избереш, слушай и сърцето си.И то е част от теб и също така има право на избор. :)

Успех!

MayKyTy
08-15-2007, 20:10
Късай с гаджето. Няма смисъл. Колкото по дълго седите толко по-гадно става. А за другото намекни му че го харесваш. Пък той ако изпитва още нещо ще ти отвърне и ще разбереш ;)
:smt023 :smt023 :smt023

GoodGirlGoneBad
08-16-2007, 10:29
следвай сърцето си,въпреки,че мой съвет е да не прибързваш с деиствията и да не късаш още с приятеля си преди да разбереш дали другото момче има още чувства към теб и дали имаш шанс за в бъдеще с него.Айде успех :smt006